Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

yigitpyz

Karaciğer yağlanması

Önerilen İletiler

yigitpyz    9

vitamin eksiklerime bakmak icin test verdigimde doktorun demesi ile karaciğer yağlanması oldugunu söyledi.süzenli besleniyorum fast food ile aram yok. pirinci fazla tüketiyorum pirincten olacagını söyledi. pirinc yemeden nasıl kilo alabilirim

3C155EF2-C4A1-49F2-B516-2694A63DD4C2.png

2E90DED7-AF4E-4B35-9193-A70697B89A7F.png

6C092823-B426-438A-94FC-050FAE600177.png

3B3229BC-46E3-4EB8-B41C-30BDD84C1F48.png

6CB3468A-4CFB-4CD6-B1DE-D171AE20854C.png

tarihinde yigitpyz tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

otopsicikedi    1.460
yigitpyz, 11 dakika önce yazdı:

vitamin eksiklerime bakmak icin test verdigimde doktorun demesi ile karaciğer yağlanması oldugunu söyledi.süzenli besleniyorum fast food ile aram yok. pirinci fazla tüketiyorum pirincten olacagını söyledi. pirinc yemeden nasıl kilo alabilirim

3C155EF2-C4A1-49F2-B516-2694A63DD4C2.png

2E90DED7-AF4E-4B35-9193-A70697B89A7F.png

6C092823-B426-438A-94FC-050FAE600177.png

3B3229BC-46E3-4EB8-B41C-30BDD84C1F48.png

6CB3468A-4CFB-4CD6-B1DE-D171AE20854C.png

Sabah aç karna mi verdin bu testi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314

Karaciğer yağlanmasını kan tahlili ile anlamak mümkün değil, sadece ultrason ile anlaşılır

Daha geçen hafta baktırdım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yigitpyz    9
otopsicikedi, 47 dakika önce yazdı:

evet hocam 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yigitpyz    9
mcanmeco, 33 dakika önce yazdı:

Karaciğer yağlanmasını kan tahlili ile anlamak mümkün değil, sadece ultrason ile anlaşılır

Daha geçen hafta baktırdım 

doktor öyle dedi hocam dogrudur sizin dediginizde önceki tahlilimdede trigliserid degeri yüksekti

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yigitpyz    9
otopsicikedi, 48 dakika önce yazdı:

bir sorunmu var

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.460
yigitpyz, 11 dakika önce yazdı:

bir sorunmu var

Açlık kan swkerin yüksek kardiyo ve diyet yapman gerek. Ekstra benoxol birde d vitamini kullanman gerek

tarihinde otopsicikedi tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yigitpyz    9
otopsicikedi, 11 dakika önce yazdı:

Açlık kan swkerin yüksek kardiyo ve diyet yapman gerek. Ekstra benoxol birde d vitamini kullanman gerek

hocam b12 yi igne 

d vitaminide aldım 

diyetten kastınız zaten zayıf ve yag oranım düşük ne yapmalıyım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yigitpyz    9
yigitpyz, 43 dakika önce yazdı:

hocam b12 yi igne 

d vitaminide aldım 

@otopsicikedi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.460
yigitpyz, Bir saat önce yazdı:

hocam b12 yi igne 

d vitaminide aldım 

Ozman sadece haftada 3 gün 20 dk kardiyo ekleyebilirsin. Kan şekerini düzene sokacaktır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.