Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

gymibo

Winstrol kullanımı hakkında

Önerilen İletiler

gymibo    137

Merhaba hocalarım,

Winstrol tablet formu en optimal nasıl kullanılır? Günlük kaç mg tavsiye edersiniz? Dikkat etmem gereken husus var mıdır varsa nelere dikkat etmeliyim? Bu arada kullanıldıgı süreçte çalışıp çalışmadıgını nasıl anlarız bariz etki/yan etkileri nelerdir? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

galicik    762
gymibo, Bir saat önce yazdı:

Merhaba hocalarım,

Winstrol tablet formu en optimal nasıl kullanılır? Günlük kaç mg tavsiye edersiniz? Dikkat etmem gereken husus var mıdır varsa nelere dikkat etmeliyim? Bu arada kullanıldıgı süreçte çalışıp çalışmadıgını nasıl anlarız bariz etki/yan etkileri nelerdir? 

Vallaha bende daha önce kullanmadım ama merak ediyorum, kullanırsam enjeksiyon olanını tercih ederim konu ana sayfadan silinmesin diye yazmak istedim. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
gymibo, 2 saat önce yazdı:

Merhaba hocalarım,

Winstrol kullanımı için kürde olduğunu var sayıyorum çünkü doğal testoyu baskılıyor aldığın dozaja beslenmene ve genetiğine bağlı olarak kolesterol ve tansiyon yükseliyor arada kontrol ettirmende fayda var 

Optimum çalışıyormu bilmem ama ilaç çok güzel su atıyor, hali hazırda kas kütlen varsa yağ oranında çok yoksa baya güzel görüntü verir 

Günlük 50 mg ye kadar kullanan gördüm 

İlacın çalıştığını 2 ile 3 hafta içinde anlarsın su atımı ve kaslardaki sertlik falan hertürlü anlarsın

Ne kadar uzun kullanıcağın sana kalmış 10 hafta kullanan arkadaşlarım oldu sonuç olarak tablet ürünler toksit etki yaratıyor 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gymibo    137
galicik, 4 saat önce yazdı:

Vallaha bende daha önce kullanmadım ama merak ediyorum, kullanırsam enjeksiyon olanını tercih ederim konu ana sayfadan silinmesin diye yazmak istedim. 

bildirim gelsin o halde hocam sana alintilayayim :) 

mcanmeco, 2 saat önce yazdı:

Winstrol kullanımı için kürde olduğunu var sayıyorum çünkü doğal testoyu baskılıyor aldığın dozaja beslenmene ve genetiğine bağlı olarak kolesterol ve tansiyon yükseliyor arada kontrol ettirmende fayda var 

Optimum çalışıyormu bilmem ama ilaç çok güzel su atıyor, hali hazırda kas kütlen varsa yağ oranında çok yoksa baya güzel görüntü verir 

Günlük 50 mg ye kadar kullanan gördüm 

İlacın çalıştığını 2 ile 3 hafta içinde anlarsın su atımı ve kaslardaki sertlik falan hertürlü anlarsın

Ne kadar uzun kullanıcağın sana kalmış 10 hafta kullanan arkadaşlarım oldu sonuç olarak tablet ürünler toksit etki yaratıyor 

Marka optimum olacak evet, optimal yazmıştım :) bende diyorum marka soylememistim.. 😅 deneyip gorecegiz salondan bir arkadas kefil oldu. Aktif bir kürdeyim enjeksiyon su bazlı olunca ağrı çekmek istemedim. Deneyelim o halde

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
gymibo, 53 dakika önce yazdı:

bildirim gelsin o halde hocam sana alintilayayim :) 

Marka optimum olacak evet, optimal yazmıştım :) bende diyorum marka soylememistim.. 😅 deneyip gorecegiz salondan bir arkadas kefil oldu. Aktif bir kürdeyim enjeksiyon su bazlı olunca ağrı çekmek istemedim. Deneyelim o halde

Bulaşma sana dolusunu vermezler onun ilacı üreten satan pazarlayan etiketini basan kişilere kadar biliyorum o kişilerle iletişime geç bana yarışmacılara verdiğiniz ilaçlardan ver de 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gymibo    137
galicik, Bir saat önce yazdı:

Bulaşma sana dolusunu vermezler onun ilacı üreten satan pazarlayan etiketini basan kişilere kadar biliyorum o kişilerle iletişime geç bana yarışmacılara verdiğiniz ilaçlardan ver de 

Oyle yaptim tamamen yerli uretim oldugunu biliyorum arkadas bana yurtdisi diye pazarlamaya calisti bildiklerimi anlatinca ben dolu seriden siparis gecicem guvencen benim dedi parami geri alirim bos urun verirse ona istinaden denemek istedim :) tecrubelerimi aktaririm

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
gymibo, Bir saat önce yazdı:

Oyle yaptim tamamen yerli uretim oldugunu biliyorum arkadas bana yurtdisi diye pazarlamaya calisti bildiklerimi anlatinca ben dolu seriden siparis gecicem guvencen benim dedi parami geri alirim bos urun verirse ona istinaden denemek istedim :) tecrubelerimi aktaririm

Aktar bakalım brom bende ekleyeceğim de enjeksiyonu çok can yakıyor diyorlar 2-3 tedarikçide winstrol vardı sordurayım bakayım marketin nasıl şuan

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    905
gymibo, 15 saat önce yazdı:

Merhaba hocalarım,

Ben tablet ilaçları wins hariç genelde spordan 1 saat önce alıyorum ve spor sırasında ve sonrasında ki 2-3 saatte bana Recovery katkısı ve güç veriyor ama wins bence her 8 saate bir alınması gereken bir ilaç. Sürekli kanda bulunmalı çünkü ondan beklediğimiz etki genelde anlık değilde süreç boyunca olması o yüzden ben genelde sabah 8 öğlen 16 ve gece 12 de alıyorum. 50 mg kullanırım genelde oda 1-2-2 şekilde alıyorum. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gymibo    137
Askabar, 8 saat önce yazdı:

Ben tablet ilaçları wins hariç genelde spordan 1 saat önce alıyorum ve spor sırasında ve sonrasında ki 2-3 saatte bana Recovery katkısı ve güç veriyor ama wins bence her 8 saate bir alınması gereken bir ilaç. Sürekli kanda bulunmalı çünkü ondan beklediğimiz etki genelde anlık değilde süreç boyunca olması o yüzden ben genelde sabah 8 öğlen 16 ve gece 12 de alıyorum. 50 mg kullanırım genelde oda 1-2-2 şekilde alıyorum. 

Hocam 50 mg gunluk toksik olarak anapolonla yarisir mi? :)

Bugracos, 9 saat önce yazdı:

@gymibo brom kaç mg kullanmayı planlıyorsun

30-50 mg dusunuyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
gymibo, 34 dakika önce yazdı:

30-50 mg dusunuyorum

araştırmak lazım ama sanmıyorum anapolonun anabolik etkisi çok farklı bir dünya, kanka kaç hafta düşünüyorsun cut kürünü 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gymibo    137
galicik, 4 saat önce yazdı:

araştırmak lazım ama sanmıyorum anapolonun anabolik etkisi çok farklı bir dünya, kanka kaç hafta düşünüyorsun cut kürünü 

bro 100 tablet olsa her tablet 10 mg, 50 mg 20 gun gider. 8 hafta yaglari azaltmak diyetteyim. Ardindan pct yapip vucudu 1-2 ay dinlendirip yeni bulk kurune girecegim. Kayiplari onlemek icin enanthate aliyorum sadece bide wins denemek istedim. Araya serpistiricem tabiri caizse :) anapolon 5 haftada alt ast 3 kat cikarmisti. Cok degerlerimi bozmaz diye dusunuyorum saglik personeli oldugum icin duzenli test veriyorum bakacagiz

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Testocu    141

Bırakınca dieti bpzdugunda direkt geri alırsın kullanıp deneyen birisiyim şöyşe birşey oluyor ama yağların yerleri değişiyor diyelim iç bacaktaki ve kaa yağını erittin alınca vücut tipine göre bel veya göbek vb den alıyorsun 

tarihinde Testocu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gymibo    137
Testocu, 30 dakika önce yazdı:

Bırakınca dieti bpzdugunda direkt geri alırsın kullanıp deneyen birisiyim şöyşe birşey oluyor ama yağların yerleri değişiyor diyelim iç bacaktaki ve kaa yağını erittin alınca vücut tipine göre bel veya göbek vb den alıyorsun 

evet kullanım bittiğinde yine yavas yavas tabi eski hale geri donus kacinilmaz fakat esas istegim su atımı tamamen sudan arinmis vucudumu merak ediyorum :) kac mg kac hafta kullandiniz acaba markasi neydi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    905
gymibo, 23 saat önce yazdı:

30-50 mg dusunuyorum

Ben şöyle diyim sana kullanıldığın marka çok etkili ben 2 ay  diyette olmama rağmen hiç kesmeden 50 mg turinabol aldım alt ast referansta. Toksiklik markaya çok aşırı bağlı 

tarihinde Askabar tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gymibo    137
Askabar, 5 dakika önce yazdı:

Ben şöyle diyim sana kullanıldığın marka çok etkili ben 2 ay  diyette olmama rağmen hiç kesmeden 50 mg turinabol aldım alt ast referansta. Toksiklik markaya çok aşırı bağlı 

O halde benim icin biraz süpriz olacak hocam daha önce ne bu markayı ne bu ilacı kullandım,tesekkür ederim

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
scorocco    113
Askabar, Bir saat önce yazdı:

Katılıyorum…

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
Askabar, 1 saat önce yazdı:

Bence markaya göre değil ürün kalitesine göre değişiyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    905
galicik, 49 dakika önce yazdı:

Bence markaya göre değil ürün kalitesine göre değişiyor

Markadan kastım o zaten. Zphc  ile x markası aynı kalite değil 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gymibo    137
Caner27, 4 saat önce yazdı:

Winstrol değil ama dolu optimum kullanıyorum memnunum

Hangi urununu kullaniyorsunuz?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.