Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

dropadam

Testesteron enanthate dozaj ayarlama

Önerilen İletiler

dropadam    0

Herkese selamlar.

Önümüzdeki günlerde ilk kürüme başlamayı düşünüyorum, yalnız Testesteron enanthate haftalık 310-320 mg civarlarında başlamak istiyorum ancak şöyle bir sorum var. Elimde 250 mg lık eczane ampulleri var.

Ben bunları 6 günde 1 vursam haftalık almak istediğim miktarı alıyorum ama bazı yabancı kaynaklarda okuduğuma göre kan konsantrasyonunda çalkalanma oluyor galiba. Ve genelde gördüğüm kürlerde 3-4 günde 1 enjeksiyon oluyor.

Sorum şudur; Testesteron enanthate yeni başlayan biri için 6 günde 1 kullanmaya uygun mudur? Yoksa 160mg olmak üzere haftada 2 enjeksiyon mu yapmalıyım, bunu pek istemiyorum çünkü ampullerin nerdeyse yarısı çöpe gidiyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ozbe"    33

250 mg olarak başla ilerleyen zamanlarda duruma göre çıkarsın haftada 1 enjekte edebilirsin Enanthat ise

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.371
dropadam, 5 dakika önce yazdı:

Herkese selamlar.

Önümüzdeki günlerde ilk kürüme başlamayı düşünüyorum, yalnız Testesteron enanthate haftalık 310-320 mg civarlarında başlamak istiyorum ancak şöyle bir sorum var. Elimde 250 mg lık eczane ampulleri var.

Ben bunları 6 günde 1 vursam haftalık almak istediğim miktarı alıyorum ama bazı yabancı kaynaklarda okuduğuma göre kan konsantrasyonunda çalkalanma oluyor galiba. Ve genelde gördüğüm kürlerde 3-4 günde 1 enjeksiyon oluyor.

Sorum şudur; Testesteron enanthate yeni başlayan biri için 6 günde 1 kullanmaya uygun mudur? Yoksa 160mg olmak üzere haftada 2 enjeksiyon mu yapmalıyım, bunu pek istemiyorum çünkü ampullerin nerdeyse yarısı çöpe gidiyor.

Yeni başlıyorsan haftalık 250 mg yetecektir. Bunuda ilacın kanda düşüşünü yaşamaman için haftada 2 enjeksiyon şeklinde yapman daha doğru olacaktır. Yani haftada pazartesi 0.5 ml Perşembe 0.5 ml ilaç vuracaksın. Doz arttırmak istediğin zamanda 300/350 diye arttırırsan hesabını yapman çok daha kolay olur. 320 vuracagına 300 yada 350 vur. Ampulde kalan ilacı farklı bir enjektöre çekip karanlık ortamda saklayabilirsin.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Baha1903    0
otopsicikedi, 13.03.2023 - 11:34 yazdı:

Yeni başlıyorsan haftalık 250 mg yetecektir. Bunuda ilacın kanda düşüşünü yaşamaman için haftada 2 enjeksiyon şeklinde yapman daha doğru olacaktır. Yani haftada pazartesi 0.5 ml Perşembe 0.5 ml ilaç vuracaksın. Doz arttırmak istediğin zamanda 300/350 diye arttırırsan hesabını yapman çok daha kolay olur. 320 vuracagına 300 yada 350 vur. Ampulde kalan ilacı farklı bir enjektöre çekip karanlık ortamda saklayabilirsin.

Merhaba kaç numara enjektör kullanmak lazım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536
otopsicikedi, 13.03.2023 - 10:34 yazdı:

@otopsicikedi'ye ilave olarak;

Düşük dozajlı kürlerde örneğin haftalık 250/300 mg kullanılacaksa bu doz haftalık olarak ikiye bölünmeli tabiki fakat ilk enjeksiyonu 1 tam doz olarak enjekte etmek daha efektif olacaktır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KlasikFizik    231
Rdm, 1 dakika önce yazdı:

@otopsicikedi'ye ilave olarak;

Düşük dozajlı kürlerde örneğin haftalık 250/300 mg kullanılacaksa bu doz haftalık olarak ikiye bölünmeli tabiki fakat ilk enjeksiyonu 1 tam doz olarak enjekte etmek daha efektif olacaktır.

Dozaj yükseldikçe aromatize kontrolü daha iyi emilim için bölme işlemi çoğalması gerekmiyor mu düşük dozajdaki mantığı nedir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.371
Baha1903, Bir saat önce yazdı:

Merhaba kaç numara enjektör kullanmak lazım.

Ufak dozları ayarlamak için 1 ml lik enjektörleri kullanabilirsin.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536
KlasikFizik, 1 saat önce yazdı:

Dozaj yükseldikçe aromatize kontrolü daha iyi emilim için bölme işlemi çoğalması gerekmiyor mu düşük dozajdaki mantığı nedir

Sorunu tam olarak anlamadım fakat anladığım şekilde cevap vereyim;

Dozajı yükseltmenin amacı zaten dozajı yükseltmek :) Bölme işlemi çoğaldığında dozaj yükselmiş olsa da kandaki dolaşımda olan testosteron birim miktar azalıyor.

Bu hedefe ve kullanılan ilacın türüne, daha önceki kürlerin dozajına göre değişebilir. Kimisi  dozajı arttırdığında enjeksiyon sıklığını arttırmayı, kimisi enjeksiyon sayısını arttırmadan dozajı arttırmayı tercih eder.

tarihinde Rdm tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
YigitKong    2
Rdm, 9 dakika önce yazdı:

Dozajı yükseltmenin amacı zaten dozajı yükseltmek :) Bölme işlemi çoğaldığında dozaj yükselmiş olsa da kandaki dolaşımda olan testosteron birim miktar azalıyor.

Bu hedefe ve kullanılan ilacın türüne, daha önceki kürlerin dozajına göre değişebilir. Kimisi  dozajı arttırdığında enjeksiyon sıklığını arttırmayı, kimisi enjeksiyon sayısını arttırmadan dozajı arttırmayı tercih eder.

Yanı uzun ester de en iyi mantık haftada 2 enjeksiyon yapmak mı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KlasikFizik    231
Rdm, 8 dakika önce yazdı:

Demek istediğim yabancı forumdaki sporcuların loglarını inceledigimde cruiseya veya TRT düşük doza geçen kişiler dozu o zaman değil asıl kürdeki dozajını bölerek kullanıyor, yani doz yükseldikçe enjeksiyon sıklığını arttırıyolar. Düşük doza geçtiği zaman haftada 1e düşürüyorlar, siz de tam tersi bir tavsiyede bulunmuşsunuz onun mantığını merak ettim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hafifzargana    216
KlasikFizik, 1 saat önce yazdı:

Demek istediğim yabancı forumdaki sporcuların loglarını inceledigimde cruiseya veya TRT düşük doza geçen kişiler dozu o zaman değil asıl kürdeki dozajını bölerek kullanıyor, yani doz yükseldikçe enjeksiyon sıklığını arttırıyolar. Düşük doza geçtiği zaman haftada 1e düşürüyorlar, siz de tam tersi bir tavsiyede bulunmuşsunuz onun mantığını merak ettim 

olayın yabancı sporcularla yerli sporcularla alakası yok aslında adam zaten dinlenme döneminde sık enjeksiyonla uğraşmak istemiyor bunun yanında sık enjeksiyon kan değerlerinde de suni artış yapabiliyor temel nedeni rahatlık aslında

benim fikirim amaç verim almaksa ne kadar sık enjeksiyon yapılırsa o kadar iyi çünkü kanda daha stabil değerler oluyor ve yüksek doza kesintisiz maruz kalıyorsun

fakat keyfe keder kür yapan insanların haftada 500 mg testo kullanan insanların dert edeceği şeyler değil bunlar müthiş bir fark olmayacak zaten  

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Baha1903    0
otopsicikedi, 5 saat önce yazdı:

Ufak dozları ayarlamak için 1 ml lik enjektörleri kullanabilirsin.

İlk başlayan için günlük veya haftalık kaç ml önerirsiniz.Cevabınız için şimdiden tşk ederim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.371
Baha1903, 24 dakika önce yazdı:

İlk başlayan için günlük veya haftalık kaç ml önerirsiniz.Cevabınız için şimdiden tşk ederim

Haftalık 250-350 mg test ile başlayabilirsin. Bunuda pazartesi Perşembe ikiye bölersin. Küre başlamadan önce düsürebildigin kadar yağ oranı düşük başlamanı öneririm. 

• Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536
KlasikFizik, 18 saat önce yazdı:

Dinlenme döneminde kandaki testosteron oranım beni de çok ilgilendirmiyor açıkçası. Bu yüzden mesela şu an kaç günde bir enjeksiyon yaptığımı saymıyorum. Tahmini ilerliyorum.

Ama arkadaş düşük doz ile kür yapmak istiyor, dolayısıyla 250 mg'ı haftalık olarak ikiye bölerek alacak. Bende ilk başta 250 mg tek doz almasını tavsiye ettim. Amaç ilk enjeksiyonda testosteronu yükseltip, düşmesine çok izin vermeden düşük dozla mümkün olduğunca testosteron oranını yüksek tutmak. Anlatabilmişimdir umarım ?

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536
YigitKong, 18 saat önce yazdı:

Yanı uzun ester de en iyi mantık haftada 2 enjeksiyon yapmak mı

Evet, nasıl protein alımını belirli miktarlarda ve mümkün olduğunca 3 veya 4 öğüne bölmeye çalışıyoruz, testosteronu da haftada ikiye bölerek kandaki dalgalanma miktarını kontrol altında tutmak bilinen en iyi yöntemlerden biri. 

1000 mg gibi yüksek dozlarda gün aşırı enjeksiyon yapanlarda mevcut, 1000 mg'ı tek seferde kullanıp sonrasında haftada iki enjeksiyon yapanlarda. Bu işin kesin bir matematiği yok çünkü herkesin yoğurt yiyişi farkı. Bizim gibi amatör olanlar için haftada iki enjeksiyon en basit ve efektif yöntem şimdilik.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Baha1903    0
otopsicikedi, 24.04.2023 - 21:34 yazdı:

Haftalık 250-350 mg test ile başlayabilirsin. Bunuda pazartesi Perşembe ikiye bölersin. Küre başlamadan önce düsürebildigin kadar yağ oranı düşük başlamanı öneririm. 

Hocam dediğiniz gibi yapıyorum bunu 12 hafta olarak uygulayacağım sizce ne zaman pct testi yaptırmam gerekiyor ve yanında korunmak için farklı ilaç almam gerekirmi ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.371
Baha1903, 7 saat önce yazdı:

Hocam dediğiniz gibi yapıyorum bunu 12 hafta olarak uygulayacağım sizce ne zaman pct testi yaptırmam gerekiyor ve yanında korunmak için farklı ilaç almam gerekirmi ?

Son enjeksiyondan 2 hafta sonra testini verirsin dostum. Korunmak için bu kürde karaciğerden çok öncelik OMEGA 3 krill oil astragulus vs olabilir.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.