Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Oktaysss

Yohimbe etkisi

Önerilen İletiler

Oktaysss    10

Selamünaleyküm arkadaslar yohimbine kullanmaya basladim bugun kilom 90 2adet aldim terleme vs bisey olmadi dozaj imi az aldim ilk defa kullaniyorum etkisini nasil anlarim kullanan arkadaslar yardimci olursa sevinirim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Rdm    2.536

Tablet kaç mg ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    905
Oktaysss, 51 dakika önce yazdı:

Selamünaleyküm arkadaslar yohimbine kullanmaya basladim bugun kilom 90 2adet aldim terleme vs bisey olmadi dozaj imi az aldim ilk defa kullaniyorum etkisini nasil anlarim kullanan arkadaslar yardimci olursa sevinirim 

Dostum kg * 0.2 mg almak lazım etki etmek için 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Oktaysss    10
Askabar, 6 dakika önce yazdı:

Dostum kg * 0.2 mg almak lazım etki etmek için 

Ozaman 9tane yutmam lazim hepsini birmi kullanmam gerekir boleyimmi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536
Oktaysss, 1 dakika önce yazdı:

Ozaman 9tane yutmam lazim hepsini birmi kullanmam gerekir boleyimmi

Günlük kullanım dozu 15-20 mg. Beslenme şekline göre günde 2 veya 3'e bölerek bu mg'ı almalısın.

Aç iken içmelisin, ve içtikten sonrada aç kalmalısın. Yemeklerden hemen önce veya sonra veya tok içildiğinden etkisini yitiriyor.

Son olarak iki ay kullanmalısın ki etkisini görebilmek için.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536
Rdm, 2 saat önce yazdı:

Günlük kullanım dozu 15-20 mg. Beslenme şekline göre günde 2 veya 3'e bölerek bu mg'ı almalısın.

Aç iken içmelisin, ve içtikten sonrada aç kalmalısın. Yemeklerden hemen önce veya sonra veya tok içildiğinden etkisini yitiriyor.

Son olarak iki ay kullanmalısın ki etkisini görebilmek için.

Ofiste işin arasında cevaplarken aceleden bir sürü devrik cümle kurmuş, biraz dilbilgisi katliamı yapmışım :) Doğrusu aşağıdaki gibi olacak.

Aç iken içmelisin, ve içtikten sonrada aç kalmalısın. Yemeklerden hemen önce/sonra yani tok olacağın sürelerdeyken içildiğinde etkisini yitiriyor.

Son olarak iki ay kullanmalısın etkisini görebilmek için.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
quacky    93
Rdm, 47 dakika önce yazdı:

Ofiste işin arasında cevaplarken aceleden bir sürü devrik cümle kurmuş, biraz dilbilgisi katliamı yapmışım :) Doğrusu aşağıdaki gibi olacak.

Aç iken içmelisin, ve içtikten sonrada aç kalmalısın. Yemeklerden hemen önce/sonra yani tok olacağın sürelerdeyken içildiğinde etkisini yitiriyor.

Son olarak iki ay kullanmalısın etkisini görebilmek için.

Ayrıca günde önerilen kullanım 8-10 tablet civarı olduğu için 100 tabletlik ürün 10 günde bitiyor, 1 aylık maliyet ise yaklaşık 2000tlden yüksek. Yomhibine kullanmak isteyen arkadaşlarımız bunu da bilsin

• Beğen 1
  • Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
Oktaysss, 6 saat önce yazdı:

Dostum çok ta mucize bekleyeceğin bir ilaç değil öneriyorum bir çok kişiye başlıca sebepleri döngülerinin açık olması ve bu spor dsiplinine bizim kadar alışkın olmayan kişiler oluyor genelde yoksa, gireceğin bi testo prop tren ace kat kat daha iyi verim verir .

quacky, 2 saat önce yazdı:

Ayrıca günde önerilen kullanım 8-10 tablet civarı olduğu için 100 tabletlik ürün 10 günde bitiyor, 1 aylık maliyet ise yaklaşık 2000tlden yüksek. Yomhibine kullanmak isteyen arkadaşlarımız bunu da bilsin

Akarı kadar kokarı olmayan ilaç serilerinden biri daha gh girerim bu paraya kütleme kütle katar yağ da yakarım .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sonmez    39
Oktaysss, 9 saat önce yazdı:

Dostum tavsiyem sabah aç karna yapacağın kardiyodan önce alman veya antrenmandan önce yiyeceğin öğünden 3 saat sonra alıp antrenmana girmen.Kesinlikle tek severde al.10 mg yani 5 tabletle başla 20’den fazla alma.Şahsen ben sabah kardiyolarını kahveyle hallediyordum ve antrenmandan önce alıyordum,güzel antrenman yaptırıyordu sonra da kardiyo yapıyordum.Aldıktan sonra mümkün olduğunca aç devam et bu ürün açken çalışıyor 

tarihinde sonmez tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    905

Bence yohimbine fiyat performans olarak çokta mantıklı değil. 2 ay için ortalama 5-6 kutu kullanacaksın. Şuan orijinal yohimbine kutu fiyatı 500-600 bandında yani totalde 3 bin gibi bir fiyat yapıyor. Bu rakama gh alıp her gün 2 iü vursan 36 gün boyunca daha efektif olur.  Hatta bu rakamlara 2 flakon fragment alıp onu kullanmak bile daha mantıklı 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.