Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Liveinloud

2.Bulk kürüm

Önerilen İletiler

Liveinloud    16

Merhaba arkadaşlar bugün itibari ile 2.bulk kürüme başlangıç yapıyorum Tip1 Diyabetim devam ediyor insülin sayesinde vücut define olarak büyüyor haftalık dozajlarım şu şekilde

ilk 5 hafta 500mg Testosteron Enanthate - 200mg Testosterone Propionate - 600mg Boldenon - 400mg Deca - Günlük 30mg Danabol

5 Hafta ve 20.Hafta arası 750mg Testosteron Enanthate - 200mg Testosterone Propionate - 600mg Boldenon - 400mg Deca - Günlük 30mg Danabol

Son olarak PCT süresine girmeden önce 20 ve 25. hafta arası 750mg Testosterone Enanthate 

bir önceki kürümde dozlar düşüktü ve 10 haftada 87 kilodan 119 kiloya çıkmıştım şimdilik 116 kiloyum elimden geldiğince hafta hafta sizlerle gelişimi paylaşacağım.İyi forumlar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Rdm    2.532
Liveinloud, Bir saat önce yazdı:

Merhaba arkadaşlar bugün itibari ile 2.bulk kürüme başlangıç yapıyorum Tip1 Diyabetim devam ediyor insülin sayesinde vücut define olarak büyüyor haftalık dozajlarım şu şekilde

ilk 5 hafta 500mg Testosteron Enanthate - 200mg Testosterone Propionate - 600mg Boldenon - 400mg Deca - Günlük 30mg Danabol

5 Hafta ve 20.Hafta arası 750mg Testosteron Enanthate - 200mg Testosterone Propionate - 600mg Boldenon - 400mg Deca - Günlük 30mg Danabol

Son olarak PCT süresine girmeden önce 20 ve 25. hafta arası 750mg Testosterone Enanthate 

bir önceki kürümde dozlar düşüktü ve 10 haftada 87 kilodan 119 kiloya çıkmıştım şimdilik 116 kiloyum elimden geldiğince hafta hafta sizlerle gelişimi paylaşacağım.İyi forumlar

10 Haftada 87 kilodan 116 kiloya çıkmak çok riskli. İleride tansiyon, kalp kapakçığı başta olmak üzere kardiyovasküler sisteminde çok ciddi sorunlar yaşayabilirsin. Yerinde olsam bulk kürüne girmek yerine önce vücudumdaki suyu atmayı hedeflerdim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Liveinloud    16
gokalaf, 1 saat önce yazdı:

Hangi markaları kullanıyorsun? özellikle danabol?

Bir önceki kürüm gibi bütün ilaçlar hindistan menşei birçok kişi markasını duymamış fakat ben memnunum ilaçtan test sonuçlarım gayet iyiydi marka bioandro

quacky, 44 dakika önce yazdı:

25hafta danabol :o 

20hafta danabol 5hafta only testo

Rdm, 32 dakika önce yazdı:

10 Haftada 87 kilodan 116 kiloya çıkmak çok riskli. İleride tansiyon, kalp kapakçığı başta olmak üzere kardiyovasküler sisteminde çok ciddi sorunlar yaşayabilirsin. Yerinde olsam bulk kürüne girmek yerine önce vücudumdaki suyu atmayı hedeflerdim.

Pct yaptım hocam değerlerim şuan düzgün son testi bulamıyorum 2 ay oldu ara vereli 3kg verdim

Önceki konuya buradan bakabilirsiniz 

https://peptidturkiye.com/forum/topic/10632-kür-bitti-kan-değerlerim/?tab=comments#comment-102021

tarihinde Liveinloud tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532
Liveinloud, 1 saat önce yazdı:

Pct yaptım hocam değerlerim şuan düzgün son testi bulamıyorum 2 ay oldu ara vereli 3kg verdim

Önceki konuya buradan bakabilirsiniz 

https://peptidturkiye.com/forum/topic/10632-kür-bitti-kan-değerlerim/?tab=comments#comment-102021

Konu pct yapmam, hormon değerlerin, kan testin değil.

Kilon 1/3 oranında artmış ve bu 10 haftada gerçekleşmiş.

Örneklemek gerekirse 1300 cc motoru olan 1500 kg ağırlığında bir araç aynı motor hacmi ile  2000 kg ağırlığa ulaşmış ve aynı motor gücüyle yol almaya çalışıyor gibi düşün. İlk yokuşta çekişten düşer, zorlanır ve zorlandıkça motorun ömrü kısalır, yağ kaçakları başlar. Örneklenen motorun kalbin olduğunu belirtmeme gerek yok sanırım. Daha nasıl anlatayım bilemedim :) 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Liveinloud    16
Rdm, 2 saat önce yazdı:

Konu pct yapmam, hormon değerlerin, kan testin değil.

Kilon 1/3 oranında artmış ve bu 10 haftada gerçekleşmiş.

Örneklemek gerekirse 1300 cc motoru olan 1500 kg ağırlığında bir araç aynı motor hacmi ile  2000 kg ağırlığa ulaşmış ve aynı motor gücüyle yol almaya çalışıyor gibi düşün. İlk yokuşta çekişten düşer, zorlanır ve zorlandıkça motorun ömrü kısalır, yağ kaçakları başlar. Örneklenen motorun kalbin olduğunu belirtmeme gerek yok sanırım. Daha nasıl anlatayım bilemedim :) 

Motor olduk hadi bakalım :)

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hafifzargana    216

hocam patavatsızlık yapmak istemiyorum ama umarım danabol boştur 20 hafta danabol olmaz karaciğeriniz kevgire döner 

tabletler diğer anabolikler gibi değil tıbbı dozda 6 ay üzeri anapolon kullanımlarında karaciğer tümörü tespit edilmiş 

danabol anapolon kadar olmasada ciddi şekilde karaciğere yük bindiriyor arnold değilsiniz siz yeni karaciğer alacak paranızın olduğunu sanmıyorum lütfen yapmayın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Liveinloud    16
Hafifzargana, 15 dakika önce yazdı:

hocam patavatsızlık yapmak istemiyorum ama umarım danabol boştur 20 hafta danabol olmaz karaciğeriniz kevgire döner 

tabletler diğer anabolikler gibi değil tıbbı dozda 6 ay üzeri anapolon kullanımlarında karaciğer tümörü tespit edilmiş 

danabol anapolon kadar olmasada ciddi şekilde karaciğere yük bindiriyor arnold değilsiniz siz yeni karaciğer alacak paranızın olduğunu sanmıyorum lütfen yapmayın

12 yada 15. haftada mı keseyim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.