Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Cebeuc22

Only testo süresi + test. e ile definisyon?

Önerilen İletiler

Cebeuc22    0

Herkese selamlar, 

yaşım 22 ve aralıklarla 16 yaşımdan beri donem donem fitness ile ilgileniyorum. 20 yaşımda yasadığım bir durumdan dolayı 115kg ya çekiş yaptım ve hala kendimi toparlayamıyorum. 

Güncel olarak 103kg dayım ve boyum da 184cm. Öncesinde 18 yasimda only testo+dbol kürü yapmistim dolayısıyla kür geçmişim mevcut. Asil sorum ise su; only test. e. vurarak belli bir süre definasyon yapıp vücuttaki fazlalık yağları atarak ardından lean bulkinge geçiş yapıp temiz kütle koymam mümkün olur mu? Uzun esterli seçmek istememin nedeni surekli kendimi propionat ile delmek istemiyorum. 
Ayrıca tabi ne kadar süre boyunca only testo gidebilirim? Mart ayında küre başlayıp 2023 sonuna kadar kesmeden gitmem mantıklı olur mu? Aşağıya güncel birkaç fotoğraf birikiyorum ilginiz için teşekkürler.

182221C0-5FA9-4AAA-9DD5-62EFC1598636.jpeg 280E96EC-A2C2-4D8B-BFF9-E47D2AC9BCF4.jpeg ACDD42AA-9CD5-4F65-A892-49384B3AB672.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Rdm    2.540

Enantat da kullansan propinatta kullansan bu işin matematiği kalori açığı.  Farmakoloji durumu hızlandırıp kas kaybını önlüyor. 

Dolayısıyla her esterle definasyon yapılır, sen aç kalmaya ne kadar hazırsın önemli olan o :)

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    997
Rdm, Bir saat önce yazdı:

Enantat da kullansan propinatta kullansan bu işin matematiği kalori açığı.  Farmakoloji durumu hızlandırıp kas kaybını önlüyor. 

Dolayısıyla her esterle definasyon yapılır, sen aç kalmaya ne kadar hazırsın önemli olan o :)

Hocam yazacaklarımı yazmış.İşi bilip yorum yapacak kişiler genel olarak bunları yazacaktır.İlaca değil beslenme idmana önem verelim 🙌

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
turboakif    72

Dostum Küre girip döngünü kapatmak yerine HGH Fragment + Yohimbe ile döngünü kapatmadan önce 90 kiloya kadar zayıflasan, Sonra küre girsen senin için daha iyi olmaz mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    62
Cebeuc22, 2 saat önce yazdı:

Herkese selamlar, 

yaşım 22 ve aralıklarla 16 yaşımdan beri donem donem fitness ile ilgileniyorum. 20 yaşımda yasadığım bir durumdan dolayı 115kg ya çekiş yaptım ve hala kendimi toparlayamıyorum. 

Güncel olarak 103kg dayım ve boyum da 184cm. Öncesinde 18 yasimda only testo+dbol kürü yapmistim dolayısıyla kür geçmişim mevcut. Asil sorum ise su; only test. e. vurarak belli bir süre definasyon yapıp vücuttaki fazlalık yağları atarak ardından lean bulkinge geçiş yapıp temiz kütle koymam mümkün olur mu? Uzun esterli seçmek istememin nedeni surekli kendimi propionat ile delmek istemiyorum. 
Ayrıca tabi ne kadar süre boyunca only testo gidebilirim? Mart ayında küre başlayıp 2023 sonuna kadar kesmeden gitmem mantıklı olur mu? Aşağıya güncel birkaç fotoğraf birikiyorum ilginiz için teşekkürler.

182221C0-5FA9-4AAA-9DD5-62EFC1598636.jpeg 280E96EC-A2C2-4D8B-BFF9-E47D2AC9BCF4.jpeg ACDD42AA-9CD5-4F65-A892-49384B3AB672.jpeg

Testo ile kas geliştirme sürecini hızlandır diyet+yohimbe ile yağ yakımını hızlandır.

Only testoyu min 16 hafta yapmanı öneriyorum kısa kürlerde sadece testo ile verim almak mümkün değil.En doğru sürenin 24 hafta olduğunu düşünüyorum

• Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Cebeuc22    0
turboakif, 50 dakika önce yazdı:

Dostum Küre girip döngünü kapatmak yerine HGH Fragment + Yohimbe ile döngünü kapatmadan önce 90 kiloya kadar zayıflasan, Sonra küre girsen senin için daha iyi olmaz mı?

Primaforce yohombine hcl siparis verdeim abd ürünü ama kullanimini nasil yapicam acaba bilginiz var mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
turboakif    72
Cebeuc22, 6 dakika önce yazdı:

Primaforce yohombine hcl siparis verdeim abd ürünü ama kullanimini nasil yapicam acaba bilginiz var mi?

Bu soruların hakkında konu açsan daha faydalı olur forumda çok bilgin insanlar var.

tarihinde turboakif tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    870
Cebeuc22, 12 dakika önce yazdı:

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.540
Cebeuc22, 10 saat önce yazdı:

Günlük kullanımı 10-20 mg , senin aldığın marka tablet başına 2.5 mg.

Yerinde olsam sabah 2 tablet öğleden sonra 2 tablet olarak kullanırdım. Önemli olan aç iken kullanmak, yani aç iken içip en az 2-3 saat daha aç kalabilmek. Yağ kaybı için önemli olan kullanımı bu şekilde. Beslenme şekline göre kendi düzenini kendin oluşturmalısın.

Şu şıralar bende yohimbine kullanıyorum ve sabah kalkar kalkmaz  1 tablet 5 mg (benim kullandığım tablet 5mg) saat 10 gibi 1 tablet,  12'de öğle yemeği (kahvaltı yapmıyorum açım :) ) saat 16 gibi 1 tablet olarak kullanıyorum.

tarihinde Rdm tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ArdaK2    53
Rdm, 1 saat önce yazdı:

Günlük kullanımı 10-20 mg , senin aldığın marka tablet başına 2.5 mg.

Yerinde olsam sabah 2 tablet öğleden sonra 2 tablet olarak kullanırdım. Önemli olan aç iken kullanmak, yani aç iken içip en az 2-3 saat daha aç kalabilmek. Yağ kaybı için önemli olan kullanımı bu şekilde. Beslenme şekline göre kendi düzenini kendin oluşturmalısın.

Şu şıralar bende yohimbine kullanıyorum ve sabah kalkar kalkmaz  1 tablet 5 mg (benim kullandığım tablet 5mg) saat 10 gibi 1 tablet,  12'de öğle yemeği (kahvaltı yapmıyorum açım :) ) saat 16 gibi 1 tablet olarak kullanıyorum.

Hocam primaforce yohimbine iyimi peki 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Cebeuc22    0
ArdaK2, 6 dakika önce yazdı:

Üniversitenin ilk senesinde ufaktan kullanmıştım kısa bir süreliğine benim gözlemlediğim etkisi yağ yakımına ek olarak ciddi sert ereksiyon yapıyordu. Erekte olduğumda dalgaya ağrı giriyordu taş alıp taşla ezesim geliyordu o derece :D Şu an ereksiyon sorunlarım var niye var ben de çözemiyorum ilaç vs de kullanmıyorum. Sırf ereksiyon sorunumu çözücek mi diye alıyorum aslında, normalde direkt kür yapasım vardı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.540
ArdaK2, 14 dakika önce yazdı:

Bilmem ben  üretmiyorum, ayrıca o markayı hiç kullanmadım ve kullanan birini de görmedim :)  Güvendiğin bir kaynaktan alıyorsan iyidir herhalde.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ArdaK2    53
Cebeuc22, 2 saat önce yazdı:

Üniversitenin ilk senesinde ufaktan kullanmıştım kısa bir süreliğine benim gözlemlediğim etkisi yağ yakımına ek olarak ciddi sert ereksiyon yapıyordu. Erekte olduğumda dalgaya ağrı giriyordu taş alıp taşla ezesim geliyordu o derece :D Şu an ereksiyon sorunlarım var niye var ben de çözemiyorum ilaç vs de kullanmıyorum. Sırf ereksiyon sorunumu çözücek mi diye alıyorum aslında, normalde direkt kür yapasım vardı.

Hocam nereden alıyorsun peki isim vermek yasakta kişi denmi internet sitesindenmi o şekilde söylersen daha iyi olur

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Cebeuc22    0
ArdaK2, 5 saat önce yazdı:

Hocam nereden alıyorsun peki isim vermek yasakta kişi denmi internet sitesindenmi o şekilde söylersen daha iyi olur

Yurt disindan getirtiyorum turkiyede satan yok bildigim kadariyla bu markayi. Trendyolda gordum bir satici o da 2bin tl fiyat cekmis tanesine 😀 benim alis fiyatim zaten 400tl ye geliyor tanesini

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ArdaK2    53
Cebeuc22, 4 saat önce yazdı:

Yurt disindan getirtiyorum turkiyede satan yok bildigim kadariyla bu markayi. Trendyolda gordum bir satici o da 2bin tl fiyat cekmis tanesine 😀 benim alis fiyatim zaten 400tl ye geliyor tanesini

Hocam popüler bir vitamin satan yurt dışı bir şirket var oradan mı alıyorsunuz 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Cebeuc22    0
ArdaK2, 11 saat önce yazdı:

Hocam popüler bir vitamin satan yurt dışı bir şirket var oradan mı alıyorsunuz 

yok direkt olarak bulgaristandan aldırıyorum tanıdıklara daha uyguna geliyor. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.