Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Betreyals

Yaş 18 küre only twsto başladım

Önerilen İletiler

Betreyals    7

Abiler şimdi ben 18 yaşındayım 1.75 boyum var 70 kiloyum ve yağ oranim %11 estetik bir fiziğim var haftada 500 mg sustanon kullanicam ve bugün 250 ml enjekte ettim fakat bir salaklık yaptım iğneye çekerken 1 ml ye kadar dolu kutunun üstüne de 1 ml yazınca ben de heralde doğrudur diyip on bacağa sapladim sonra çektim kan gelmedi cart curt bunlar olunca bastım bugün yaptım ve salı bir daha yapicam. Bu şekilde salı cumalari vursam ve 7 haftalık bir kür yapsam haftada 500 mg sonra 10. Haftadan sonra 3 hafta armidex filan kullansam 3 hafta olur mu lütfen yardımcı olun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

proliqht1    147

Kardeşim bu yaşta bu fikirleri kimden nereden alıyorsunuz bilmiyorum ama bu iş oyuncak değil. 18 yaşında reşit olduğunu düşünüyorsun ama . Ya gerçi ben neyi anlatıyorum ki . Hayırlı olsun ben bilgilendirme yapmayacağım yapmak isteyen insanlar yaparlar.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Betreyals    7
proliqht1, 11 dakika önce yazdı:

Kardeşim bu yaşta bu fikirleri kimden nereden alıyorsunuz bilmiyorum ama bu iş oyuncak değil. 18 yaşında reşit olduğunu düşünüyorsun ama . Ya gerçi ben neyi anlatıyorum ki . Hayırlı olsun ben bilgilendirme yapmayacağım yapmak isteyen insanlar yaparlar.

Abi sitede only testo kuru olarak söylüyorlardı ben de denedim ve devam edicem 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hafifzargana    216

"3 hafta armidex filan kullansam 3 hafta olur mu" bu bir sorumu imla falan umurumda değilde düzgün şekilde soru sor en azından

1. niye armidex kullanıyorsun ne alaka

2. 7 hafta only testo kürü olmaz 

3. kür öncesi kan testin nerede?

belki kısırsın sonra inek gibi niye açılmıyor bu döngü diyeceksin kimse de bir yorum yapamayacak

tek bir sefer enjeksyon yaptıysan döngün kapanmamıştır ilaçları bırak forumu oku ne yapan gerektiğini adam akıllı öğren ondan sonra elindeki ilaçlarla devam edersin en azında 6 ay araştır oku kendini geliştir ne yapman gerektiğini öğren hiç bir şey bilmiyorsun pct nedir nasıl yapılır kür öncesi içinde sonrası kan testi alınır hangi değer hangi anlama gelir bunları öğrenmelisin

tarihinde Hafifzargana tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    993

Ülkede bu sporun geliştiğine üzülsem mi sevinsem mi bilemiyorum.Gerçekten kafana koyduysan ve minimum zararla kürden verim almak istiyorsan sana yardımcı olayım kardeşim.Bunu neden söyledim ? Senin gibi 10 kişi böyle konu açıyor günde hepsi ayrı ukala bir şey bildiğini düşünüyor.Fakat yarım yamalak yanlış.Madem biliyorsun yazma akıl danışma kardeşim değil mi ? İnsanlar sana yardım etmeye çalışıyor,azar çekiyor.Sonra abi böyle oldu napcam diye kapı kapı geziyorlar 😂 Anlayacağın söz dinleyeceksen yardımcı oluruz.Ukalalik taslayip kafanın dikine gideceksen hiç insanların zamanını çalmayın.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Betreyals    7
Vural2, 5 saat önce yazdı:

Ülkede bu sporun geliştiğine üzülsem mi sevinsem mi bilemiyorum.Gerçekten kafana koyduysan ve minimum zararla kürden verim almak istiyorsan sana yardımcı olayım kardeşim.Bunu neden söyledim ? Senin gibi 10 kişi böyle konu açıyor günde hepsi ayrı ukala bir şey bildiğini düşünüyor.Fakat yarım yamalak yanlış.Madem biliyorsun yazma akıl danışma kardeşim değil mi ? İnsanlar sana yardım etmeye çalışıyor,azar çekiyor.Sonra abi böyle oldu napcam diye kapı kapı geziyorlar 😂 Anlayacağın söz dinleyeceksen yardımcı oluruz.Ukalalik taslayip kafanın dikine gideceksen hiç insanların zamanını çalmayın.

Abi estağfurullah ne ukalalaik taslicam ben bilgi alıp öğrenmek istiyorum ve bu işe girmek istiyorum herşeyden kendim sorumluyum sonuçta buradaki çoğu insanın benden fazla tecrübesi var ben şu an yanlis yapioye olsam bile doğrusunu öğrenmek bile beni en az amacıma ulaşmış kadar mutlu eder

Vural2, 5 saat önce yazdı:

Dinliyorum abi seni ne yapabilirim yardımcı olursan 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokhangrsys    37

Umarım bu durumu ailen biliyordur onlara danış eğer sana bir şey olursa kullandığın şeyleri bilsinler ve bırak bu yaş çok erken 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Betreyals    7
gokhangrsys, 4 saat önce yazdı:

Umarım bu durumu ailen biliyordur onlara danış eğer sana bir şey olursa kullandığın şeyleri bilsinler ve bırak bu yaş çok erken 

Abi bilmiyorlar ailem de yarışçı var adamın da işi gücü var kalk bana yardım et diyemem.simdi ailede yarışçı olunca heves ediyor insan ama.benim ki öyle gelip geçici bir şey değil i kendimi çok zorluyorum ve bu işe kendimi adamak istiyorum yasitlarimin hepsi cafelerde ben 6 gün spora gidiyorum ve salondaki bir kaç kullanmış tanıdığım benden 1 veya2 yaş büyük insanlar var yarışma hazırlığı surecindeler yani eksik bölgelerini geliştiriyorlar ve bu insanların çoğu ben yaptım riski aldım ve başardım diyor benim bütçem el verissiz ama haftada bir sustanon rimabalon almaya yeticek param var ailem de beslenmemi karşılıyor 6 öğün yiyorum günde ben de forumdaki only testo kurlerine bakıp öğrenmeye çalıştım öğrenemedim büyük ihtimalle ama ogrenicsgimi umuyorum 

Betreyals, 4 saat önce yazdı:

Abi bilmiyorlar ailem de yarışçı var adamın da işi gücü var kalk bana yardım et diyemem.simdi ailede yarışçı olunca heves ediyor insan ama.benim ki öyle gelip geçici bir şey değil i kendimi çok zorluyorum ve bu işe kendimi adamak istiyorum yasitlarimin hepsi cafelerde ben 6 gün spora gidiyorum ve salondaki bir kaç kullanmış tanıdığım benden 1 veya2 yaş büyük insanlar var yarışma hazırlığı surecindeler yani eksik bölgelerini geliştiriyorlar ve bu insanların çoğu ben yaptım riski aldım ve başardım diyor benim bütçem el verissiz ama haftada bir sustanon rimabalon almaya yeticek param var ailem de beslenmemi karşılıyor 6 öğün yiyorum günde ben de forumdaki only testo kurlerine bakıp öğrenmeye çalıştım öğrenemedim büyük ihtimalle ama ogrenicsgimi umuyorum 

Abi herkese teşekkür ederim.butcemi toplayıp testo boldenon tren yapmaya karar verdim.bir abi yardım edicek teşekkürler tekrardan

• Şaşkın 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aç goril    48
Betreyals, Şimdi yazdı:

Abi herkese teşekkür ederim.butcemi toplayıp testo boldenon tren yapmaya karar verdim.bir abi yardım edicek teşekkürler tekrardan

Adama bu yaşta only testo bile olsa küre girme zararlı diyorlar tren kullanıcam diyor şaka gibi cidden.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokhangrsys    37

umarım senin de sonun aynı bu şekil de olmaz oyun değil bu işler 1000 defa daha düşün ailene de danış madem yarışmacı var ailende sana gerekli şeyleri söyler kaç yaşında vs vs 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xStana    14
Betreyals, 47 dakika önce yazdı:

bu mesaj beni korkuttu açıkçası o ''abi'' den aldığın ilaca dikkat et. ilk kürün ve bilginde yeterli değil. hiç kullanmasan daha iyi fakat illa kullanacaksanda güvenilir bir kaynaktan edindiğin testesteron enhant ile only testo yapman daha iyi olacaktır

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    993
Betreyals, 3 saat önce yazdı:

Dinliyorum abi seni ne yapabilirim yardımcı olursan 

Sustanon tehlikeli ilaç içindeki bulundurduğu çoklu esterden dolayı.Zaten gençsin karakterin tam oturmadı bunla birleşince anı ruh hali değişimleri kaçınılmaz olacaktır.Bunun önüne geçmek adına haftada 3 enjeksiyon öneririm pzt crs cuma kullanacağın dozu 3e böl.Arimidex,dedigimjz ilaç antiostrojen blockerdir.Dışardan testo aldığın için aynı oranda vücudunda e2 yani östrojen de yükseleceltir.Bu da belli bir noktaya kadar istediğimiz fakat o noktadan sonra kontrol edilmesi gereken bir değer.E2 büyümek için gereklidir,çünkü bulkta bir yere kadar su tutumu gerekli.Biz bunu mct yani kür içinde kullanıyoruz.Tabiki kür sonuda kullanılabilir eğer kür sonundaki değerlerinde sıkıntı varsa.Ama kür içinde doğru kontrol ettiğimiz zaman gerek kalmayacaktır.Haftada 2 kere yarımşar arimidex alıp vücudunu da gözlemle.Gogus ucunda batma kaşıntı var mı ? Ani duygu bal değişimleri var mı? Bunlara göre tekrar konuşuruz.Önceki yorumlarınıda okudum testo bolde hadi okey ama tren çok gereksiz.Yarisma filan olmazsa treni elime almam bile 😂 Herkes böyle der bu mükemmel bir ilaç seni çok kaslandiracak diye değildir.Yani kimsenin sana ya da yeni başlayanlara kastı yok 😂 Herkes kullanılabilir ama trenin yan etkileri çok ağırdır.Getirisinden çok götürüsu olduğunu düşünüyorum.Gercek anlamda ne kullandığını bilmeden psikolojisini yönetemeden kullanmak pimi çekilmiş bomba gibi.Ornek vereyim ben kontrol edemiyorum.Ve bu konudan aşırı muzdaribim.Yarisma düşünmesem elime alırsam namerdim 😂

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Betreyals    7
Vural2, 9 saat önce yazdı:

Sustanon tehlikeli ilaç içindeki bulundurduğu çoklu esterden dolayı.Zaten gençsin karakterin tam oturmadı bunla birleşince anı ruh hali değişimleri kaçınılmaz olacaktır.Bunun önüne geçmek adına haftada 3 enjeksiyon öneririm pzt crs cuma kullanacağın dozu 3e böl.Arimidex,dedigimjz ilaç antiostrojen blockerdir.Dışardan testo aldığın için aynı oranda vücudunda e2 yani östrojen de yükseleceltir.Bu da belli bir noktaya kadar istediğimiz fakat o noktadan sonra kontrol edilmesi gereken bir değer.E2 büyümek için gereklidir,çünkü bulkta bir yere kadar su tutumu gerekli.Biz bunu mct yani kür içinde kullanıyoruz.Tabiki kür sonuda kullanılabilir eğer kür sonundaki değerlerinde sıkıntı varsa.Ama kür içinde doğru kontrol ettiğimiz zaman gerek kalmayacaktır.Haftada 2 kere yarımşar arimidex alıp vücudunu da gözlemle.Gogus ucunda batma kaşıntı var mı ? Ani duygu bal değişimleri var mı? Bunlara göre tekrar konuşuruz.Önceki yorumlarınıda okudum testo bolde hadi okey ama tren çok gereksiz.Yarisma filan olmazsa treni elime almam bile 😂 Herkes böyle der bu mükemmel bir ilaç seni çok kaslandiracak diye değildir.Yani kimsenin sana ya da yeni başlayanlara kastı yok 😂 Herkes kullanılabilir ama trenin yan etkileri çok ağırdır.Getirisinden çok götürüsu olduğunu düşünüyorum.Gercek anlamda ne kullandığını bilmeden psikolojisini yönetemeden kullanmak pimi çekilmiş bomba gibi.Ornek vereyim ben kontrol edemiyorum.Ve bu konudan aşırı muzdaribim.Yarisma düşünmesem elime alırsam namerdim 😂

Çok teşekkürlwr abi testo bolde benimde kafama yattı ailemde genetik olarak bir sorun yok babam da asker bu tarz şeylere az bişey kafası var yani karşı geliceklerini sanmıyorum zaten akrabam klasik fizikde yarıştı benim de yasitlarim geliyor salona benxen bir yaş büyük risk aldık başardık diyor benim kollarım 41 cm kaldı adamdaki kol 48 cm ne yiyorsun diyorum sabah pilav yedim geldim diyor bana sadece gereksiz sinirliyim ergenlik sanıp doktora götürdüler ama sinirliymisim öyle dendi yine de verdiğin bilgileri için sağol abi 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.