Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

quacky

Boldenone çalıştığını nasıl anlarız?

Önerilen İletiler

quacky    93

Boldenone çalıştığını nasıl anlarız? Kanda bakacağımız emin olacağımız kesin bir yöntemi var mı? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

GuruhuXGod    15

B12 seviyesine bakarak anlayabilirsiniz hocam

tarihinde GuruhuXGod tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147

Kolestrolune bak genellikle hdl ldl ve kolesterolün içinden geçtiği için bariz belli oluyor. Sırt ve omuzda sivilce ilk 3 haftada hemen başlar.  

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
quacky    93
GuruhuXGod, 19 dakika önce yazdı:

B12 seviyesine bakarak anlayabilirsiniz hocam

proliqht1, 8 dakika önce yazdı:

Kolestrolune bak genellikle hdl ldl ve kolesterolün içinden geçtiği için bariz belli oluyor. Sırt ve omuzda sivilce ilk 3 haftada hemen başlar.  

B12 seviyem doğalkende yüksekti. Hdl ve Ldl konusuna gelirsek iran testo 500mg bodytech boldenon 400mg kürümün 4. ayını bitirdim, ldl ve hdl 3. ayımda referans dışına çıkmıştı düzenli kardiyo,omega3,çörek otu yağı,somon vs. ile ldlyi düzelttim fakat hdl hala düşük. Dediğiniz gibi içinden geçme durumu olmadı sadece referanstan maksimum 10-15 fark oldu. Bu durum bodytech markasında beni şüpheye düşürdü, 400mg/10ml olanını kullanıyorum doluluk oranı düşük olma ihtimali var mıdır?

tarihinde quacky tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147
quacky, 21 dakika önce yazdı:

B12 seviyem doğalkende yüksekti. Hdl ve Ldl konusuna gelirsek iran testo 500mg bodytech boldenon 400mg kürümün 4. ayını bitirdim, ldl ve hdl 3. ayımda referans dışına çıkmıştı düzenli kardiyo,omega3,çörek otu yağı,somon vs. ile ldlyi düzelttim fakat hdl hala düşük. Dediğiniz gibi içinden geçme durumu olmadı sadece referanstan maksimum 10-15 fark oldu. Bu durum bodytech markasında beni şüpheye düşürdü, 400mg/10ml olanını kullanıyorum doluluk oranı düşük olma ihtimali var mıdır?

Elbette olabilir bunu Allah ve üretici bilir başka ihtimal yok. Sırtta sivilcelenme alt ast düzeyinde keskin artış yaşadınız mı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gymibo    137
proliqht1, Bir saat önce yazdı:

Elbette olabilir bunu Allah ve üretici bilir başka ihtimal yok. Sırtta sivilcelenme alt ast düzeyinde keskin artış yaşadınız mı.

Ben 25. haftayi gectim. Omuz ve sirtlarimda sivilcelenme oldu fakat hizlica cikip geri sönüyor. Alt ast normal,hdl ldl biraz kotuydu. Fotografta sag arka omuzumda bariz belli :)

SP Boldenon 200mg/10ml. Haftalik 450mg doz almaktayım.

9983AA29-ACD5-4263-89AB-C9EDCC3CDDB5.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ozgur511    38
gymibo, 45 dakika önce yazdı:

Ben 25. haftayi gectim. Omuz ve sirtlarimda sivilcelenme oldu fakat hizlica cikip geri sönüyor. Alt ast normal,hdl ldl biraz kotuydu. Fotografta sag arka omuzumda bariz belli :)

SP Boldenon 200mg/10ml. Haftalik 450mg doz almaktayım.

Kaç kilo aldın testo boldenonda 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gymibo    137
Ozgur511, 53 dakika önce yazdı:

Kaç kilo aldın testo boldenonda 

Hocam daha kürüm devam etmekte kilo ölcümü yapmadım ama tahmini 83-85 olmusumdur. 70 kg basladim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
quacky, 2 saat önce yazdı:

Nasıl verim aldin mi bende sipariş geçtim bu gün 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147
Mutlucanelcin, 12 dakika önce yazdı:

Nasıl verim aldin mi bende sipariş geçtim bu gün 

Hocam kaç paraya ne aldınız paylaşır mısınız bizimle. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1, 4 dakika önce yazdı:

Hocam kaç paraya ne aldınız paylaşır mısınız bizimle. 

73 dolar 400 Luk bolde 

52 dolar deca

İran testo 400

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147
Mutlucanelcin, 2 dakika önce yazdı:

73 dolar 400 Luk bolde 

52 dolar deca

İran testo 400

Başarılar hocam umarım güzel verim alırsınız.  Foruma detaylı Bi konu açın isterseniz güncel bilgiler paylaşırsanız bodytech ilede alakalı memnun kaldınız mı kalmadınız mi gibisinden.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Can4212    31
proliqht1, 12 dakika önce yazdı:

Başarılar hocam umarım güzel verim alırsınız.  Foruma detaylı Bi konu açın isterseniz güncel bilgiler paylaşırsanız bodytech ilede alakalı memnun kaldınız mı kalmadınız mi gibisinden.

Ben açtım bodytech deca boldenon danabol yapıyorum kür günlüklerinde formum var paylaşıcam gözle görülür değişim olduğunda 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147
Can4212, 6 dakika önce yazdı:

Ben açtım bodytech deca boldenon danabol yapıyorum kür günlüklerinde formum var paylaşıcam gözle görülür değişim olduğunda 

Kaç haftadır yapiyosun hocam. Bende bodytech alacaktım ama sp aldım trenbolone acetati

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Can4212    31
proliqht1, 2 dakika önce yazdı:

Kaç haftadır yapiyosun hocam. Bende bodytech alacaktım ama sp aldım trenbolone acetati

5.gün daha

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Darkdefender    54

O değilde benim hdl ldl  düşük alt ast ref dışı biraz yüksek sırt ufak ufak sivilce dolu kullandığım sadece İran testo  2bucuk ay oldu daha  önce testo boldenon kullanmıştım zart zurt pharma olanlardan hem değerlerim iyiydi hemde güzel etki almıştım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147
Darkdefender, 9 dakika önce yazdı:

O değilde benim hdl ldl  düşük alt ast ref dışı biraz yüksek sırt ufak ufak sivilce dolu kullandığım sadece İran testo  2bucuk ay oldu daha  önce testo boldenon kullanmıştım zart zurt pharma olanlardan hem değerlerim iyiydi hemde güzel etki almıştım 

Değerlerini at istersen buraya Bi inceleyelim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
quacky    93
Can4212, Bir saat önce yazdı:

5.gün daha

Bodytech hala bi muamma. Kime sorsam ya yeni başlamış ya da başlayacak oluyor, boldenon geç açılır 2. aydan sonra aldığın etkiye ve boldenonun yarattığı yan etkileri bizimle paylaşabilir misin? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Can4212    31
quacky, 27 dakika önce yazdı:

Bodytech hala bi muamma. Kime sorsam ya yeni başlamış ya da başlayacak oluyor, boldenon geç açılır 2. aydan sonra aldığın etkiye ve boldenonun yarattığı yan etkileri bizimle paylaşabilir misin? 

Tabiki hocam muhakkak paylasıcam kilolarımı fln her şeyimi takip ediyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
IMJOLLNIRR    31

Boldenonun çalıştığını anlamak zordur ama sana 8 yıllık tecrübemden notlar paylaşmak isterim 

yüksek dozda boldenon kullandığım dönemde ellerim ayaklarım davul gibi şiş ve kıpkırmızı geziyordum . Hemoglobin yüksekliğinden kaşıntılarım başlamıştı 6 ay kadar kullandım iştah açtı diyenler kafadan sallıyor bunu demek isterim yüksek su tutumu yapar 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
IMJOLLNIRR, 14 dakika önce yazdı:

Boldenonun çalıştığını anlamak zordur ama sana 8 yıllık tecrübemden notlar paylaşmak isterim 

yüksek dozda boldenon kullandığım dönemde ellerim ayaklarım davul gibi şiş ve kıpkırmızı geziyordum . Hemoglobin yüksekliğinden kaşıntılarım başlamıştı 6 ay kadar kullandım iştah açtı diyenler kafadan sallıyor bunu demek isterim yüksek su tutumu yapar 

Bende kaşıntı olmadı su tutması da fazla olmadı ama yüz hatlarım aşırı değişti pitbull gibi oldum vallaha yüzüm büyüdü + basınç artık vücudumda ki basıncı iliklerime kadar hissetmeye başlamıştım tansiyonda cabası gidip kan verdim sonrasında ilacı kestim bide ayrıca 1 torba kan verdim rahatladım 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
IMJOLLNIRR    31
galicik, 13 dakika önce yazdı:

Bende kaşıntı olmadı su tutması da fazla olmadı ama yüz hatlarım aşırı değişti pitbull gibi oldum vallaha yüzüm büyüdü + basınç artık vücudumda ki basıncı iliklerime kadar hissetmeye başlamıştım tansiyonda cabası gidip kan verdim sonrasında ilacı kestim bide ayrıca 1 torba kan verdim rahatladım 

1200 Mg al dediğimi anlarsın 🫡

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.