Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Gregsl

Steorid kürü için minimum yaş?

Önerilen İletiler

Gregsl    2

Arkadaşlar eczaneden sustanon + primo başlamayı düşünüyorum 

Forumda okuduğum kadarıyla 21 yaşından önce kesinlikle kullanılmaması lazım hormonlar oturana kadar

21 yaşına gireli 1 ay oldu henüz o yüzden biraz tedirginim 

Biliyorsunuz herkes aynı zamanda gelişmiyor ergenlik yaşı falan

Hormonlar tam oturmuş mu bunu anlamak için bir test var mı yoksa 22 yaşına kadar beklesem mi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

proliqht1    147

Rimobolan bulamazsın eczanelerde çok zor ulaşım. Bence 2 3 yıl daha bekle yasin daha küçük . Hem maddi hem manevi daha güçlü olursun o zaman girdiğinde daha çok verim alırsın.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokhangrsys    37
Gregsl, 9 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar eczaneden sustanon + primo başlamayı düşünüyorum 

Forumda okuduğum kadarıyla 21 yaşından önce kesinlikle kullanılmaması lazım hormonlar oturana kadar

21 yaşına gireli 1 ay oldu henüz o yüzden biraz tedirginim 

Biliyorsunuz herkes aynı zamanda gelişmiyor ergenlik yaşı falan

Hormonlar tam oturmuş mu bunu anlamak için bir test var mı yoksa 22 yaşına kadar beklesem mi

streoidin yaşı yok malesef her yaşta yapılıyor özellikle yeni nesil gençler spor salonunda 17 18 yaşında gençler konuşurken kulak misafiri oluyorum bana kalırsa 22 23 yaşından önce yapılmamalı 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Gregsl    2
proliqht1, 19 dakika önce yazdı:

Rimobolan bulamazsın eczanelerde çok zor ulaşım. Bence 2 3 yıl daha bekle yasin daha küçük . Hem maddi hem manevi daha güçlü olursun o zaman girdiğinde daha çok verim alırsın.

Haklısınız bencede hormonların iyice oturduğundan emin olmak gerek

gokhangrsys, 19 dakika önce yazdı:

streoidin yaşı yok malesef her yaşta yapılıyor özellikle yeni nesil gençler spor salonunda 17 18 yaşında gençler konuşurken kulak misafiri oluyorum bana kalırsa 22 23 yaşından önce yapılmamalı 

Evet galiba 22 23e kadar dokunmamak lazim hormonlara

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokhangrsys    37
Gregsl, Şimdi yazdı:

Evet galiba 22 23e kadar dokunmamak lazim hormonlara

bende düşünüyorum ama maddi durum şuan için yeterli değil eksiksiz yapılması gerektiğini düşünüyorum o yüzden sürekli erteliyorum :D

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Gregsl    2
gokhangrsys, Şimdi yazdı:

bende düşünüyorum ama maddi durum şuan için yeterli değil eksiksiz yapılması gerektiğini düşünüyorum o yüzden sürekli erteliyorum :D

Aslında sustanonun kendisi değilde küre girince işin beslenme kısmının hakkını vermek bütçeyi zorluyor :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
swager    43

Yaşı büyük hocalarımız abilerimiz işe bilimsel hormonel olarak yaklaşıp 22-25 gibi yaşları öneriyor minimum. Ben 25 yaşında senin yaşlarını yakın zamanda yaşamış biri olarak biraz daha beklemeni öneririm 4 yıl önceki kafa yapım ile şuan arasında çok farklar var o zaman alabildiğim risklerle şuankiler farklı mesela. Antrenör/sporcu olup vücudunla para kazanmayacaksan bu yaşta acele etme derim. 

Ayrıca maddi olarak rahat olman lazım küre başladın meme ucunda kaşıntı hissettin 250 lirayı düşünmeden verip arimidexi almak gerektiği yerde özel labda kan testini yaptırmak önemli ayrıntılar. Benim kenarda 650 dolarım var mesela pct sonrası sorun yaşarsam özel üroloğa gidip derdimi çözerim diye saklıyorum. 

tarihinde swager tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Gregsl    2
swager, 1 dakika önce yazdı:

Yaşı büyük hocalarımız abilerimiz işe bilimsel hormonel olarak yaklaşıp 22-25 gibi yaşları öneriyor minimum. Ben 25 yaşında senin yaşlarını yakın zamanda yaşamış biri olarak biraz daha beklemeni öneririm 4 yıl önceki kafa yapım ile şuan arasında çok farklar var o zaman alabildiğim risklerle şuankiler farklı mesela. Antrenör/sporcu olup vücudunla para kazanmayacaksan bu yaşta acele etme derim. 

Çok haklısınız 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.