Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

proliqht1

Ürünler tamam ! gelin bakalım neler yapabiliriz :)

Önerilen İletiler

proliqht1    147
galicik, Şimdi yazdı:

ilk 14 gün teston açılana kadar kullanabilirsin evet ilaç toxic  ama etkisi muazzam derece de fazla ben yanlış hatırlamıyorsam 19 gün dayanabildim sadece, bu oral ile 19 günde 7kg aldım ilk 14 gün teston kendini belli edene kadar 25mg spordan 30dk önce 25 mg spordan öğünün yedikten sonra kullanabilirsin 14 günlük süreçte büyük bir sıkıntı yaşayacağını zannetmiyorum. Sana başlangıç için büyük bir sıçrama sağlayacaktır. 

Evet katkısı muhtemelen baya olacaktır. 1 ay sonra en geç başlayacağız bakalım şuanda alt ast nin eski rakamlara gelmesini bekliyorum. Tamamen normal düzeye gelmeden tekrar baslamayayim diye düşündüm. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

galicik    762
proliqht1, 57 dakika önce yazdı:

Evet katkısı muhtemelen baya olacaktır. 1 ay sonra en geç başlayacağız bakalım şuanda alt ast nin eski rakamlara gelmesini bekliyorum. Tamamen normal düzeye gelmeden tekrar baslamayayim diye düşündüm. 

Varmı güncel bir testin bakalım. Bide alt ast düzelir düzelmez başla yaz geliyor yazın pct çekilmiyor, yaz çünkü kış gibi değil insanın yerinde durası gelmiyor spor performansı da düşüyor kış gibi yemek te yenmiyor bu dengeyi iyi ayarla timeframe olarak 

proliqht1, 57 dakika önce yazdı:

Bu arada tebrik ederim bayılıyorum ilaçlarını hazırlayan neyin ne olduğunu bilerek belli bir plan çerçevesinde dsipline ilerleyen kişilere her ürününü temin etmişsin pct mct koruyucular dev gibi olursun inşallah dostum. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147
galicik, 55 dakika önce yazdı:

Varmı güncel bir testin bakalım. Bide alt ast düzelir düzelmez başla yaz geliyor yazın pct çekilmiyor, yaz çünkü kış gibi değil insanın yerinde durası gelmiyor spor performansı da düşüyor kış gibi yemek te yenmiyor bu dengeyi iyi ayarla timeframe olarak 

Bende onun için çabalıyorum hocam ya. Bu pazartesi tekrar kan vereceğim alt ast kolestrolleri falan o zaman paylaşıp seni etiketlerim. 1 unitede kan vereceğim rimobolan tren falan kanı koyulastiracak daha iyi olur gibi düşünüyorum. 

galicik, 54 dakika önce yazdı:

Bu arada tebrik ederim bayılıyorum ilaçlarını hazırlayan neyin ne olduğunu bilerek belli bir plan çerçevesinde dsipline ilerleyen kişilere her ürününü temin etmişsin pct mct koruyucular dev gibi olursun inşallah dostum. 

Teşekkürler hocam inşallah düzenli olarak bu postta forum ve güncel bilgileri paylaşacağım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
proliqht1, 21.01.2023 - 12:46 yazdı:

Merhabalar önce kendimi tanıtayım ismim Fatih 28 yaşındayım geçmişte bir çok kez spor yapıp bırakmış birisi olarak pandemide hep evde oturduğum  güçsüzleştiğim ve mutsuz olduğum için spora başlamıştım tekrardan. Bir süre natürel şekilde kendimi geliştirdikten sonra steroid kullanmaya başladım profesyonel yardım eşliğinde ve şuan ikinci kür aşamasındayım. İlk küre girmeden önce 36 cm kol vardı şuanda 42 oldu. 77 kg başladım 89 oldum . Şuanda haftalık 1 ampul testosteron verip güncel kan değerlerimin düzelmesini bekliyorum. Herşey düzeldikten sonra şimdi size aşağıda fotoğraflarını paylaşacağım ürünleri kullanmayı planlıyorum. Profesyonel destek hala alıyorum ama bu forumdaki güzel insanların fikirlerinede önem verdiğim içiin hocamla ona göre fikir alışverişi yapabiliyorum.

İlk kürde yine hafif girilebilir ama ikinci üçüncü kürler harbiden bu şekilde yapılmalı.Tercihler gerçekten muazzam hem takviye hem ilaç bakımından eksiksiz başarılar dilerim

• Beğen 1
  • Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147
Jacop, 6 dakika önce yazdı:

İlk kürde yine hafif girilebilir ama ikinci üçüncü kürler harbiden bu şekilde yapılmalı.Tercihler gerçekten muazzam hem takviye hem ilaç bakımından eksiksiz başarılar dilerim

Tesekkur ederim hocam ilk kurumde sustanon rimobolan tercih etmiştim çok sevdim..şimdi yanına trenbolone eklemek ve işi biraz daha profesyonel yönetmek istedim. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
proliqht1, 10 dakika önce yazdı:

Tesekkur ederim hocam ilk kurumde sustanon rimobolan tercih etmiştim çok sevdim..şimdi yanına trenbolone eklemek ve işi biraz daha profesyonel yönetmek istedim. 

Hem tren hem sustanon çoğu kişide psikolojik etki yaratıyor dostum treni enanthate ile kullanman daha iyi olur.Bana bir şey olmaz diyorsan sustayla başlar duruma göre uzun estere geçersin

• Vayyyy!! 1
  • Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147
Jacop, 7 dakika önce yazdı:

Hem tren hem sustanon çoğu kişide psikolojik etki yaratıyor dostum treni enanthate ile kullanman daha iyi olur.Bana bir şey olmaz diyorsan sustayla başlar duruma göre uzun estere geçersin

Hocam sustanon beni aslında tam tersi çok mutlu etti. Ondan aldığım ozguven ve doluluk hissini enanthatede alamadım. O yüzden sustanon döndüm tekrar ama dediğin gibi sıkıntı olursa enanthatede geçebilirim elimin altında var oda. Antidepresan kullanıyorum zaten frenliyor biraz . Gerginlik sinir harici başka Bi etki yaratmıyor 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
proliqht1, 20 dakika önce yazdı:

Hocam sustanon beni aslında tam tersi çok mutlu etti. Ondan aldığım ozguven ve doluluk hissini enanthatede alamadım. O yüzden sustanon döndüm tekrar ama dediğin gibi sıkıntı olursa enanthatede geçebilirim elimin altında var oda. Antidepresan kullanıyorum zaten frenliyor biraz . Gerginlik sinir harici başka Bi etki yaratmıyor 

Trenden gelen prolaktin yükselmesini kontrol altında tuttuğun sürece sıkıntı yaşayacağını sanmam dostum bazı antidepresanlarda prolaktini yükseltiyor kullandığın ilacın böyle bir yan etkisi varsa trene girdiğin zaman herkesten dikkatli olman gerekiyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147
Jacop, 11 dakika önce yazdı:

Trenden gelen prolaktin yükselmesini kontrol altında tuttuğun sürece sıkıntı yaşayacağını sanmam dostum bazı antidepresanlarda prolaktini yükseltiyor kullandığın ilacın böyle bir yan etkisi varsa trene girdiğin zaman herkesten dikkatli olman gerekiyor

14.5 falan prolaktinim kullandığım anti depresan yükseltiyor hocam. Onu dikkate alıyorum dediğin gibi düzenli kan vere vere ne zaman kullanmam gerektiğini hesaplayacagim. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BLACAXELOT    39
proliqht1, Bir saat önce yazdı:

14.5 falan prolaktinim kullandığım anti depresan yükseltiyor hocam. Onu dikkate alıyorum dediğin gibi düzenli kan vere vere ne zaman kullanmam gerektiğini hesaplayacagim. 

Hocam anksiyete varsa sıkıntı tetikler 

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147
BLACAXELOT, 20 dakika önce yazdı:

Hocam anksiyete varsa sıkıntı tetikler 

Sorun yaşamam hocam. Bünyem sağlam pandemide evde oturmaktan biraz kafayı kırdık ondan antidepresan kullaniyorum oda 10 mg.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BLACAXELOT    39
proliqht1, 1 dakika önce yazdı:

Sorun yaşamam hocam. Bünyem sağlam pandemide evde oturmaktan biraz kafayı kırdık ondan antidepresan kullaniyorum oda 10 mg.

Vallahi kim kafayı kırmadıki pandemide :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147
BLACAXELOT, 20 dakika önce yazdı:

Vallahi kim kafayı kırmadıki pandemide :)

Şu memlekette antidepresan kullanmamış 30 yaşlarında insan sayısı çok azdır ya. Ülkemizin genetiginde var bunları kullanmak 😀

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    288
proliqht1, 17 saat önce yazdı:

Anapolon eczane baya toksik diyor herkes o yüzden kullanmayabilirim. Psikolojik olarak sorun yaşayacağımı sanmıyorum.  Sustanon kullandım uzun süre benim çok hoşuma gitti. Enanthatede kullandım beğenmedim.

Çalışmıyor toksit etkisinden ziyade. Sustanonda sıkıntı yaşamadıysan ne mutlu. Küründe başarılar. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147
Mhmt38, 22.01.2023 - 12:26 yazdı:

Çalışmıyor toksit etkisinden ziyade. Sustanonda sıkıntı yaşamadıysan ne mutlu. Küründe başarılar. 

Teşekkür ederim hocam ara sıra bilgilendirme geçeceğim.  Yakın zamanda start vereceğim inşallah.

@anabolic bu konu benim ilaclar hakkinda brom.

@BLACAXELOT hocam bak bugün çıkan sonuç bunlar. Tahminen 2 haftaya başlarım ben düşündüğümden hızlı topladım vücudu. 172 di alt 14 günde 88 e getirdik. Kolestrol hdl ldl berbattı hepsi ilk aylardaki gibi yerine oturmuş. Suanlik dinlenme haftalık tek doz testo mükemmel gidiyor. 

Screenshot_20230123_212739_Samsung Notes.jpg

galicik, 21.01.2023 - 18:51 yazdı:

Bugün küre start verdim igf1 ve 2 ml rimobolan ile başladık. Pazartesi çarşamba cuma 1 er ml sustanon ve trenbolone.  Pazar günü 2 ml rimobolan.  Hergun stabil igf1 sabah.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.