Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Dess

Bolde önerisi

Önerilen İletiler

Dess    6

Herkese selam, şu marka iyiydi çalışıyordu diye önerisi olan var mı? Fiyatla birlikte belirtme şansınız varsa süper olur 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

galicik    762
Dess, Bir saat önce yazdı:

Herkese selam, şu marka iyiydi çalışıyordu diye önerisi olan var mı? Fiyatla birlikte belirtme şansınız varsa süper olur 

Gider primo toplarım daha iyi, marketing berbat orijinal olarak satılan ürünlerin hiç biri orijinal değil. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dess    6
galicik, Bir saat önce yazdı:

Giremem gider primo toplarım daha iyi, marketing berbat orijinal olarak satılan ürünlerin hiç biri orijinal değil. 

Küçük bir yerde yaşıyorum toplama şansım yok maalesef 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BLACAXELOT    39
Dess, 9 dakika önce yazdı:

Küçük bir yerde yaşıyorum toplama şansım yok maalesef 

Hocam pharmatech kullandım ürün yerli çalışıyor öneri değil sadece deneyimimi aktarıyorum değerili bir forum hocam sayesinde tanıdım markayı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147

Maddi imkan varsa başka il veya ilçelerden toplayabilirsin rimobolani hocam. Bende önermiyorum bilmediğin ürünü kullanma . Çalışsa bile anasını ağlatıyor vücudun öyle çalışıyor 😀

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
swager    43

Konuyu dağıtmak istemem ama tahminen artık güvenilir bir sp boldenon flakonu 1500 civarında olacak. Bunun yerine stok sorusu yaşamayanların primo gitmesi ne kadar mantıklı sizce?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
Dess, Bir saat önce yazdı:

Pro adam şüpheyi ortadan kaldırır. Şüpheyle vuracağımı iğneyi only testo yüksek doz giderim daha iyi. Bence böyle bir piyasada dolu bolde arama. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147
swager, 19 dakika önce yazdı:

Konuyu dağıtmak istemem ama tahminen artık güvenilir bir sp boldenon flakonu 1500 civarında olacak. Bunun yerine stok sorusu yaşamayanların primo gitmesi ne kadar mantıklı sizce?

Stok sorunu yoksa rimobolan çok güzel ilaç ama pahalı. Maddi imkanı olan güvenilir ilacı alması gerektiği düşüncesindeyim. Ben öyle yaptım. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dess    6
swezy, 1 saat önce yazdı:

andro medicals 

boldesini kullandın mı hocam sanki testo kullanıyordun andronun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
swezy    191
Dess, 1 dakika önce yazdı:

boldesini kullandın mı hocam sanki testo kullanıyordun andronun

testo ve trenini kullanıyorum boldesini deneyimlemedim fakat çalışacaktır. treni kendisini hissettiriyor. marka ve satan kişi hakkında kötü bir yorum yok.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dess    6
swezy, 15 dakika önce yazdı:

testo ve trenini kullanıyorum boldesini deneyimlemedim fakat çalışacaktır. treni kendisini hissettiriyor. marka ve satan kişi hakkında kötü bir yorum yok.

teşekkür ederim 🙏🏽 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dess    6
Kartal1325, 31 dakika önce yazdı:

Pharm tech kötü marka değil kullanabilirsin

pharmtec ile andro aynı satıcıda var ikisinden birini tercih ediyorum teşekkür ederim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Halfmoon37    31
Dess, 31 dakika önce yazdı:

pharmtec ile andro aynı satıcıda var ikisinden birini tercih ediyorum teşekkür ederim 

Adanalı s.p. den mi bahsediyorsunuz en son pharmtec satmıyordu. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dess    6
Halfmoon37, Bir saat önce yazdı:

Adanalı s.p. den mi bahsediyorsunuz en son pharmtec satmıyordu. 

onda andro var, onun kankalarında var ama pharmtec

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nordost    0

Ben zphc kullanıyorum üçüncü haftadayım daha tam etkisi gelmedi ama iştahım biraz açıldı sitesinden baktığımda ürün orjinal çıktı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.