Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

ismetdurak

Gh sustanon

Önerilen İletiler

ismetdurak    1

Merhaba ben 2 hafta oldu gh sustanon kürüne başladım sustanon 500 mg olarak salı cuma olarak vuruyorum gh 9 iü vuruyorum etki ne zaman hissetmeye başlarım kaçıncı hafta gözle görülür bi etki almaya başlarım beni bi aydınlatırsanız çok memnun olurum sizin bilginize ihtiyacım var şimdiden teşekkürler hepinize 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

swezy    191

etki değişkenlik gösterir o kısma yorumu ben yapmıyıcam fakat haftalık 2 ampül sustanon kullanıyorsan eğer, 350 mg civarı testo alıyorsun haberin olsun hocam

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
ismetdurak, 9 dakika önce yazdı:

Merhaba ben 2 hafta oldu gh sustanon kürüne başladım sustanon 500 mg olarak salı cuma olarak vuruyorum gh 9 iü vuruyorum etki ne zaman hissetmeye başlarım kaçıncı hafta gözle görülür bi etki almaya başlarım beni bi aydınlatırsanız çok memnun olurum sizin bilginize ihtiyacım var şimdiden teşekkürler hepinize 

Sustanon ilk haftada libidoda bariz fark oluşturur. GH ise sabah kalktığın zaman çok dinç enerjik hissedersin. En hızlı gördüğüm etki bu idi. (2 hafta 4iu kullandım)

Gözle görülür değişiklik, yağ oranına beslenmene yaptığın spora bağlı. 2. aydan itibaren 6 aya kadar ciddi bir değişim yaşarsın. (GH ve Sustanon ile)

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ismetdurak    1
swezy, 33 dakika önce yazdı:

etki değişkenlik gösterir o kısma yorumu ben yapmıyıcam fakat haftalık 2 ampül sustanon kullanıyorsan eğer, 350 mg civarı testo alıyorsun haberin olsun hocam

Ne yapmamı önerirsiniz hocam 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
swezy    191
ismetdurak, 8 saat önce yazdı:

amacına bağlı. ilk kürün ise bu dozaj da yeterli gelir aslında fakat haftalık 500-550 mg testo kullanmak istiyorsan, haftada 3 ampül sustanon kullanman lazım. en efektif şekilde kullanmak için de pazartesi,çarşamba,cuma şeklinde enjeksiyon yapabilirsin. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
ismetdurak, 9 saat önce yazdı:

ilaçları vurmaya devam edip sabr etmeni.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
umutyg    5
swezy, 10 saat önce yazdı:

Yanlış bilgi. Neye dayanarak 350 mg dediniz anlayamadım.

ismetdurak, 10 saat önce yazdı:

Günde 9 iu?

1 Ay'a süpermensin dostum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
swezy    191
umutyg, 4 saat önce yazdı:

Yanlış bilgi. Neye dayanarak 350 mg dediniz anlayamadım.

siz neye dayanarak yanlış bilgi dediniz? sustanon kullandınız mı hayatınızda hiç? kutusunu bir okuyun derim. araştırmadan etmeden yanlış bilgi demek kadar saçma bir şey de yok. ester ağırlığı diye bir durum söz konusu. hatta üşenmeden sizin için bir foto ekleyeceğim.

B23A72F2-EBC8-41D6-968A-A0A2F8B4FE4A.jpeg

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
umutyg    5
swezy, 4 saat önce yazdı:

siz neye dayanarak yanlış bilgi dediniz? sustanon kullandınız mı hayatınızda hiç? kutusunu bir okuyun derim. araştırmadan etmeden yanlış bilgi demek kadar saçma bir şey de yok. ester ağırlığı diye bir durum söz konusu. hatta üşenmeden sizin için bir foto ekleyeceğim.

Teşekkür ediyorum yanılmışım gerçekten.

Peki bu 250 mg dediği olay nedir açıklayabilir misiniz?

176 mg testo, geriye kalan 74 mg nereye gidiyor tam olarak?

Çünkü içeriğine baktığım da testesteron mg leri toplamı 250 mg yapıyor. Anlayamadım bu durumu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
swezy    191
umutyg, 8 dakika önce yazdı:

Teşekkür ediyorum yanılmışım gerçekten.

Peki bu 250 mg dediği olay nedir açıklayabilir misiniz?

176 mg testo, geriye kalan 74 mg nereye gidiyor tam olarak?

Çünkü içeriğine baktığım da testesteron mg leri toplamı 250 mg yapıyor. Anlayamadım bu durumu

250 mgnin içinde uzun kısa farklı esterlerin toplam ağırlığı da dahil. kalan 176 mg testosteronun ta kendisi. ester ne kadar uzarsa içeriğindeki testosteron da o kadar azalır. bu diğer ilaçlar için de böyle.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Can4212    31
swezy, 2 saat önce yazdı:

250 mgnin içinde uzun kısa farklı esterlerin toplam ağırlığı da dahil. kalan 176 mg testosteronun ta kendisi. ester ne kadar uzarsa içeriğindeki testosteron da o kadar azalır. bu diğer ilaçlar için de böyle.

Kısa ester ilaçlarda daha yüksek dozlarda mı oluyor doğru mu anladim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
swezy    191
Can4212, 9 dakika önce yazdı:

Kısa ester ilaçlarda daha yüksek dozlarda mı oluyor doğru mu anladim

aynen mantıken. atıyorum 100 mg testo prop 80 - 90 mg testo içeriyorsa 100 mg testo e 75 - 80 mg içeriyor. oranlar değişebilir

tarihinde swezy tarafından düzenlendi
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Can4212    31
swezy, 15 dakika önce yazdı:

aynen mantıken. atıyorum 100 mg testo prop 80 - 90 mg testo içeriyorsa 100 mg testo e 75 - 80 mg içeriyor. oranlar değişebilir

Bunun listesi varmı knki merak ettim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ismetdurak    1
cagriunveren, 5 saat önce yazdı:

Selamlar,

GH iu biraz fazla değil mi ilk kürünüze göre?

Valla başladık hocam artık bikere hocamız var sağolsun öyle söyledi yapıyoruz birşeyler zaten dolumu boşmu onuda bilmiyorum bakcaz artık 12 gün oldu günde 9 iü işte bunu nasıl anlarız orijinal olup olmadığını etki olarak test filanmı gerekiyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gymibo    137
ismetdurak, 2 dakika önce yazdı:

Valla başladık hocam artık bikere hocamız var sağolsun öyle söyledi yapıyoruz birşeyler zaten dolumu boşmu onuda bilmiyorum bakcaz artık 12 gün oldu günde 9 iü işte bunu nasıl anlarız orijinal olup olmadığını etki olarak test filanmı gerekiyor 

Evet testi var diye biliyorum. İGF-1 olarak geçiyor olması lazım. Sanirim growth eczaneden degil de pharma,labs urunu. Dolu ya da bos mu merak ettigine gore :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Aliakaroglu    3
ismetdurak, Bir saat önce yazdı:

gh nin resmini atarmın dostum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ismetdurak    1
GuruhuXGod, 8 dakika önce yazdı:

yazan sitedenmi aldın ürünü dostum

Yok hocam benim salondan hocam var o temin etti dışardan sürekli aldığı yer

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.