Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

proliqht1

Beslenme steroid ve kullanılan takviye ilaçlar. değerli yorumlarınızı bekliyorum

Önerilen İletiler

proliqht1    147

Merhabalar kısaca steroid hikayemi paylaşayım sizlerle . 

19 Eylül tarihinde 250 sustanon 100 rimabolan enjekte ile başladım enfeksiyon kaptım ve sonra 30 eylülden itibaren haftalık 500 sustanon 200 rimabolan şeklinde Aralık ayının başına kadar devam ettim . 

Aralık ayından itibaren haftalık 1000 testesteron enanthate 500 boldenon kullanıyorum

Testosteron İran malı güvenilir ama boldenon konusunda kafamda soru işaretleri oluştu. Vücutta killanma ve sivilce baya artti ama içerikte 500 mu yoksa yarısı mi dolu bilemiyorum.

Günlük 300 gr falan karbonhidrat 

300 400 gr arası çiğ tavuk 

2 tabak salata

2 kase çorba

2.3 adet meyve 

50 gr falan ceviz leblebi yerim. 

Yeme içme konusunda baya dikkatliyim ve güzel yiyorum

Günlük kullandığım tablet yardımcı takviyeler

1-2 tablet 1000 mg omega 3

2- 1 tablet cinko

3- 1 tablet magnezyum

4- 1 tablet saw palmetto

5- 2 tablet brokoli filizi

6- 4 tablet milk thistle

7- 1 tablet 500 mg c vit

8- 1 tablet b kompleks 

9- ferrum fort 1 tablet

10- 2 3 günde bir tablet d vit

11-1 tablet qenzim10

Buraya vücut yağ kas oranımıda atacağım. 

Steroide %20 üzeri yağ oranı ve 79 kilo başladım kollar 34 cm falandı

20230105_152541.thumb.jpg.a24a1b65b359bb692b9e454fd03c79bf.jpg

Şuanda güncel 89 90 kg arasındayim kollarım 40 cm oldu . Yağ oranım % 13.40

Ben daha damarlı bir görünüm istiyorum şuan ki formum fena değil . Biraz daha büyüyüp damarlanmak amacım yani. Nasıl bir yol izlemek gerekir.  Testosteron enanthate ve boldenon ile bunları alabilir miyim 20 haftalık süreçte.  Yoksa boldeyi değiştirip haftalık 300 rimabolan mi gireyim. Maddi gücüm var ama kaliteli ilaç bulamıyorum. Genel olarak fikir yorum yaparsanız iyi olur merakla okuyacağım .

Şimdiden teşekkür ederim hepinize ve değerli yorumlarınıza. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Rota    225
proliqht1, 53 dakika önce yazdı:

19 Eylül tarihinde 250 sustanon 100 rimabolan enjekte ile başladım enfeksiyon kaptım ve sonra 30 eylülden itibaren haftalık 500 sustanon 200 rimabolan şeklinde Aralık ayının başına kadar devam ettim . 

Aralık ayından itibaren haftalık 1000 testesteron enanthate 500 boldenon kullanıyorum

Testosteron İran malı güvenilir ama boldenon konusunda kafamda soru işaretleri oluştu. Vücutta killanma ve sivilce baya artti ama içerikte 500 mu yoksa yarısı mi dolu bilemiyorum.

2 tabak salata

2 kase çorba

2.3 adet meyve 

2- 1 tablet cinko

3- 1 tablet magnezyum

4- 1 tablet saw palmetto

6- 4 tablet milk thistle

7- 1 tablet 500 mg c vit

8- 1 tablet b kompleks 

9- ferrum fort 1 tablet

11-1 tablet qenzim10

Ben daha damarlı bir görünüm istiyorum şuan ki formum fena değil . Biraz daha büyüyüp damarlanmak amacım yani. Nasıl bir yol izlemek gerekir.  Testosteron enanthate ve boldenon ile bunları alabilir miyim 20 haftalık süreçte.  Yoksa boldeyi değiştirip haftalık 300 rimabolan mi gireyim. Maddi gücüm var ama kaliteli ilaç bulamıyorum. Genel olarak fikir yorum yaparsanız iyi olur merakla okuyacağım .

Boldenonu kes at. O kadar destekleyici alma imkanın varken markasız abuk sabuk ilaçlar alıyorsun. Sol alt butondan Burak Hocadan temin etmen gerekirdi ilaçları. Boldenon deriyi epey kalınlaştırır, kanı yağlandırır. Ayrıca 1000 testo çok fazla. İşine yaramaz.  En fazla 500 kullanman gerekir. Bunun yanına da kademeli bir şekilde Yohimbine eklemen lazım. Definasyon sürecinde tabi... Rimo-bolde uğraşmak yerine kısa ester deca (NPP) kullan. Bu şekilde büyümen mümkün olur. İlaçları Burak Hocadan temin edersen o dozaj konusunda yardımcı olacaktır. 

Büyürken Testo + Npp, Definasyon döneminde ise sadece Testo + Yohimbine kullanabilirsin. Bu şekilde max yağsız kütlene ulaşabilirsin. Damarlanmayı artırmak içinde Arjinin ve L-Sitrülin gibi takviyeleri kullanabilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147
Rota, 7 dakika önce yazdı:

Boldenonu kes at. O kadar destekleyici alma imkanın varken markasız abuk sabuk ilaçlar alıyorsun. Sol alt butondan Burak Hocadan temin etmen gerekirdi ilaçları. Boldenon deriyi epey kalınlaştırır, kanı yağlandırır. Ayrıca 1000 testo çok fazla. İşine yaramaz.  En fazla 500 kullanman gerekir. Bunun yanına da kademeli bir şekilde Yohimbine eklemen lazım. Definasyon sürecinde tabi... Rimo-bolde uğraşmak yerine kısa ester deca (NPP) kullan. Bu şekilde büyümen mümkün olur. İlaçları Burak Hocadan temin edersen o dozaj konusunda yardımcı olacaktır. 

Büyürken Testo + Npp, Definasyon döneminde ise sadece Testo + Yohimbine kullanabilirsin. Bu şekilde max yağsız kütlene ulaşabilirsin. Damarlanmayı artırmak içinde Arjinin ve L-Sitrülin gibi takviyeleri kullanabilirsin.

Deca Dick muhabbetleri var diye almak istemedim o ürünü.  Tribe sokmasın beni diye . 😀 sanırım boldeyi salacagim zaten bu gidişle 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
proliqht1, Şimdi yazdı:

Deca Dick muhabbetleri var diye almak istemedim o ürünü.  Tribe sokmasın beni diye . 😀 sanırım boldeyi salacagim zaten bu gidişle 

Boldeyi sal. Decayı al. Kısa ester Deca'da bu ihtimal daha az. Ayrıca dozu ayarlarsan ve Decayı kestiğin zaman testoya devam edersen sorun olmaz. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147
Rota, Şimdi yazdı:

Boldeyi sal. Decayı al. Kısa ester Deca'da bu ihtimal daha az. Ayrıca dozu ayarlarsan ve Decayı kestiğin zaman testoya devam edersen sorun olmaz. 

Yarın burak hocayla bir görüşme daha yapayım ben olmadı 😀 bolde alacaktım ondan zaten ama kalmamış. Bu arada testo olayına katılıyorum 500 ile aldığım verim ile 1000 vurmama rağmen bir fark göremedim. Sustanon kullanmıştım baya sevmiştim o ürünü şimdi İran enanthate kullanıyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
proliqht1, Şimdi yazdı:

Yarın burak hocayla bir görüşme daha yapayım ben olmadı 😀 bolde alacaktım ondan zaten ama kalmamış. Bu arada testo olayına katılıyorum 500 ile aldığım verim ile 1000 vurmama rağmen bir fark göremedim. Sustanon kullanmıştım baya sevmiştim o ürünü şimdi İran enanthate kullanıyorum.

Evet yap. NPP candır.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Can4212    31
proliqht1, Bir saat önce yazdı:

2 tabak salata

2 kase çorba

2.3 adet meyve 

2- 1 tablet cinko

3- 1 tablet magnezyum

4- 1 tablet saw palmetto

6- 4 tablet milk thistle

7- 1 tablet 500 mg c vit

8- 1 tablet b kompleks 

9- ferrum fort 1 tablet

11-1 tablet qenzim10

300gr karb neyinize yetiyor anlamış değilim ben 70 kiloyum 300 karbla define olurum aga

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147
Can4212, 3 dakika önce yazdı:

300gr karb neyinize yetiyor anlamış değilim ben 70 kiloyum 300 karbla define olurum aga

Yetmiyor idare ediyorum diyebilirim.  1 hafta 10 gundur düşük.  Ondan öncesinde baya fazlaydı birden yağlanjnca frene basmak istedim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
swager    43
Rota, 56 dakika önce yazdı:

Hocam npp için bir marka öneriniz var mı? Burak hocada npp bulunmuyormus bende bodytech düşünüyorum ama arada kaldım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
swager, 52 dakika önce yazdı:

Hocam npp için bir marka öneriniz var mı? Burak hocada npp bulunmuyormus bende bodytech düşünüyorum ama arada kaldım.

Bak jacopun kullandığı npp vardı yanlış hatırlamıyorsam jacop a sor o kullandığı ürün iyi bir ürün üstüne scam ambalaj basılmış yerli alana kadar harbi yerli ürün al en azından bodytech diye alacaksın yine yerli 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
swager, 13 saat önce yazdı:

Markalar çalışmaz satıcı önemli olan ve merdivenaltı piyasadan pek haberim yok.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gönderildi (düzenlendi)

Testesterone alırken arjinin fayda etmez diye biliyorum. Proton labsın ve pharm tecin ismi çok dolanıyor ikisinden birini deneyebilirsin.

tarihinde steroidnediryahu tarafından düzenlendi
gdsgsdgsd

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
steroidnediryahu, 17 dakika önce yazdı:

Testesterone alırken arjinin fayda etmez diye biliyorum. Proton labsın ve pharm tecin ismi çok dolanıyor ikisinden birini deneyebilirsin.

İlk defa duydum kaynağı var mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
steroidnediryahu, 16 dakika önce yazdı:

01:55

Naturalken de alsan ne olacak supp ların biri bir cacık etmez gözümde git 100 gr tavuk fazla ye daha fazla value alırsın 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
steroidnediryahu, 21 dakika önce yazdı:

01:55

Extradan aldığın her şey vücuduna giriyor. Sen adamın anlattığını çok yanlış anlamışsın amaç kas geliştirmek değilki. Bende testo kullanıyorum. Arjinin faydasını fazlasıyla görüyorum. Gece yatmadan önce aldığım zaman sabah dinç uyanıyorum. Gün içi enerjimi tavan yapıyor. Ayrıca Arjinin kalp damarlarını erken yaşta kullanılırsa korur, yatmadan önce alınması büyüme hormonunu salgılanmasını artırır... 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
galicik, 07.01.2023 - 01:56 yazdı:

Bak jacopun kullandığı npp vardı yanlış hatırlamıyorsam jacop a sor o kullandığı ürün iyi bir ürün üstüne scam ambalaj basılmış yerli alana kadar harbi yerli ürün al en azından bodytech diye alacaksın yine yerli 

Bizimkide ambalaj olmayan scam hocam ilaç çalışıyor olsa bile dozajların çok düşük olduğunu düşünüyorum

• Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
Jacop, 4 dakika önce yazdı:

Bizimkide ambalaj olmayan scam hocam ilaç çalışıyor olsa bile dozajların çok düşük olduğunu düşünüyorum

Bilemiyorum senin tedarikçini tam olarak ama benim çevrem de de aynı ürünleri kullananlar var memnunlar değişimlerini de ben görüyorum. Ha benim canım kıymetli ben güvenip sokmam vücuduma orası ayrı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
galicik, Bir saat önce yazdı:

Bilemiyorum senin tedarikçini tam olarak ama benim çevrem de de aynı ürünleri kullananlar var memnunlar değişimlerini de ben görüyorum. Ha benim canım kıymetli ben güvenip sokmam vücuduma orası ayrı 

Aynen öyle hocam bu ürünlere bulaşmaktansa hiç ilaç kullanmamayı tercih ederim ya orjinal ya hiç.

Satıcıyla iletişime geçtim 2ml vuruyorum diyince zamanımı alma allahını seviyorsan tarzı şeyler söyledio.lay dediğim yerde bitiyor ilaç var mı var fakat 1-2ml değil 7-8ml vurmak gerekiyor çünkü mal boş

• Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
Jacop, 19 dakika önce yazdı:

Aynen öyle hocam bu ürünlere bulaşmaktansa hiç ilaç kullanmamayı tercih ederim ya orjinal ya hiç.

Satıcıyla iletişime geçtim 2ml vuruyorum diyince zamanımı alma allahını seviyorsan tarzı şeyler söyledio.lay dediğim yerde bitiyor ilaç var mı var fakat 1-2ml değil 7-8ml vurmak gerekiyor çünkü mal boş

Aga be üzüldüm vallaha senin adına, ne kadara almıştın 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
galicik, 31 dakika önce yazdı:

Aga be üzüldüm vallaha senin adına, ne kadara almıştın 

Bedava hocam siparişi 1 ay geciktirdiği için yollamıştı

• Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
Jacop, 23 dakika önce yazdı:

Bedava hocam siparişi 1 ay geciktirdiği için yollamıştı

Hahahah :D 1 ay naptı paranla iddia falan mı oynadı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
Rota, 53 dakika önce yazdı:

Hahahah :D 1 ay naptı paranla iddia falan mı oynadı?

Anlamadım valla hocam cok ucuza alıyorum diye ağzımı açmamıştım o ara 350 liraya testo alıyodum

• Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
gönderildi (düzenlendi)
Jacop, 1 dakika önce yazdı:

Anlamadım valla hocam cok ucuza alıyorum diye ağzımı açmamıştım o ara 350 liraya testo alıyodum

İran kullansana 2 ay gidiyor bi kutu. Doz önemli değil kullan 6 ay 1 sene gittiği kadar. 250 mg nin suyunu çıkar verim alamayana kadar... Adama ben zıt kaptım şimdi. Millette prim veriyor bunlara ya.

tarihinde Rota tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.