Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Tatik

Kürün devamı için tavsiyeniz nedir?

Önerilen İletiler

galicik    762
Kerem kurt, 01.01.2023 - 22:02 yazdı:

Abi. Kütle almak istiyorsak ne kullanıcazki

testo, masteron ıgf1 8 week 8 weekte ıgf1 yerine ghrp6 veya ıgf1 dozunu yükseltebilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kerem kurt    67
galicik, 9 dakika önce yazdı:

testo, masteron ıgf1 8 week 8 weekte ıgf1 yerine ghrp6 veya ıgf1 dozunu yükseltebilirsin.

C ü denen abimiz  peptidsiz gh jiz büyüyemezsin felan diyor çok büyük olamazsın tarzında doğrumu dur 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
Kerem kurt, Şimdi yazdı:

C ü denen abimiz  peptidsiz gh jiz büyüyemezsin felan diyor çok büyük olamazsın tarzında doğrumu dur 

Büyüyemezsin doğru söylüyor doku kazanamazsın belli bir noktadan sonra bu işi zaten yapacaksan peptit kullanacaksın yemişim decasını boldesini, daha tövbe aylardır söylüyorum ilk ve sondu daha anabolizan kullanmam. testo prop, masteron prop, igf1, hgh fragment cut kürüne gireceğim 8 hafta ilaçların büyük kısmını temin ettim. 5 kere anabolizan kürüne girip alt üst edeceğime dengelerimi aynı paraya 2 kere peptit girerim daha iyi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
STALOB    126
Tatik, 01.01.2023 - 20:16 yazdı:

Merhaba 12 haftalık bulk kürüne girdim  şuan 8.haftadayım kür planım aşağıda ama kürü 12.haftada bitirmek yerine 24 haftaya yani 6 aya çekmek istiyorum bu konuda öneriniz ne olur neler eklemeliyim nasıl bir yol izlemeliyim?

hafta da 1 cabaser mi :D küründe nor19 ilaç yok prolaktin 0 da gezersin dostum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tatik    8
STALOB, 12 dakika önce yazdı:

hafta da 1 cabaser mi :D küründe nor19 ilaç yok prolaktin 0 da gezersin dostum 

Sürekli kullanmıyorum yazıda belirttim jino belirtisi olunca kullanmaya başladım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
Tatik, 3 saat önce yazdı:

Sürekli kullanmıyorum yazıda belirttim jino belirtisi olunca kullanmaya başladım 

Kardeş cabaser östrojen kaynaklı jinoda kullanılmaz. Nor-19 sınıfı Tren, Deca gibi prolaktini yükseltir bu sebeple Cabaser kullanırız prolaktini düşürmek için. Sende jino belirtisi varsa östrojen sebebiyledir, arimidex veya tamoksifenle çözülür bu sorun.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
gönderildi (düzenlendi)
Rota, 2 dakika önce yazdı:

Aynen kafasını karıştırıyoruz. Saygısızlık yapacağına daha iyisini söyle herkes bilsin. Boldenon kadar pis ve iğrenç bir ilaç yok. Tren Deca hakkını veriyor Bolde veremiyor. 250 kullansanda olur kullanmasada. Ayrıca kan değerleri yüksekti bu sebeple devam etmemesi daha doğruydu. 

Yok doğru lanet ettim ilaca risk reward olarak tren deca kat kat daha iyi en azından 6-7 hafta giriyorsun, bolde kürü 20 hafta gereksiz. Gittim kan verdim bugün basınçtan tansiyondan kurtuldum verdim çöpe gitti kan bu küre gireceksiniz belli süreden sonra kan vermeyi göze alın ay da 1 

tarihinde galicik tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
STALOB    126
Tatik, 17 dakika önce yazdı:

jino belirtisi olunca sen cabaser mi kullanıyon o da iyiymiş bak denemek lazım 

• Üzgün 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tatik    8
STALOB, Bir saat önce yazdı:

Konu hakkında bilgi sahibi değildim ilaçları aldığım ark.tavsiyesi ile kullandım:(

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kartal1325    34
Rota, 2 dakika önce yazdı:

Dediklerin gerçek falan değil, söylediklerim yalan değil kanıtlanabilir şeyler. Sana A diyorum B diyorsun, soru soruyorum farklı bir şey diyorsun :D. Ayrıca burası forum fikrini herkes söyler. Bana bildiklerinden bahset diyorum yapman gerekeni yapıp çeneni kapatıyorsun. Başkasına bi bildiğin yok diyen adam zaten cahilin tekidir. Kaç senedir bu sporun içinde olduğum seni ilgilendirmez.

Npp de prolaktine vuruyor dimi geçen bi arkadaşla tartışıyorduk bana npp prolaktine vurmuyor diyodu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
Kartal1325, Şimdi yazdı:

Npp de prolaktine vuruyor dimi geçen bi arkadaşla tartışıyorduk bana npp prolaktine vurmuyor diyodu

Vurur tabi ki. Anlamıyorum bu millete ne oluyor :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ozyyy    0

Şimdi arkadaşlar beni bir yeşillendirin bende boldenon testo kürü düşünüyordum hakkında  pek iyi birşey söylemedinizi acaba  hangi küre girsem muallakta kaldım çok  deca kullanmam birkere girdim tövbe ettim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
STALOB, 5 saat önce yazdı:

bide dostinex de değil cabaser tren küründe bile 4. hafta da test verdirip 0.25 mg (yarım) dostinex öneriyorlar sen e2 için 1 mg cabaser alıyorsun anladım böyle bilinçsiz kullanın bunları araştırmadan, abi çok basit test vereceksin ona göre mct ni uygulayacaksın kür içerisinde mümkünse 4 haftada 1 test 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.