Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Tatik

Kürün devamı için tavsiyeniz nedir?

Önerilen İletiler

Tatik    8

Merhaba 12 haftalık bulk kürüne girdim  şuan 8.haftadayım kür planım aşağıda ama kürü 12.haftada bitirmek yerine 24 haftaya yani 6 aya çekmek istiyorum bu konuda öneriniz ne olur neler eklemeliyim nasıl bir yol izlemeliyim?

IMG-20221108-WA0006.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Rota    225
Tatik, 43 dakika önce yazdı:

Merhaba 12 haftalık bulk kürüne girdim  şuan 8.haftadayım kür planım aşağıda ama kürü 12.haftada bitirmek yerine 24 haftaya yani 6 aya çekmek istiyorum bu konuda öneriniz ne olur neler eklemeliyim nasıl bir yol izlemeliyim?

IMG-20221108-WA0006.jpg

Formunu görerek ciddi anlamda yorum yapmak gerekir. Formun burada oldukça önemli. 250 boldenon sigara kullanan biri için gerçekten kötü sonuçlar çıkarabilir meydana. Keza kazanç-zarar sıkalasında nefret ediyorum bu ilaçtan. Danabolü boldeyi kes. 

Ayrıca kaçıncı kürün? Boy-Kilo bunları bilmemiz gerekiyor. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tatik    8
Rota, 1 saat önce yazdı:

Formunu görerek ciddi anlamda yorum yapmak gerekir. Formun burada oldukça önemli. 250 boldenon sigara kullanan biri için gerçekten kötü sonuçlar çıkarabilir meydana. Keza kazanç-zarar sıkalasında nefret ediyorum bu ilaçtan. Danabolü boldeyi kes. 

İlk kürüm boy 1.78 kilo 71 şuan yaş 26

Sigarayı bırkacağım kafaya koydum hocam 

Güncel formum bu şekilde 

IMG_20221230_221910.jpg IMG_20221229_213708.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
gönderildi (düzenlendi)
Tatik, 46 dakika önce yazdı:

İlk kürde diyorlar yok Deca kullanma yok bilmem ne kullanma. Nedeni zarar değil bence verim. Deca veya Tren kullanırsan verim alırsın doğru. Ama bunu 2. kürde yaparsan sonuçları mükemmel olur. Ağır katları sağlam temelin üstüne katmak gerek. Yağlı ve kas kütlesi oturmamış bi vücuda Tren soksan önce yağı yakacak, adeleyi dolduracak zaten. Sen önce only testo, yükse protein takviyesi ile (tavuk,balık,et gibi) 12 haftayı tamamla. Sonrasında formunu paylaş.

İlk kürünü 12 haftaya tamamla. Güzel bi pct yap. Değerlerini normal seviyeye çek. Sigarayı bırak ve sonra kürü güzel ilaç ve markalarla yap. Sonuç emin ol aynada daha tatmin edici olacaktır. Aynı şekilde kürüne +3 ay eklemek işine gelmeyecek. 

Bencede bırak sigarayı çok pis bir şey. Hijyenik değil. Kokuyor, kız yanıma sigara kokusuyla geliyor diyorum gelmeeee.

Tatik, 46 dakika önce yazdı:

Güncel formum bu şekilde 

Tamamdır şimdi kafamda oturdu. 12 haftada keseriz kürü, pct yaparız, dinlenirsin ve sigarayı bırakırsın. Sonrasında sağlam ilaçlarla kür yaparız level atlarsın. Bu süreçte çok minimal kalori açığı oluşturman mantıklı ve doğru bir karar olur. Ne kadar yağ ile küre girersen verim o kadar artıcaktır. İlaçları temin etmeden önce konu aç mutlaka. Forumun sahibi Burak Hocadan temin edersin. Dinlendikten sonra ne kullanacağına karar veririz. Kürün bitene kadar aspirin kullan ayrıca.

tarihinde Rota tarafından düzenlendi
  • Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tatik    8

Aspirin zararı olmaz mı hocam vg de aspirin zararlı diye duymuştum.pct süresi ne kadar sürer?

İlaçlar için sağlam bir temincim var hocam daha önce sahte ilaca denk geldiğim için değişmek istemiyorum doğrusu 😀

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
Tatik, 24 dakika önce yazdı:

Aspirin zararı olmaz mı hocam vg de aspirin zararlı diye duymuştum.pct süresi ne kadar sürer?

İlaçlar için sağlam bir temincim var hocam daha önce sahte ilaca denk geldiğim için değişmek istemiyorum doğrusu 😀

O zaman problem yok. Ama yanılma payın çok yüksek bunu unutma. Neler gördük burada neler... Yahu sigara içiyorsun boldenon kullanıyorsun aspirin kullanman senin yararına az kanın sulanır biraz daha iyi pump olursun. Sende kullanma elektroniği ya :D Sigara protein sentezini paroldan daha fazla azaltıyor. Parol antremandan sonra genellikle yüzde 40 civarı. Ona göre ayarla kendini.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kerem kurt    67
Rota, Bir saat önce yazdı:

Abi. Kütle almak istiyorsak ne kullanıcazki

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tatik    8
Rota, 3 dakika önce yazdı:

O zaman problem yok. Ama yanılma payın çok yüksek bunu unutma. Neler gördük burada neler... Yahu sigara içiyorsun boldenon kullanıyorsun aspirin kullanman senin yararına az kanın sulanır biraz daha iyi pump olursun. Sende kullanma elektroniği ya :D Sigara protein sentezini paroldan daha fazla azaltıyor. Parol antremandan sonra genellikle yüzde 40 civarı. Ona göre ayarla kendini.

Yarın ilk iş kan verip aspirin almak olacak hocam ilgin için çok teşekkür ederim.12 haftada tahlil ve forma göre tekrar bi analiz yaparız 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
gönderildi (düzenlendi)
Kerem kurt, 5 dakika önce yazdı:

Abi. Kütle almak istiyorsak ne kullanıcazki

Kütle kazanmak için protein alıcaksın. Vücut dokuyu hormonlar ile değil proteinler ile inşa eder. İlaçlar bu protein bağlanma süresini uzatır ve proteinin daha verimli kullanılmasını sağlar. Tren gibi anabolizanlar ise bu proteini sömürürek vücudun her yerine taşır besinlerini. Tren küründe yeterli beslenemezsen verimi düşer hatta adelenin küçülme riski bile olucaktır. Öyle zayıf beslenip küre girenler var düşün.

Bulduğun parayı tavuk göğsüne yatırıcaksın. Sonra artan paralarla önce testonu sonra biraz daha paran olursa, diğer anabolizanlara geçiceksin. Boldenon uzak duracan ya NPP (kısa ester deca) veya Trena atıcaksın. Ben günde 200 250 gram pişmiş proteinle sözde kür yapanlardan daha iyi define olabiliyorum.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kerem kurt    67
Rota, 1 dakika önce yazdı:

Kütle kazanmak için protein alıcaksın. Bulduğun parayı tavuk göğsüne yatırıcaksın. Sonra artan paralarla önce testonu sonra biraz daha paran olursa, diğer anabolizanlara geçiceksin. Boldenon uzak duracan ya NPP (kısa ester deca) veya Trena atıcaksın. Ben günde 200 250 gram pişmiş proteinle sözde kür yapanlardan daha iyi define olabiliyorum.

Sen mi demiştin yoksa jacop abimiz mi bilmiyorum ama protein alımını arttırdım 1 haftada bile fark görmeye başladım açıkcası

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
Kerem kurt, Şimdi yazdı:

Sen mi demiştin yoksa jacop abimiz mi bilmiyorum ama protein alımını arttırdım 1 haftada bile fark görmeye başladım açıkcası

Hatırlamıyorum. Ama protein ağırlıklı beslenmek stresi bile engelleyebiliyor. Vücudun yapıtaşı protein sonuçta. Enerjin dahi yerine geliyor.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kerem kurt    67
Rota, Şimdi yazdı:

Hatırlamıyorum. Ama protein ağırlıklı beslenmek stresi bile engelleyebiliyor. Vücudun yapıtaşı protein sonuçta. Enerjin dahi yerine geliyor.

NPP veya deca daha riskli değilmi ilk kürlerde 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
gönderildi (düzenlendi)
Kerem kurt, 5 dakika önce yazdı:

NPP veya deca daha riskli değilmi ilk kürlerde 

İlk kural dozajları bileceksin. İkinci kural prolaktin gibi hormonların düzensizleşmesi durumunda neler yapman gerektiğini bileceksin. Test mutlaka yaptıracaksın. Üçüncü kural NPP, Deca veya Tren kesildikten sonra Testo kesilmiycek. Son önemli kısımsa PCT yapılması lazım. Ovitrelle veya Pregnly gibi tetikleyicilerin yoksa hiç bulaşmıycaksın. 

Bu şartları dürüst şekilde karşılayabiliyorsa birisi istediği anabolizanı kullanabilir. Riski hazırlığın ortadan kaldırır.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kerem kurt    67
Rota, 8 dakika önce yazdı:

İlk kural dozajları bileceksin. İkinci kural prolaktin gibi hormonların düzensizleşmesi durumunda neler yapman gerektiğini bileceksin. Test mutlaka yaptıracaksın. Üçüncü kural NPP, Deca veya Tren kesildikten sonra Testo kesilmiycek. Son önemli kısımsa PCT yapılması lazım. Ovitrelle veya Pregnly gibi tetikleyicilerin yoksa hiç bulaşmıycaksın. 

Bu şartları dürüst şekilde karşılayabiliyorsa birisi istediği anabolizanı kullanabilir. Riski hazırlığın ortadan kaldırır.

Benim aklıma gelen ilk şey deca Dick oldu açıkcası abi ama bunları uygulayınca sorun olmaz gibi

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tatik    8
Kerem kurt, Şimdi yazdı:

Benim aklıma gelen ilk şey deca Dick oldu açıkcası abi ama bunları uygulayınca sorun olmaz gibi

Bende deca dick olayından korkuyorum hocam. Deca için sağlam alt yapı ve bilgi lazım bence

@Rota hocam bolde küründe femara neden önerilmiyor bilgi verebilir misin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
Kerem kurt, Şimdi yazdı:

Olmaz. Ama sen gelişimini tamamla. Mesele boy değil bak. Kemik kütlesi vb. bazı hormonların oturması lazım. Ben 16 yaşında libido tavanken testo e kullanmıştım bırakınca baskılanınca libidom düşünce sevinmiştim sonra birden bire sakallarım falan çıkmaya başladı kötü zamanlardı... Deca kullansam kim bilir neler olurdu...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kerem kurt    67
Rota, 1 dakika önce yazdı:

Olmaz. Ama sen gelişimini tamamla. Mesele boy değil bak. Kemik kütlesi vb. bazı hormonların oturması lazım. Ben 16 yaşında libido tavanken testo e kullanmıştım bırakınca baskılanınca libidom düşünce sevinmiştim sonra birden bire sakallarım falan çıkmaya başladı kötü zamanlardı... Deca kullansam kim bilir neler olurdu...

Peki uzaman durdu mu abi? Senle özel bir yerden konuşmak isterim açıkcası 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
Tatik, 31 dakika önce yazdı:

Bende deca dick olayından korkuyorum hocam. Deca için sağlam alt yapı ve bilgi lazım bence

@Rota hocam bolde küründe femara neden önerilmiyor bilgi verebilir misin

Bilgim yok ama 250 mg dozajlamada Letrozol gibi bi ilaç kullanmak zaten yanlış.

Kerem kurt, 28 dakika önce yazdı:

Erken ergenliğe girmiştim zaten durmuştu. 13 yaşında falan. 1.75 de sabit kalmıştım. Ama plakları kapatıcaktır testo kullanımı, bu çok basit bir şey.

Kerem kurt, 28 dakika önce yazdı:

Aynen ikimizde kick yiyelim forumdan sonra :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kerem kurt    67
Rota, Şimdi yazdı:

Aynen ikimizde kick yiyelim forumdan sonra :D

Ahhahajaahaha doğru ya 😂

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
Tatik, 11 saat önce yazdı:

Güncel formum bu şekilde 

IMG_20221230_221910.jpg IMG_20221229_213708.jpg

16-20 hafta testo e tatmim edecektir bolde önermiyorum

• Beğen 1
  • Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ozgur511    38
Tatik, 1.01.2023 - 20:16 yazdı:

IMG-20221108-WA0006.jpg

Kardeşim sen bunları dinleme herkes steroid uzmanı kesilmiş Burak hoca takip ettiğim kadarıyla bu konuda uzman onun fikrini al yok boldenon zararlıymış yok şöyle yok böyleymiş kafanı karıştırıyorlar Burak hocayı whatsaptan ara bilirkişi o bana kalırsa testo boldenon senin vücut için gayet ideal kür ama bende bilir kişi değilim 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.397
Ozgur511, 53 dakika önce yazdı:

Kardeşim sen bunları dinleme herkes steroid uzmanı kesilmiş Burak hoca takip ettiğim kadarıyla bu konuda uzman onun fikrini al yok boldenon zararlıymış yok şöyle yok böyleymiş kafanı karıştırıyorlar Burak hocayı whatsaptan ara bilirkişi o bana kalırsa testo boldenon senin vücut için gayet ideal kür ama bende bilir kişi değilim 

Adam ilk küründe 3 hafta 750 mg testo 750 mg boldenon mu alsın. Sonra ne oluyorda dozajı düşürüyor? Dozajı yan etki görürsen düşürürsün öyle ilaç yükleyip sonra düşürmek vücuduna fazladan toksik yaratmaktan başka birşey değil. Bolde belkide uzun vadede alabileceğin en toksik ilaçlardan birisi.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
Ozgur511, 56 dakika önce yazdı:

Forumun amacı bilgi ve tecrübelerimizi birbirimizle paylaşmak birbirimize öneri sunmak dostum.Başına bir şey gelse takla atarak gelip buradan yardım isteyeceksin insanlara saygısızlık yapma

• Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ozgur511    38
otopsicikedi, 19 dakika önce yazdı:

Adam ilk küründe 3 hafta 750 mg testo 750 mg boldenon mu alsın. Sonra ne oluyorda dozajı düşürüyor? Dozajı yan etki görürsen düşürürsün öyle ilaç yükleyip sonra düşürmek vücuduna fazladan toksik yaratmaktan başka birşey değil. Bolde belkide uzun vadede alabileceğin en toksik ilaçlardan birisi.

Ben 750 mg ilaçmı alsın diyorum sadece bilirkişiye danışsın doğru düzgün spor geçmişi olmayıp steroid çakan bay çok bilmiş insanlara sitem ediyorum sadece ki zaten küre girecek arkadaşta bu tip insanların sözünü dinliyorsa onada yazık 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.