Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Kartal1325

Fikir almak istiyorum

Önerilen İletiler

Kartal1325    34

Testo enanthe-600mg

Rimobolan-400mg

Npp-200-300mg

günde 3 tablet danabol

Böyle bir kür tasarladım kafamda neler söyleyebilirsiniz hepinizin yorumunu ciddiyet ve merakla bekliyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Lynx    160

Boyle bir kur icin oncelikle spor gecmisin kur gecmisin yas kilo boy vücut ölçüleri ve varsa resim ekle derim çünkü kur baya bi agir ilk 3 veya 4kurden sonra girilecek bir kurde degil bana göre 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.369
Kartal1325, 5 saat önce yazdı:

Testo enanthe-600mg

Rimobolan-400mg

Npp-200-300mg

günde 3 tablet danabol

Böyle bir kür tasarladım kafamda neler söyleyebilirsiniz hepinizin yorumunu ciddiyet ve merakla bekliyorum

Abimizin dediği gibi sert bir kür ve aslında bir çok kürden de mantıklı. Tek sorun dianabol olması tabletlerle bulkta işin olmamalı. Kendinden bahsedersen kan tahlillerini atarsan yardımcı olabiliriz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Cetinturk.7    1

Merhabalar tabletlerle işin olmamalı demişsiniz sebebi nedir ? Bende testo e rimobolan ve dianabom düşünüyorum bulmakta için + veya - oluşabilecek donukları az çok bilmek isterim iyi forumlar 🤞🏻

otopsicikedi, 12.12.2022 - 08:41 yazdı:

Abimizin dediği gibi sert bir kür ve aslında bir çok kürden de mantıklı. Tek sorun dianabol olması tabletlerle bulkta işin olmamalı. Kendinden bahsedersen kan tahlillerini atarsan yardımcı olabiliriz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bugracos    14
Kartal1325, 12.12.2022 - 03:35 yazdı:

Testo enanthe-600mg

Rimobolan-400mg

Npp-200-300mg

günde 3 tablet danabol

Gayet güzel bir kür tavsitem danabolu çıkarman olacaktır npp yi de 10. Haftalarda oyuna sokman olacaktır ilaçları picklet yerinde saymaya başladığında yeni anabolizanı oyuna sok top yekün hepsine başlama dozlar yüksek ilaçlarında orijinalsa danabolun sana katacağı +-5 kg su ya hiç ama hiç ihtiyacın yok doku> her şey  su = su

• Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.369
Cetinturk.7, 10 saat önce yazdı:

Merhabalar tabletlerle işin olmamalı demişsiniz sebebi nedir ? Bende testo e rimobolan ve dianabom düşünüyorum bulmakta için + veya - oluşabilecek donukları az çok bilmek isterim iyi forumlar 🤞🏻

Şöyle ki siz zaten bulkta alınabilecek riskleri alıyorsunuz bir androjen bir anabolik kürünüze ekliyorsunuz. Ve gerçek doku kazanmak istiyorsanız min dozaj uzun süre gitmeniz gerekiyor. Tabletlerle hem bu süreyi kısaltıyorsunux baştan karaciğeri böbreği yorarak bu sayede hem kütleden hemde sağlığınızdan çalıyorsunuz.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Cetinturk.7    1
otopsicikedi, 4.03.2023 - 11:08 yazdı:

Şöyle ki siz zaten bulkta alınabilecek riskleri alıyorsunuz bir androjen bir anabolik kürünüze ekliyorsunuz. Ve gerçek doku kazanmak istiyorsanız min dozaj uzun süre gitmeniz gerekiyor. Tabletlerle hem bu süreyi kısaltıyorsunux baştan karaciğeri böbreği yorarak bu sayede hem kütleden hemde sağlığınızdan çalıyorsunuz.

Eyvallah doğru ve mantıklı. Ramazan olması hasebiyle oruçlu olucam 500 testo 200 rimo şeklinde ilerlersem bi sorun olmaz diye düşünüyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.369
Cetinturk.7, 21 dakika önce yazdı:

Eyvallah doğru ve mantıklı. Ramazan olması hasebiyle oruçlu olucam 500 testo 200 rimo şeklinde ilerlersem bi sorun olmaz diye düşünüyorum 

Bence oruç tutacaksan 1 ay daha sabret öyle başla.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
erc    49

Ramazandan sonra başlamak mantıklı bende öyle yapıcam

Lynx, 12.12.2022 - 08:30 yazdı:

Boyle bir kur icin oncelikle spor gecmisin kur gecmisin yas kilo boy vücut ölçüleri ve varsa resim ekle derim çünkü kur baya bi agir ilk 3 veya 4kurden sonra girilecek bir kurde degil bana göre 

Bu soruları yanıtlamanız alıcağınız tavsiyelerin daha iyi olucağı kanaatindeyim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Cetinturk.7    1
otopsicikedi, 3 saat önce yazdı:

Bence oruç tutacaksan 1 ay daha sabret öyle başla.

Bu önerinin bir çok sebebi olabilir fakat oruç olacağım içim malum illa kayıp olacak bu kaybı minimuma indirmek için 1 rimo 1 testo bile olsa almayı düşünüyorum. Sahura kadar yükleme yapıcam ve gün içinde dinlenmek için vaktim çok . Sadece uzun süre su tüketimi olmayacak!

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues    235
Cetinturk.7, 25 dakika önce yazdı:

Bu önerinin bir çok sebebi olabilir fakat oruç olacağım içim malum illa kayıp olacak bu kaybı minimuma indirmek için 1 rimo 1 testo bile olsa almayı düşünüyorum. Sahura kadar yükleme yapıcam ve gün içinde dinlenmek için vaktim çok . Sadece uzun süre su tüketimi olmayacak!

Valla kardeşim ramazanda bosver ya sağlık önemli n gerek var az dinlen sporu da bırak 1 ay falan takıl yani öylesine 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Cetinturk.7    1
Larues, 2 dakika önce yazdı:

Valla kardeşim ramazanda bosver ya sağlık önemli n gerek var az dinlen sporu da bırak 1 ay falan takıl yani öylesine 

Sporu bırakıp öyle takılmak mı 👀 bu mümkün değil Ramazan’da haftada 4 gün idman yapıcam nasipse 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues    235
Cetinturk.7, 1 dakika önce yazdı:

Sporu bırakıp öyle takılmak mı 👀 bu mümkün değil Ramazan’da haftada 4 gün idman yapıcam nasipse 

Mümkün değil ne demek :D vücudun dinlenmesi açısından ramazan aşırı büyük fırsat kardeşim. Oruç anında vücut gh salgiliyo reseptor 0 laniyo anabolik gelişim hiç olmadığı kadar sağlam. Ki spor yapmazsan sadeve yiyip uyursan daha da ıyi fakat sen bilirsin sadece önerim🙏

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ramazanda bir kayıp yaşamazsın, kas kaybetmek öyle kolay değil kalori ihtiyacını karşılamaya çalış sadece. Ramazanda sonra da küre başlarsın. Ayrıca ben olsam 1 kutu anapolon alırdım eczaden dbol yerine ilk 20 gün 1tab gider bırakırdım, o zamana kadar ilaçlar açılır zaten.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.369
Cetinturk.7, 5 saat önce yazdı:

Şahsen suyu az icebildigimiz dönemde birde bu şekilde organları yormak mantıklı değil. Yeterli protein ve antrenman hacmini biraz düşürerek antrenman yaparsan bu dönemi sıkıntısız atlatırsın. İllaki kilo kaybı olacaktır fakat buda kasının yüksek karbtan tuttuğu sudan başka birşey olmayacaktır. Bu kayıp içinde ful fokusunu veremedigin bir dönemde gerçekten gerekli olduğunu düşünmüyorum. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.