Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Chitizenfour

Çok merak ettiğim bir konu anapolon

Önerilen İletiler

Chitizenfour    101

Arkadaşlar anapolonu kick start olarak genelde kullanılıyor biliyorum ancak kür sonuna doğru kullanımı uygun olur mu? Gerçekten aşırı merak ettiğim bir konu yardımcı olabilirseniz sevinirim. 

Küre 8 9 hafta kala kullanılır mı? Veya kürün son 5 haftası eklesek ne gibi bir sorun yarar ve zararlarını ne yönde olur şimdiden teşekkür ederim arkadaşlar 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hwidka1    39
Chitizenfour, 2 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar anapolonu kick start olarak genelde kullanılıyor biliyorum ancak kür sonuna doğru kullanımı uygun olur mu? Gerçekten aşırı merak ettiğim bir konu yardımcı olabilirseniz sevinirim. 

Küre 8 9 hafta kala kullanılır mı? Veya kürün son 5 haftası eklesek ne gibi bir sorun yarar ve zararlarını ne yönde olur şimdiden teşekkür ederim arkadaşlar 

kür sırasında performans ve artış olacaktır elbet su tutacaktır ama eczanedeki anapolonlar artık bence çalışmıyor en son kullandığımda hiç bir işe yaramadı, anapolonu kestiğinde geriye bir şey kalacağını düşünmüyorum :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Chitizenfour    101
Hwidka1, 1 dakika önce yazdı:

kür sırasında performans ve artış olacaktır elbet su tutacaktır ama eczanedeki anapolonlar artık bence çalışmıyor en son kullandığımda hiç bir işe yaramadı, anapolonu kestiğinde geriye bir şey kalacağını düşünmüyorum :) 

İran anapolon alsak? Burak hocada var sanırım bi sormak lazım ama öncesi mantıklımı kür sonunda onu merak ediyorum :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hwidka1    39
Chitizenfour, Şimdi yazdı:

İran anapolon alsak? Burak hocada var sanırım bi sormak lazım ama öncesi mantıklımı kür sonunda onu merak ediyorum :)

dediğim gibi mantıklı değil geriye bir şey kalmıyor deneyimledim ama ilaca göre değişir mi kişiye göre beslenme pct vs. hiç bir fikrim yok değeceğini sanmıyorum ve illaki kullanıcam diyorsan koruyucu al bence

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Chitizenfour    101
Hwidka1, 2 dakika önce yazdı:

dediğim gibi mantıklı değil geriye bir şey kalmıyor deneyimledim ama ilaca göre değişir mi kişiye göre beslenme pct vs. hiç bir fikrim yok değeceğini sanmıyorum ve illaki kullanıcam diyorsan koruyucu al bence

Bizim buradaki eczanelere sordurdum yok :( bi burak hocaya ulaşayım en iyisi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hwidka1    39
Chitizenfour, 1 dakika önce yazdı:

Bizim buradaki eczanelere sordurdum yok :( bi burak hocaya ulaşayım en iyisi 

eczaneden almanı önermiyorum eczaneden almaman gereken tek ilacı bu olsa gerek eskiden çalışıyor falan dediler ama şuan ben kullandığımda hiç bir faydasını görmedim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Chitizenfour    101
Hwidka1, 28 dakika önce yazdı:

eczaneden almanı önermiyorum eczaneden almaman gereken tek ilacı bu olsa gerek eskiden çalışıyor falan dediler ama şuan ben kullandığımda hiç bir faydasını görmedim 

Tamamdır dostum teşekkür ederim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
susuzadam    66

Aslında peaking denen olay var. Antrenman yoğunluğunu ve şiddetini ayarlayıp, o cycle'ın sonunda PR almaya yönelik. Yani powerlifting yarışmasına girdiğin an gibi..

Düzgün geçmiş bir off season sonrası, hazır o kütle ve güç varken buna bir de anapolonu etmek noktayı koymak olur.

Gerektiği yerde kullanmak, farklı amaçlar bile olsa..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.