Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Oktaysss

Tahlil sonuçlarım

Önerilen İletiler

otopsicikedi    1.363
Oktaysss, 2 saat önce yazdı:

Tahlil sonucları çıktı arkadaslar 

testo bolde tren kullandım 5. Hafta

Dostum kür içi müdahalede bulunmak için e2 prolaktin de gerekli 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Oktaysss    10
otopsicikedi, 5 dakika önce yazdı:

Dostum kür içi müdahalede bulunmak için e2 prolaktin de gerekli 

Bu tahlillerden çalısıp çalısmadıgını anlayamıyormuyuz ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
wesley23    10
Oktaysss, 9 dakika önce yazdı:

Bu tahlillerden çalısıp çalısmadıgını anlayamıyormuyuz ?

Dostum 5 haftadır testostoron vuruyorsan ve değerin hala 301 ise. Üzülerek söylüyorum ki vurduğun şeyde testostoron hormonu yok. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Imajeste    34
Oktaysss, 2 saat önce yazdı:

Tahlil sonucları çıktı arkadaslar 

testo bolde tren kullandım 5. Hafta

5 haftadır testosteron vurdu isen şuan referans değeri yüksek olması lazımdı ama seninki normal değer yani testo boşuna vurulmussun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Oktaysss    10
Imajeste, Şimdi yazdı:

5 haftadır testosteron vurdu isen şuan referans değeri yüksek olması lazımdı ama seninki normal değer yani testo boşuna vurulmussun

Hem testo bolde tren vurdum 5haftadır 

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hwidka1    37

testosteronun 301 ilaçları çöpe at bence bir işe yaramamış 5. haftada en azından bi 900 1000 görürdün bence

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Imajeste    34
Oktaysss, 1 saat önce yazdı:

Bolde ile tren bilmiyorum ama testesteron vurduğun boş olmuş sende, peki değişim varmı onu söyle vücudunda antrenman da vs vs 

Hangi marka testo

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hwidka1    37
Lynx, 2 dakika önce yazdı:

Mademki vurdugu testo bos oldugunu soyluyorsunuz fsh ve lh neden sifirlanmis açıklayabilecek olan varmi ? @wesley23  

@Markus Rühl

zaten testosteron salgılanmamış çok mantıklı gelmiyor. :) 

tarihinde Hwidka1 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
wesley23    10
Lynx, 20 dakika önce yazdı:

Mademki vurdugu testo bos oldugunu soyluyorsunuz fsh ve lh neden sifirlanmis açıklayabilecek olan varmi ? @wesley23  

@Markus Rühl

Vurduğu şeyin içerisinde artık her ne varsa onlar da FSH ve LH'ı sıfırlamış olabilir ama bu testten kesin olan bir şey varsa vurduğu şey testosteron değil. Yine de bi Ümit abinin fikrini merak ediyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.363

Dostum kürden önceki kan tahlilindeki Total testin neydi? Bende 3000 gördüm orayı 😂 ilk başta lanet olsun astigmat. İlacı aldığın kişiye at test sonuçlarını herhangi bir para iadesi yapmazsa git acile adli tuttur.

Lynx, 1 saat önce yazdı:

@Markus Rühl

Bolde tren baskılamış olabilir. Su vurmuyor sonuçta fakat kür öncesi Total testi görmek gerek.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Imajeste    34
Oktaysss, 48 dakika önce yazdı:

Mh pharma

F15116A2-F989-4A03-ACAD-837F761F6001.jpeg

Aldığın kişi'ye yaz bakalım ne dıcek 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Oktaysss    10

Zphc filan bulabilsem ondan alcam güvenip alıcağım biride yok yardımcı olabilcek biri varmı kodlasa ismini ordan bulsam

Imajeste, 1 saat önce yazdı:

Aldığın kişi'ye yaz bakalım ne dıcek 

Yazdım daha dönüş yapmadı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Imajeste    34
Oktaysss, 20 dakika önce yazdı:

Zphc filan bulabilsem ondan alcam güvenip alıcağım biride yok yardımcı olabilcek biri varmı kodlasa ismini ordan bulsam

𝚂𝚘𝚕 𝚊𝚕𝚝𝚝𝚊 𝚠𝚑𝚊𝚝𝚜𝚊𝚙𝚙 𝚜𝚒𝚖𝚐𝚎𝚜𝚒 𝚟𝚊𝚛 𝚘𝚛𝚊𝚍𝚊𝚗 𝚝𝚎𝚖𝚒𝚗 𝚎𝚍𝚎𝚋𝚒𝚕𝚒𝚛𝚜𝚒𝚗 𝚐ü𝚟𝚎𝚗𝚒𝚕𝚒𝚛 𝚎𝚌𝚉𝚊𝚗𝚎 ü𝚛ü𝚗ü

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
susuzadam    66

Zor değil.. Eczaneden sustanon ve evigen al, 1 ml sustanona 0.5ml evigen kat, vur. Ertesi gününe kan ver..

Kan testinde testosteron çıkmayabiliyor lafı nereden geliyor acaba? Deca kan testlerinde TOTAL TESTO ile karışabilirken, tren kan testlerinde ÖSTROJEN ile karışabilirken, basit hormon olan testosteronu makinenin ölçememesi ne kadar akıllıca sizce?

İlacın bir kısmı dolu gibi en azından, 300 civarı teston var. Ama aynı kişiden aldıysan tren de sahtedir, üzüm yağı falan vuruyorsundur kendine.

Eczaneden aldığın sustanonun 1 ampulünü 2'ye bölüp vursan haftada 250mg toplam olacak şekilde, şuan total teston daha yüksek olurdu, muhtemelen de şimdiye kadar verdiğin paralardan daha ucuza gelirdi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Oktaysss    10
otopsicikedi, 21 saat önce yazdı:

Dostum kürden önceki kan tahlilindeki Total testin neydi? Bende 3000 gördüm orayı 😂 ilk başta lanet olsun astigmat. İlacı aldığın kişiye at test sonuçlarını herhangi bir para iadesi yapmazsa git acile adli tuttur.

Bolde tren baskılamış olabilir. Su vurmuyor sonuçta fakat kür öncesi Total testi görmek gerek.

Satıcıyla konustum normal de testler ya normal cıkar yada düşük diyor 300 iyi diyor yüksek cıkması lasım diyorum bana kaliteli ilaçda bütün değerlerin normal cıkar diyor yüksek cıkması iyi değil dedi dedim bi siii 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.363
Oktaysss, 6 dakika önce yazdı:

Satıcıyla konustum normal de testler ya normal cıkar yada düşük diyor 300 iyi diyor yüksek cıkması lasım diyorum bana kaliteli ilaçda bütün değerlerin normal cıkar diyor yüksek cıkması iyi değil dedi dedim bi siii 

Bunu okumanda bir fayda var. Fakat vücudundaki değişiklikler nasıl ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.