Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

MrMaYk

Novalife

Önerilen İletiler

MrMaYk    3

Merhaba,

F.B'den novalife temin ettim,etmeden önce forumdaki yorumlar iyiydi sonrasında işler değişti,bulk kürü 10 haftalık, pazartesi, Çarşamba, cumartesi yapıyorum enjeksiyon,ilk başlarda ödem yaptı azda olsa şuan evigen ile yapıyorum ödem olmuyor,5 haftasında test yaptırcam,4 haftayım ürün hissiyat olarak çok extra birşey hissettirmiyor daha önce eczane sustanon, rimabolan küründeki gibi değilim,küre extra norditropin gh ile giriyorum günlük 1,5 mg olarak yapıyorum şuanlık durum böyle ama yorumlara bakılırsa definasyon için novalife tercih etmicem sanırım,ürünlerin son kullanma tarihi 2023 eski seri/yeni seri muhabeti vardı başka konuda onuda belirteyim dedim,Burak hocadan sarms,clen, yohimbine temin edip kullanmıştım memnun kalmıştım, forumdaki yorumları görünce novalife tercih etmeden Burak hocadanda bilgi farklı marka ürün bilgisi almamamın pişmanlığıda var tabi 😢

IMG_20221119_013239.jpg IMG_20221031_220448.jpg 

IMG_20221020_124648.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

swezy    191
MrMaYk, 19.11.2022 - 01:39 yazdı:

Merhaba,

F.B'den novalife temin ettim,etmeden önce forumdaki yorumlar iyiydi sonrasında işler değişti,bulk kürü 10 haftalık, pazartesi, Çarşamba, cumartesi yapıyorum enjeksiyon,ilk başlarda ödem yaptı azda olsa şuan evigen ile yapıyorum ödem olmuyor,5 haftasında test yaptırcam,4 haftayım ürün hissiyat olarak çok extra birşey hissettirmiyor daha önce eczane sustanon, rimabolan küründeki gibi değilim,küre extra norditropin gh ile giriyorum günlük 1,5 mg olarak yapıyorum şuanlık durum böyle ama yorumlara bakılırsa definasyon için novalife tercih etmicem sanırım,ürünlerin son kullanma tarihi 2023 eski seri/yeni seri muhabeti vardı başka konuda onuda belirteyim dedim,Burak hocadan sarms,clen, yohimbine temin edip kullanmıştım memnun kalmıştım, forumdaki yorumları görünce novalife tercih etmeden Burak hocadanda bilgi farklı marka ürün bilgisi almamamın pişmanlığıda var tabi 😢

hala görünürde bir değişim yok mu? hiç mi kilo aldırmadı bolde.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MrMaYk    3
swezy, 22.11.2022 - 17:55 yazdı:

hala görünürde bir değişim yok mu? hiç mi kilo aldırmadı bolde.

114-115 kg gibi başladım,şuan aç karna 118 kg geliyorum 5 haftanın içindeyim cuma günü kan testi yaptırcam

tarihinde MrMaYk tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219
MrMaYk, 19.11.2022 - 01:39 yazdı:

Merhaba,

Merhabalar …

Toplam ne kadar verdin bu ürünlere ?  (Gh hariç)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MrMaYk    3
PowerWave, 12 saat önce yazdı:

Merhabalar …

Toplam ne kadar verdin bu ürünlere ?  (Gh hariç)

2.740 tl ekim ayında ödedim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219
MrMaYk, Bir saat önce yazdı:

2.740 tl ekim ayında ödedim 

Testoları yarım olan markanın diğer ilaç türlerini düşünemiyorum bile .. Çok vermemişsin ama geçen zaman ve çabaya yazık .. Burak hocadan farklı marka alamazsın çünkü eczane çalışıyor .. Balkan , Aburahian vs ..  Bu ilaçları kaliteli bir marka ile birlikte almış olsaydın ortalama 7 - 8 bin civarı .. O zaman etki alacaktın .. Bundan herkesin Ders çıkarması gerek .. 

Sağlıklı sporlar

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MrMaYk    3
PowerWave, 12 saat önce yazdı:

Testoları yarım olan markanın diğer ilaç türlerini düşünemiyorum bile .. Çok vermemişsin ama geçen zaman ve çabaya yazık .. Burak hocadan farklı marka alamazsın çünkü eczane çalışıyor .. Balkan , Aburahian vs ..  Bu ilaçları kaliteli bir marka ile birlikte almış olsaydın ortalama 7 - 8 bin civarı .. O zaman etki alacaktın .. Bundan herkesin Ders çıkarması gerek .. 

Sağlıklı sporlar

Burak hocadan farklı marka sormak derken senin dediklerini kast etmiştim zaten bu fiyatlara çok beklenti içinde olmamak lazım zaten forumda biraz bakınınca anladım 😢

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.