Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

ed4wert4

Warrior labz yk-11

Önerilen İletiler

ed4wert4    1

ö... s... g... adlı siteden Warrior Labz YK-11 almayı düşünüyorum fiyatı 1550 TL 60 kapsül her kapsülde 6mg varmış daha önce bu siteden alışveriş yapan oldu mu ve günde 6mg 2 ay kullanımdan sonra pct gerektirir mi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

otopsicikedi    1.335
ed4wert4, 24 dakika önce yazdı:

ö... s... g... adlı siteden Warrior Labz YK-11 almayı düşünüyorum fiyatı 1550 TL 60 kapsül her kapsülde 6mg varmış daha önce bu siteden alışveriş yapan oldu mu ve günde 6mg 2 ay kullanımdan sonra pct gerektirir mi 

bunu kullandığında büyük ihtimalle pct yapman gerekecek. hiç f/p değil dostum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ed4wert4    1
otopsicikedi, 5 dakika önce yazdı:

bunu kullandığında büyük ihtimalle pct yapman gerekecek. hiç f/p değil dostum.

Sarms olarak ne önerirsin orjinal kullanacağımdan dolayı sarms fiyatlarının yüksek olması normal ama pct istemiyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.335
ed4wert4, 5 dakika önce yazdı:

Sarms olarak ne önerirsin orjinal kullanacağımdan dolayı sarms fiyatlarının yüksek olması normal ama pct istemiyorum

maalesef dışarıdan destek ürünleri kullanıcaksan pct yapıp yapmayacağının garantisi yok. kan değerlerine göre hareket etmen gerekecek.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ed4wert4    1
otopsicikedi, 6 dakika önce yazdı:

maalesef dışarıdan destek ürünleri kullanıcaksan pct yapıp yapmayacağının garantisi yok. kan değerlerine göre hareket etmen gerekecek.

Sağlık Ocakları yapıyor mu bu testleri yapmıyorsa hastanenin hangi bölümüne başvurmam gerekiyor kan testi yaptırmak için

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.335
ed4wert4, Şimdi yazdı:

Sağlık Ocakları yapıyor mu bu testleri yapmıyorsa hastanenin hangi bölümüne başvurmam gerekiyor kan testi yaptırmak için

bu soruyu soruyorsan lütfen ilk önce antrenman ve beslenmeye kafanı yor aksi takdirde çok fazla zarar göreceksindir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ed4wert4    1
otopsicikedi, 20 dakika önce yazdı:

bu soruyu soruyorsan lütfen ilk önce antrenman ve beslenmeye kafanı yor aksi takdirde çok fazla zarar göreceksindir.

Antrenmanım G. A. hipertrofi Beslenmem de günde 300gr pirinç 400-500gr tavuk +1 ölçek protein tozu ve yanına eklenen yeşillikler tarzında son 4 aydır böyle onlarda bir sıkıntım olduğunu düşünmüyorum keza 4 ayda 4 kilo verip aynı zamanda kaldırdığım ağırlıkları arttırmayı haliyle aynadaki görüntümü iyileştirmeyi başardım antrenmanıma ve beslenmeme yeterince kafa yorduğumu düşünüyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.335
ed4wert4, 32 dakika önce yazdı:

Antrenmanım G. A. hipertrofi Beslenmem de günde 300gr pirinç 400-500gr tavuk +1 ölçek protein tozu ve yanına eklenen yeşillikler tarzında son 4 aydır böyle onlarda bir sıkıntım olduğunu düşünmüyorum keza 4 ayda 4 kilo verip aynı zamanda kaldırdığım ağırlıkları arttırmayı haliyle aynadaki görüntümü iyileştirmeyi başardım antrenmanıma ve beslenmeme yeterince kafa yorduğumu düşünüyorum

Madem beslenme ve antrenmanı çözdüğünü düşünüyorsun ozman bu işide çöz o şekilde yola çık. Nerde kan testi vereceğini bilmeden böyle şeylere insanlara güvenerek yola çıkarsan canın yanar. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Welldeir
      Öncelikle herkese merhaba 3.5 yıldır spor yapıyorum başladığımdan beri 20 kiloya yakın kütle kazandım ve şuan 18 yaşındayım mk-677 kullanmayı düşünüyorum herhangibir hormon baskılayıcı etkisine rastlamadım fakat kişiden kişiye değişmekle beraber etkili veya etkisiz diyenler var kimisi hiçbir işe yaramadığını söylüyor sizce nasıldır kullanılır mı veya gereksiz mi ?
    • Yazan: Rheiwa
      Merhaba,
      24 yaşındayım ve SARM kullanmak istiyorum fakat Türkiye'de de orijinal zor bulunuyor galiba. Bu yüzden orijinal SARMs nasıl temin edebilirim? Sol altta ki wp butonundan ORIJINAL SARM temin etme imkanım var mı? Varsa ortalama mk677 fiyatı nedir. Baktım ama fiyat göremedim, birde son olarak;
      GrimLabs Ruthless dolu mu?  instagram satıcıları var bu marka ürünleri Amerika'dan yani orijinal satıcıdan temin ettiğini söylüyor sizce nedir ne değildir? Ortalama fiyatı 60-62 dolar (60cap) yaklaşık 2100-2300 arası satıyor bahsettiğim hesap.
    • Yazan: enes2525
      Merhaba, Sarms yaza merhaba kombinasyonu hakkında bilgi almak istiyorum fakat kullanan kişi çok göremedim sizce sarms ile yaza güzel bir vücutla girilir mi aranızda kullanan ve etkisini gören var mı? Sarms genel olarak işe yarıyor mu herkese iyi forumlar.

• Yazan: n4s1bxx
      Selamlar,
      Severek yaptığım bu sporda ki kür serüvenim hiç bir zaman istediğim gibi gitmedi.
      Gerek karşıma çıkan hocalar ve referanslar komple yanlıştı. Bu kadar benimseyip yaptığım bu sporda isteklerimi varolan maddiyatımla dahi karşılayamamak oldukça can sıkıcı olmakla birlikte bir çok noktada soğutma aşamasına geliyordu. Şu anda bıraktığım 2 aylık süreçte sonra oldukça yağlandım dolayısıyla sert bir diyetle arınma dönemi diye tabir edebileceğim bir döneme başladım. Bu sürecin (1 ay) sonunda basit ve temel diye tabir edebileceğim bir kür yapmak istiyorum. Artık işin renkli tarafında değil daha öz tarafında sürdürülebilir bir plana ihtiyacım var. Kan testlerimi yakın zamanda paylaşacağım.
      Kullanmam gereken ürün önerilerini bekliyorum

Hedef; Temiz bulk süreci beraberinde kas kütlesi kazanımı...
    • Yazan: ferhyme
      Merhaba beyler haftalardır güvenebileceğim rad140 yk11 mk677 bulk kürü markaları arıyorum
      Rüyama girmeye başladı artık marka isimleri bi tane buluyorum burada aratıyorum sahte başka buluyorum sahte yine buluyorum sahte bana artık birisi bu üç ürünün orijinal güvenilir halde satıldığı memnun kaldığı bir satıcı marka site vs. verebilir mi ?
      Kafayı yemek üzereyim artık lütfen yardımcı olun seviliyorsunuz 

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.