Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

erc

Ilk kez küre başlıcam kan tahlil değerlendirmesi

Önerilen İletiler

erc    49

İyi günler forumu uzun zamandır takip ediyorum  ilk defa konu açıyorum. Testesteron enantad ve boldenon kürüne girmeyi düşünüyorum, yaşım 27 5 senelik spor geçmişim var  kan tahlillerimi değerlendirebilecek birisi var mı  sıkıntı yaşamamak için ilk defa konu açıyorum inşallah doğru yere açmışımdır abilerimden yardım bekliyorum.

IMG_20221103_124010.jpg 

Screenshot_2022-11-03-12-38-40-632_tr.gov.saglik.enabiz.jpg Screenshot_2022-11-03-12-38-25-458_tr.gov.saglik.enabiz.jpg Screenshot_2022-11-03-12-38-04-314_com.miui.home.jpg Screenshot_2022-11-03-12-37-51-489_tr.gov.saglik.enabiz.jpg Screenshot_2022-11-03-12-37-37-520_tr.gov.saglik.enabiz.jpg Screenshot_2022-11-03-12-37-14-402_tr.gov.saglik.enabiz.jpg Screenshot_2022-11-03-12-37-06-962_tr.gov.saglik.enabiz.jpg Screenshot_2022-11-03-12-36-58-322_tr.gov.saglik.enabiz.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

erc    49
Valhallaxd, 2 dakika önce yazdı:

kolesterol yüksek gözüküyor ve boldenon kolesterolü pek sevmez 

Kolestrolüm hiç bir şekilde düşmüyor ne kadar zayıflasamda. Hep bu değerlerde çıkıyor

tarihinde erc tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.434
erc, 3 saat önce yazdı:

İyi günler forumu uzun zamandır takip ediyorum  ilk defa konu açıyorum. Testesteron enantad ve boldenon kürüne girmeyi düşünüyorum, yaşım 27 5 senelik spor geçmişim var  kan tahlillerimi değerlendirebilecek birisi var mı  sıkıntı yaşamamak için ilk defa konu açıyorum inşallah doğru yere açmışımdır abilerimden yardım bekliyorum

Testten önce bir cinsel harekette bulundun mu prolaktinin sınıra yaklaşmış. Hasta filan mıydın testi verirken hemogram bozuk çıkmış biraz. Yağ oranını düşürsen ve OMEGA 3 gibi takviyeler kullansan normale dönecektir. Bunları düzeltip birde sperm testi olursan ilaçları suçlayıp kısır kaldım dememek için ondan sonra başlayabilirsin. Bolde yerine rimabolon öneririm.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
erc    49
Valhallaxd, 6 saat önce yazdı:

beslenmeden kaynaklı olabilir en basiti yumurta sarısı yiyor musunuz ?

Evet 5 tam yumurta yiyordum sonra bıraktım ama çok değişmedi  20 puan bi düşüş olmuştu

otopsicikedi, 5 saat önce yazdı:

Testten önce bir cinsel harekette bulundun mu prolaktinin sınıra yaklaşmış. Hasta filan mıydın testi verirken hemogram bozuk çıkmış biraz. Yağ oranını düşürsen ve OMEGA 3 gibi takviyeler kullansan normale dönecektir. Bunları düzeltip birde sperm testi olursan ilaçları suçlayıp kısır kaldım dememek için ondan sonra başlayabilirsin. Bolde yerine rimabolon öneririm.

Evet bir gün öncesi bir cinsel ilişki oldu

Valhallaxd, 6 saat önce yazdı:

kolesterol yüksek gözüküyor ve boldenon kolesterolü pek sevmez 

En düşük total kolestrolüm 229 en yüksek 261 oldu bu güne kadar  son kan tahlilinde 249 çıktı  yumurtayı tamamen bıraksam mı acaba tekrardan başlamıştım çünki

Anladığım kadarıyla  boldenon kullanmak sakıncalı kolestrol yüzünden, ne önerirsiniz o zaman arkadaşlar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Markus Rühl    142
erc, 03.11.2022 - 17:53 yazdı:

Anladığım kadarıyla  boldenon kullanmak sakıncalı kolestrol yüzünden, ne önerirsiniz o zaman arkadaşlar

Sadece boldenone değil değerleri düzeltmeden hiç bir şey kullanmamalısınız.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
erc    49
Markus Rühl, 03.11.2022 - 18:22 yazdı:

Sadece boldenone değil değerleri düzeltmeden hiç bir şey kullanmamalısınız.

Diğerlerini düzeltmeye uğraşıcam ancak kolestrol için ne yapabilirim hiç bilmiyorum

otopsicikedi, 03.11.2022 - 13:59 yazdı:

otopsicikediBen 10 kg verip tekrar değerlere bakayım şuanlık birşeye başlamak mantıklı durmuyor yorumlara baktığımda,  kolestrol düzelir inşallah 

Son bir sorum olsun o zaman omega 3 günlük ne kadar kullanayım ek birşey kullanmama gerek var mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.434
erc, Bir saat önce yazdı:

otopsicikediBen 10 kg verip tekrar değerlere bakayım şuanlık birşeye başlamak mantıklı durmuyor yorumlara baktığımda,  kolestrol düzelir inşallah 

Son bir sorum olsun o zaman omega 3 günlük ne kadar kullanayım ek birşey kullanmama gerek var mı?

1 servis kullanabilirsin. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
erc    49

Yorumlarınız için teşekkür ederim

Evet lifli beslenme ve kardio ile kolestrolümü referans aralığına düşürdüm testesteron enantat kullanmak kafama yattı onun dışında peptid kullanmayı düşünüyorum hangilerini kullanmalıyım önerilere açığım birde hormon testlerinide yaptırdım birtek sperm sayımı yoktu malesef onu yaptıramadım özelde uygunsa onuda yaptırıcam 

Screenshot_2023-02-10-22-46-52-863-edit_tr.gov.saglik.enabiz.jpg Screenshot_2023-02-10-22-47-11-061-edit_tr.gov.saglik.enabiz.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.