Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Jacop

Libidoda düşüş

Önerilen İletiler

Jacop    60

Only testo kürümde 4.haftadayım henüz test yaptırmadım 6.hafta yaptırmayı düşünüyordum fakat son 1 haftadır libidoda düşüş ve ereksiyon süresinde kısalma var ereksiyonda sıkıntı yok.iran testo kullanıyorum güç ve kiloda artış gördüm fakat bu bulka girmemden mi ilaçtan mı çözemedim testi daha erkene çekeyim mi durum normal mi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

mcanmeco    314
Jacop, 4 dakika önce yazdı:

Only testo kürümde 4.haftadayım henüz test yaptırmadım 6.hafta yaptırmayı düşünüyordum fakat son 1 haftadır libidoda düşüş ve ereksiyon süresinde kısalma var ereksiyonda sıkıntı yok.iran testo kullanıyorum güç ve kiloda artış gördüm fakat bu bulka girmemden mi ilaçtan mı çözemedim testi daha erkene çekeyim mi durum normal mi

Her ihtimale karşı test yaptır extra bişey varsa halledersin 

Libido sorunu için Proviron alabilrisin ilk hafta 2 tablet al sonra 1 tablet ile devam et

zaten ilk haftada libido eski haline gelmeye başlıycaktır 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
mcanmeco, Şimdi yazdı:

Her ihtimale karşı test yaptır extra bişey varsa halledersin 

Libido sorunu için Proviron alabilrisin ilk hafta 2 tablet al sonra 1 tablet ile devam et

zaten ilk haftada libido eski haline gelmeye başlıycaktır 

Tam konuyu düzenleyip seni etiketliyordum hocam teşekkür ederim forum anormal bir ortama döndü fiyat listesi için konu falan açmaya başladılar önemli bilgiler arada kaynayacak bu gidişle 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.362
Jacop, 10 dakika önce yazdı:

Fazla testo östrojene dönüşmüş olabilir bundan kaynaklanıyor olabilir bunuda testle anlayabilirsin. Fazla gecikmeden testini yaptır.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
otopsicikedi, 31.10.2022 - 22:47 yazdı:

Fazla testo östrojene dönüşmüş olabilir bundan kaynaklanıyor olabilir bunuda testle anlayabilirsin. Fazla gecikmeden testini yaptır.

3 haftadır 250 gidiyordum dozajı yeni arttırdım en yakın zamanda teste gidicem hocam. libido düşüklüğü dediğiniz durumdan kaynaklanıyorsa dozaj vücuda fazla mı geliyor demek oluyor 250 500 olarak gidecektim ama duruma göre 500ün altına çekicem

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.362
Jacop, 31.10.2022 - 22:54 yazdı:

3 haftadır 250 gidiyordum dozajı yeni arttırdım en yakın zamanda teste gidicem hocam. libido düşüklüğü dediğiniz durumdan kaynaklanıyorsa dozaj vücuda fazla mı geliyor demek oluyor 250 500 olarak gidecektim ama duruma göre 500ün altına çekicem

Aynen öyle dostum büyük ihtimalle dozajı vücudunun tolere edememesinden. Kullanmadığını başka şeylere dönüştürücek vücut mecburen. Kendine şunu sormalısın dozajı arttırırken. Herşeyi doğru yaptığıma eminim artık ilaç yetersiz kaldığı için mi durakladım? Hadi herşeyi doğru yapıyorsun ve dozaj arttırman gerek bu neden 2x? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
otopsicikedi, 5 dakika önce yazdı:

Aynen öyle dostum büyük ihtimalle dozajı vücudunun tolere edememesinden. Kullanmadığını başka şeylere dönüştürücek vücut mecburen. Kendine şunu sormalısın dozajı arttırırken. Herşeyi doğru yaptığıma eminim artık ilaç yetersiz kaldığı için mi durakladım? Hadi herşeyi doğru yapıyorsun ve dozaj arttırman gerek bu neden 2x? 

Haklısınız hocam klasikleşmiş bir kullanım olduğu için böyle tercih etmiştim ama dediğiniz gibi ilaç dozunu gelişime göre arttırmam benim için daha doğru olacak testi verdikten sonra dozajı düşürmeye karar verirsem testoda dalgalanmanın bir yan etkisi olur mu çekersem 350 veya 400 olarak devam edecegim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.362
Jacop, 29 dakika önce yazdı:

Haklısınız hocam klasikleşmiş bir kullanım olduğu için böyle tercih etmiştim ama dediğiniz gibi ilaç dozunu gelişime göre arttırmam benim için daha doğru olacak testi verdikten sonra dozajı düşürmeye karar verirsem testoda dalgalanmanın bir yan etkisi olur mu çekersem 350 veya 400 olarak devam edecegim

Dostum zaten şuan fazlalıktan dolayı bir yan etki yaşıyorsun. Azalttığında herhangi bir sorun yaşamazsın. Neye göre dozajı arttırdın bilmiyorum ama genede arttırıcaksan 350 kafi.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409

Arkadaş doğru yazmış östrojenin fırladığını libidondan anlayabilirsin libidon çok düştüyse östrojenin çok yükselmiştir teste git ya da arimidex kullan.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.362
Emrahtkty, 11 dakika önce yazdı:

Arkadaş doğru yazmış östrojenin fırladığını libidondan anlayabilirsin libidon çok düştüyse östrojenin çok yükselmiştir teste git ya da arimidex kullan.

Arimidex yerine aramosin öneririm çünkü arimidexin düştüğü yerden geri sıçrama özelliği var. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
otopsicikedi, 4 dakika önce yazdı:

Arimidex yerine aramosin öneririm çünkü arimidexin düştüğü yerden geri sıçrama özelliği var. 

Zaten olağan düzeyde sıçraması gerek arkadaşın sorunu jino değil libido düsüklüğü jino olsa olabilir dediğin ama libido farklı bişey düşük östrojen olmamalı belli bir seviyede yüksek tutulmalı yoksa büyümek zor kür verimi düşer.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.362
Emrahtkty, 15 dakika önce yazdı:

Zaten olağan düzeyde sıçraması gerek arkadaşın sorunu jino değil libido düsüklüğü jino olsa olabilir dediğin ama libido farklı bişey düşük östrojen olmamalı belli bir seviyede yüksek tutulmalı yoksa büyümek zor kür verimi düşer.

Bende şunu düşünüyorum aromasin ile belli düzeyde tutup yan etkilerinden korunmak için gün aşırı tamoxifen kullanımını daha mantıklı buluyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
otopsicikedi, 2 dakika önce yazdı:

Bende şunu düşünüyorum aromasin ile belli düzeyde tutup yan etkilerinden korunmak için gün aşırı tamoxifen kullanımını daha mantıklı buluyorum.

Denenebilir ama ben tercih etmem açıkçası.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
Emrahtkty, 52 dakika önce yazdı:

Pazartesi çarşamba cuma yarım tablet şeklinde almam doğru mu hocam ilk kürüm ve ilk defa arimidex kullanıcam bilgim yok 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
Jacop, 13 dakika önce yazdı:

Pazartesi çarşamba cuma yarım tablet şeklinde almam doğru mu hocam ilk kürüm ve ilk defa arimidex kullanıcam bilgim yok 

Pazartesi-perşembe yarım yarım al durumu gözlemle devam ederse ikinci haftada aynı şekil yap düzelmiş olur yüksek ihtimal

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
Emrahtkty, 9 saat önce yazdı:

Pazartesi-perşembe yarım yarım al durumu gözlemle devam ederse ikinci haftada aynı şekil yap düzelmiş olur yüksek ihtimal

Hocam 10 gün sonraya randevu alabildim testten önce arimidex alayım mı göğüslerde bir sıkıntı yaşamadığım için kararsız kaldım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jason35    3
otopsicikedi, 10 saat önce yazdı:

Hocam bende 2 hafta ex...ech mk677 kullandim çok fayda gormiyerek bıraktım aynı gün tesstbverdiim ostrojene2 73 çıktı sonuç , ( hiç bu test vermemiştim önceden yüksekmiydi bilmiyorum), tekrar test vericem 2 hafta geçti ilk testin üzerinden sonuca göre ostrojenin. Düşürmek için ne yapmalıyım, rica etsem önerin nedir tşk ederim saygilar

tarihinde Jason35 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
Jason35, 48 dakika önce yazdı:

Hocam bende 2 hafta ex...ech mk677 kullandim çok fayda gormiyerek bıraktım aynı gün tesstbverdiim ostrojene2 73 çıktı sonuç , ( hiç bu test vermemiştim önceden yüksekmiydi bilmiyorum), tekrar test vericem 2 hafta geçti ilk testin üzerinden sonuca göre ostrojenin. Düşürmek için ne yapmalıyım, rica etsem önerin nedir tşk ederim saygilar

Diğer sonuçlarda önemli dostum sarmslarda testoyu baskılayabiliyor pct yapman gerekebilir daha önce konu açılmıştı onu bulup oku

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.362
Jason35, Bir saat önce yazdı:

Herhangi bir yan etki yaşıyor musun libido kaybı sertleşme bozukluğu fazla duygusallık gibi bunları yaşamasan bile biraz yüksek bir değer 50mg çinko kullanabilirsin. Vücuda testo girmediği için bunu anti östrojenlerle düşürüp test etmek çok doğru değil bence. 1 ay bu şekilde çinko kullan tekrar test ver.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
Jacop, 3 saat önce yazdı:

Hocam 10 gün sonraya randevu alabildim testten önce arimidex alayım mı göğüslerde bir sıkıntı yaşamadığım için kararsız kaldım 

Libidonda hissedilir bir düşüş varsa al bence yükselmiştir yarım tablet alıp gözlemle 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jason35    3
otopsicikedi, 01.11.2022 - 22:07 yazdı:

Herhangi bir yan etki yaşıyor musun libido kaybı sertleşme bozukluğu fazla duygusallık gibi bunları yaşamasan bile biraz yüksek bir değer 50mg çinko kullanabilirsin. Vücuda testo girmediği için bunu anti östrojenlerle düşürüp test etmek çok doğru değil bence. 1 ay bu şekilde çinko kullan tekrar test ver.

Hocam öncesinde lipido düşüklüğüm vardı zaten klomen. Çinko kullanmaya baslamistim ,mk677 de aynı anda başlamıştım.( Öncesinde herhangi bişey kullanmadım bu tarz şeyler) 2 haftadır kullanmiyorum, 2 gün sonra bir test daha vericem, bu sonuç önceden mi böyleydi MK ile mi oldu onu bilemiyorum,  gittiğim üroloji doktorunada sionucun ileticem, tabi sizlerede

Jacop, 01.11.2022 - 21:27 yazdı:

Diğer sonuçlarda önemli dostum sarmslarda testoyu baskılayabiliyor pct yapman gerekebilir daha önce konu açılmıştı onu bulup oku

Testeron 750 civarı, 2 hafta kullanmıştım,bu arada bilgisi olsun arkadaßlarinda bugün farkettim  çok kıllı biri değilim, sırt bölgemde çok olmamakla birlikte kıllanma  mevcuttu

tarihinde Jason35 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
Emrahtkty, 21 saat önce yazdı:

Libidonda hissedilir bir düşüş varsa al bence yükselmiştir yarım tablet alıp gözlemle 

Sizi dinleyip bugün yarım tablet aldım hocam.Sırtımda 10 15 tane sivilce çıkmış only testoda sivilce cıkması normal mi düzensiz şekilde mılk thıstle alıyorum en kötü 2 günde 1 sebze tüketiyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.362
Jacop, 10 dakika önce yazdı:

Sizi dinleyip bugün yarım tablet aldım hocam.Sırtımda 10 15 tane sivilce çıkmış only testoda sivilce cıkması normal mi düzensiz şekilde mılk thıstle alıyorum en kötü 2 günde 1 sebze tüketiyorum

Dostum bunlar normal diyip geçiştirme lütfen bu vücudunun bir yerden alert etme yöntemi neyden kaynaklandığını bulmalısın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
otopsicikedi, 2 dakika önce yazdı:

Dostum bunlar normal diyip geçiştirme lütfen bu vücudunun bir yerden alert etme yöntemi neyden kaynaklandığını bulmalısın.

Normal demiyorum hocam tecrübe sahibi olmadığım için normal mi diye soruyorum 1 hafta sonra teste gidicem alt ast her şeye baktırıcam.Her şeyi doğru ilerletmek için gördüğüm her gelişme hakkında soru soruyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.362
Jacop, 13 dakika önce yazdı:

Normal demiyorum hocam tecrübe sahibi olmadığım için normal mi diye soruyorum 1 hafta sonra teste gidicem alt ast her şeye baktırıcam.Her şeyi doğru ilerletmek için gördüğüm her gelişme hakkında soru soruyorum 

Soruş şeklin kendini kazıklatmaya çok müsait dostum bu şekilde o kadar ilaç kullanıyorsun onlar olucak tabi diyip geçiştiren kansızlara denk gelebilirsin. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.