Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

Hydoria    4

Bu markayi kullanan varmi daha once arkadaslar? Trenbolonenu almayi dusunuyorum

ucreti 800 tl.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

otopsicikedi    1.390
Hydoria, 57 dakika önce yazdı:

Bu markayi kullanan varmi daha once arkadaslar? Trenbolonenu almayi dusunuyorum

ucreti 800 tl.

Adanalı bir Instagram hesabından alıcaksan alabilirsin. Balkan zhpc de satıyo.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Drei Lilien    19
otopsicikedi, 2 saat önce yazdı:

Adanalı bir Instagram hesabından alıcaksan alabilirsin. Balkan zhpc de satıyo.

S.......P.... Adlı sayfadanmı bahsediyorsunuz alışverişiniz oldu mu tavsiye edermisiniz?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Drei Lilien, 9 dakika önce yazdı:

S.......P.... Adlı sayfadanmı bahsediyorsunuz alışverişiniz oldu mu tavsiye edermisiniz?

benim oldu bir problem yaşamadım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219
Drei Lilien, 9 dakika önce yazdı:

Bildiğimi esirgemem o şahıs orjinal zphc ve andromedical sp vs orjinal ürünler satıyor ..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Drei Lilien    19
PowerWave, 2 saat önce yazdı:

Bildiğimi esirgemem o şahıs orjinal zphc ve andromedical sp vs orjinal ürünler satıyor ..

sizce fiyatları nasıl bana cok pahalı geldi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fert    75
PowerWave, 2 saat önce yazdı:

Kanka ondaki andro medicalsler orjinal değil yerli üretim çakmalar ama içinde hammadde yibe var dedi aynı kişi. Sattığı zphc ler orjinal sp ve balkanı da arkadaşından alıp komisyonla satıyo onlar da orjinal ama az stok kalmış. En sevdiğim yanı o adam dürüst ya hangi ürünü nedir nasıldır söylüyo açık açık 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hydoria    4
fert, 33 dakika önce yazdı:

Kanka ondaki andro medicalsler orjinal değil yerli üretim çakmalar ama içinde hammadde yibe var dedi aynı kişi. Sattığı zphc ler orjinal sp ve balkanı da arkadaşından alıp komisyonla satıyo onlar da orjinal ama az stok kalmış. En sevdiğim yanı o adam dürüst ya hangi ürünü nedir nasıldır söylüyo açık açık 

Kim bu arkadas tam olarak anlayamadim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Drei Lilien    19
PowerWave, 5 saat önce yazdı:

fert, 2 saat önce yazdı:

balkan ve spectrum deca tanesine 1000 dedi balkan ent 850 andro ent 700 bana cok yuksek geldi sizin dusuncenız nedir?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
scorocco    113

Balkanın ürünleri şuanda genel olarak çok pahalı zaten sade o satıcıda pahalı değil

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fert    75
Drei Lilien, 7 saat önce yazdı:

balkan ve spectrum deca tanesine 1000 dedi balkan ent 850 andro ent 700 bana cok yuksek geldi sizin dusuncenız nedir?

Balkan için o fiyatlar düşük bence benim aldığım fşyatlar baya daha yüksek

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
omer34    0

ben 3 ay kullandım başlarda etkisini biraz gördüm zannettim. 2. ay test yaptırdım testo değilmiş büyük ihtimal yarısı e vitamini falan.sadece döngüyü kapatmış.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    928
Drei Lilien, 14 saat önce yazdı:

Benim de oldu ürünleri sağlam. 

fert, 12 saat önce yazdı:

Senin dediğin andro chem yerli üretim bu ayrı. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MajesteBVB    58
Oktaysss, 3 saat önce yazdı:

F......K zphc kullanan oldumu

FK ' nın zphcler piyasada olan ürünlerin bence bir tık üstünde  ve ona göre tuzlu zaten. Bende aldım ve bu ay başlıyorum. Kullanan arkadaşlarımda ki sonuçlar gayet güzel.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219
fert, 26.10.2022 - 23:56 yazdı:

Bitmiş olabilir . Ama fiyatları yüksek

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
shp    3
fert, 26.10.2022 - 23:56 yazdı:

Andro Medicals ürünleri için bizim adımıza konuşarak çakma  yerli üretim demişsiniz. Biz kimseye bu şekilde bir açıklama yapmadık. Andro ürünleri orjinal ve yurt dışı uretimidir. Bu zamanda  kadar binlerce sporcunun kullandığı ve aktif olarak 30 sporcumuzun tüm yarisma süreçlerinde kullandıkları markadır. Söylemediğimiz sözlerden dolayı suçlayıcı ifadeler kullanmamalisiniz bu yaptığınız çok yanlış ve etik değil. Yerli üretim dediğimize dair sözlerinizi doğrulayan bir açıklama yada ekran resmi yapılaşmanız gerekir insanları ve markayı basit isnatlarla itham altında bırakamazsınız. Ayrıca firmamız müşterilerine karşı şeffaftır yerli üretim olsa ürünün yerli üretim olduğu bilgisini asla saklamaz ve gizlemez. Lütfen yanıltıcı açıklamanızı düzeltin yada bu açıklamayı doğrulayan ispatlayacak bir doküman sunun,  aksi halde Yalan Beyanda bulunduğunuz ve bizi güvenen insanları yanlış yönlendirdiginiz bariz bir şekilde belli olacaktır.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    928
shp, 25 dakika önce yazdı:

Andro Medicals ürünleri için bizim adımıza konuşarak çakma  yerli üretim demişsiniz. Biz kimseye bu şekilde bir açıklama yapmadık. Andro ürünleri orjinal ve yurt dışı uretimidir. Bu zamanda  kadar binlerce sporcunun kullandığı ve aktif olarak 30 sporcumuzun tüm yarisma süreçlerinde kullandıkları markadır. Söylemediğimiz sözlerden dolayı suçlayıcı ifadeler kullanmamalisiniz bu yaptığınız çok yanlış ve etik değil. Yerli üretim dediğimize dair sözlerinizi doğrulayan bir açıklama yada ekran resmi yapılaşmanız gerekir insanları ve markayı basit isnatlarla itham altında bırakamazsınız. Ayrıca firmamız müşterilerine karşı şeffaftır yerli üretim olsa ürünün yerli üretim olduğu bilgisini asla saklamaz ve gizlemez. Lütfen yanıltıcı açıklamanızı düzeltin yada bu açıklamayı doğrulayan ispatlayacak bir doküman sunun,  aksi halde Yalan Beyanda bulunduğunuz ve bizi güvenen insanları yanlış yönlendirdiginiz bariz bir şekilde belli olacaktır.

Bence bahsi geçen yerli üretim  olan marka hakkında tam isim bilgisine saship değil bu arkadaş. Andro Medicals ve androchem labs. ı karıştırıyorlar. Androchem bir çok satıcının listesinde bulunan yerli üretim ürünleri genelde boş ve 20-25$ bandında satılan bir marka Andro Medicals fiyarlı bundan çok daha fazla ve çevrede kullanan bir çok kişiyi başka boyutlara taşıyan orj. ürün. Gerek paketleme gerek test sonuçlar gerek ürün renk vs her açıdan kaliteli olduğunu hissettiriyor zaten. Bahse Konu olduğunuz bir kaç konudada bahsettiğim gibi daha sathe ürün sattığını görmedim. SKT si yaklaşan ürünleride belirtip ona göre bir fiyatla sattığınız bir ortam da böyle bilmeden yorum yapmak doğru değil zaten .... 
Herkese iyi forumlar ...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
PowerWave, 26/10/2022 - 21:32 yazdı:

Ara ara dur şimdi😀😀 kaç takipçisi var arkadaşın bulunabilir biri mi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.390
Jacop, 2 dakika önce yazdı:

Ara ara dur şimdi😀😀 kaç takipçisi var arkadaşın bulunabilir biri mi

Gözünün önünde şuan jdjfkdjc

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
otopsicikedi, 8 dakika önce yazdı:

Gözünün önünde şuan jdjfkdjc

10 dakikadır instaya s p s p yazıyorum nicklere bakmanın önemini anlamıs olduk 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
melikgngr    32
shp, 1 saat önce yazdı:

i.... abiden ben ürün aldım ne diyorsa odur kendi yerinede gittim bu adam en çok sahte steroide savaş açan adamdır ne diyorsa doğrudur kendimde kullandım kullandırdığım arkadaşlarda oldu her zaman ürününde arkasında durmuştur 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
shp    3
Meraklı, 17 saat önce yazdı:

andro kullanmayın yazık edersiniz kendinize ayrıca fiyat gereksiz yüksek

40 dan fazla dünya markası ürünün satışını yapıyoruz. Amatör, orta seviye, profesyonel ve milli takım sporcularına ürün teminin de bulunuyoruz.

5 sponsoru olduğu 35 tane yarışma yapan milli sporcuya ürün desteği verdiğimizi, 11 tane Bayisi olan bir işletme olduğumuzu hatırlatmak isteriz.

Bu zamana kadar hiç bir müşterimizi yanıltmadık yanlış bilgi paylaşımında bulunmadık , yanlış yönlendirme yapmadık ve isnat ettiğiniz gibi sahte merdiven altı ürün temininde asla bulunmadık.

Kuruluşumuzun Amacı Tüm Sporcu ve Bu Spora Gönül Vermis Arkadaşlarımızın Sahte Merdiven Altı Ürünler Kullanmamalarını sağlamak adınadır.

Sizin Bilmediğiniz Birşey Tüm Satışını Yaptığımız Ürünler Belirli Bir Eleme ve Testten Geçirilerek Temin Edilmektedir ve Bunlara Anabolik Ürünler de Dahildir.

Hiç Bir Sporcuya, Kendi Sporcularımızın Kullanmayacağı Ürünü Asla Vermez , Tavsiye Etmez ve Yanlış Yönlendirmede Asla Bulunmayız. 

Ucuz Ürün Alacak Kullanacak Kadar Zengin Olmadıklarını ve Sağlıklarının Kullandıkları Ürünlerden Öncelikli ve Önemli Olduğunu Bu Yüzden Kaliteli Ürün Kullanıp Sağlıklarını Riske Atmamalarını Söyleriz.

Andro Medicals Babamızın Markası Değil ki Bu Kadar Savunalım ve Arkasında Duralım Fakat Ürün Kaliteli ve Merdiven Altı Değil Malesef. Bunu Bu Zamana Kadar Yarışmış Sporcularımızdan ve Bu Ürünü Kullanmış Kişilerin Tecrübelerine ve Geri Dönüşlerine Bakarak Gönül Rahatlığıyla Söylemekteyiz.

Spora,  Sporcuya ve Ürünlere Karşı Bakış Acımızın Nasıl Olduğunu Öğrenmiş Oldunuz. Karşınızda Basit Seyyar Satıcı Misali Bugün Var Yarın Yok Olan Birilerinin Olmadığını Umarım Anlamışsınızdır.

Sanırım Konuya İlişkin Bu Açıklama Yeterli Olmuştur. Bundan Sonraki Yazılan Aksi Yorumlara Cevap Verme Gereği Duymayacağız. 

Saygılarımızla...

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.