Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Jacop

Only testo

Önerilen İletiler

Jacop    60

3 hafta önce ilk enjeksiyonu yaptım 3 hafta 250 9 hafta 500 olarak devam edeceğim.500e geçtiğimde 250 250 2 güne bölmem mi tek seferde 500 vurmam mı gerekiyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

mcanmeco    314
Jacop, 33 dakika önce yazdı:

3 hafta önce ilk enjeksiyonu yaptım 3 hafta 250 9 hafta 500 olarak devam edeceğim.500e geçtiğimde 250 250 2 güne bölmem mi tek seferde 500 vurmam mı gerekiyor 

250 250 bölmen daha iyi olur, pazartesi, perşembe gibi yada hangi günü istersen 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Preworkout    104
Jacop, 42 dakika önce yazdı:

hangi ester 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
Preworkout, 31 dakika önce yazdı:

hangi ester 

Enanthat 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hydoria    4
Jacop, 19/10/2022 - 19:59 yazdı:

Enanthat 

Pazartesi 250 
Cuma 250 olarak bolebilirsin.

Odem yapiyorsa E vitaminyle cekip enjekte etmeyi deneyebilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
Hydoria, 39 dakika önce yazdı:

Pazartesi 250 
Cuma 250 olarak bolebilirsin.

Odem yapiyorsa E vitaminyle cekip enjekte etmeyi deneyebilirsin.

Pazartesi perşembe enjeksiyon yapıcam bugün ilk enjeksiyonu yaptım ilacı yolladıktan sonra 5sn beklememe rağmen çıkardığımda ilac dışarıya aktı ampüller sınırlı olduğu için tekrar enjeksiyon yapmadım bu haftalık ne kadarı emildiyse öyle kalıcam mecburen

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.437
Jacop, 19.10.2022 - 18:44 yazdı:

Eğer ilacın doluysa 350 yapmanı öneririm dozajı hiç gerek yok arttırmana o kadar. Bunuda ikiye bölebilirsin. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
otopsicikedi, 4 dakika önce yazdı:

Eğer ilacın doluysa 350 yapmanı öneririm dozajı hiç gerek yok arttırmana o kadar. Bunuda ikiye bölebilirsin. 

İran testo kullanıyorum hocam salonumda eski bir ıfbb pro var tamamen onun sözüyle ilerlediğim bir süreçteyim anabolizan eklemeden kür yapmama bile çok karşı çıktı 250den 350ye çıkıcam dersem dayak yerim herhalde.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.437
Jacop, 36 dakika önce yazdı:

İran testo kullanıyorum hocam salonumda eski bir ıfbb pro var tamamen onun sözüyle ilerlediğim bir süreçteyim anabolizan eklemeden kür yapmama bile çok karşı çıktı 250den 350ye çıkıcam dersem dayak yerim herhalde.

Yani ne kadar uzun soluklu düşük dozdan verim almaya çalışırsan daha sağlıklı olucaktır. İlk kürünü bu dozda bitirip. İkinci kürde 300-350 testo 200 rimo yapabilirsin.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hydoria    4
Jacop, 2 saat önce yazdı:

Pazartesi perşembe enjeksiyon yapıcam bugün ilk enjeksiyonu yaptım ilacı yolladıktan sonra 5sn beklememe rağmen çıkardığımda ilac dışarıya aktı ampüller sınırlı olduğu için tekrar enjeksiyon yapmadım bu haftalık ne kadarı emildiyse öyle kalıcam mecburen

Bunun 2 sebebi olabilir 

1.) Enjeksiyonu cok hizli yaptin kasa emmesi icin zaman vermedin (ben sahsen 375 yani 1.5 ml yi 45 saniyede yavas yavas yapiyorum)
2.) Yada tam olarak kasa enjekte edemedin deri altinda kaldi. 

Sana tavsiyem hocam 30 - 45 saniye arasinda enjeksiyonunu yavas yavas yap ve enjeksiyon bittikden sonra 10 15 saniye sabit tut sonrasinda yavasca cikar.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lynx    160
Jacop, 19.10.2022 - 18:44 yazdı:

Enjeksiyon araligi sana kalmis oncelikle enantat kullandığını varsayiyorum yarilanma  omrune gore değişir ornek olarak pazartesi diyelim 250mg vurdun vucut bunu aldi persembe gunu 250daha vurdun aradan 3 veya 4gun geciyor ona gore etki alisin ama pazartesiden pazartesiye 500mg vururrsan yarilanma omru yaklasirkan  tekrar 500mg vurursun kisiye gore degisir ama ilk kurunse eger ikiye bol pazartesi 250mg persembe 250mg seklinde ilerlemeni oneririm gecmis olsun

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Valhallaxd    146
Jacop, 9 saat önce yazdı:

dostum 1mlyi 1dk gibi bir sürede enjekte edersen ve enjeksiyon bittikten 15sn iğneyi içeride tutarsan ilaçlar dışarı çıkacağını sanmam. sen 1 ml vuruyorsun anladığım kadarıyla dolayısıyla kasın onu su gibi emer tek önemli nokta yavaş yavaş olması

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
Valhallaxd, 13 dakika önce yazdı:

dostum 1mlyi 1dk gibi bir sürede enjekte edersen ve enjeksiyon bittikten 15sn iğneyi içeride tutarsan ilaçlar dışarı çıkacağını sanmam. sen 1 ml vuruyorsun anladığım kadarıyla dolayısıyla kasın onu su gibi emer tek önemli nokta yavaş yavaş olması

İlacı bu kadar yavaş zerk edeceğimi bilmiyordum perşembe dediğiniz şekilde uygulayacağım teşekkürler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.