Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

GRECO-ROMAN WRESTLER

BESLENMEM IYI AMA KAÇ KALORI BILMIYORUM ??? YARDIM LTFN

Önerilen İletiler

Arkadaslar merhaba, beslenmemi buraya yaziyorum, ama kaç kalori aliyorum onu bilmiyorum, tahminen kaç oldugunu yazabilirmisiniz bana lutfen, çok saolun

Kahvalti:

5 yumurta-bir sarisi , beş aki

100 gr peynir,10 zeytin,2 muz

1 domates

ara ogun: 300 gr yulaf

Ogle yemegi:

150-200 gr tavuk/balik/et-hangisi varsa

300-400 gr beyaz pirinç yada bulgur(pişmemiş halde hesapladim

100 gr yogurt

10 zeytin

antrenmandan 1 saat once :1

2 muz ve 7 tane kuruyemiş ve baska bir meyve daha 1 tane

antrenmandan 30 dk ònce :1.5 bardak aci kahve ve 1 olcek pre workout(NO-XPLODE)

antrenman sirasinda: Scivation Xtend(içinde 7 gr bcaa ,1 gr sitrulin malat ve 2.5 gr glutamine var) siparis verdim yakinda gelecek, 1 olcek kullanicam)

antrenmandan hemen sonra:( dymatize ISO•100 ve BSN Celmass siparis verdim onlarda 1 haftadan falan gelirler, iso100(tamami izole whey)-1 olcek , Celmass( içinde5 gr creatine ethyl ester ve 2 gr glutamine var)-1 olcek

Antrenmandan 30 dk sonra 200 gr tavuk/balik/et-hangisi varsa

300 gr beyaz pirinç

Yersem bir bitter cikolata :)

10 zeytin

Yatmadan 1.5 saat once:

100 gr tavuk/balik/et-hangisi varsa

150 gr beyaz pirinç

0.5 litre süt

Ve yatmadan once :su'ile yada uzum suyu'ile 1 olcek (6gr)

glutamine( Mhp glutamine SR , 12 saat boyunca vucudu besliyo, ama ne kadar dogru bilemem)

kac kalori var , ve bu beslenme yeterlimi acaba ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

DeMoNhUnTeR    234

-Marketten aldığın herşeyin üstüne bakarak ne kadar kalori ve besin değeri taşıdığı hakkında bilgi edinebilirsin zamanla hepsini ezberlemiş olursun zaten.

-Sabah kahvaltısında karbonhidrat olmadığını fark ettim gün içinde aldığın karbonhidratın bir kısmı eklenebilir.

-İdman öncesi hem kahve hem noxplode kullanman ileride noxplode da dahil pre workoutlardan aldığın performansı azaltacaktır idman öncesi sadece pre workout kullanman yeterli ve nispeten daha sağlıklı olur.

-İdman sonrası cellmas tamamen bittikten sonra iso100e başlaman daha verimli bir kullanım olur.

-Gece yatmadan önce üzüm suyuyla glutamin içilmez sade su ile içmelisin. Veya yarım ölçek iso 100 1 su bardağı süt veya süzme yoğurt 5 gr. glutamini karıştırıp yatmadan 1-1.5 saat önce tüketmek de bir alternatif olabilir.

Yeterliliğine gelince; kilon azar azar artıyorsa yeterli demektir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
-Marketten aldığın herşeyin üstüne bakarak ne kadar kalori ve besin değeri taşıdığı hakkında bilgi edinebilirsin zamanla hepsini ezberlemiş olursun zaten.

-Sabah kahvaltısında karbonhidrat olmadığını fark ettim gün içinde aldığın karbonhidratın bir kısmı eklenebilir.

-İdman öncesi hem kahve hem noxplode kullanman ileride noxplode da dahil pre workoutlardan aldığın performansı azaltacaktır idman öncesi sadece pre workout kullanman yeterli ve nispeten daha sağlıklı olur.

-İdman sonrası cellmas tamamen bittikten sonra iso100e başlaman daha verimli bir kullanım olur.

-Gece yatmadan önce üzüm suyuyla glutamin içilmez sade su ile içmelisin. Veya yarım ölçek iso 100 1 su bardağı süt veya süzme yoğurt 5 gr. glutamini karıştırıp yatmadan 1-1.5 saat önce tüketmek de bir alternatif olabilir.

Çok tşk Demonhunter abi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Peki abi neden no-x plode'la birlikde have olmuyor, zaten birçok preworkout'larin içinde kafein var degilmi?

Peki yapicak olursak sunlardan hangisini yapmaliyiz?

1.)yarim olcek no-xplode-ve 1 bardak kahve

2.) Bir olcek no-xplodr-ve yarim bardak kahve ?

Hangisi iyi olur eger yaparsak

Yapmazsak nedenini aciklayabilirmisin?

Ve yaparsak hangisini?

Çok teşekkürler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    234

Kafein kullanımı arttıkça kafein direnci de artar ve ilerleyen zamanlarda kafeinin dozunu sürekli arttırmazsan konsantrasyon ve performansın artmayacaktır.

Tavsiye ettiğim kullanım sadece pre-workout olur. 1 kutu pre-workout bittikten sonra en az 30 gün pre-workout ve hiçbir uyarıcı kullanılmaz (kahve de dahil).

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kafein kullanımı arttıkça kafein direnci de artar ve ilerleyen zamanlarda kafeinin dozunu sürekli arttırmazsan konsantrasyon ve performansın artmayacaktır.

Tavsiye ettiğim kullanım sadece pre-workout olur. 1 kutu pre-workout bittikten sonra en az 30 gün pre-workout ve hiçbir uyarıcı kullanılmaz (kahve de dahil).

çok saol abi

peki ben 3 aydir haftada 3 gün kahve içiyorum antrenman gunleri, simdi ne yapmam gerek , açikçasi alişdimmi bilmiyorum ama ara vermem gereklimi kafeinede?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.