Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Boyka16

Primobolan

Önerilen İletiler

Askabar    927
Emrahtkty, 22 saat önce yazdı:

Brom gh kaça aldın sorması ayıp kaç ünite? 

45 iü 750 tl ye aldım ama 3-4 ay önce aldım toplu şekilde aldım. Norditropin aldım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

melikgngr    32

Ben 10 tane rimo aldım bu kişiden 600 TL verdim tanesi 60 liradan ilk olarak 8 tane geldi ve ürünün kesinlikle eczane ürünü ile aynı değil ikiside elimde mevcut m.y' nin gönderdikleri kutunun üstünde bile anabolizan yazıyor ben sahteyim diye bağırıyor eksik 2 taneyi göndereceğini söyledi ama bir daha bundan ürün almam pharmtec buldum bu gün toplu bir âlim yaptım onunla devam edecem isteyen olursa orijinal rimo ve bunun gönderildiğini de çekil atarım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Halfmoon37    31
melikgngr, 40 dakika önce yazdı:

Ben 10 tane rimo aldım bu kişiden 600 TL verdim tanesi 60 liradan ilk olarak 8 tane geldi ve ürünün kesinlikle eczane ürünü ile aynı değil ikiside elimde mevcut m.y' nin gönderdikleri kutunun üstünde bile anabolizan yazıyor ben sahteyim diye bağırıyor eksik 2 taneyi göndereceğini söyledi ama bir daha bundan ürün almam pharmtec buldum bu gün toplu bir âlim yaptım onunla devam edecem isteyen olursa orijinal rimo ve bunun gönderildiğini de çekil atarım 

Karşılaştırmalı rimo fotoğrafı atabilir misin dostum? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Boyka16    14
melikgngr, Bir saat önce yazdı:

M. Y denmi aldınız instegram da b.a.21 diyede hesabı var 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokalaf    134

ya kardeş niye 10 lira için riske giriyosun anlamıyorum gerçekten...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
scorocco    113
gokalaf, 5 dakika önce yazdı:

Tedarik sıkıntısı olduğu için olabilir zannetmiyorum 10 lira için giriliceğini

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Boyka16, 17.10.2022 - 11:35 yazdı:

Ürünler geldi 

Arkadaşım eczaneden aldı geçen hafta onun aldıklarıda bu şekildeydi. Ben 4 ay önce almıştım eczaneden kutu reçete yazı şekli vs farklı çıkmıştı, kabartma vardı ama senin kutuda yok gibi duruyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Boyka16    14
gokalaf, Bir saat önce yazdı:

Eczaneler de yok para için değil 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MajesteBVB    58
Boyka16, 17.10.2022 - 11:35 yazdı:

Ürünler geldi 

Şuan elimdeki rimobolan ile karşılaştırma yaptım. Belki kabartma resimden dolayı belli olmuyordur diyecem ama bazı yazıların  yerleri farklı ve sendeki kutuda yazanların bazıları bende yok :) 

830e710d-cef3-488b-9e2f-c7099dd72438.thumb.jpg.3daca7dd0799a6e0249d6321211242d7.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Halfmoon37    31

Dostum bak iki farklı kutulu versiyonu da eczaneden alınma. Ama hiçbirinde anabolizan vs yazmıyor. Belki bu ikisinden de eski serilerde vardır onu bilemem. 

C112CB7B-61AB-4907-9D88-0EFB75DF88A5.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sietre    26

90 tl bandına cikacak ilaç bekletiyorlar 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MajesteBVB    58
sietre, 24 dakika önce yazdı:

90 tl bandına cikacak ilaç bekletiyorlar 

Depoya sorarız diye geçiştiriyorlar.

Dediğin gibi zamlar geldiği gibi piyasaya çıkar tekrar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Boyka16    14
Halfmoon37, 22 saat önce yazdı:

Dostum bak iki farklı kutulu versiyonu da eczaneden alınma. Ama hiçbirinde anabolizan vs yazmıyor. Belki bu ikisinden de eski serilerde vardır onu bilemem. 

Kabartma var üstünde ama şüpheye sokuyor insanı boş yağ vurucam heralde çalışıp çalışmadığıda anlaşılmaz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokalaf    134
Boyka16, 29 dakika önce yazdı:

Kabartma var üstünde ama şüpheye sokuyor insanı boş yağ vurucam heralde çalışıp çalışmadığıda anlaşılmaz

dolu da olsa 12 haftadan önce anlayamazsın

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
melikgngr    32

M.Y ürünleri alıp dozajlari düşürüp satıyor örneğin 1 rimoyu 4 e bölüyorlar satıyorlar Bunlar ekipti bende denemek için sadece aldım bugün aldığım bilgiye göre bunlar T.Y ile E.E'nin takımından da ayrılmışlar kendi piyasalarını yapıyorlar artık iyi bir ivme kazandılar ama kesinlikle her ürünü çok düşük doz iyi ihtimalle veya hepsi boş sakın almayın bu gün bir eczacı abımızın vasıtası ile 45 adet rimo aldım hiç de dendiği gibi değil ürün var satış yapmıyorlar en azından benim aldığım yer için öyleydi eğer çıkıp ararsanız en kötü ihtimalle 10 15 tane bulursunuz size bir öneri hastane etrafındaki eczanelerin çoğunda var ürün ayrıca 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Gismo    1
Boyka16, 12.10.2022 - 13:27 yazdı:

M. Y den primobolan alan oldumu eczanelerde yok var olanın elinde 2tane var depolar da yok zam gelicek bulamazsın diyor instegram üzerinden M Y ile iletişime geçtim 58 tl diyor primo nunda sahtesi varmı acaba

58 tl nasıl oluyor anlamadım şuan eczane fiyatı 70 lira primonun depolar stok yaptığı doğru en erken 2 ay diyorlar eczanelere gelmesi için ya da şubat zammını bekleyecekler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Boyka16    14
melikgngr, 8 saat önce yazdı:

M.Y ürünleri alıp dozajlari düşürüp satıyor örneğin 1 rimoyu 4 e bölüyorlar satıyorlar Bunlar ekipti bende denemek için sadece aldım bugün aldığım bilgiye göre bunlar T.Y ile E.E'nin takımından da ayrılmışlar kendi piyasalarını yapıyorlar artık iyi bir ivme kazandılar ama kesinlikle her ürünü çok düşük doz iyi ihtimalle veya hepsi boş sakın almayın bu gün bir eczacı abımızın vasıtası ile 45 adet rimo aldım hiç de dendiği gibi değil ürün var satış yapmıyorlar en azından benim aldığım yer için öyleydi eğer çıkıp ararsanız en kötü ihtimalle 10 15 tane bulursunuz size bir öneri hastane etrafındaki eczanelerin çoğunda var ürün ayrıca 

16 tane aldım 8 hafta kullanıp 1ay ara verip bolde ye geçerim artık yapacak birşey yok flex satıyor ilaç olarakta

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314

Benin elindeki rimo lar bu şekilde tarih olarak farklı farklı lar ama renkler iki seri olarak var,, tek ortak özellik Kabartma desenleri ve hiçbirinde anabolizan yazmıyor ama şöyle söyliyim primobolan iken anabolizan yazıyordu, rimobolan olduktan sonrada anabolizan yazanlarını gördüm ama son kullanma tarihi kaç olanlara kadar anabolizan yapmaya devam ettiler bilmiyorum.. Sizler için örnek olarak Kabartmanın birinin üstünü çizdim ve birazını baktım kabartmalar hep aynı şekilde,, ürünlerde şüpheniz varsa Kabartma desenlerini kontrol edebilirsiniz, bendeliler en az 20 eczaneden alınma 

20221018_091729.jpg 20221018_091737.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MajesteBVB    58
Gismo, 9 saat önce yazdı:

58 tl nasıl oluyor anlamadım şuan eczane fiyatı 70 lira primonun depolar stok yaptığı doğru en erken 2 ay diyorlar eczanelere gelmesi için ya da şubat zammını bekleyecekler

Benim anlamadığım , zaten bu ilaçları bedenimize zerk ederek risk alıyoruz.  Eczanenin 70 tl sattığı ürünü adamlar 50 tl diyor. İnsan biraz kafasında kurar bu nasıl olur diye. Ama 20-30 tl kar yapıcam diye ve sadece sosyal medyadan tanıdığı insana bu kadar güvenme durumunu kafam almıyor. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
scorocco    113
MajesteBVB, 21 dakika önce yazdı:

Benim anlamadığım , zaten bu ilaçları bedenimize zerk ederek risk alıyoruz.  Eczanenin 70 tl sattığı ürünü adamlar 50 tl diyor. İnsan biraz kafasında kurar bu nasıl olur diye. Ama 20-30 tl kar yapıcam diye ve sadece sosyal medyadan tanıdığı insana bu kadar güvenme durumunu kafam almıyor. 

Eczane karıyla sattığı fiyat 70 tl depodan eczacıya 45-50 ye geliyor.

tanıdık depocusu vs var ise o fiyata alıp vermesi normal olabilir 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MajesteBVB    58
scorocco, 38 dakika önce yazdı:

Eczane karıyla sattığı fiyat 70 tl depodan eczacıya 45-50 ye geliyor.

tanıdık depocusu vs var ise o fiyata alıp vermesi normal olabilir 

Doğru söylüyorsun unuttum bu durumu.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Boyka16    14
mcanmeco, 3 saat önce yazdı:

Benin elindeki rimo lar bu şekilde tarih olarak farklı farklı lar ama renkler iki seri olarak var,, tek ortak özellik Kabartma desenleri ve hiçbirinde anabolizan yazmıyor ama şöyle söyliyim primobolan iken anabolizan yazıyordu, rimobolan olduktan sonrada anabolizan yazanlarını gördüm ama son kullanma tarihi kaç olanlara kadar anabolizan yapmaya devam ettiler bilmiyorum.. Sizler için örnek olarak Kabartmanın birinin üstünü çizdim ve birazını baktım kabartmalar hep aynı şekilde,, ürünlerde şüpheniz varsa Kabartma desenlerini kontrol edebilirsiniz, bendeliler en az 20 eczaneden alınma 

IMG_20221018_123712.jpg IMG_20221018_123743.jpg IMG_20221018_123733.jpg IMG_20221018_123727.jpg

Askabar, 12.10.2022 - 17:08 yazdı:

Kendisi ile bayadır eczane ürünleri teminleri konusunda çalışıyorum kendisinden yok parasına gh aldım. test verdim çalıştı. Ben sana kıyasla 3-4 tl daha ucuza almıstım gecen ay 30 tane aldım. sıkıntı yok. Steroid olarakta enova satıyor genelde.

Sizinkilerde anabolizan yazıyormu flex satıyor şuan 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
Boyka16, 59 dakika önce yazdı:

IMG_20221018_123712.jpg IMG_20221018_123743.jpg IMG_20221018_123733.jpg IMG_20221018_123727.jpg

Sizinkilerde anabolizan yazıyormu flex satıyor şuan 

Sendekiler bana kalırsa orjinal değil,, çünkü türkiyeden yurtdışına baya baya rimobolan ticareti varmış, merdiven altı üretim olabilir ama belkide ilaç çalışıyordur bilmiyorum deneyerek göreceksin..

bende 2024 3. Aydan 10. Aya kadar parça parça var hiçbirinde anabolizan yazmıyor, ve işaretler gelirsek rimobolan yazan kısımdakiler sende daha farklı,, bendekilerin hepsi işaretler aynı en az 7, 8 taneye baktım işaretler aynı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.