Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

mhmt22

16. Hafta mı 20 hafta mı 2. Kur olacak öğrenci min

Önerilen İletiler

mhmt22    79

Arkadaşlar 2 tane kür planladık 16 hafta olan şu şekilde

1-4 anapolon 50

1-16 Testo En 500

1-15 Boldenon 500

7-12 parabalon 2 ampul 76*2

Son 4 hafta 40 mg winstrol

Diğeri

1-4 anapolon 50

1-20 testo En 500 mg

1-19 Boldenon 10 hafta 500 son 9 hafta 750 mg

Son 4 hafta enjeksiyon winstrol 150-200 mg

Trenbolone önermedim çok istiyor diye o zaman parabalon 2 ampul ekleyelim dedim 6 hafta sizin de fikirlerinizi bekliyorum farklı bakış açıları her zaman önemlidir benim için...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

SaVaS    3

Kürü yapacak kişinin kaçıncı kürü acaba ? alt yapısı nedir ? parabolon sert bir ilaç kişinin vucudunu bilmeden yorum yapmak zor...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mhmt22    79

Yukarıda yazdım başlıkta 2. Kürü 6 yıl vücut geliştirme yapıyor geçen yıl ocak ayında Primo Testo dianabol yaptık 12 haftalık. Formu ve kütlesi gayet yerinde ve düzgün parabalon bende önermedim ama kullanmakta kararlı o yüzden 2 ampül diye ekledim iki çizelge verdim ona yukarıda kişi gibi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.351

Anapolon neden ? Ve anapolon çok iyi sonuç verir ama kazandigi hacmi (su) ilaç bitimine muteakip bu mg'larda hizla veriyor olacak bu hayal kirliliği yaşayabilir ve iç organ gruplarından bir kismini hissedilir derecede yoruyor özellikle gözleri bulanik görmeye kadar götürüyor 4 lt su tüketimi altina kesinlikle dusulmemeli anapolon donemi (kur genelinde) iki kuru de beğendim tren 4 ve sonrasi için dusunsun erken daha o psikolojiyi kaldırmak kolay değil hem aklen hem fiziken. Umarim keyifli ve saglikli bir kur donemi geçirir basarilarinin devamini dileriz senin ve öğrencilerinin.

Keyifli forumlar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mhmt22    79

Teşekkürler ederim hocam dediklerine katılıyorum yorumları zaten arkadaşa da okutacağım Trenbolone bende sıcak bakmıyorum anapolon'a gelince arkadaşı vermiş ondan onu ekledik

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SaVaS    3

Burak abinin dediklerine katılıyorum Tren için erken anapolon konusuna gelince eğer eski anapolon değilse emin olun danabol daha iyi yeni anapolonlarda ( son seride ) eskisi gibi ne pump var ne hacim var ama eskiden basılmış anapolonlar deli dana gibi yapıyordu insanları bu arada anapolon 50 50 gitmek yerine ilk 2 hafta 25 mg sonra 4 hafta 50 mg alınıp 6 haftada kesilirse daha mantıklı olacaktır. ve son 4 haftaya wins ile beraber mas da eklene bilir yani son 4 şöyle olabilir yada 6 ya çekersiniz size kalmış. yani kısacası 14- 20 arası

testo c 250 mg

testo p 200 mg

masteron 200 mg

winstrol 150 mg ( 3 enjeksiyon ( tablet önermiyorum etkisi çok çok az kalır ) )

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mhmt22    79

Kürü 20 hafta olarak kararlaştırdık arkadaşlar

1-6 dianabol 30-40-50-50-50-40

1-20 Testo En 500mg

1-8 Boldenon 500mg

9-19 Boldenon 750mg

17-20 winstrol 200mg enjeksiyon

Igf 1 30 gün 30 mcg son aylar

Hgh 5 iu 1-24 hafta ıgf 1 lr 3 alley peptid hgh genotropin veya humatrope olacaktır çizelgeyi böyle ayarladık...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Parabolan i geri koy derim.76 dediğine göre alpha kullanacaksın.Alpha parabolan inanılmaz bir ürün.Eski tip negma lar ile aynı sistemle üretilen tek tren türü.200 mg i bile muhteşem sonuç veriyor.Ben olsam boldeyi ve dbol u cıkartır.Test dozunu arttırır 100 mg anadrol ile 228-304 mg parabolan eklerdim.Anadrolden korkmayın arkadaşlar.Hayatında 1mg ilaç kullanmamış insanlar çok konuşuyor ama reelde winstrolden daha az toksik ve 6 8 hafta kullanımda gayet verimlidir yanında deca veya tren ile kullanılırsa ve anapolonu bıraktıktan sonra tren veya deca ya devam ediyorsanız pek bir güç kütle kaybı olmaz..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.