Merhaba arkadaşlar Geçen hafta da bahsettiğim gibi test sonuçlarımı aldım. Üç yıl sonunda kaçıncı blast&cruise kürü yaptım sayısını unuttum. Ancak genel olarak deca+bolde +tren sıralamasıyla gidiyorum. Deca maks 8 hafta, bolde ortalama 20-26 hafta, tren 12 hafta. Aralarda kısa cruise genelde 2 ila 4 hafta. Bu üç anabolizan sonunda da min 8 hafta only testo+gh cruise. Bu periyot yaklaşık bir yıllık döngü oluşturuyor tabi tamamen bulk üzerine kurgulanmış durumda. 2022 yılı sonunda trenden sonra masteron+oxandrolan vs.. ile definasyona girip artık tam yarışma formuna geçiş yapıcam. Genel olarak hormonlar hariç organların durumu iyi görünüyor. Aslında kolestrol ve karaciğer ALT AST sınır değerde ancak karaciğerin diğer verileri gayet iyi görünüyor. Böbrekler iyi durumda. Tiroid bir miktar baskılanmış, önlem almak gerekir mi bilmiyorum. Sevindiğim konu RBC 'nin normal aralığa gelmesi bunda Kızılaya verdiğim kanların etkisi büyük. Hormonlarda en son çıktığım ve anti östrojen kullanmadan yaptığım tren kürünün etkisini görüyorum. Anti-östrojen kullanmamamın sebebi bir önceki bolde küründen düşük östrojenle çıkmış olmamdı ancak tren sonrası biraz fazla yükselmiş. Tabi bunda son 8 haftadır cruise modda GH ile beraber aldığım only testonun da etkisi var diye düşünüyorum.  Önümüzdeki hafta TESTO E+DECA+DANABOL+GH kürüne girmeyi planlıyordum. Bir anti-östrojenle beraber bu küre başlayabilirim diye düşünüyorum. Diğer taraftan gözümden kaçan bir şey var mı @metinav ve diğer arkadaşlarımın değerli yorumlarını bekliyorum.