Edep hem insanların kişiye karşı saygı beslemesine sebeptir hem de yaradanın kuluna lütuf ile muamele etmesine vesiledir. O yüzden diyor ya hani; Yunus Emre '' Yaratılanı severim, Yaradan'dan ötürü '' derken bizlere; Yaradan'ın yarattığı her şeye hoşgörü ile yaklaşmamızı tavsiye ediyor. Bende bu hoş görü ile sizlerden bir isteğim, arzum olacak forumun sol alt köşesine whatsapp ikonuna tıklayarak bana ulaştığınız da çokça; Hocam bu marka sizce nasıl? Hocam bu satıcı sizce nasıl? Hocam bu dolandırıcı mı? Hocam bu ilaçları kullanıyorum sizce iyi mi? Gibi sorular çokça geldiğin den konuya '' EDEP '' ile başladım sebebi bu sorularınıza vereceğim yanıtlar '' BEN SATICILAR VEYA MARKALAR HAKKINDA YORUM YAPMIYORUM KENDİMDEN SORUMLUYUM '' dan ibaret olacaktır tam olarak 11 yıldır! Herkes kendi ekmeğini yer arkadaşlar ben başkasına nasıl kötü diyebilirim? Nasıl sahte diyebilirim? Nasıl onun tezgahına iftira atabilirim? Bu bizim sektör de çokça yapılan bir şey maalesef ki.  Hocam falanca kişiyi tanıyor musunuz? Diye sorarsınız adam daha o falanca kişiyi hayatında görmemiştir ama diyalog şöyle gelişir; YA BIRAK O SAHTEKARI! İŞİ GÜCÜ DALAVERE! İLAÇLARI DA ÇAKMA! KAÇTANE ÇOCUK ORGANLARINI ELİNE ALDI! Gibi bir sürü benzer diyalog duyarsınız.  Ama bu edepsizliktir, hayasızlıktır.. O yüzden kendime yapılmasını istemediğim bir şeyi asla başkasına yapmam yapılmasını da tasvip etmem. Lütfen bana satıcı ve x markalar hakkında soru sormayın! Marka Analizleri kategorisi var forum da oraya girin konu açın tecrübeli herkes yorumlar markaları zaten. Zira satıcı önerimi veya tartışması art niyetli diyaloglar doğabileceğinden sebep forum da yasaklanmıştır. '' HERKESİN İŞİ RAST GELSİN ''      Sevgilerimle, Keyifli forumlar.
    • Beğen
    • Vayyyy!!
    22