Defalarca açıklama yaptım tekrar yapıyorum kısa da olsa. 16,17 yaşında hayat içinde geleceğine dair daha baskın hedef ve hayallerin olsun yaşın itibarı ile şuan bazı  Sorunları umursamıyor olabilirsin ama ne karakterin ne ruh sağlığın ne de hormonların tam anlamı ile oturmamış gelişim döneminde olan yaşlar da sen dışarıdan ilaç sokarak vücuduna kendine nasıl ne denli zararlar vereceğini bilmiyorsun. Bu işin tic. yapan biri olarak söylüyorum bunları.. Başkası gözünün yaşına bakmayacak al kardeşim vur şunları kolların bu kadar bacakların şu kadar olacak deyip gönderecek o senin paranı çatır çatır yerken sende geleceğini kendi paranla yok edeceksin.. Daha vücudunu tanımıyorsun ne kürü bu? Klasik düşünce tarzı hemen her şeyi yapayım dev gibi olayım bla bla. Sen önce vücudunu tanı şu ergenlik yıllarını geride bırak kariyerini eline al sağlıklı bir pskoloji ruh hali ve vücdunun geleceği maks. seviye sonra çok istiyorsan gelirsin tekrar konu açarsın herkes yardımcı olmaya çalışır ama bu yaşta bu işlerden uzak dur. Kullanıcı hesabını engellemiyorum teorik bilgi alman adına aksi halde üyeliğini dondurmak zorunda kalacağım yaşın gereği. KONU KİLİTLENMİŞTİR.
    • Beğen
    • Vayyyy!!
    3