Herkese selamlar ; 16 haftalık Loving Burak Bey ile oluşturduğumuz kür cetveline bu sabah itibariyle başlayacağım.

Kür 1 / 16 Testosteron Enanthate : 500 mg  ; 8 , 9 , 10 , 11 , 12. haftalar 750'ye çıkıp tekrar 500e inecek 1 / 14 Deca Durabolin             : 400 mg 1 / 16 Boldenone (Equipoise)   : 500 mg 1 / 5 Dianabol                          : 30 mg    ; sabah , öğle , akşam 8 / 16 Winstrol Tablet              : 50 mg 8 / 16 Masteron                       : 100 mg  ; gün aşırı (Burak Bey'den alınacak tavsiyeye göre son 8 hafta kullanılacak yohimbe) Mct Zinco, Nac 600 , proviron , benexol , animal pak , n2guard , solgar calsium , solgar magnesium , solgar ester c Armidex ; bir negatiflik hissedersem kullanılması gerektiği önerildi. Supplementlar  Weider whey protein (bittiğinde amazondan isopure düşünüyorum ) ,  Weider 3050 amino , Weider bcaa , Mhp glutamine , Nutrend Miceller Casein , Weider Pure Creatin Amazondan c4 almayı düşünüyorum bakalım... (Şahsi fikrim supplement alışverişini amazondan yapmanız örneğin supplementler adlı sitede isopure 2000 gr 2300 üstelik aromalarda sınırlı , örneğin isopure duch chocolate 7.5 punds yani yaklaşık 3kilo 300 gram 3.5 kilo falan geliyor kafadan kabataslak hesaplamamla birlikte ve 85 dolar (aromasına göre zero carb veya low carb oluyor ). Bu da 299 lira ediyor 3.4 kilo sitede 2kilo 279.) Bunlar haricinde küre başlamadan uzun süre takip ettim çoğu yeri araştırdım. Forumdaki Burak Bey (Loving) haricinde diyaoluğum olmadan yazdıklarıyla bilgilendiren ; Bay-T ,  labslabs , oguzdalkilic ve roidmax e de teşekkürlerimi iletiyorum şimdiden Son olarak çenesi düşük bir adamım çenemi çeken Burak Bey'e de saygılar sevgiler ve teşekkürler güzel platform oluşumu ve senelerdir kendisini bozmayıp gerek ticaret olarak da gerek yaş olarak da örnek bir tutumda bulunduğundan ötürü. (Zaten planım aramızdaki ticaret ilişkisi haricinde ilerideki Galatasaray maçlarında da kendisini darlamak  ) Bakalım neler olacak hep beraber göreceğiz ...