Merhaba arkadaşlar, nasılsınız? Kür Ayrıntılarım; 4 Eylül 2023 ilk enjeksiyon Günlük 40mg oxandrolone Günlük 40mg winstrol Enjeksiyon günleri 1 tablet 20mg Tamoksifen İki günde bir tablet proviron Haftalık toplam 300 mg testo prop.  Haftalık toplam 300 mg masteron Pazartesi-Çarşamba-Cuma enjeksiyon günleri 20 Kasım 2023 son enjeksiyon  Toplam 11 Hafta İlaçlar ithal değil optimum marka. Hiç ara vermeden çalıştığım antrenörü değiştirip, test verip aşağıdaki protokole geçtim. Bu protokole geçtikten sonra sivilce problemi başladı. (Test sonuçlarımı gerekirse paylaşabilirim) 24 Kasım 2023 ilk enjeksiyon İki günde bir 10 mg Tamoksifen Enjeksiyon günleri Aromasin 25 mg Haftalık toplam 500 mg testo enat. Haftalık toplam 300 mg masteron Pazartesi-Çarşamba-Cuma enjeksiyon günleri 18 Mart 2024 son enjeksiyon  Toplam 16 Hafta İlaçlar ithal değil optimum marka PCT (Başlangıç 5 Nisan 2024) Klomen 1 Tablet 50 Mg / Sabah-Akşam (Toplam 3 Hafta) Tamoksifen 10 Mg / Sabah-Akşam (Toplam 3 Hafta) PREGNYL 1000 İU gün aşırı toplam 10 enjeksiyon (10.000 İU) Kür içinde başlayan sivilce problemim pct sonrası devam ediyor. Yeni yeni bu işlere girdiğim için birilerinden yardım alarak başlamak istedim, Kür içinde çalıştığım kişiye durumu paylaştığımda cildiye yönlendirmesi yaptı   Bu forumu yeni keşfettim araştırarak bulunan yada bulunmayan bilgileri, tecrübeleri burada ücretsiz paylaşan hocalar varmış, hepsinden Allah razı olsun.. Pct bittikten sonra geçeceğini düşünerek test yaptırmadım, 3 ay kadar dinlenip sonra tekrar başlayacaktım. Başlamadan önce test veririm diye düşünüyordum. Fakat bu problemi çözmeden olmayacak. Test yaptıracağım, hangi değerlere bakmalıyım? Hangi testleri yaptırmalıyım? Bilgili abiler,arkadaşlar,kardeşler yardımcı olursa çok sevinirim. @Diver  @rastlantisal @ardas @metinav