Merhaba arkadaşlar; Aslında geç kalınmış çok daha önce yapılması gereken uygulamayı bugün itibarı ile tamamlamış bulunuyoruz. Peptid dozaj hesaplayıcısı nereden alışveriş yaparsanız yapın yurtiçi veya yurtdışı aldığınız peptidleri nasıl kuracağınıza dair mcg ayarını nasıl yapacağınız hususunda kolaylaştırıcı bir rehber olacak size. Pc veya tablet üzerinden web sitemizi ziyaret ediyorsanız yukarıda menü kısmında yer alan '' Peptid Dozaj Hesaplayıcısı '' kısmına tıklayarak veya BURAYA TIKLAYARAK direk ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz.  Peptidlerinizi adım adım nasıl hesaplayacağınızı aşağıda anlatıyor olacağım: ADIM : ŞIRINGA MODELİNİZİ SEÇİNİZ ADIM : SATIN ALDIĞINIZ ÜRÜNÜN TOPLAM MCG / HACMİNİ SEÇİNİZ ADIM : EKLEMEK İSTEDİĞİNİZ BAKTERİYOSTATİK SU MİKTARINI SEÇİNİZ ADIM : GÜNLÜK KAÇ MCG ENJEKTE ETMEK İSTEDİĞİNİZİ SEÇİNİZ Ve son adım olan en alt kısımda yer alan cetvelde kaça kadar çekeceğinizi göreceksiniz. Evet artık bu kadar basit ne kadar çekmeniz lazım ne kadar su karışırsa kaç mcg tekamül eder hepsini gözlemleyebileceksiniz. Not : Doz miktarı kısmında '' Diğer '' diyerek daha fazla manuel seçeneği belirleyebilirsiniz. KEYİFLİ FORUMLAR