Merhaba dostlar. Şu bir kamyon MCT ürününden hangisi yapıyor bilmiyorum ama biri beni geceleri tuvaletten çıkmaz eyledi. Bu hafta Tren ile gelen tanrı modu da açıldı. Bu başka bir özgüven seviyesi. Bu kadar yüksek aura ile gezince ilgi çekiyorsunuz. Yanılıyor muyum diye güneş gözlüğü takıp marmaray trenini boydan boya yürüdüm. Gözlem için kullandığım bir yoldur. Uzanmış ayaklar hemen toplandı ve gözler kaçamak bakışlarla üzerimde.  Bugün ise dostinex ve yarım arimidex de 10. gün ve gergin hissediyorum. Bu konuda @Rdm dostumun varsayımı var. Ona göre bu siniri E2 yapıyor. Bir noktada haklı olabileceğini düşünüyorum çünkü eklemlerim hala tam sulanmadı. Yani prolaktin aşağıda gibi. İş yoğunluğundan gidip anlık test verme imkanım olmadığına göre, bu akşam sadece yarım arimidex için yarın ki duruma bakacağım. Bana ilk hanginiz Kratos dedi bilmiyorum ama fena moda soktu beni Bunu misyon edinip yürüyorum. Kellik ve sakal bir işe yarasın ************************************************************************ Güncelleme (13.02.2023 08:45)  Gerginlik devam ediyor. Demek ki sorun E2 değil Prolaktin. Akşam da yarın dostinex alıp durumu gözlemleyeceğim.
    • Beğen
    • Cool
    • 100 Puan
    • Şerefe
    9