Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Markus Rühl

Novalife testo dolu mu boş mu ?

Önerilen İletiler

Markus Rühl    142

3.enjeksiyonu yaptıktan 2 gün sonra kan tahlili vermiştim testo değeri yeni çıkmış , 250 testo e. alıyorum 3.haftanın başına göre bu değer normal mi ilaç yeni yeni mi açılmaya başlar 5.-6. haftalar Tahlil versem sonuç daha fazla mi çıkardı testosu doluysa stok yapmayı düşünüyorum , bu testo değeri tren kürü için yeterlimidir. @rastlantisal  @metinav @Askabar

IMG_20220913_142321.thumb.jpg.64afbfee8febe8b2cb5164f7baf3d9db.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Askabar    879
Markus Rühl, 44 dakika önce yazdı:

3.enjeksiyonu yaptıktan 2 gün sonra kan tahlili vermiştim testo değeri yeni çıkmış , 250 testo e. alıyorum 3.haftanın başına göre bu değer normal mi ilaç yeni yeni mi açılmaya başlar 5.-6. haftalar Tahlil versem sonuç daha fazla mi çıkardı testosu doluysa stok yapmayı düşünüyorum , bu testo değeri tren kürü için yeterlimidir. @rastlantisal  @metinav @Askabar

Bence ilaç yeni Açılmaya başlıyor. Uzun esterde ben genelde 6. Enjeksiyondan 1-2 gün sınra test öneriyorum. 250 testo alıyorsan bile bu değer az 1-2 haftaya tekrar yap doğru sonuç verir 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Markus Rühl    142
Askabar, 14 dakika önce yazdı:

Bence ilaç yeni Açılmaya başlıyor. Uzun esterde ben genelde 6. Enjeksiyondan 1-2 gün sınra test öneriyorum. 250 testo alıyorsan bile bu değer az 1-2 haftaya tekrar yap doğru sonuç verir 

Üroloji ye her gittiğimde bana ters yapıyor benim bunla ilgim yok endokrinoloji git diyor endokrinoloji de ilçe dışında uzakta yani prolaktin 32 gelince 1 dostinex aldım bugün tekrar gittim prolaktin östrojen tahlili verdim daha da bakmak istemiyor daha gidemem , 250 testo tam açıldığında 6. Haftada falan tahminen değeri kaç olur , diğer markalar testoyu 500-600 e satıyor novalife çalışıyorsa stok yapıcam , 3-4 kürümü 250 testo ile yapmak istiyorum sonrasında 500 e yükselticem düşük testo normal-yüksek anabolik mantığıyla ilerliyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.322

LH ve FSH testi yok mu?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Markus Rühl    142
Askabar, 34 dakika önce yazdı:

Sizde novalife kullanıyordunuz testo değeriniz kaç oluyor , yani testoyu da kişiye göre dolu boş verecek hali yok diye düşünüyorum 200 TL ken stok yapayım pct yapmam TRT giderim miss gibi , ülkede 1 sene sonra ne olacağı belli değil 200 e testo bulamayız.

rastlantisal, 6 dakika önce yazdı:

LH ve FSH testi yok mu?

IMG_20220913_151042.thumb.jpg.9b9a5bfb9ea91d6fa041683a94c0f899.jpg

tarihinde Markus Rühl tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.322
Markus Rühl, 15 dakika önce yazdı:

Sizde novalife kullanıyordunuz testo değeriniz kaç oluyor , yani testoyu da kişiye göre dolu boş verecek hali yok diye düşünüyorum 200 TL ken stok yapayım pct yapmam TRT giderim miss gibi , ülkede 1 sene sonra ne olacağı belli değil 200 e testo bulamayız.

IMG_20220913_151042.thumb.jpg.9b9a5bfb9ea91d6fa041683a94c0f899.jpg

Şuan Novalife propionate kullanıyorum. Bir etki yarattı o kesin. Ama az dolu yada tam dolu diyemem. 1500+ konusu ise bünyeden bünyeye değişiyor. Seni yanıltmayayım. Haftalık 150-200mg testo ile de 1500+ görülebiliyor. Yani çok spesifik bir konu. 

LH ve FSH'a göre ilaç kesin çalışmış. Ama ne kadar çalışmış bunu sadece sen söyleyebilirsin :)

Novalife decadan hiç memnun kalmamıştım. O yüzden marka değişimine gidiyorum. Elimdeki Novalife Propionate bitince başka markanın Propionatesine başlayacağım.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    879
Markus Rühl, 41 dakika önce yazdı:

Üroloji ye her gittiğimde bana ters yapıyor benim bunla ilgim yok endokrinoloji git diyor endokrinoloji de ilçe dışında uzakta yani prolaktin 32 gelince 1 dostinex aldım bugün tekrar gittim prolaktin östrojen tahlili verdim daha da bakmak istemiyor daha gidemem , 250 testo tam açıldığında 6. Haftada falan tahminen değeri kaç olur , diğer markalar testoyu 500-600 e satıyor novalife çalışıyorsa stok yapıcam , 3-4 kürümü 250 testo ile yapmak istiyorum sonrasında 500 e yükselticem düşük testo normal-yüksek anabolik mantığıyla ilerliyorum.

Ben diğer ilaçları İçin bişey diyemem ama testosu fiyata göre baya iyi ben 500 cyp alıyorum 1500+ çıkıyor. Bu fiyata bu değer bana iyi bende Şuan 12 kutu testo var. Diğer ürünleri yarı dolu veya boş o yüzden başka marka alıyorum. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Markus Rühl    142
Askabar, 23 dakika önce yazdı:

Ben diğer ilaçları İçin bişey diyemem ama testosu fiyata göre baya iyi ben 500 cyp alıyorum 1500+ çıkıyor. Bu fiyata bu değer bana iyi bende Şuan 12 kutu testo var. Diğer ürünleri yarı dolu veya boş o yüzden başka marka alıyorum. 

Bende testoyu novalife stoklayıp , para oldukça anaboliği sağlam markalardan alıcam yinede 10.haftada falan son bi total teste baktırmak istiyorum 250 mg ile kaç çıkıyor onu hesaplamak için.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.322
Markus Rühl, 23 dakika önce yazdı:

Bende testoyu novalife stoklayıp , para oldukça anaboliği sağlam markalardan alıcam yinede 10.haftada falan son bi total teste baktırmak istiyorum 250 mg ile kaç çıkıyor onu hesaplamak için.

LH ve FSH zaten kapalı.

Bunların testini tekrardan yaptırmana gerek yok. Merak ediyorsan Prolaktin ve E2 eklenebilir. Yoksa özelde total testo baktır merakın giderilsin. Hem de uygun olmuş olur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Markus Rühl    142
rastlantisal, 18 dakika önce yazdı:

LH ve FSH zaten kapalı.

Bunların testini tekrardan yaptırmana gerek yok. Merak ediyorsan Prolaktin ve E2 eklenebilir. Yoksa özelde total testo baktır merakın giderilsin. Hem de uygun olmuş olur.

Kür ortalarında son bi kez total testo baktırmak istiyorum 250 testo ile 1200-1500+ arası çıkıyorsa testoyu bundan sonra hep novalife alıcam  , 3-4 gün önce meme ucunda ağrı varken test verdim prolaktin 32 östrojen 59 çıktı aynı gün 1 er tablet dostinex ve arimidex aldım , bugünde östrojen ve prolaktin testi verdim , 1 er tablet dostinex ve arimidex değerlerimi ne kadar düşürecek görüp bundan sonra dozu ona göre ayarlayacağım.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sami    4

novalife propianat kullanıyorum ürün son iki şişem kaldı ama biri buz dolabında değilde iki gün araçta kaldı ürün bozulmuşmudur bilginiz varmı

Bu arada nova life kullanıyorum kan tahlilime göre çalıştığı bilgisini aldım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Markus Rühl    142
sami, 44 dakika önce yazdı:

novalife propianat kullanıyorum ürün son iki şişem kaldı ama biri buz dolabında değilde iki gün araçta kaldı ürün bozulmuşmudur bilginiz varmı

Bu arada nova life kullanıyorum kan tahlilime göre çalıştığı bilgisini aldım

Yağ bazlı olduğundan Buzdolabında saklamak sakıncalı diye biliyorum kristalleşiyor , araçta güneş altında pişmediyse kullanılabilir.

Bu arada siz kaç mg kullanıyorsunuz total test kaç çıktı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sami    4
Markus Rühl, 13 dakika önce yazdı:

Yağ bazlı olduğundan Buzdolabında saklamak sakıncalı diye biliyorum kristalleşiyor , araçta güneş altında pişmediyse kullanılabilir.

Bu arada siz kaç mg kullanıyorsunuz total test kaç çıktı.

hafta 3 defa 100 mg

TESTLER.pdf

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Markus Rühl    142
sami, 4 saat önce yazdı:

hafta 3 defa 100 mg

TESTLER.pdf

3800 total test efsane 

Evet bugün de bir şey öğrenmiş olduk ne kadar meme ucu ağrısada kaşınsada prolaktin fırlasada asla 1 tablet dostinex almak yok , pirinç tanesi kadar olan şeyin etkisi çok büyük 

Dostinex öncesi

IMG_20220913_222131.thumb.jpg.ee0d9c647baa637d3a66fbb819230fb7.jpg 

Dostinex sonrası

IMG_20220913_222215.thumb.jpg.8d1ed200d2a2039cd6e5e78fcd298580.jpg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    637

125 mg Iran Aburaihan test e enjeksiyonundan 1 gün sonra yaptığım kan tahlilinde total testo 1500 üstü çıkmıştı, ilacın içeriğine ve kişinin vücuduna bağlı değişebiliyor total testosteron değerleri.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Markus Rühl    142
hectordoyle, 47 dakika önce yazdı:

125 mg Iran Aburaihan test e enjeksiyonundan 1 gün sonra yaptığım kan tahlilinde total testo 1500 üstü çıkmıştı, ilacın içeriğine ve kişinin vücuduna bağlı değişebiliyor total testosteron değerleri.

Test e. de 1 gün sonra nasıl etki edicek  kürdeyken trt ye geçmişsinizdir zaten ilaç açılmış durumdadır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    637
Markus Rühl, 18 dakika önce yazdı:

Test e. de 1 gün sonra nasıl etki edicek  kürdeyken trt ye geçmişsinizdir zaten ilaç açılmış durumdadır.

Yok, 5 aydır 250 testo alıyorum haftalık. Enjeksiyonlarım 125 mg x2 şeklinde. Pazartesi-cuma olarak

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Alaz    135
hectordoyle, 9 saat önce yazdı:

1 günde bu şekilde etki edemez zira ilacın bağlanma-açılma süresi mevcut. İlacın içeriği ve kişinin genetiği-reseptör yoğunluğu, ilacın etki sürecini 1 güne çekemez. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    637
Alaz, 13 saat önce yazdı:

1 günde bu şekilde etki edemez zira ilacın bağlanma-açılma süresi mevcut. İlacın içeriği ve kişinin genetiği-reseptör yoğunluğu, ilacın etki sürecini 1 güne çekemez. 

O zaman kan tahlilinde yanlış çıkmış diyelim sen de böylelikle rahatlamış olursun knk sorun yok, o günden önce yaptığım enjeksiyon da yaklaşık 3 gün önceydi. Ona sayarsın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Alaz    135
hectordoyle, 13 dakika önce yazdı:

O zaman kan tahlilinde yanlış çıkmış diyelim sen de böylelikle rahatlamış olursun knk sorun yok, o günden önce yaptığım enjeksiyon da yaklaşık 3 gün önceydi. Ona sayarsın.

Dostum kendinle fazla çelişiyorsun enjeksiyon yaptım, 1 gün sonra kan tahlili yaptırdım böyle böyle çıktı diyorsun, daha sonra 5 aydır kullanıyorum diyorsun, yok enjeksiyon 3 gün önceydi diyorsun. Neyse ben gereken bilgi paylaşımını yaptım. 👌

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    637
Alaz, 7 dakika önce yazdı:

Dostum kendinle fazla çelişiyorsun enjeksiyon yaptım, 1 gün sonra kan tahlili yaptırdım böyle böyle çıktı diyorsun, daha sonra 5 aydır kullanıyorum diyorsun, yok enjeksiyon 3 gün önceydi diyorsun. Neyse ben gereken bilgi paylaşımını yaptım. 👌

Şimdi 5 aydır 250 mg testo kullanan biri ve enjeksiyonları haftalık yarıya bölüp kullanan biri ortalama olarak zaten 1500-2000 ng/dL testosteron seviyesinde oluyor. Testonun içeriğine ve kişiye bağlı değişiyor. Bundan yaklaşık 2 yıl önce 2020 kasım ayında bir kişi benimle aynı marka testosteronu kullanıyordu, o zamanlar haftalık 500 mg alıyordum. (250 x 2 şeklinde) O kişi kan tahlilinde total testosu 700 civarı çıkmasına rağmen benimki rahat 3000 civarı çıkmıştı. Hatta o zamanlar o kişiyi hatırlayan birileri illa vardır forumda :D  Ben kendim şahit olduğum olayı anlattım. Senin dediğin de bazı insanlar için doğru elbette.

Ha şunu yanlış bir şekilde aktarmışım kusura bakma, kan tahlilinden 1 gün önce enjeksiyon yaptım orası öyle, bu bahsettiğim enjeksiyondan bir önceki enjeksiyon 3 gün önceydi ve ayrıca o da 125 mg test e idi. Kendimle çelişmedim, yanlış bir şekilde anlatmışım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Markus Rühl    142
hectordoyle, 3 saat önce yazdı:

Şimdi 5 aydır 250 mg testo kullanan biri ve enjeksiyonları haftalık yarıya bölüp kullanan biri ortalama olarak zaten 1500-2000 ng/dL testosteron seviyesinde oluyor. Testonun içeriğine ve kişiye bağlı değişiyor. Bundan yaklaşık 2 yıl önce 2020 kasım ayında bir kişi benimle aynı marka testosteronu kullanıyordu, o zamanlar haftalık 500 mg alıyordum. (250 x 2 şeklinde) O kişi kan tahlilinde total testosu 700 civarı çıkmasına rağmen benimki rahat 3000 civarı çıkmıştı. Hatta o zamanlar o kişiyi hatırlayan birileri illa vardır forumda :D  Ben kendim şahit olduğum olayı anlattım. Senin dediğin de bazı insanlar için doğru elbette.

Ha şunu yanlış bir şekilde aktarmışım kusura bakma, kan tahlilinden 1 gün önce enjeksiyon yaptım orası öyle, bu bahsettiğim enjeksiyondan bir önceki enjeksiyon 3 gün önceydi ve ayrıca o da 125 mg test e idi. Kendimle çelişmedim, yanlış bir şekilde anlatmışım.

Bizim bahsettiğimiz kürün kaçıncı haftasında total test en üst noktaya ulaşıp doğru sonucu veriyor , sen şu şekilde anlatıyorsun daha önce vücuduma hiç test almadım ve ilk defa enjeksiyon yaptım sonraki gün 1500+ çıktı biz böyle anladık bunun mümkün olmadığını söylüyoruz ama şunu diyorsun sanırım ben belirli süre test aldım ve tahlil den 1 gün önce enjeksiyonumu yaptım 1500+ çıktı.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.408

4.hafta sonu 5.hafta başı uzun ester ilaçlarda en garanti sonucu verir diyeyim konu kapanmış olsun 😅

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    637
Emrahtkty, 20 saat önce yazdı:

4.hafta sonu 5.hafta başı uzun ester ilaçlarda en garanti sonucu verir diyeyim konu kapanmış olsun 😅

O 4. haftada gelen cinsel istek adamı çıldırtıyor valla kafa sürekli aşağıda :D Burdan anlaşılıyor zaten

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Markus Rühl    142

Novalife 6.hafta 250 mg testo e ile aldığım değer (testosu dolu arkadaşlar)

(Haftada 1 enjeksiyon yaptığım için novalife cypionate geçmeyi düşünüyorum onunda doluluğu aynıdır değil mi)

çoğu kişi küre direkt 500 testo ile başlıyor bence saçma , ilk zamanlar o testonun tamamını kullanabilecek kas kütlesinde olduğumuzu zannetmiyorum , 2 yıl boyunca 250 testonun dibi sıyrılmalı verim alamayınca 500 e çıkarılmalı.

IMG_20220929_185853.jpg

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.