Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Markus Rühl

Evogen pharma

Önerilen İletiler

Markus Rühl    142

Instagram da F.G adlı yarışmacı evogen satıyor bu marka nasıldır çalışıyor mu , kendiside evogen ile hazırlandığını söyledi adam paramparça.

Tren 500 TL , Deca 400 TL , Boldenon 380 TL , Bolde mix 420 TL 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

mcanmeco    314
Markus Rühl, 18 dakika önce yazdı:

Instagram da F.G adlı yarışmacı evogen satıyor bu marka nasıldır çalışıyor mu , kendiside evogen ile hazırlandığını söyledi adam paramparça.

_ F... G _ yanında bayan ile fotosu olan kişi mi hocam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Markus Rühl    142
mcanmeco, 34 dakika önce yazdı:

_ F... G _ yanında bayan ile fotosu olan kişi mi hocam

Değil F.B nin takıp ettiği 4.3k takipçisi olan biri ama adam o kadar kuru ki organları gözükecek nerdeyse formu inanılmaz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ArdaK2    53
Markus Rühl, 40 dakika önce yazdı:

Değil F.B nin takıp ettiği 4.3k takipçisi olan biri ama adam o kadar kuru ki organları gözükecek nerdeyse formu inanılmaz.

Hocam bana o kişiyi takip eden birisi söylermisiniz bilindik kişilerden bulamadım da örneğin youtuber g.a takip ediyormu 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
Markus Rühl, Bir saat önce yazdı:

Bu fizikle motor yağı satsa yine alırlar,, evogen eski paylaşımlara baktım kullanıcılar ürünler hakkında geri dönüş yapmamış, fiyatlar uygun ama ne kadar dolu?? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Markus Rühl    142
mcanmeco, 26 dakika önce yazdı:

Bu fizikle motor yağı satsa yine alırlar,, evogen eski paylaşımlara baktım kullanıcılar ürünler hakkında geri dönüş yapmamış, fiyatlar uygun ama ne kadar dolu?? 

Bende deney tahtası olmak istemiyorum ama ürünler çalışıyorsa adamın peşini bırakmam , testoyu novalife alıyoruz çalışıyor ama yerli üretim dolu anabolik bulmak çok zor kendi kullandığı çalışıyor o kesin ,  önemli olan kendi kullandığı dolu seriden mi satıyor yoksa müşteriye farklı yarışmacıya farklı mı.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
efresiyab    3
mcanmeco, 11.09.2022 - 12:18 yazdı:

Hocam bende bu markayı kullandım ama testo ve deca kullandım %100 dolu olmadığı kesin diyorum .

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
Markus Rühl, 11.09.2022 - 09:53 yazdı:

Ben güvenilir bir satıcıdan bu ürünün fiyat listesini istedim bilinen bir isim değil yarışmacı değil. Bana attığı listede ürünler 45$ ile 70$ arasındaydı evogen ile anlaşması olduğunu söyledi eğer ürünlerden performans alamazsan detaylı tahlil maaliyetlerine kadar firma karşılayacak para iadesi alacaksın diye bir iddia da bulunmuştu. Aynı zamanda 3 aylık 3 ürünlü olan kür paketlerinde firmadan supplementte gönderiyorum demişti.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kerem kurt    67
Markus Rühl, 11.09.2022 - 12:49 yazdı:

Bende deney tahtası olmak istemiyorum ama ürünler çalışıyorsa adamın peşini bırakmam , testoyu novalife alıyoruz çalışıyor ama yerli üretim dolu anabolik bulmak çok zor kendi kullandığı çalışıyor o kesin ,  önemli olan kendi kullandığı dolu seriden mi satıyor yoksa müşteriye farklı yarışmacıya farklı mı.

Abi kendine veya müşteriye farklı satması zor fakat ilaç satan bir kaç kişiyle yüz yüze konuşunca şöyle dedi ilk seriler misal 1. 2. 3. Seri dolu ilaç çıkıyor diğer seriler  boş veya az dolu çıkıyor diyorlar 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Markus Rühl    142
efresiyab, 24.09.2022 - 18:31 yazdı:

Hocam bende bu markayı kullandım ama testo ve deca kullandım %100 dolu olmadığı kesin diyorum .

Kaç hafta kaç mg kullandınız evogen deca almayı düşünüyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219

Taklidi rahat yapılan ürünleri neden almak istersiniz? Ah biz enayiler olmasak bu ilaç satanlar nasıl gelişirdi hem parasal hem vücutsal .. ( dürüst satıcıları tenzih ediyorum ) 2 ay daha sıkın dişinizi birktirin paranızı sp labs zphc spectrum alın . 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Markus Rühl    142
PowerWave, Bir saat önce yazdı:

Taklidi rahat yapılan ürünleri neden almak istersiniz? Ah biz enayiler olmasak bu ilaç satanlar nasıl gelişirdi hem parasal hem vücutsal .. ( dürüst satıcıları tenzih ediyorum ) 2 ay daha sıkın dişinizi birktirin paranızı sp labs zphc spectrum alın . 

20 haftalık deca kürü için 40 ml deca lazım , evogen de 1600 TL tutuyor kaliteli markalar da 4000 TL , öğrenci olarak 4k kenara koymam zor ama 1600 biriktirmem mümkün , merdiven altı uygun fiyatlı ama çalışan ilaç bulabilme ihtimali insanı bu yöne itiyor.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
Markus Rühl, 8 dakika önce yazdı:

20 haftalık deca kürü için 40 ml deca lazım , evogen de 1600 TL tutuyor kaliteli markalar da 4000 TL , öğrenci olarak 4k kenara koymam zor ama 1600 biriktirmem mümkün , merdiven altı uygun fiyatlı ama çalışan ilaç bulabilme ihtimali insanı bu yöne itiyor.

Bu noktada sana hak vermek ile birlikte bir farklı bakış açısıyla daha değinmek istiyorum, Peki 1600 tl tutan bu ilaçların doluluk oranları, sterillik durumları, alınacak riskler göz önünde bulundurulduğunda kaliteli orijinal marka alıp dozları düşük tutman belki %50 kullanman daha mantıklı değil mi hem ilacın sterilliği ortada hem de vücuduna ne oranda ne soktuğun. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Markus Rühl    142
galicik, 45 dakika önce yazdı:

Bu noktada sana hak vermek ile birlikte bir farklı bakış açısıyla daha değinmek istiyorum, Peki 1600 tl tutan bu ilaçların doluluk oranları, sterillik durumları, alınacak riskler göz önünde bulundurulduğunda kaliteli orijinal marka alıp dozları düşük tutman belki %50 kullanman daha mantıklı değil mi hem ilacın sterilliği ortada hem de vücuduna ne oranda ne soktuğun. 

Overdose , yarı dolu , boş olması tamamen üreticiye bağlı olduğundan aynı marka ürünler satıcıya göre değişiyor , birisinin ki yarışmacı hazırlıyor overdose hammade konuyor birisinde de testo dan bile çalıyolar , doğru satıcıyı bulmaya çalışıyorum dolu ürün olduğu sürece markası ödem yapması sterilliği umrumda olmaz sanırım , bu olay nusret de ve sanayi lokantasında 200 Gr et yemek gibi ikisinde de aynı protein var ama parası olan hijyenik ve güvenilir olan nusret de yemeyi tercih ediyor.

tarihinde Markus Rühl tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokalaf    134

Bende Androchem denemek istiyorum da dolu mu boş mu forumda deneyen yok

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219
gokalaf, Bir saat önce yazdı:

Bende Androchem denemek istiyorum da dolu mu boş mu forumda deneyen yok

Androchem orjinal satan var oda ucuz değil merak etme .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokalaf    134
PowerWave, 2 dakika önce yazdı:

Androchem orjinal satan var oda ucuz değil merak etme .

F.K Satıyor 29 dolar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219
gokalaf, Şimdi yazdı:

F.K Satıyor 29 dolar

Bu fk kimdir tanımam etmem ama o bahsettiğim kişide tren 60 dolara yakın . Testo 35 dolar vs orjinal olduğununa eminim ama yine de zphc den şaşmam . 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.