Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

ozerkm

Ilk kür planım hakkında

Önerilen İletiler

rastlantisal    5.216
ozerkm, 31 dakika önce yazdı:

Tekrar selamlar , 

Son enjeksiyondan 17 gün geçmişti bugün test verdim sonuçlarını ekliyorum ,  pct uygulayacağım , önerileriniz nedir acabaa 

Selamlar. Kanda hala testosteron var. 1 hafta sonra başlamanı tavsiye ederim. LH ve FSH kapalı. Yani vücudun şuan sperm ve testosteron üretmiyor.

İşi garantiye almak için 1 hafta sonra 1 ovitrelleyi göbek derisinden (kasa girmeden) enjekte edelim. Ovitrelle enjeksiyonundan sonra da günde 1 adet klomen 1 adet tamoksifen (20mg) ile 3 haftalık PCT süreci başlatalım. Son ilacı içtikten 14 gün sonra da bu testi tekrar edelim.

Geçmiş olsun.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

galicik    762
ozerkm, 22.09.2022 - 21:48 yazdı:

Tekrar selamlar , 

Son enjeksiyondan 17 gün geçmişti bugün test verdim sonuçlarını ekliyorum ,  pct uygulayacağım , önerileriniz nedir acabaa 

tek bir önerim var Burak hoca ile çalışman yıllardır sporun içerisindeyim küre girme kararı aldım. Aldığıma pişman olduğum bir araştırma süreci geçirdim bu ilaçların marketing i bu ülkede berbat her şey sahte insanlar düzenbaz, çevremde ki sporculara soruyorum ilaçlar çalışıyor diye pazarlama yapıyorlar çalışması gram umrumda değil içinde ne var bunun steril mi çalışıyor da %100 mü gibi gibi bu olay tamamen bütçe ve planlama meselesi bcaa 500 tl olmuşken 300tl ye testo alınca ne yazık ki sonuçlar böyle oluyor ..

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ozerkm    6
rastlantisal, 11 saat önce yazdı:

Selamlar. Kanda hala testosteron var. 1 hafta sonra başlamanı tavsiye ederim. LH ve FSH kapalı. Yani vücudun şuan sperm ve testosteron üretmiyor.

İşi garantiye almak için 1 hafta sonra 1 ovitrelleyi göbek derisinden (kasa girmeden) enjekte edelim. Ovitrelle enjeksiyonundan sonra da günde 1 adet klomen 1 adet tamoksifen (20mg) ile 3 haftalık PCT süreci başlatalım. Son ilacı içtikten 14 gün sonra da bu testi tekrar edelim.

Geçmiş olsun.

Pregnyl veya ovitrelle için dünden beri 6-7 tane eczaneye sordum pregnyl artık gelmiyormuş ovitrelleyi de reçetesiz vermiyorlar , 

Sizce klomen ile başlasam nasıl olur

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.216
ozerkm, 44 dakika önce yazdı:

Pregnyl veya ovitrelle için dünden beri 6-7 tane eczaneye sordum pregnyl artık gelmiyormuş ovitrelleyi de reçetesiz vermiyorlar , 

Sizce klomen ile başlasam nasıl olur

Bulamıyorsan mecbur öyle olacak. ilk hafta çict doz klomen + tamoksifen, sonraki haftalar tek doz klomen + tamoksifen. PCT süresi 4 hafta.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321

unigen vurup vlog çeken adam yanındakine kortizol a kadar vurdu adamda tık yok

• ahahaha 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ozerkm    6
holyland, 23.09.2022 - 10:18 yazdı:

Ya hocam lh ve fsh döngüsünün kapanmasında bir problem yok beklenilen birşey değil mi zaten ? Pct ' de zaten bunun için ancak ben etki alamadım üzüldüğüm nokta burası belki de sorun bendedir bilmiyorum 60 günde yan etki bile almayınca kürü yarıda kestim , belki benim genetiğim belki de ilaçların ham madde zayıflığı ya da gönderilen ilaçlarla videoda ki ilaçlar aynı kalitede değil bilmiyorum ,

rastlantisal, 22.09.2022 - 21:58 yazdı:

Geçmiş olsun.

Abi ovitrelle buldum , ovitrelle enjeksiyonundan sonra klomen+tamoksifen için beklememe gerek var mıdır acaba ? 

İlginizden dolayı teşekkür ederim.

tarihinde ozerkm tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
holyland, 15 saat önce yazdı:

kim bu adam ya merak ettim arkadaş ne pislik bir piyasa bu ya 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ozerkm    6
ozerkm, 8 saat önce yazdı:

Abi ovitrelle buldum , ovitrelle enjeksiyonundan sonra klomen+tamoksifen için beklememe gerek var mıdır acaba ? 

@rastlantisal 

Günaydın abi yardımcı olur musuuunn:)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.216
ozerkm, 9 saat önce yazdı:

Ovitrelle enjeksiyonundan 1 hafta sonra Klomen + Tamoksifen başlatırsın.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    59
galicik, 10 saat önce yazdı:

kim bu adam ya merak ettim arkadaş ne pislik bir piyasa bu ya 

Kendine sokmadığı şey kalmamış göğsünde beyninden büyük sivilceler cıkmıs birde utanmadan video cekmis ben askerlerle uzmanlarla calısıyorum diyor g.. herif

• Beğen 1
  • Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219

Forumda bu tür markalarla alakalı uyarılar vardı . Özellikle de ben bizzat paylaştım . Vücudunuza ne soktuğunuz bu belirsiz ilaçlar gelişim vermemekle birlikte sağlık sorunları çıkarıyor . Tüm ilaç satıcıları her sektörde olduğu gibi malına kötü demeyecektir . Siz uyanık olacaksınız . İlaç maalesef tr üretimi . Ama şu bir gerçek hammadde dışarıdan geliyor . Haliyle dolar üzerinden satılıyor . Yine bu fiyatlara vermeleri sizi endişelendirmesi gerekir .  Bu ilaçları almadan 2 defa değil 2000 defa düşünmelisiniz.  

Balkan , sp , zphc , spectrum ve humax .  Başka tanımam 

Sağlıklı sporlar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
PowerWave, 2 saat önce yazdı:

Forumda bu tür markalarla alakalı uyarılar vardı . Özellikle de ben bizzat paylaştım . Vücudunuza ne soktuğunuz bu belirsiz ilaçlar gelişim vermemekle birlikte sağlık sorunları çıkarıyor . Tüm ilaç satıcıları her sektörde olduğu gibi malına kötü demeyecektir . Siz uyanık olacaksınız . İlaç maalesef tr üretimi . Ama şu bir gerçek hammadde dışarıdan geliyor . Haliyle dolar üzerinden satılıyor . Yine bu fiyatlara vermeleri sizi endişelendirmesi gerekir .  Bu ilaçları almadan 2 defa değil 2000 defa düşünmelisiniz.  

Balkan , sp , zphc , spectrum ve humax .  Başka tanımam 

Sağlıklı sporlar

Açıkçası ben markalara ürünlere değil de tedarikçiye daha çok önem veriyorum Burak hocam ile çalışıyorum şuanda. Mesela dün herkes çok övdü dedim f.k.c ye mesaj atayım şu zphc yi sorayım ürün ve fiyat listesi istedim alacağımdan değil de attı güzel okey zphc fiyatları makul yurtdışı olabilir ama adam yerli merdiven altı üründe satıyor benim için bitmiştir dünyanın en kaliteli ilacını da getirse asla almam ticari ahlak önemli benim için. Bu adamlar yarışmacı en dip ilacı da en iyi ilaçları da biliyorlar işin içindeler merdiven altı ilaçların sonrasında vücutta bırakabileceği tahribatlara gayet hakim kişiler.. Sana katılıyorum bir ilacı vücudumuza enjekte etmeden önce hem maddi açıdan hem sağlık açısından hem ürün açısından 2323312 kere düşünülmeli kötü durumlarla karşılaşma olasılıkları da göz önünde bulundurulmalı iyiye değil kötüye hazırlık yaparak girilmeli ilk kürüm için 4 ay detaylı araştırma yaptım... Bcaa 500 tl olmuşken gidipte 350tl ye testo alınca ne yazık ki sonuçlarda hiç iyi olmuyor.. Brom bu arada fikirlerine sonuna kadar katılıyorum antisempatik görünmek istemem sadece farklı bir bakış açısıyla da fikirlerine yaklaşımda bulunmak istedim SAĞLIKLI SPORLAR 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
efresiyab    3
rastlantisal, 10.09.2022 - 09:21 yazdı:

Boş ilaçlar böyle işte. 

İşi garantiye alalım. İlacı kestikten 2 hafta sonra Günde 1 klomen 1 tamoksifenle 3 hafta PCT yap. Son ilacı içtikten 2 hafta sonra da test yaparsın durumuna bakarız.

Spora natural olarak devam. 2 sene sonra da kür konusunu tekrar konuşuruz. 

Sadece antrenman yapmak bir mana ifade etmez. Beslenmeni ve hayatını da şekillendirmen gerekir. Kilo veremiyorsan kalori fazlan vardır. Kilo verecek kadar kalori alıp geri kalan açlığı yeşilliğe gömülerek halledebilirsin.

Hocam haklı ben 5 yıl natürel yaptım yaşım 48 son safha da artık vücudumun gitmediğini görünce kür yapmaya karar verdim ancak ilaç seçimi marka yönünden hatalı olsa da evigen kullandım istediğim tam etkiyi alamadım şimdi daha garantili yapacağım daha sağlam ürünlerle ama önce vücudumun hormonlarının normale dönmesinden sonra .

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Candinc2506    3

Arkadaşlar ilk kürümdeyim testo bolde turinabol haftalık 2ml test 2 bolde aliyorum enjeksiyon sonrsında ertesi gün soğuk algınlığı kapmış gibi oluyorum üşüyorum kemiklerim ağrıyo normalmidir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
swager    43
Candinc2506, 32 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar ilk kürümdeyim testo bolde turinabol haftalık 2ml test 2 bolde aliyorum enjeksiyon sonrsında ertesi gün soğuk algınlığı kapmış gibi oluyorum üşüyorum kemiklerim ağrıyo normalmidir

Testesteron gribi denilen olay olabilir forumda konuları vardı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Valhallaxd    141
Candinc2506, 6 saat önce yazdı:

testo gribi normal bir durum vücudun belki 50mg testo üretirken şimdi sen 500 mg testo sokuyorsun zamanla alışırsın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ozerkm    6
Candinc2506, 5 saat önce yazdı:

Sonradan alışırmıyım acaba

Alışıyorsun bro , bende de olmuştu ben 3 hafta sonra alışmıştım , 

Off gününden bir gün önce yaparsan daha faydalı olur yoksa antrenman yapmak zorlaşıyor .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ozerkm    6

1 aydır haftada 5 gün agırlık antrenmanı , sabah 20-30 dk tempolu yürüyüş ve karb. olarak 130 gr basmati pirinç+1 dilim kepekli ekmek yiyorum , protein olarak 500 gr et veya tavuk yiyorum , 3 kupa bitki çayı içiyorum , günlük 1700-1800 kaloriye tekabül ediyor  ,
Bu şekilde 4-5 kilo verdim , pct bitirdim 10-15 gün sonra test vereceğim , 
Sizin tecrübelerinize göre sormak istediğim şey şu ; 

Bu beslenme planı ile kas kütlesi koyabilir miyim sizce  ,
Kalori alımını artırmak için karb'ı artırınca sedanter yaşamımdan ve iş stresinden dolayı olsa gerek direk göbeğim çıkıyor ancak büyümek için kalori fazlası ile beslenmem de gerekiyor diye biliyorum , 

Ve sizce hala kardiolara devam etmeli miyim ,

Ne önerirsiniz ?

Fotolar aç karna sabah çekilmiştir ,

Boy 176 , güncel kg 77,5 

Teşekkür ederim , sağlıklı günler .

ö.k..jpeg ö.k.jpeg ök.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    59
ozerkm, 2 saat önce yazdı:

1 aydır haftada 5 gün agırlık antrenmanı , sabah 20-30 dk tempolu yürüyüş ve karb. olarak 130 gr basmati pirinç+1 dilim kepekli ekmek yiyorum , protein olarak 500 gr et veya tavuk yiyorum , 3 kupa bitki çayı içiyorum , günlük 1700-1800 kaloriye tekabül ediyor  ,

1 günde yediğin pirincin iki katını tek öğünde yiyorum.Bu kadar az carb alıp 500 gram et yemenin bir anlamı yok günlük min 300 pirinc 300 tavuk tüket süreci gözlemle yeterli sertlikte idman atarsan göbeğin cıkacagını sanmıyorum.

Bitki çaylarının bazılarının hormonel etkileri olduğunu okumuştum ne kadar doğrudur bilmiyorum araştırıp çayınıda ona göre tercih edebilirsin

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.335
ozerkm, 2 saat önce yazdı:

Yağı yazmamışsın sağlıklı yağlardan kilo x 0.5/1 gram arası almalısın karbonhidratıda vücudunu kilonu takip ederek ayarlamalısın. Minimal karb artışı yaparak durumu gözlemlersin. Kardiyoyu bulk cut farketmez her dönem yapmakta fayda var sadece bulkta minimum düzeyde tutarsın haftada 4 gün 20 dk gibi. Seni üzmek istemem ilaçlarla su tutmuşsun sadece doğru ilaçlar ve hocayla çalışmanı öneririm.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ozerkm    6

otopsicikedi, 8 dakika önce yazdı:

Yağı yazmamışsın sağlıklı yağlardan kilo x 0.5/1 gram arası almalısın karbonhidratıda vücudunu kilonu takip ederek ayarlamalısın. Minimal karb artışı yaparak durumu gözlemlersin. Kardiyoyu bulk cut farketmez her dönem yapmakta fayda var sadece bulkta minimum düzeyde tutarsın haftada 4 gün 20 dk gibi. Seni üzmek istemem ilaçlarla su tutmuşsun sadece doğru ilaçlar ve hocayla çalışmanı öneririm.

Günde 1 tatlı kaşığı fıstık ezmesi , 7 adet çiğ badem , 10 gr kabak çekirdeği içi ve yemeklerin yanında salata da eser miktarda zeytinyağı harici başka yağ alımı yapmıyorum diyebilirim ,
Pt ile çalışıyorum ama hoca mı tırt benim genetik mi tırt bilmiyorum ,
Antrenmanları günde 1 saatten haftada 5 gün yapıyorum , her bölgeyi 4 hareket 4x12 şeklinde zorlandığım kilolarda çalışıyorum ,

Karb'ı artırıyorum göbeğim çıkıyor , azaltıyorum kas koyamıyorum gibi hissediyorum , delirmeme ramak var ,
İlaçlardan medet ummak da istemiyorum kafamda deli sorular gerçekten :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.335
ozerkm, 5 dakika önce yazdı:

Günde 1 tatlı kaşığı fıstık ezmesi , 7 adet çiğ badem , 10 gr kabak çekirdeği içi ve yemeklerin yanında salata da eser miktarda zeytinyağı harici başka yağ alımı yapmıyorum diyebilirim ,
Antrenmanları günde 1 saatten haftada 5 gün yapıyorum , her bölgeyi 4 hareket 4x12 şeklinde zorlandığım kilolarda çalışıyorum ,

Karb'ı artırıyorum göbeğim çıkıyor , azaltıyorum kas koyamıyorum gibi hissediyorum , delirmeme ramak var ,

Bence artık 4x12 gibi çarpım tablosu gibi antrenmanları bırakıp 1 çalışma 1 back off seti uyguladığın haftadan haftaya ağırlıkları takip ettiğin bir log book tutarak ilerlemelisin. Jordan Peters training PDF ini indir güzelce oku anlamaya çalış ordaki örnek antrenmanı kendine uyarla dostum. 

tarihinde otopsicikedi tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    59
ozerkm, 3 dakika önce yazdı:

Genetiğin ne olursa olsun 130gram karbonhidratla bir cacık olmaz hocam fıstık ezmesini çıkartıp  130 gram rıce cream muz ekleyin günde 300gram pirinc tüketin hem güç hem görünüş açısından çok şey kazanırsınız

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.335
Jacop, 5 dakika önce yazdı:

Genetiğin ne olursa olsun 130gram karbonhidratla bir cacık olmaz hocam fıstık ezmesini çıkartıp  130 gram rıce cream muz ekleyin günde 300gram pirinc tüketin hem güç hem görünüş açısından çok şey kazanırsınız

Dostum abimiz yüksek karbonhidrat ile yaglandığını söylüyor büyük ihtimalle insülin direnci oluşmuş aldığını yeterince iyi kullanamıyor açlık kan şekeri ve insülini görmek gerekir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.