Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

ozerkm

Ilk kür planım hakkında

Önerilen İletiler

ozerkm    6

Merhabalar ,

19 temmuzda ilk kürümün enjeksiyonunu 500 enant+500 boldenon yapmıştım , 7 günde bir olmak üzere enjeksiyon yapmaya devam ettim , 40 gün boyunca günde 4 yumurta+500-600gr tavuk göğsü+150gr pirinç+50gr yulaf beslendim ancak herhangi bir kütle koyamadım , ilaçların verdiği bir hissiyatta olmadı (libido,içtah,sivilce,güç artışı gibi)

Tam ilaçlar sahte mi derken 30.günde kan testi verdim lh,fsh 0.5 lere düşmüş , total testo max’ın üzerinde , e2 max’ın üzerinde , kolestrol artmış bende hal böyle olunca ilaçlar sağlam diye düşünüp hissetmek için mg’ları artırdım , yani 40.gün sonunda mg’ları 1000’e çıkardım+günde 30mg dianabol ekledim , bugün kürün 51.günü bitiyor (bu arada 40.günden itibaren pirinci 350grama+yulafı 100grama çıkardım) bu seferde göbek çıkmaya başladı kafayı yicem bu gidişle çünkü halen güç artışı ya da başka bir etki olmadı , sanki biraz su tuttum gibi bilemiyorum hala ayna da kendimi hiç beğenmiyorum 

Antrenman geçmişim 7 ay , biliyorum biraz aceleci davrandım galiba , fotolarımı paylaşıyorum tecrübelerinizi dinlemek istiyorum , sizce sorun nerde olabilir ?

Fotolar : sabah aç karna çekilmiştir 

B94E5348-F1E7-4551-A4B3-6A46CF8569BD.jpeg

2F52019C-05AF-4C03-9F13-9AEFC1E6EB3F.jpeg

BEA67043-5CE0-4CDF-9B93-39E8A967F4D7.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Alaz    135

Ürünlerin markası nedir hocam?  Zira ilaçların bir etkisi olmamış, sahte ürünler söz konusu gibi. 

tarihinde Alaz tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ozerkm    6

Peki neden kan testi değişmiş olabilir sahte ürün bu değerleri nasıl değiştiriyor ki , marka bilerek vermedim direk ön yargıyla yaklaşılmasın diye , unigen markaydı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.335
ozerkm, 12 dakika önce yazdı:

Peki neden kan testi değişmiş olabilir sahte ürün bu değerleri nasıl değiştiriyor ki , marka bilerek vermedim direk ön yargıyla yaklaşılmasın diye , unigen markaydı 

Kan testlerini atar mısın 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Alaz    135

Orjinal-dolu ürün %100 ham madde içerirken sahte ürünler %5 maks belki %10 olabilir ham madde içerir, her halükarda vücuda kimyasal giriyor. Ancak yeterli seviyede değil ki etki etmiyor, sadece kan değerlerinde belirli seviyede değişim oluyor.  Kısacası ilaç sahte ancak tuzlu su da değil yani. 

@Loving hocam ile iletişim kurmanızı tavsiye ederim, ne olduğu belli olmayan ilaçlardan enjekte edip sadece kan değerlerini bozmak- sağlığı riske atmak yerine doğru yönlendirme ve doğru ilaçlar ile tam verim almak en iyisi. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ozerkm    6
NaturalKing, 4 dakika önce yazdı:

Antrenman sisteminden bahseder misin? Örn: bench press kaç kg, kaç tekrar, kaç set yapıyorsun?

Haftada 4 veya 5 gün , örneğin ; misal göğüs 4 hareket yapıyorum her hareket 4 setten oluşuyor , bench press her sette 10-12 tekrar yapıyorum 50-55 kg yapabiliyorum , ilaç artırır dedim ama arttıramadım maalesef 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
NaturalKing    10
ozerkm, 4 dakika önce yazdı:

Haftada 4 veya 5 gün , örneğin ; misal göğüs 4 hareket yapıyorum her hareket 4 setten oluşuyor , bench press her sette 10-12 tekrar yapıyorum 50-55 kg yapabiliyorum , ilaç artırır dedim ama arttıramadım maalesef 

Bence 5x5 tarzında bir süre güç antrenmanı yapman lazım. 50kg bench pressle gelişim olmaz. 5 tekrar yap ama 70-75kg ile sonraki antrenman 2.5kg arttır. 3 yada 4 tekrar yap Spotter bulmaya çalış ve failuer'a kadar git. Öyle sert bi antrenman yapman lazım ki ertesi gün iyileşmemesi lazım o bölgenin. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Preworkout    104

Tesesteronun fırlaması lazım iken sınırda testonun büyük kısmı boş,kullandığın marka neydi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ozerkm    6
NaturalKing, 31 dakika önce yazdı:

Bence 5x5 tarzında bir süre güç antrenmanı yapman lazım. 50kg bench pressle gelişim olmaz. 5 tekrar yap ama 70-75kg ile sonraki antrenman 2.5kg arttır. 3 yada 4 tekrar yap Spotter bulmaya çalış ve failuer'a kadar git. Öyle sert bi antrenman yapman lazım ki ertesi gün iyileşmemesi lazım o bölgenin. 

Denicem teşekkür ettim 

Preworkout, 29 dakika önce yazdı:

Tesesteronun fırlaması lazım iken sınırda testonun büyük kısmı boş,kullandığın marka neydi?

Unigen

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Preworkout    104
ozerkm, 1 dakika önce yazdı:

Unigen

reisim keşke konu açıp bu nasıl marka deseydin gidip en dandiğini almışın.Hevesin ve en önemlisi zamanın gitti neyse tecrübe olsun diyelim

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ozerkm    6
Preworkout, 8 saat önce yazdı:

reisim keşke konu açıp bu nasıl marka deseydin gidip en dandiğini almışın.Hevesin ve en önemlisi zamanın gitti neyse tecrübe olsun diyelim

Satıcıyı youtube’dan tanımıştım kendinden baya emin konuşunca ve hatta kullanan kişilerle vlog vs atınca orjinaldir diye düşündüm , gerçekten olan hem paraya hem zamana oldu üstüne bide kan değerlerimi değiştirmiş oldum … 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.216

Her şeyden öte, kür için acele etmişsin. 

Önce antrenman düzeni ve beslenme düzeni oturtulmalı. Devamında ise natural limitlere gelinmeli. Kür en sonraki iş olmalı.

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ozerkm    6
rastlantisal, 12 dakika önce yazdı:

Her şeyden öte, kür için acele etmişsin. 

Önce antrenman düzeni ve beslenme düzeni oturtulmalı. Devamında ise natural limitlere gelinmeli. Kür en sonraki iş olmalı.

Abi zaten hevesim çok kırıldı , galiba kürü yarıda bırakacam zaten bi faydasını göremedim , vücudu boşa daha çok baskılamim diyorum pct yapıp naturel devam etmeyi düşünüyorum , sizce antrenman ve beslenmeyi nasıl düzenlemeliyim ?  

Kg:84

Boy:1.76

Gün içinde masa başı çalışıyorum , hareketli bir hayatım yok , günde yarım saat kardio ve bir saat agırlık antrenmanı haricinde . 

tarihinde ozerkm tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Alaz    135
ozerkm, Şimdi yazdı:

Abi zaten hevesim çok kırıldı , galiba kürü yarıda bırakacam zaten bi faydasını göremedim , vücudu boşa daha çok baskılamim diyorum pct yapıp naturel devam etmeyi düşünüyorum , sizce antrenman ve beslenmeyi nasıl düzenlemeliyim ?  

Gün içinde masa başı çalışıyorum , hareketli bir hayatım yok , günde yarım saat kardio ve bir saat agırlık antrenmanı haricinde . 

Hevesin kırılmasın, birçok kişinin başına geliyor. İlaçları çöpe at, pct uygula. 

Kalori açığı oluştur, yağ yakımına yönelik hareket et. Yağ oranını düşürdükten, östrojeni doğal yollarla bir nebze baskıladıktan sonra temiz bir bulk programına başlayabilirsin yine natürel. 

Kan değerlerin normale dönsün, vücut konusunda gözle görülür, güç bakımından hissedilir bir alt yapı oluştur, doğal-genetik sınırlarını hissetmeye başla(tabi o sınıra erişmek çok çok zor ancak vücudunu bil, hisset babında diyorum). Daha sonra Burak hocadan da destek alır, girmek istersen o zaman sağlam bir küre girersin. 

Ek olarak belirtmek isterim ki, güne hareket katmak biraz da olsa senin elinde, sabah normalden erken kalk, kalktığın saatten 1 saat erken olabilir, güzel bir kardiyo yap, temiz şekilde kahvaltını yap. Bu arada 4 yumurta yazıyordu beslenme programında onu yine 4 olarak tutabilirsin ancak 1 sarı daha uygun, 1 tam, 3 beyaz şeklinde. Yumurta sarısı kolestrol deposu, yağ deposu. Faydalı kolestrol de olsa, hele de kür içerisinde o kadar sarı tüketilmemeli. Yağ yakım hedefleniyorsa 1 sarı en ideali bence. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.216
ozerkm, 6 dakika önce yazdı:

Boy:1.76

Boş ilaçlar böyle işte. 

İşi garantiye alalım. İlacı kestikten 2 hafta sonra Günde 1 klomen 1 tamoksifenle 3 hafta PCT yap. Son ilacı içtikten 2 hafta sonra da test yaparsın durumuna bakarız.

Spora natural olarak devam. 2 sene sonra da kür konusunu tekrar konuşuruz. 

Sadece antrenman yapmak bir mana ifade etmez. Beslenmeni ve hayatını da şekillendirmen gerekir. Kilo veremiyorsan kalori fazlan vardır. Kilo verecek kadar kalori alıp geri kalan açlığı yeşilliğe gömülerek halledebilirsin.

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ozerkm    6

Değerli yardımlarınızdan ve ilginizden dolayı teşekkür ederim , 2 hafta sonra pct’e başlıyacağım 3 hafta pct uyguladıktan sonra kan testi verip değerlerime bakacağım .  

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Eyzel2    70
ozerkm, 11 saat önce yazdı:

Merhabalar ,

19 temmuzda ilk kürümün enjeksiyonunu 500 enant+500 boldenon yapmıştım , 7 günde bir olmak üzere enjeksiyon yapmaya devam ettim , 40 gün boyunca günde 4 yumurta+500-600gr tavuk göğsü+150gr pirinç+50gr yulaf beslendim ancak herhangi bir kütle koyamadım , ilaçların verdiği bir hissiyatta olmadı (libido,içtah,sivilce,güç artışı gibi)

Tam ilaçlar sahte mi derken 30.günde kan testi verdim lh,fsh 0.5 lere düşmüş , total testo max’ın üzerinde , e2 max’ın üzerinde , kolestrol artmış bende hal böyle olunca ilaçlar sağlam diye düşünüp hissetmek için mg’ları artırdım , yani 40.gün sonunda mg’ları 1000’e çıkardım+günde 30mg dianabol ekledim , bugün kürün 51.günü bitiyor (bu arada 40.günden itibaren pirinci 350grama+yulafı 100grama çıkardım) bu seferde göbek çıkmaya başladı kafayı yicem bu gidişle çünkü halen güç artışı ya da başka bir etki olmadı , sanki biraz su tuttum gibi bilemiyorum hala ayna da kendimi hiç beğenmiyorum 

Antrenman geçmişim 7 ay , biliyorum biraz aceleci davrandım galiba , fotolarımı paylaşıyorum tecrübelerinizi dinlemek istiyorum , sizce sorun nerde olabilir ?

Fotolar : sabah aç karna çekilmiştir 

B94E5348-F1E7-4551-A4B3-6A46CF8569BD.jpeg

2F52019C-05AF-4C03-9F13-9AEFC1E6EB3F.jpeg

BEA67043-5CE0-4CDF-9B93-39E8A967F4D7.jpeg

Yani haksızlık etmek istemem konuyu henüz görüyorum fakat yeterli beslenmemişsin ki bro yediğin karb kaynaklarını toplasan 120 gram karb etmiyor ilaçlar ne kadar çalışırsa çalışsın senin amacına  giden yolda yediklerin önem taşır boldenon gibi bir ilaç kullanıyorken o pirinçli 500-600 e çıkarmak bile başlangıç düzeyi olur inanılmaz fazla yemek Yemen lazım göbek çıkıyor demişsin de şekerli ve aynı anda yağlı şeyler tüketmedikçe bu bahsettiğin en az şartlarda oluşur bulkta kardiyo yapıp karb arttırırsın bunu dengelemeyi başarman gerekiyor yada saygısızlık etmek istemem ama antrenmanı sallamış olabilir misiniz %100 gerçekten ant yaptım diyorsanız yaptığınız her şeyi gözden geçirin derim hasar görmeyen kas büyümez yediklerin de depolanır 

tarihinde Eyzel2 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.216
ozerkm, 1 dakika önce yazdı:

Değerli yardımlarınızdan ve ilginizden dolayı teşekkür ederim , 2 hafta sonra pct’e başlıyacağım 3 hafta pct uyguladıktan sonra kan testi verip değerlerime bakacağım .  

Sadece kan değil.

Tam kan testi, karaciğer enzim testi, E2, Prolaktin, Total testo, Free testo, LH, FSH.

son pct ilacından sonra 14 gündne önce girme ama teste. Genelde böyle yapıp sağlıklı yorumlar yapmamıza mani oluyorlar. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ozerkm    6
Eyzel2, 15 dakika önce yazdı:

Yani haksızlık etmek istemem konuyu henüz görüyorum fakat yeterli beslenmemişsin ki bro yediğin karb kaynaklarını toplasan 120 gram karb etmiyor ilaçlar ne kadar çalışırsa çalışsın senin amacına  giden yolda yediklerin önem taşır boldenon gibi bir ilaç kullanıyorken o pirinçli 500-600 e çıkarmak bile başlangıç düzeyi olur inanılmaz fazla yemek Yemen lazım göbek çıkıyor demişsin de şekerli ve aynı anda yağlı şeyler tüketmedikçe bu bahsettiğin en az şartlarda oluşur bulkta kardiyo yapıp karb arttırırsın bunu dengelemeyi başarman gerekiyor yada saygısızlık etmek istemem ama antrenmanı sallamış olabilir misiniz %100 gerçekten ant yaptım diyorsanız yaptığınız her şeyi gözden geçirin derim hasar görmeyen kas büyümez yediklerin de depolanır 

Haklı olabilirsiniz ... Bende şöyle ifade edeyim size kendimi , biraz göbeğim olduğu için fazla testo ile yağ da yakarım düşüncesiyle çok karb yüklenmek istemedim (yanlış düşünüyor olabilirim) , beslenme konusunda ilk 40 gün düşük karb aldım sonrasında ki 11 gün mg'ları ve karb'ı arttırdım bu sefer de göbeğim çıkmaya başladı , antrenman konusunu bilmiyorum ama elimden geleni yapmaya çalışıyorum (pt ile çalışıyorum) , herşey bir yana sizce ilaç kullanımı sırasında (libido,içtah,sivilce,güç artışı,enerji de artış,depresyon) eksi ya da artı fark etmez bu gibi etkilerin olması gerekmez miydi bu etkileri yaşasaydım ilaçlar çalışıyor diyip kendimi düzeltmeye daha çok gidecektim ...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Eyzel2    70
ozerkm, 9 dakika önce yazdı:

Haklı olabilirsiniz ... Bende şöyle ifade edeyim size kendimi , biraz göbeğim olduğu için fazla testo ile yağ da yakarım düşüncesiyle çok karb yüklenmek istemedim (yanlış düşünüyor olabilirim) , beslenme konusunda ilk 40 gün düşük karb aldım sonrasında ki 11 gün mg'ları ve karb'ı arttırdım bu sefer de göbeğim çıkmaya başladı , antrenman konusunu bilmiyorum ama elimden geleni yapmaya çalışıyorum (pt ile çalışıyorum) , herşey bir yana sizce ilaç kullanımı sırasında (libido,içtah,sivilce,güç artışı,enerji de artış,depresyon) eksi ya da artı fark etmez bu gibi etkilerin olması gerekmez miydi bu etkileri yaşasaydım ilaçlar çalışıyor diyip kendimi düzeltmeye daha çok gidecektim ...

Yani libido konusu biraz östojenik faaliyetlere bağlı bende son zamanlarda kürde armidex almadım östrojen yüksek seyretti libidom düştü ama test sonuçlarım iyiydi ki senin de test sonuçların geçerli düzeyde testesteron tavan sınırının üzerinde testesteron çalışmış biraz da olsa ama kandaki rbc wbc düzeyleri ortalama değerler boldenon sahteymiş sanırım yağlanma sorununun kaynağı bu olabilir kasa besin taşıyacak olan anabolik gg olmuşsun bu da demek oluyor kü only testo kürü yapmışsın  tamamen sebebi bu olabilir brom boldenon kullandığında bu değerlere bak ak ve al yuvar sayısı aşırı artış sağlar 

tarihinde Eyzel2 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ozerkm    6
Eyzel2, 2 dakika önce yazdı:

Yani libido konusu biraz östojenik faaliyetlere bağlı bende son zamanlarda kürde armidex almadım östrojen yüksek seyretti libidom düştü ama test sonuçlarım iyiydi ki senin de test sonuçların geçerli düzeyde testesteron tavan sınırının üzerinde testesteron çalışmış biraz da olsa ama kandaki rbc wbc düzeyleri ortalama değerler boldenon sahteymiş sanırım yağlanma sorununun kaynağı bu olabilir kasa besin taşıyacak olan anabolik gg olmuşsun only testo kürün tamamen sebebi bu olabilir brom boldenon kullandığında bu değerlere bak ak ve al yuvar sayısı aşırı artış sağlar 

Çok teşekkür ederim muhakkak bir daha ki kürde bunlara bakacağım , @rastlantisal abimin dediği gibi çok haklısınız abi bu arada ama ben kafaya koydum ya artık hata da olsa yapacam ........ Zira 2 sene bekleyebileceğimi pek sanmıyorum sağlığım izin verirse önümüzde ki 5-6 ay daha naturel devam edip kışın yine bir kür denemeye koyulurum diye düşünüyorum bakalımm ...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Eyzel2    70
ozerkm, 2 dakika önce yazdı:

Çok teşekkür ederim muhakkak bir daha ki kürde bunlara bakacağım , @rastlantisal abimin dediği gibi çok haklısınız abi bu arada ama ben kafaya koydum ya artık hata da olsa yapacam ........ Zira 2 sene bekleyebileceğimi pek sanmıyorum sağlığım izin verirse önümüzde ki 5-6 ay daha naturel devam edip kışın yine bir kür denemeye koyulurum diye düşünüyorum bakalımm ...

Unigen mi girdin ;) profilinde gördüm de arkadaşlarım satıyor kendileri bile dalga geçiyor bro dikkatli ol düzgün birisiyle anlaş sağlık bu ve bence biraz bekle , emin ol sağlık kontrollerinden ona göre ilerle 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ozerkm    6
rastlantisal, 10.09.2022 - 09:55 yazdı:

Sadece kan değil.

Tam kan testi, karaciğer enzim testi, E2, Prolaktin, Total testo, Free testo, LH, FSH.

son pct ilacından sonra 14 gündne önce girme ama teste. Genelde böyle yapıp sağlıklı yorumlar yapmamıza mani oluyorlar. 

Tekrar selamlar , 

Son enjeksiyondan 17 gün geçmişti bugün test verdim sonuçlarını ekliyorum ,  pct uygulayacağım , önerileriniz nedir acabaa 

6E6F195D-A0FF-479F-A007-5DF3675A675A.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.