Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Edge

Rad140 + sr9011 placebo mu normal mi ?

Önerilen İletiler

Edge    1

Selamlar, recomp yapmak için 20 mg rad140 / 20mg sr9011 ikilisine başladım. Sabah kardiyomdan ve antrenmandan önce 1 kapsül (10mg) sr9011, antrenman sonrası ve yatmadan önce rad140 alıyorum. Aldığım kalori oldukça düşük ve yüksek proteinli sadece 30 gram karb alıyorum. (Başlangıçta 87 kiloda %20 yağ oranına sahibim). 5.gündeyim şimdiye kadar süreç mükemmel ilerledi vitamin mineral omega3 vs tüm takviyelerimi kullanıp düzenli uykumu aldım, sadece ruh halimde bazen düşüş ve sertleşme/sperm miktarı konusunda bir gariplik farkettim. İlişkide normalde olanın yarı miktarı boşalabiliyorum. Acaba diyetle ilgili mi diye düşünürken off günde sadece sabah 10mg sr9011 ve gün sonu rad140 aldım, karbonhidratı arttırdım. X2 doz aldığım günlere kıyasla sertleşme konusu daha iyiydi sperm miktarı aynıydı. Sr9011 bildiğim kadarıyla herhangi bir baskılama vs yapmıyor pct gerektirmiyor. Rad140 in benim yaşadığım gibi bir etkisi varmı yoksa placebo mu yaşıyorum ? @rastlantisal

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kupabeyi    84

RAD140 ın yabancı forumlarda pct gerektirdiği yazıyor ağır bi sarms imiş

sizin kullandığınız sarms ın markası nedir ?

%100 güvenilir ürün mü ? Çünkü sarms diye danabol anavarı veriyorlarlar tr de 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Edge    1
Kupabeyi, 11 dakika önce yazdı:

RAD140 ın yabancı forumlarda pct gerektirdiği yazıyor ağır bi sarms imiş

sizin kullandığınız sarms ın markası nedir ?

%100 güvenilir ürün mü ? Çünkü sarms diye danabol anavarı veriyorlarlar tr de 

Swiss pharma, (kötü şöhretini biliyorum ancak yakın çevremde kullanmış 4-5 kişi tanıyorum) Evet bende rad140 i detaylı araştırmıştım pct kazanımların korunması içinde öneriliyor. 5.gunden böyle olması garip gerçekten. Çinko ve magnezyumu çok az aldığımı farkettim. Rad140 doğal üretimi sonuna kadar zorlayıp üstüne baskılayabiliyor, çinko magnezyum ve D3 bu konuda kilit taşlardan. Daha önce yüksek çinko aldığımda libidomun tavan yaptığını biliyorum. Eczaneden magnezinc aldım 2-3 gün deneyeceğim bakalım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kupabeyi    84
Edge, Şimdi yazdı:

Swiss pharma, (kötü şöhretini biliyorum ancak yakın çevremde kullanmış 4-5 kişi tanıyorum) Evet bende rad140 i detaylı araştırmıştım pct kazanımların korunması içinde öneriliyor. 5.gunden böyle olması garip gerçekten. Çinko ve magnezyumu çok az aldığımı farkettim. Rad140 doğal üretimi sonuna kadar zorlayıp üstüne baskılayabiliyor, çinko magnezyum ve D3 bu konuda kilit taşlardan. Daha önce yüksek çinko aldığımda libidomun tavan yaptığını biliyorum. Eczaneden magnezinc aldım 2-3 gün deneyeceğim bakalım.

Bende kullandım onu çalışmasına çalışıyor hatta büyük ihtimal F.B dan aldın ama içeriği doğru değil yani içinde danaboldür anavardır olduğunu düşünüyorum bitmediyse ilaçlar devam bile etme  benim hormon dengemi alt üst etmişti

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Edge    1
Kupabeyi, 8 dakika önce yazdı:

Bende kullandım onu çalışmasına çalışıyor hatta büyük ihtimal F.B dan aldın ama içeriği doğru değil yani içinde danaboldür anavardır olduğunu düşünüyorum bitmediyse ilaçlar devam bile etme  benim hormon dengemi alt üst etmişti

P.....5 F.Ş den aldım. İçerik anabolik/Steroid içerikli olsa etkisi off günde yarı dozda da devam etmez miydi ?  Örneğin sr9011 için nabzımi düzenli kontrol ediyorum. Yarilanma ömrü bittiginde durgun nabzim 76 lardan tekrar 56lara dönüyor. Yinede pct durumları için horman testi yaptırmak istesem hangi hastane/bölüme gidip hangi değerleri istemem gerekiyor ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kupabeyi    84
Edge, 10 dakika önce yazdı:

P.....5 F.Ş den aldım. İçerik anabolik/Steroid içerikli olsa etkisi off günde yarı dozda da devam etmez miydi ?  Örneğin sr9011 için nabzımi düzenli kontrol ediyorum. Yarilanma ömrü bittiginde durgun nabzim 76 lardan tekrar 56lara dönüyor. Yinede pct durumları için horman testi yaptırmak istesem hangi hastane/bölüme gidip hangi değerleri istemem gerekiyor ?

FSH - LH - E2 - Prolaktin - Total Free Testosteron - TSH baktırabilirsin büyük ihtimal tiroit değerlerinde bozukluk çıkar benim total testosteronumu da düşürmüştü prolaktinim yüksek çıkmıştı swiss dönemi

Dediğin gibi kontrol edemezsin bence yarılanma ömrünü nabzını etkileyen çok faktör olabilir ben swiss sarms dan başı yanan biri olarak kesinlikle tavsiye etmiyorum o yüzden yazdım 

Testleri yaptırmak için dahiliye gidip direkt sahte ilaç kullandığımı anladım kötü hissediyorum vs. diyebilirsin, ürolojiye gidersen de sahte ilaç kullandım sertleşme problemi yaşıyorum diyebilirsin, mantıklı bi sebep sunmadıktan sonra pek test yapmak istemiyorlar o yüzden dediğin bahaneler işine yarayacaktır

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Edge    1
Kupabeyi, 1 dakika önce yazdı:

FSH - LH - E2 - Prolaktin - Total Free Testosteron - TSH baktırabilirsin büyük ihtimal tiroit değerlerinde bozukluk çıkar benim total testosteronumu da düşürmüştü prolaktinim yüksek çıkmıştı swiss dönemi

Dediğin gibi kontrol edemezsin bence yarılanma ömrünü nabzını etkileyen çok faktör olabilir ben swiss sarms dan başı yanan biri olarak kesinlikle tavsiye etmiyorum o yüzden yazdım 

Testleri yaptırmak için dahiliye gidip direkt sahte ilaç kullandığımı anladım kötü hissediyorum vs. diyebilirsin, ürolojiye gidersen de sahte ilaç kullandım sertleşme problemi yaşıyorum diyebilirsin, mantıklı bi sebep sunmadıktan sonra pek test yapmak istemiyorlar o yüzden dediğin bahaneler işine yarayacaktır

Ilgın alakan için çok teşekkür ederim brom. Burak hocada şuan stok sıkıntısı var başka güvenilir bir kaynak önerin varmı ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kupabeyi    84
Edge, 1 dakika önce yazdı:

Ilgın alakan için çok teşekkür ederim brom. Burak hocada şuan stok sıkıntısı var başka güvenilir bir kaynak önerin varmı ? 

Ö...S.....G..... diye bi site var ben ordan kullanıyorum ürünler ithal orjinal ama biraz pahalı 
oradan Mass Genetic - Umbrella ve redbox kullandım hatta redbox hala kullanıyorum

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Determinant    3
Kupabeyi, 09.09.2022 - 18:40 yazdı:

Ö...S.....G..... diye bi site var ben ordan kullanıyorum ürünler ithal orjinal ama biraz pahalı 
oradan Mass Genetic - Umbrella ve redbox kullandım hatta redbox hala kullanıyorum

hocam nasıl buluucaz bu siteyi ya arastırdım ama bulamadım :D çok yenim burada  buldum bu arada :D çok tanıdık bi sitede de mağaza açmışlar nasıl verim aldın hocam vortexden sağlammıdır sence ?

tarihinde Determinant tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kupabeyi    84
Determinant, 14 saat önce yazdı:

hocam nasıl buluucaz bu siteyi ya arastırdım ama bulamadım :D çok yenim burada  buldum bu arada :D çok tanıdık bi sitede de mağaza açmışlar nasıl verim aldın hocam vortexden sağlammıdır sence ?

Vortex de sağlam diğer site hakkında da arama motoruna umbrella labs satın al yaz üstlerde çıkar isminin kodlamasından tanırsın zaten

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Valhallaxd    143
Kupabeyi, 09.09.2022 - 18:40 yazdı:

umbrella labsdan memnun kaldınız mı ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Determinant    3
Kupabeyi, 3 saat önce yazdı:

Vortex de sağlam diğer site hakkında da arama motoruna umbrella labs satın al yaz üstlerde çıkar isminin kodlamasından tanırsın zaten

umbrella biraz tuzluşmuş redbox da iyiyse onu almayı düsünüyorum sadece hangi sarmsı kullanmam gerektiğinden emin değilim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kupabeyi    84
Valhallaxd, 15.09.2022 - 15:15 yazdı:

umbrella labsdan memnun kaldınız mı ?

Baya memnun kaldım sonrasında yaptığım testlerde hiç bi sıkıntı çıkmadı

Determinant, 15.09.2022 - 18:39 yazdı:

umbrella biraz tuzluşmuş redbox da iyiyse onu almayı düsünüyorum sadece hangi sarmsı kullanmam gerektiğinden emin değilim

Kış dönemini bulk ile geçirceksen rad mk yeter de artar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Determinant    3
Kupabeyi, 9/17/2022 - 21:27 yazdı:

Baya memnun kaldım sonrasında yaptığım testlerde hiç bi sıkıntı çıkmadı

Kış dönemini bulk ile geçirceksen rad mk yeter de artar

Merhaba RedBox R.B.S diye bi sitedede var bildiğin firmanın isminin türkçeye çevrilmiş hali veya Ö.S.G  sitesindede var ve fiyatları aynı karar veremedim bir alternatif olarak T.F den alabilirim  hangisi daha kalitelidir acaba

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kupabeyi    84

Ö S G da kalitesiz ürün yok TF ürünlerinden kullanmadım anabolikleri dolu olsa da sarms çok ayrı bişey bence ÖSG dan şaşma

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Edge    1
gönderildi (düzenlendi)
Kupabeyi, 09.09.2022 - 18:35 yazdı:

Test sonucum çıktı, tıpkı sendeki gibi Total testesteronum referansın çok altında, prolaktin ise üst değere yakın (ortalama) çıktı. Total testesteronda referans 2.8-9.0 NG/ml yazıyor benim değer 0.28 NG/ml. Şuan gribim ve uyku duzenim bozuk hani kortizolda yükseldi düzen bozuk vs bu sebeplerden düşük çıktı demek istiyorum ama 0.28 çok çok düşük bir değer gibi duruyor. Sende sonuçlar nasıldı ?

Ve ilginç bir şekilde ilaçta en başta hızlıca yağ yaktım, sonrasında sadece Adele artışım oldu deri altı suyu yağı vs bir türlü atamadım. İçeriğinde ne var Allah bilir.

tarihinde Edge tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kupabeyi    84

Yine bi swiss vakası geçmiş olsun bence test sonuçlarını da atarsan anlayan kişiler bi incelesin çünkü bende sen kadar düşmemişti hani referans 2-9 aralığı ise benim 2.5-3 gibi birşeydi ama büyük ihtimal aynı kişiden aldık F.B'dan almıştım ürünlere güvenmediğim için ben dediği dozların altında kullanmıştım. 
Senin değer referans aralığının baya altında bende sadece alt sınıra yakın olduğu için problem hissetmiştim ( libido vs hiç bi sıkıntı yaşamadım)
Ürünü aldığın kişi test sonuçlarına ne diyor ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ero    0
Kupabeyi, 9/9/2022 - 18:40 yazdı:

Merhaba redbox cardarine ve sr9011 almayi dusunuyorum , memnun kaldinizmi ? Bu markaya güvenebilirmiyiz ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kupabeyi    84
ero, 15.10.2022 - 14:58 yazdı:

Merhaba redbox cardarine ve sr9011 almayi dusunuyorum , memnun kaldinizmi ? Bu markaya güvenebilirmiyiz ?

Bununla ilgili konu vardı daha yeni memnun kaldığımı vs yazmıştım alabilirsiniz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ero    0
Kupabeyi, 16 saat önce yazdı:

Bununla ilgili konu vardı daha yeni memnun kaldığımı vs yazmıştım alabilirsiniz

tesekkür ederim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.