Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Markus Rühl

Kür içi tahlil sonuçlarım ne yapmalıyım

Önerilen İletiler

Markus Rühl    142

Kürde 3.haftadayım sol meme ucumda hassaslık vardı kafama göre arimidex dostinex almamak için tahlil verdim total test de bakılmasını istedim 4 gün sonra gel dediler E2 referans değeri dışında mı dostinex ne kadar almalıyım.IMG_20220908_155626.thumb.jpg.d101e2998a22c852399943a69b31cca3.jpgIMG_20220908_155728.thumb.jpg.8aa55260c3b712d169310fb8ed7b9aa7.jpgIMG_20220908_155753.thumb.jpg.9557edf41035826fc3ad66a20c4d4cd6.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Rdm    2.532

E2 çok yüksek değil, kürde normal. Prolaktini düşürmek için yarım tablet dostinex kullanabilirsin. Sonrasında  her 15 günde bir yarım tablet kullanman gerekebilir.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Markus Rühl    142
Rdm, Şimdi yazdı:

E2 çok yüksek değil, kürde normal. Prolaktini düşürmek için yarım tablet dostinex kullanabilirsin. Sonrasında  her 15 günde bir yarım tablet kullanman gerekebilir.

Dediğiniz gibi şuan yarım tablet alıyorum o zaman , peki 2 haftada 1 yarım tablet dostinex bundan sonra olması gerektiği değerlerde tutarmı prolaktini , meme ucunda kaşıntı olunca arimidex alırım nede olsa prolaktin düşük diye.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Markus Rühl    142

internetten baktığımda erkeklerde östrojen 10-50 arası olması gerek diyor bunun üstü jinekomasti yapacak değermidir , benim şuan ki değerin meme ucuna bi baskısı olur mu.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Markus Rühl    142
gokalaf, 5 dakika önce yazdı:

hastaneye gidip ne diyorsun da hormon testine bakıyorlar :D

testo kullanıyorum jinekomasti olmamak için değerlerime baktırmak istiyorum diyorsun , 10-15 dk arası nasihat dinliyorsun sonra bakıyorlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
frostinheart    48
Markus Rühl, 24 dakika önce yazdı:

internetten baktığımda erkeklerde östrojen 10-50 arası olması gerek diyor bunun üstü jinekomasti yapacak değermidir , benim şuan ki değerin meme ucuna bi baskısı olur mu.

Bunun da tamamen genetik ile ilgisi var. Benim doğal östrojenim hep 79 110 arası gidip gelir doğal halimde. Ama hiçbir sorun yaşamadım bugüne kadar.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532
Markus Rühl, 4 saat önce yazdı:

Dediğiniz gibi şuan yarım tablet alıyorum o zaman , peki 2 haftada 1 yarım tablet dostinex bundan sonra olması gerektiği değerlerde tutarmı prolaktini , meme ucunda kaşıntı olunca arimidex alırım nede olsa prolaktin düşük diye.

Evet tutar muhtemelen, eğer ereksiyon problemi yaşarsan 15 gün dolmasını beklemeden yine kullanabilirsin. Tren kullandığın için prolaktinin artması normal. Dostinex için optimum değeri kendini dinleyerek bulabilir veya riske atmamak için dedigim gibi  15 günde 1 yarım tablet kullanabilirsin.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Markus Rühl    142
Rdm, 2 saat önce yazdı:

Evet tutar muhtemelen, eğer ereksiyon problemi yaşarsan 15 gün dolmasını beklemeden yine kullanabilirsin. Tren kullandığın için prolaktinin artması normal. Dostinex için optimum değeri kendini dinleyerek bulabilir veya riske atmamak için dedigim gibi  15 günde 1 yarım tablet kullanabilirsin.

Bu akşam dostinex yuttum yarın sol göğüs ucumda ki hassasiyet geçmezse arimidex de alıyımı peki hocam.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kupabeyi    84
Markus Rühl, 3 dakika önce yazdı:

Gece gece aklıma takıldı uyuyamadım 1 tablet de arimidex aldım 2 ye bölmeye çalıştım baktım olmuyo yuttum gitti :D

Dişinle bölebilirsin ben öyle yapıyorum 😄

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
YasinS    0

Selam arkadaşlar küre başlamadan önce kan tahlili yaptıracam aç karna mı gitmem gerek Bir de hormon testi mi yaptıracam diyecem doktora.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.361
YasinS, 25 dakika önce yazdı:

Selam arkadaşlar küre başlamadan önce kan tahlili yaptıracam aç karna mı gitmem gerek Bir de hormon testi mi yaptıracam diyecem doktora.

Evet dostum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
quacky    93
Kupabeyi, 14 saat önce yazdı:

Dişinle bölebilirsin ben öyle yapıyorum 😄

arimidex baya pahalı aile hekimininde yazma yetkisi yok bu sebepten diğer yarısını muhafaza etmek sakıncalı mı yoksa atıyor musunuz? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kupabeyi    84
quacky, Bir saat önce yazdı:

arimidex baya pahalı aile hekimininde yazma yetkisi yok bu sebepten diğer yarısını muhafaza etmek sakıncalı mı yoksa atıyor musunuz? 

Atmaya gerek yok ben hap kutusuna koyup bekletiyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
quacky, Bir saat önce yazdı:

Kendi paketinde saklayabilrsin bişey olmaz yada Eczaneye git ilaç şişesi al  yarım kalan bir ilaçlarını onların içinde saklayabilrsin,,  gün içinde en yanında gezdirmek zorunda olduğun ilaçların varsa bu şekilde taşıyabilirsin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Markus Rühl    142

Toplamda 1 arimidex 1 dostinex yuttum hala sol göğüs ucumda değişik bi his var ilaçlar ne zaman etki etmeye başlar prolaktin ve östrojen düşer , olmadı tekrar tahlil vermeye gitmeyi düşünüyorum tahlil tekrar verebilir miyim belli bir sınır varmı şu kadar zamanda bir verebilirsin diye.

Özellikle yattığım zaman kendini hissettiriyor ağrı desen değil kaşıntı desen değil değişik bir his.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409

Arimidex neden kullandın? 59 çok çok normal bi değer ben 200 üstüne çıkmadan dokunmuyorum mesela sadece prolaktin icin sana söylemiştim 2 haftada 1 tablet dostinex Alman yeterliydi.Biraz jino konusunu kafana çok takmışsın dünya kadar koruyucu da alsan bu kafayla devam edersen %100 olacaksın sana söyleyeyim şimdiden herşey kafada bitiyor biraz rahat bırak kendini :) 

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    902
Emrahtkty, 1 dakika önce yazdı:

Arimidex neden kullandın? 59 çok çok normal bi değer ben 200 üstüne çıkmadan dokunmuyorum mesela sadece prolaktin icin sana söylemiştim 2 haftada 1 tablet dostinex Alman yeterliydi.Biraz jino konusunu kafana çok takmışsın dünya kadar koruyucu da alsan bu kafayla devam edersen %100 olacaksın sana söyleyeyim şimdiden herşey kafada bitiyor biraz rahat bırak kendini :) 

Bende aynı şekilde düşünüyorum. E2 rahatsız edecek boyutlara gelmediği sürece bulkta dokunmama taraftarıyım. Korku konusunda çok net şunu diyim arkadaşım 45 östrojen ve 8 prolaktin değeri ile oldu :) sürekli olacam olacam diyip korkuyordu 

• Şaşkın 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Markus Rühl    142
Emrahtkty, 2 saat önce yazdı:

Dün akşam uyuyamadım sol göğüs ucu sürekli uyarılıyor gibi ağrıya benzer bi his ama değişik rahatsız edici , gece yarısı dostinex aldım baktım geçmiyor stres yaptım arimidex de aldım , şuan hala ağrı devam ediyor F.B ye sordum dostinex yavaş yavaş düşürür prolaktini dedi  , kendi kendimi tribe sokuyorum ağrı geçmedikçe umarım yarına kadar geçer.

tahlil verdiğim iyi oldu burdan şunu anladım ana sorun prolaktin miş , 250 testo aldığımdan östrojen çok yükselmemiş , bundan sonra düzenli dostinex alıp ağrı kaşıntı hassasiyet olduğunda arimidex alıcam.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.