Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

omeryildrm

Ilk kür fikir ve öneriler

Önerilen İletiler

omeryildrm    0

Öncelikle herkese merhabalar. İsmim Ömer Yaşım 24. Spor geçmişim 15 yaşında başlayıp 18 yaşımın sonuna kadar düzenli olarak ve kesinlikle hakkını vererek çalıştığım bir geçmişim var.

40 kilo başladığım bu sporda 18 yaşımda şu formdayken daha fazla gelişemiyorum bahanesiyle uzaklaştım.  Beraber yaptığım arkadaşım sürekli benden daha fazla büyüyordu. 

Ben daha parçalıydım ancak o daha büyüktü. Salon hocam bana genetiğin çok iyi ilaca başlatalım seni yarışma yapalım derdi.

Daha sonra başka bir büyüğüm daha yaşın çok genç 25 li yaşlara kadar bekle ondan sonra ilaç düşün ama sporu bırakma demişti.  

Bir şekilde sporu bıraktım Tamamen bırakmasamda eskisi gibi düzenli beslenmiyordum antrenmanlarıma gitmiyordum. Daha sonra hayatımda

olan değişiklikler yüzünden çok fazla alkol ortamında bulundum vs vs. Şuan dediğim gibi 24 yaşımdayım arada 6 yıl gibi bir süre var. Güncel formumu da ekliycem en kısa sürede.

Göbek bölgem yağlı alkolden kaynaklı. %16-17 gibi bir yağ oranım olduğunu düşünüyorum çünkü sadece göbeğimde var. 2.5 aydır spora geri döndüm. Elimde ki ilaçlar bunlar. 

Siteden kodlarını kontrol ettiğimde orjinal duruyor. Küre hemen bu gün girmeyi düşünmüyorum 4-5 ay daha vücuduma sporu hatırlatıp yağ oranımı düşürüp beslenmemi tekrar oturtup öyle girmek istiyorum. En kısa sürede Kan tahlili verip hormonlarıma baktırıp sizle paylaşıcağım. Sizden akıl almak istiyorum, en az zararla nasıl çıkabilirim bu işin içinden. İlaç konusunda kullananlar oldu çevremde ama asla işin içine girmemiştim. Her zaman bir öcü gibi bakmıştım. Ancak spora geri döndüğümde 18 yaşında kaldırdığım ağırlıklar ağır gelince ve aynada kendime bakınca kendimi kötü hissetmemden kaynaklı hızlı bir toparlanma istedim ve bu yola başvurdum.

Umuyorum ki ilk ve son kürüm olur. Çevremde şuan yol göstericek bir tanıdığım var ancak ben daha fazla insandan fikir almak istiyorum. 

18 yaş formum :

forum.jpg

Elimdeki ilaçlar:

WhatsApp Image 2022-09-08 at 12.52.36.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Alaz    135

18 yaşında, hasat dönemine yeni yeni girmişken sporu bırakmak, hele de bu formdayken bence aldığın en yanlış kararlardan birisi olmalı. 

İlaç markası konusunda ben fikir belirtmemem, forumda daha bilgili hocalarım var ancak forumda kısa bir araştırma yapınca kullanan ve memnun olanların olduğunu gördüm. Lakin @Loving hocaya danışmanı tavsiye ederim. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
omeryildrm    0
Alaz, Şimdi yazdı:

18 yaşında, hasat dönemine yeni yeni girmişken sporu bırakmak, hele de bu formdayken bence aldığın en yanlış kararlardan birisi olmalı. 

İlaç markası konusunda ben fikir belirtmemem, forumda daha bilgili hocalarım var ancak forumda kısa bir araştırma yapınca kullanan ve memnun olanların olduğunu gördüm. Lakin @Loving hocaya danışmanı tavsiye ederim. 

O Yaşlarda çok yanlış kararlar aldım evet biride sporu bırakmaktı. Ama gerçekten gelişemiyorum diye düşünüyordum ve Beraber başladığım arkadaşım bana farkı atıp çıkmıştı. O zamanlar düşünemedim yaşım büyüdükçe gelişmem de devam eder falan şeklinde. Tek tesellim alt yapım var şuan diye düşünüyorum. Ancak aynaya baktığımda gerçekten kötü hissediyorum. Güncel formumu koyucam evimde ayna yok salonda çekiniceğim bu gün off günüm.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Alaz    135
omeryildrm, 5 dakika önce yazdı:

O Yaşlarda çok yanlış kararlar aldım evet biride sporu bırakmaktı. Ama gerçekten gelişemiyorum diye düşünüyordum ve Beraber başladığım arkadaşım bana farkı atıp çıkmıştı. O zamanlar düşünemedim yaşım büyüdükçe gelişmem de devam eder falan şeklinde. Tek tesellim alt yapım var şuan diye düşünüyorum. Ancak aynaya baktığımda gerçekten kötü hissediyorum. Güncel formumu koyucam evimde ayna yok salonda çekiniceğim bu gün off günüm.

Gelişim hızı farklı olabilir bu gayet normal. Arkadaşının gelişimine bakıp kendine set-engel oluşturmamalıydın-oluşturmamalısın. Bazı kişilerde bir anda patlama oluyor. Şuan moralini bozacağın bir durumda olmamalı, alt yapı var, natural bir çalışma ile kısa sürede toplayabilirsin, ben de sporu bıraktım bir sebepten dolayı, doblocu eniştelere dönüştüm ancak çok kısa bir süre de toplamaya başladım yine, alt yapı varsa gerisi geliyor. 

Kür için ben de seninle aynı görüşteyim, belirli bir süre daha natural devam edeceğim, sonra gireceğim. Güncel formu beklemedeyim. 

Benim konum: 

tarihinde Alaz tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
omeryildrm    0
Alaz, Şimdi yazdı:

Gelişim hızı farklı olabilir bu gayet normal. Arkadaşının gelişimine bakıp kendine set-engel oluşturmamalıydın-oluşturmamalısın. Bazı kişilerde bir anda patlama oluyor. Şuan moralini bozacağın bir durumda olmamalı, alt yapı var, natural bir çalışma ile kısa sürede toplayabilirsin, ben de sporu bıraktım bir sebepten dolayı, doblocu eniştelere dönüştüm ancak çok kısa bir süre de toplamaya başladım yine, alt yapı varsa gerisi geliyor. 

Kür için ben de seninle aynı görüşteyim, belirli bir süre daha natural devam edeceğim, sonra gireceğim. 

Yaşın verdiği sabırsızlıktı sanırım 4-5 ay antrenman yapıyosun bakıyosun kolun yarım cm büyümüş falan. Evet direk küre girmek saçma geliyor bana. Şuan hala adapte olmaya çalışıyorum beslenme uyku düzeni ve spor şeklinde. Her şey rayına oturursa ve 4-5 ay sonra hala istediğim yerde olamazsam bu ilaçlarla küre gireceğim. Umarım dediğiniz gibi Toparlarım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Alaz    135
omeryildrm, Şimdi yazdı:

Yaşın verdiği sabırsızlıktı sanırım 4-5 ay antrenman yapıyosun bakıyosun kolun yarım cm büyümüş falan. Evet direk küre girmek saçma geliyor bana. Şuan hala adapte olmaya çalışıyorum beslenme uyku düzeni ve spor şeklinde. Her şey rayına oturursa ve 4-5 ay sonra hala istediğim yerde olamazsam bu ilaçlarla küre gireceğim. Umarım dediğiniz gibi Toparlarım.

Toparlarsın emin ol, kendi konumu ekledim mesela, 3 haftalık gibi bir süreçte ki bu süreçte sağlam bir antrenman düzeni de yok. Vücut toparlanmaya başladı, eski irilik olmasa da en azından şekil almaya başladı vücudum. 

Ben o karamsarlığa kapıldığım zamanlarda, gelişen bölgelerimi göz önünde bulundurarak ile kendimi karamsarlıktan çıkarıyordum; "kolum birçok kişiye göre daha yavaş irileşiyor ancak sırtım çok hızlı gelişim gösteriyor" şeklinde ve bu beni sporu bırakmamdan alıkoyuyordu. Aynen devam bence, bozma. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
omeryildrm    0
Alaz, 1 dakika önce yazdı:

Toparlarsın emin ol, kendi konumu ekledim mesela, 3 haftalık gibi bir süreçte ki bu süreçte sağlam bir antrenman düzeni de yok. Vücut toparlanmaya başladı, eski irilik olmasa da en azından şekil almaya başladı vücudum. 

Ben o karamsarlığa kapıldığım zamanlarda, gelişen bölgelerimi göz önünde bulundurarak ile kendimi karamsarlıktan çıkarıyordum; "kolum birçok kişiye göre daha yavaş irileşiyor ancak sırtım çok hızlı gelişim gösteriyor" şeklinde ve bu beni sporu bırakmamdan alıkoyuyordu. Aynen devam bence, bozma. 

Teşşekür ederim. Konunuzu inceledim. Umarım en iyi şekilde toparlarız. Hayatımdan bir daha asla çıkarmayı düşünmüyorum bu sporu. Bir daha öyle hatalar yok.. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
omeryildrm    0

Kür Planlamasında 2 ml testo 2 ml deca diye planlandı ancak Şöyle bir sorum olucak sizlere bilgisizlikten soruyorum. 2ml yani 800 mg testo ve 800 mg deca fazla değil mi bana mı fazla geldi? bu arada 10 hafta deca 16 hafta da testo şeklinde son 6 hafta deca yok.

tarihinde omeryildrm tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kartal1329    3
omeryildrm, 2 dakika önce yazdı:

Kür Planlamasında 2 ml testo 2 ml deca diye planlandı ancak Şöyle bir sorum olucak sizlere bilgisizlikten soruyorum. 2ml yani 800 mg testo ve 800 mg deca fazla değil mi bana mı fazla geldi?

O hocanı engelle direkt

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
omeryildrm    0
Kartal1329, 5 dakika önce yazdı:

O hocanı engelle direkt

Bende anlam veremedim. Kaçar ml çekicem diye sorduğumda 2 birinden 2 birinden dedi şaşırdım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
quacky    93
omeryildrm, 1 saat önce yazdı:

Bende anlam veremedim. Kaçar ml çekicem diye sorduğumda 2 birinden 2 birinden dedi şaşırdım.

Böyle bir tavsiye verdiyse ilaç underdose olabilir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
omeryildrm    0
quacky, 12 dakika önce yazdı:

Böyle bir tavsiye verdiyse ilaç underdose olabilir.

ilaçların fotoğrafları var 400mg yazıyor ama?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
swager    43
omeryildrm, 14 dakika önce yazdı:

bu forumda birkaç ay takılınca piyasanın ne kadar leş ve sahtekar kaynadığını görürsün hocam. elindeki ilaçlar ne kadar kalitelidir bilmiyorum ama skandal eksik olmuyor bu alemde.

edit: forumda leş ve sahtekarlık yok burda ifşa oluyorlar manasında yazdım yanlış anlaşılma olmasın. zaten burda satıcı isimlerini alenen yazmak mal satmak yasak.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
quacky    93
omeryildrm, 2 dakika önce yazdı:

İşte mevzu bu 400mg ilacın kaç mgsi testo? O yüzden underdose olabilir dedim. Hammaddeyi azaltıp kâr ediyorlar. Adam 2 ml kullan diyorsa bunu bilerek söylüyodur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
omeryildrm    0
quacky, 23 dakika önce yazdı:

İşte mevzu bu 400mg ilacın kaç mgsi testo? O yüzden underdose olabilir dedim. Hammaddeyi azaltıp kâr ediyorlar. Adam 2 ml kullan diyorsa bunu bilerek söylüyodur.

Anladım valla bilgim yok. Ben sadece ilaçların üzerinde yazan kodu ilaçların sitesinde kontrol ettim orjinal yazdı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kerem kurt    67
omeryildrm, 2 saat önce yazdı:

Kür Planlamasında 2 ml testo 2 ml deca diye planlandı ancak Şöyle bir sorum olucak sizlere bilgisizlikten soruyorum. 2ml yani 800 mg testo ve 800 mg deca fazla değil mi bana mı fazla geldi? bu arada 10 hafta deca 16 hafta da testo şeklinde son 6 hafta deca yok.

800 mg testo  ve deca?? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
omeryildrm    0
Kerem kurt, 16.09.2022 - 00:06 yazdı:

800 mg testo  ve deca?? 

Sordum ben kendisine bizim deca mız da testo muzda farklı dedi. kısa ve uzun ester karışık o yüzden böyle al diyorum dedi. Abilerim hocalarım bi yol gösterseniz bana çok mutlu olurum..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
STALOB    126
omeryildrm, 15.09.2022 - 21:06 yazdı:

kardeşim ilacın yarısı boş zaten o doz yanı 300 deca 600 testo ya  falan denk gelir. o yüzden yüksek doz yazıyo 

tarihinde STALOB tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
omeryildrm    0
STALOB, Şimdi yazdı:

kardeşim ilacın yarısı boş zaten o doz yanı 300 deca 600 testo ya  falan denk gelir

bu camia da yeniyim bilmediğimden soruyorum sitesinden kodları kontrol ettiğimde orjinal çıkıyor. evogen pharma böyle mi ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
omeryildrm    0

Bu arada tam form fotoğramı çekemedim ancak geçen insta hikaye atmıştım ondan az çok belli formum. sadece göbeğimi biraz içeri çekiyorum şuan böyleyim.

@Loving hocam sizden bir görüş bekliyorum.

forum yeni.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
STALOB    126

valla aldığın hoacya göre değişir testosunu 400 e verende var 800 e verende bilemiyorum iyi yorumda var kötü yorumda . tr üretim

tarihinde STALOB tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
omeryildrm    0
STALOB, Şimdi yazdı:

valla aldığın hoacya göre değişir testosunu 400 e verende var 800 e verende bilemiyorum iyi yorumda var kötü yorumda 

Aldığım insan yakın arkadaşımın hocası ve beraber kullandılar ilaçlar çalıştı çocuk makina gibi oldu. Güvenilir biri. o konuda sorun yok. Ancak ben bu konularda çok cahil olduğum için forumda bu konuyu açtım. Değerli abilerimin düşüncelerini duymak istedim. ancak hiçbiri yazmadı bile. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
STALOB    126
omeryildrm, Şimdi yazdı:

Aldığım insan yakın arkadaşımın hocası ve beraber kullandılar ilaçlar çalıştı çocuk makina gibi oldu. Güvenilir biri. o konuda sorun yok. Ancak ben bu konularda çok cahil olduğum için forumda bu konuyu açtım. Değerli abilerimin düşüncelerini duymak istedim. ancak hiçbiri yazmadı bile. 

ancak kullanan varsa yorum yapabilir kankam o da çok sağlıklı değil sana tavsiyeleri lab üretim ilaçlar olacaktır. fiyatları ne ilaçların 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
omeryildrm    0
STALOB, 7 dakika önce yazdı:

ancak kullanan varsa yorum yapabilir kankam o da çok sağlıklı değil sana tavsiyeleri lab üretim ilaçlar olacaktır. fiyatları ne ilaçların 

hocam referansım var sorun yok fiyatı söylemeyi doğru bulmuyorum o yüzden yazmıycam. Benim konu açma amacım abilerim hocalarım bana bir yol gösteresin diyeydi. bana desinler ki kullanma kardeşim veya kullan güzel olur iyi olur. Ben bu sporu her zaman sevdim ve bu yolda kariyer bile yapmak istiyordum zamanında. sadece onaylayan bir büyüğe ihtiyacım var. Boş yere plaj vücudu için vücudumun hormonlarıyla oynamak istemiyorum. Genetik belli. Olur mu olmaz mı diye soruyorum sadece. Ancak maalesef yazmıyorlar.

tarihinde omeryildrm tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kerem kurt    67
omeryildrm, 39 dakika önce yazdı:

Sordum ben kendisine bizim deca mız da testo muzda farklı dedi. kısa ve uzun ester karışık o yüzden böyle al diyorum dedi. Abilerim hocalarım bi yol gösterseniz bana çok mutlu olurum..

Bence başlangıcı dozları için yüksek bir miktar 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.