Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Alaz

Kür öncesi hazırlık (ilk kür)

Önerilen İletiler

Alaz    28

Merhaba Dostlarım,

Öncelikle kısaca kendimden bahsedeyim;

Kilo: 86-87

Boy: 183

Spor geçmişim 4 yılı buluyor, hatta geçiyor. Ancak büyük oranda parça parça bir spor hayatım oldu. Zira sürekli şehir değişikliği gibi durumlar oldu. 

Düzenli spor yaptığım bir dönemde, doğuştan gelen bir problem nüksetti (yaklaşık 3 sene önce) ve spora ara verdim, daha sonra ise çözümü yine sporda aradım ve kalıcı olarak yendim. Yoksa düzenli olarak koluma botoks işlemi uygulanacaktı. Sol elim kapanmıştı, parmaklarım açılmıyordu. Doktor doktor gezdik, hepsi çeşitli yanlış teşhisler koydu, karpal tünel sendromu vb. ancak en sonunda doğru doktor bulundu ve doğru teşhis koyuldu. Meğersem olay benim doğumuma, ölü olarak doğmama dayanıyor. :D Neysem sadede gelirsek, şuan şükür turp gibiyim, sorunu kendi yöntemlerimle kendim, o sorunun nüksetmesine yol açan ağırlıkların kat be katına girebilecek düzeye ulaştım hatta ilk powerlift yarışmama girecektim 1 sene önce ancak sorun çıktı, giremedim. 

Vücudumu kelimeler ile tarif edersem;
-Sırt-kanat ve omuz konusunda genetik olarak şanslı olduğumu düşünüyorum. Basit düzeyde çalışmanın karşılığını bile fazlasıyla aldığım bölgeler.

-Göğüs konusunda, hiç ısınamadım göğüs genetiğime. 

-Karın, genel olarak ağırlık vermedim hiç bu bölgeye (şuan hariç, yağ yakım sürecindeyim. )

-Bacaklar ise, zamanında atletizm ile ilgilenirken aşırı koşu egzersizleri yapıyordum, hacim için yoğun çalışma gerekiyor. 

1 sene önce powerlift yarışmasına hazırlanırken, formum orta seviyeydi, aksilik çıktı, yarışamadım ve sonra spora tamamen ara verdim. 96 kilo olarak ara verdim, daha sonra tabi ki yağlanma oldu, beslenme düzensiz ve büyük oranda kirliydi. Basit egzersizler bile yapmadım. Ancak şimdi tekrar başladım. 3 hafta oldu sıfırdan temiz bir şekilde yöneleceğim. Büyük oranda düzenimi kurdum sayılır. @Loving hocamla da konuştum, onun yönlendirmesi ile küre başlayacağım, ancak başlamadan önce bir süre daha naturel şekilde yağ yakmak istiyorum. 

Yaklaşık olarak 1-2 sene önceki formumdan fotoğraflar: 

Eski (1).jpg Eski (2).jpg Eski (3).jpg

Eski (4).jpg Eski (5).jpg Eski (6).jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Alaz    28

Sporu bıraktıktan sonraki halim: 

Patates.jpg

Yağ oranım aşırı derecede arttı, fotoğrafta belli olmayabilir belki ancak göbek aldı başını gitti, bel büyük fırın simidine döndü. Doblocu enişte oldu kısaca. 

3 haftalık yağ yakımı ağırlıklı beslenme ve evde çalışma sonucu şuan ki form: 

Damarlanma tekrar başladı, fotoğraflarda belli olmasa da kollarda ki o silinen damarlar-kaybolan damarlar yerini almaya başladı, hızlı bir geri dönüş oluyor gibime geliyor. 3 haftalık bu süreçte yaklaşık olarak 6 kilo verdim. Mümkün olduğunca kastan gitmemesi için uğraştım, ki gitmedi gibi duruyor. 

3 haftalık (1).jpg 3 haftalık (2).jpg 3 haftalık (3).jpg

3 haftalık (4).jpg 3 haftalık (5).jpg

Konuyu açma sebebim, ilerleyişimi burada haftadan haftaya ya da aydan aya kaydetmek. Hem benim için hem de küre girecek olan yeni arkadaşlar için bir günlük oluşturmak. Tabi ki, platformdaki değerli hocalarında önerilerini almak gibi bir seçeneği göz ardı edemem. :)

@Loving hocamla kararlaştırdığımız kur:

-Test En

-Bolde

-Anapol

Programa ait bilgilerden ise küre başlayacağım zaman paylaşacağım. 👍

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Alaz    28

İlk defa bu denli sağlam bir yağ yakımı geçiriyorum. Bu fotoğrafı şuan tek çektiğim bu diye attım :D, güncel form için fotoğraf atacağım. Yağ gittikçe, vücudum daha da büyük gözükmeye başladı gözüme, bilhassa da arka kol-omuz...

Kendi belirlediğin doğal yağ yakım sürecini tamamladığım an, Burak hoca ile kür için start vermiş olacağız. Dipnot foto tost makine, evet. :D

c991b1c9-4641-41d3-a5a5-d17564c2f176.jpg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
frostinheart    28
gönderildi (düzenlendi)

Bence göğüs genetiğiniz kötü değil kütle koymaya devam ettikçe genel olarak daha çok belli edecektir ebatlarını. Ben spora yeni başladığımda göğüslerim küçük  zannediyordum birkaç ay sonra çeneme değecek uzunluğa ulaştı.  Azimle devam edin diyorum başarılarınızın devamını dilerim :)

tarihinde frostinheart tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Alaz    28
frostinheart, 8 dakika önce yazdı:

Bence göğüs genetiğiniz kötü değil kütle koymaya devam ettikçe genel olarak daha çok belli edecektir ebatlarını. Ben spora yeni başladığımda göğüslerim küçük  zannediyordum birkaç ay sonra çeneme değecek uzunluğa ulaştı.  Azimle devam edin diyorum başarılarınızın devamını dilerim :)

Hocam sizin göğüsler için şunu söyleyebilirim ki, size has, çok çok iyi genetik artı. (Konunuzu inceledim, takipteyim) :) Zira o form ve irilikte göğüs genetiği pek rastlanılmaz, umuyorum ki kütle koyduğum zaman göğüslerim beni şaşırtır ve dediğiniz gibi olur. Yağ yaktıkça ve sertlik kazandıkça formu belli olmaya başladı, hafiften gözüme hoş gözüküyorlar. :) 

Teşekkür ediyorum, devam edeceğim, bu sefer bırakmak yok...

hectordoyle, 36 dakika önce yazdı:

Burak hoca ile çalışmakla iyi bir karar vermişsin, şimdiden başarılar dilerim :D 

Sağlam adımlar atalım, sağlam sonuçlar alalım. :) Teşekkür ediyorum...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
frostinheart    28
Alaz, 5 dakika önce yazdı:

Hocam sizin göğüsler için şunu söyleyebilirim ki, size has, çok çok iyi genetik artı. (Konunuzu inceledim, takipteyim) :) Zira o form ve irilikte göğüs genetiği pek rastlanılmaz, umuyorum ki kütle koyduğum zaman göğüslerim beni şaşırtır ve dediğiniz gibi olur. Yağ yaktıkça ve sertlik kazandıkça formu belli olmaya başladı, hafiften gözüme hoş gözüküyorlar. :) 

Teşekkür ediyorum, devam edeceğim, bu sefer bırakmak yok...

Sağlam adımlar atalım, sağlam sonuçlar alalım. :) Teşekkür ediyorum...

Teveccühünüz hocam elimizden geldiğince yapıyoruz birşeyler :)) Ben de sizin gelişimi takipteyim güzel sonuçlar çıkacağına inanıyorum zamanla B|

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Alaz    28
frostinheart, 37 dakika önce yazdı:

Teveccühünüz hocam elimizden geldiğince yapıyoruz birşeyler :)) Ben de sizin gelişimi takipteyim güzel sonuçlar çıkacağına inanıyorum zamanla B|

Sağlam şekilde yapıyorsunuz hocam valla👌💪

Ben de öyle umuyorum, inanıyorum, bu vücut beni yarı yolda bırakmaz 😅

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Alaz    28

Yağ yakım süreci devam ediyor. Bel kalmadı büyük oranda. Bir süre Broksin-Aspirin-Kafein üçlüsü deneme fikrim var bakalım etkisi nasıl olacak. 💪

IMG_20220919_104812.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    12
Alaz, 22.09.2022 - 15:29 yazdı:

Yağ yakım süreci devam ediyor. Bel kalmadı büyük oranda. Bir süre Broksin-Aspirin-Kafein üçlüsü deneme fikrim var bakalım etkisi nasıl olacak. 💪

Kesinlikle önermiyorum geçen hafta kullandım cok gereksiz bir kalp carpıntısı yapıyor antrenmanda verdigi güc mükemmel olsada her saniye bayılacak gibi hissettiginiz icin adam akıllı antrenman cıkaramıyorsunuz illa kullanıcam dersende max 30 efedrin abi

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Alaz    28
Jacop, 24.09.2022 - 17:48 yazdı:

Kesinlikle önermiyorum geçen hafta kullandım cok gereksiz bir kalp carpıntısı yapıyor antrenmanda verdigi güc mükemmel olsada her saniye bayılacak gibi hissettiginiz icin adam akıllı antrenman cıkaramıyorsunuz illa kullanıcam dersende max 30 efedrin abi

Aslında buraya yazmadan önce uygulamaya başladım. Vücudumun kafein toleransı yüksek, o yüzden farklı bir tecrübe olması ve etkisi nasılmış görmek adına denemek istedim. Ben de kalp çarpıntısı yapmadı, evet güzel bir enerji verdi, belki terlemeyi de minimal seviyede bir tık arttırmış olabilir ancak öyle ahım şahım etki görmedim. 

Direkt olarak efedrin kullanımını daha riskli görüyorum. Broksin, biraz daha masum kalıyor. Zira Broksin içerisinde yer alan efedrin seyreltilmiş halde bulunuyor. 

Güzel bir tecrübe oldu en azından. 1 hafta sonra definisyon sürecini sonlandırıyorum zaten, %85 oranında istediğime ulaştım, sağlam yağ yaktım.  

Definisyon dönemini sonlandıyorum pazartesi günü. Sonuna geldiğimi hissettim, daha ötesi şuan ki durumda beni bayağı zorlar, yağ gittikçe kas ağrıları fazlalaştı ancak tabi ki gereken vitaminleri alıyorum, ancak artık karşı konulamaz şekilde carb isteği var. :D

Son kilo: 80, kas kaybı yaşamadım, çok net diyebilirim bunu. 

Tahlillerimi de yaptırdım. Yakın zamanda Burak hoca ile ilk kürün startını veriyoruz. Kür öncesi gerekli ilaçlar, takviyeler, vitaminler onların stoğunu yapıyorum şuan. :D 

tahlil.png

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet ve benzerine başlamayınız.