Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Determinant

Yohimbine

Önerilen İletiler

Determinant    3

Merhabalar yohimbine ile tek basına yag yakımı saglıyabilirmiyim acaba ? Daha önce hiçbir urun kullanmadım dolayısıyla hangi fiyat aralıgında olması gerektigini bilmiyorum, kullandıgınız bir marka var ise yazabilirsiniz yada bu marka sahte almayın dediginiz tessekur ederim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

holyland    321

dietini yaparsan normal vereceğinden daha hızlı olur tabi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
scorocco    113

Alt kısımda bulunan wp butonundan iletişimr geçin burak hoca bilgili bu konuda destek alabilirsiniz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    637

Kendi tecrübemi aktarayım, şuanda sabah aç karna kardiyodan 15 dk önce 1 bardak filtre kahve ile beraber 10 mg (5 tablet) yohimbine kullanıyorum ve  farkı hissediyorum. Yohimbine almadan önce yaptığım kardiyolarda çok yorgun ve bitkin hissederken şuanda daha fazla kardiyo yapabiliyorum ve kardiyodan sonra hiçbir şekilde yorgunluk veya açlık hissi belli bir süre  olmuyor. IF tarzı bir diyet yapan biri için bence çok iyi bir yağ yakıcı. Adrenalin ve nöradrenalin seviyelerini artırdığı için terlemeyi ve performansı artırıyor. Ayrıca libido ve ereksiyonlara da olumlu bir etkisi var. Yan etki olarakta sadece arada sırada kulak çınlaması ve çok seyrek baş ağrısı oluyor.

Dikkat edilmesi gereken nokta insülin seviyeleri düşükken alınması gereken bir ilaç. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Determinant    3

Yok hocam kendisi aramam gerektigini soylıyor ben tanımadıgm biriyle konusamıyorum anksiyetem tutuor heycanlanıyorum soyledim ama bir ise yaramadı yapıcak birsey yok kendisi bu sekilde çalısıyor saygı duymak lazim

scorocco, 9 saat önce yazdı:

Alt kısımda bulunan wp butonundan iletişimr geçin burak hoca bilgili bu konuda destek alabilirsiniz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321
Determinant, 1 saat önce yazdı:

Yok hocam kendisi aramam gerektigini soylıyor ben tanımadıgm biriyle konusamıyorum anksiyetem tutuor heycanlanıyorum soyledim ama bir ise yaramadı yapıcak birsey yok kendisi bu sekilde çalısıyor saygı duymak lazim

google ye yaz konuştur ordan robotu

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Valhallaxd    143
Determinant, 2 saat önce yazdı:

dostum yanlış anlama ama telefonda birisiyle konuşamıyorsan bu tarz ilaçlardan uzak dur hiç şakası yok daha kötü olursun neden terliyorum diye panik atak geçirirsin

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Determinant    3
Valhallaxd, 8 dakika önce yazdı:

dostum yanlış anlama ama telefonda birisiyle konuşamıyorsan bu tarz ilaçlardan uzak dur hiç şakası yok daha kötü olursun neden terliyorum diye panik atak geçirirsin

Clen kullandgmda oyle olmustu ama çok etkilememisti fakat bırakmıstim gerçekten artık napacagımı bilmiyorum bu ilaçları kullandıgımdan beri kilo aldım haftanın 5 gunu antreman cardio diyet ama birsey oldugu yok tabiki var ama yani tatmin etmiyor hala yaglısın sadece kotuye gitmiyor yerimde sayıyorum sadece ilaçlarıda kesmiyolar hocada biraz uzdu beni ama sorun degil belki yanlıs anlamıstır tessekur ederim onerileriniz için

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kerem kurt    67
Determinant, 6 dakika önce yazdı:

Clen kullandgmda oyle olmustu ama çok etkilememisti fakat bırakmıstim gerçekten artık napacagımı bilmiyorum bu ilaçları kullandıgımdan beri kilo aldım haftanın 5 gunu antreman cardio diyet ama birsey oldugu yok tabiki var ama yani tatmin etmiyor hala yaglısın sadece kotuye gitmiyor yerimde sayıyorum sadece ilaçlarıda kesmiyolar hocada biraz uzdu beni ama sorun degil belki yanlıs anlamıstır tessekur ederim onerileriniz için

Her zaman bir kırılma noktası olacaktır beslenmen mükkemelse karb dalgalanması yapabilirsin clen brakınca kilo alman normal korkmaya herek yok

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Determinant    3
Kerem kurt, 32 dakika önce yazdı:

Her zaman bir kırılma noktası olacaktır beslenmen mükkemelse karb dalgalanması yapabilirsin clen brakınca kilo alman normal korkmaya herek yok

Yok be hocam clenden dolayı degil bu antidepresen ve psikoterapi ilaçları yuzunden kilo aldım ve kilo vermem oldukça zor oluyor doktorumlada konuştum ama kesmedi ilaçları

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kerem kurt    67
Determinant, 37 dakika önce yazdı:

Yok be hocam clenden dolayı degil bu antidepresen ve psikoterapi ilaçları yuzunden kilo aldım ve kilo vermem oldukça zor oluyor doktorumlada konuştum ama kesmedi ilaçları

Önemli olan senin azmetmen kırılma moktası elbet olacaktık ama unutma clende kilo almana etkili

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.