Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

ozbe"

Only testo başlama

Önerilen İletiler

ozbe"    33

image.png.e34c5d05ddaef7563c0fb3e7a405a81c.png

E2 ölçen devlet hastanesi bulamadım haftalık 250 mg düşünüyorum ilk 4 hafta, sonra 500 devam edip 15 haftalık yapıp bitiricem 

İran testo temin ettim L. hocamın sayesinde gelişmeleri paylaşırım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rastlantisal    5.229
ozbe", 9 saat önce yazdı:

image.png.e34c5d05ddaef7563c0fb3e7a405a81c.png

E2 ölçen devlet hastanesi bulamadım haftalık 250 mg düşünüyorum ilk 4 hafta, sonra 500 devam edip 15 haftalık yapıp bitiricem 

İran testo temin ettim L. hocamın sayesinde gelişmeleri paylaşırım.

Boy, kilo, yaş, küre girmek istemekteki amaç, güncel form, spor geçmişi vs vs vs gibi şeyleri bizle paylaşır mısın?

• Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ozbe"    33

Hocam kusura bakmayın Yazmayı Unutmuşum

4 Yıl düzenli spor yapıp 2 sene ara vermek zorunda kaldım Şimdi tekrardan 5 ay oldu düzenli başlayalı , yaşım 24 boyumn1.80 kilom 80 karın kaslarım çok az belli yağ oranımı bilmiyorum 

tarihinde ozbe" tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.229
ozbe", 16 dakika önce yazdı:

Hocam kusura bakmayın Yazmayı Unutmuşum

4 Yıl düzenli spor yapıp 2 sene ara vermek zorunda kaldım Şimdi tekrardan 5 ay oldu düzenli başlayalı , yaşım 24 boyumn1.80 kilom 80 karın kaslarım çok az belli yağ oranımı bilmiyorum 

Karın kasın az belli ise 15 civarıdır o.

Bence en az 6-8 ay daha spor yapıp sonra kür konusunu düşün. Bırak vücut yeniden içselleştirsin spor konusunu.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ozbe"    33

Hocam sizleri herzaman dinlerim Tamamdır 8 ay daha ben düzenli şekilde devam edeyim , peki hocam 250 mg başlayıp 500 mg bitirmeyi düşünüyorum uygunmudur

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.229
ozbe", Şimdi yazdı:

Hocam sizleri herzaman dinlerim Tamamdır 8 ay daha ben düzenli şekilde devam edeyim , peki hocam 250 mg başlayıp 500 mg bitirmeyi düşünüyorum uygunmudur

Gayet uygundur ama süreyi kısa tutma only testo küründe.

Chromium dolabında dursun. Kür boyunca testisler çok küçülürse 1/4 doz uygular devam edersin. Kısa testo kürleri ile kalıcı sonuç almak zor. Tüm planını bence en azından 6 ay kürde olacakmış gibi yapmalısın.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kupabeyi    84

rastlantisal, 5 dakika önce yazdı:

Chromium dolabında dursun. Kür boyunca testisler çok küçülürse 1/4 doz uygular devam edersin. Kısa testo kürleri ile kalıcı sonuç almak zor. Tüm planını bence en azından 6 ay kürde olacakmış gibi yapmalısın.

Ümit Hocam 6 ay dediğiniz aralıksız 6 ay mı yoksa 2 cycle şeklinde yapılabilir mi ? Belki 10-12 haftalık 2 cycle şeklinde uygulansa yaz dönemine kadar atrofi daha az meydana gelebilir 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.229
Kupabeyi, 4 dakika önce yazdı:

Ümit Hocam 6 ay dediğiniz aralıksız 6 ay mı yoksa 2 cycle şeklinde yapılabilir mi ? Belki 10-12 haftalık 2 cycle şeklinde uygulansa yaz dönemine kadar atrofi daha az meydana gelebilir 

Only testo aralıksız 6 ay yapılabilir. Bu aslında bünyeye de bağlı. Baktın ki 4. ayda verim durdu direk TRT doz ile 2 ay sonra kür doz devam. 

Ona neden 6 ay dedim? Çünkü ve bence güzel görünmek için istiyor. Yağ oranı ve anlattığına göre genel vücut kompozisyonu iyi. Nisanda testo prop ile cuta başlasa bütün yazı cut olarak fighter body görüntüsü ile geçirir ki bence çok da mutlu olur :)

Şöyle bir gerçek var. Mesela testo verimi 4. ayda durdu ama almaya devam ediyorsun. Hiç bir şey yapmazsa bile o geldiğin son hali bununla koruyabilirsin.

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gymibo    137
rastlantisal, 1 saat önce yazdı:

hocam günaydınlar,chromium eczane stoklarında yok diyor. Siz eczanelerden mi temin ediyorsunuz?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.229
gymibo, 1 dakika önce yazdı:

hocam günaydınlar,chromium eczane stoklarında yok diyor. Siz eczanelerden mi temin ediyorsunuz?

Günaydın,

Benim eczacı çevrem geniş rica ediyorum bir şey lazım olduğunda bulabiliyorlar. Eczane eczane gezmen lazım. Üroloji bölümü olan özel hastane yakınındaki eczanelerde veya eğitim araştırma yakını eczanelerde bulabilme ihtimalin var. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gymibo    137
rastlantisal, 1 dakika önce yazdı:

Günaydın,

Benim eczacı çevrem geniş rica ediyorum bir şey lazım olduğunda bulabiliyorlar. Eczane eczane gezmen lazım. Üroloji bölümü olan özel hastane yakınındaki eczanelerde veya eğitim araştırma yakını eczanelerde bulabilme ihtimalin var. 

Hocam ben yaklaşık 2 aydır testosteron masteron küründeyim mevcut konum var,testisler biraz küçüldü. Boldenon testosteron kürüne başladım şimdi yani kür uzadı. Chromium nasıl kullanım önerirsiniz benim için? ayrıca muadili var mıdır? preglyn vs. İlginize teşekkür ederim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.229
gymibo, Şimdi yazdı:

Hocam ben yaklaşık 2 aydır testosteron masteron küründeyim mevcut konum var,testisler biraz küçüldü. Boldenon testosteron kürüne başladım şimdi yani kür uzadı. Chromium nasıl kullanım önerirsiniz benim için? ayrıca muadili var mıdır? preglyn vs. İlginize teşekkür ederim.

2 ay kullanım için çok kısa. Kürde 6 ay geçirmeden kullanmanı tavsiye etmem. Muadili var ama erkek üreme sisteminde pek etkili değil gibi. Ovitrelle

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gymibo    137
rastlantisal, Şimdi yazdı:

2 ay kullanım için çok kısa. Kürde 6 ay geçirmeden kullanmanı tavsiye etmem. Muadili var ama erkek üreme sisteminde pek etkili değil gibi. Ovitrelle

Sanırım pct dönemine denk gelecek o zaman kullanımım için,boldenon kürüyle 6 ay olacak. O halde şuanlık gerek yok. :) teşekkür ederim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.229
gymibo, 2 dakika önce yazdı:

Sanırım pct dönemine denk gelecek o zaman kullanımım için,boldenon kürüyle 6 ay olacak. O halde şuanlık gerek yok. :) teşekkür ederim.

Kürde iken testis küçülmesi normal. Panik yapılacak bir şeyi yok. Uzun kürlerde amacını unutup tembelleşmesin diye bunu yapabiliyoruz.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ozbe"    33

@rastlantisal hocam yazılarınızı okurken okadar keyif alıyorumki sizlere çok teşekür ederim bu bilgiler için 

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ArdaK2    53
rastlantisal, 5 saat önce yazdı:

Only testo aralıksız 6 ay yapılabilir. Bu aslında bünyeye de bağlı. Baktın ki 4. ayda verim durdu direk TRT doz ile 2 ay sonra kür doz devam. 

Ona neden 6 ay dedim? Çünkü ve bence güzel görünmek için istiyor. Yağ oranı ve anlattığına göre genel vücut kompozisyonu iyi. Nisanda testo prop ile cuta başlasa bütün yazı cut olarak fighter body görüntüsü ile geçirir ki bence çok da mutlu olur :)

Şöyle bir gerçek var. Mesela testo verimi 4. ayda durdu ama almaya devam ediyorsun. Hiç bir şey yapmazsa bile o geldiğin son hali bununla koruyabilirsin.

Hocam ilk kürden de 6 ay yapılabilir mi ve bu 6 ayın içinde örneğin 3 ay bulk 2 ay cut 1 ay bulk örnek bu şekilde yapılabilir mi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.229
ArdaK2, Bir saat önce yazdı:

Hocam ilk kürden de 6 ay yapılabilir mi ve bu 6 ayın içinde örneğin 3 ay bulk 2 ay cut 1 ay bulk örnek bu şekilde yapılabilir mi 

Tabi ki yapılabilir. Ancak senin için bu uygun mu bilmemiz için yaş boy kilo spor geçmişi vs vs vs gibi bilgileri edinmem gerek.

2 ay cut için az bu arada. Şimdi söylemesi kolay geliyor ama uygulaması zor :)

tarihinde rastlantisal tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ArdaK2    53
rastlantisal, 16 dakika önce yazdı:

Tabi ki yapılabilir. Ancak senin için bu uygun mu bilmemiz için yaş boy kilo spor geçmişi vs vs vs gibi bilgileri edinmem gerek.

2 ay cut için az bu arada. Şimdi söylemesi kolay geliyor ama uygulaması zor :)

Neden az hocam 2 ay da epey yağ yakılmaz mı aklımda 3 ay bulk 2 ay cut 1 ay tekrar bulk var yağ oranım %14 uygulaması zor derken nesi zor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.229
ArdaK2, 41 dakika önce yazdı:

Neden az hocam 2 ay da epey yağ yakılmaz mı aklımda 3 ay bulk 2 ay cut 1 ay tekrar bulk var yağ oranım %14 uygulaması zor derken nesi zor

Diyetine ve iradene bağlı. Yanında Tren Ace gibi güçlü anabolikler olsa evet kurursun. Ama only testo ile çok sert diyetler gerekecek. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ArdaK2    53
rastlantisal, Bir saat önce yazdı:

Diyetine ve iradene bağlı. Yanında Tren Ace gibi güçlü anabolikler olsa evet kurursun. Ama only testo ile çok sert diyetler gerekecek. 

Hocam natural e göre daha hızlı kururum ama deme

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
STALOB    126
ArdaK2, 3 dakika önce yazdı:

Hocam natural e göre daha hızlı kururum ama deme

bu sadece beslenmene ve kardiona bağlı fakat sadece testo e ile  kuruma hedefin bi tık saçma 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ozbe"    33

Elimdeki koruyucu olarak bunlar varr klomen ve tamofxsn bolca var eklemem gereken başka bişi varmıdır 

EF7508F8-1438-4247-AB31-F8FABABA0BF2.thumb.jpeg.d6dd8413f452e121495d8467df6dd9bb.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Valhallaxd    141
ozbe", 18 saat önce yazdı:

Elimdeki koruyucu olarak bunlar varr klomen ve tamofxsn bolca var eklemem gereken başka bişi varmıdır 

EF7508F8-1438-4247-AB31-F8FABABA0BF2.thumb.jpeg.d6dd8413f452e121495d8467df6dd9bb.jpeg

Deve dikeni (milk thistle) ekleyebilirsin

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
scorocco    113
rastlantisal, 3.09.2022 - 10:44 yazdı:

Abicim selam yorumunu okudum;

Pct sürecindeyim

3 kutu chormion kullanman gerekirken terarikte problem oldu

4 kutu ovitrelle devam ediyorum etkisi biraz daha az olduğu için

pct de iş görmezmi sizce ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219
scorocco, 1 dakika önce yazdı:

Abicim selam yorumunu okudum;

Pct sürecindeyim

3 kutu chormion kullanman gerekirken terarikte problem oldu

4 kutu ovitrelle devam ediyorum etkisi biraz daha az olduğu için

pct de iş görmezmi sizce ? 

İstanbulda bazı eczanelerde pregnyl mevcut .. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.