Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Hasann

Yaptığım pct protokolu doğru mu ?

Önerilen İletiler

Hasann    6

Daha önce yine konu açmıştım sagolsun @rastlantisalhocamın verdiği değerli bilgiler ve yardımları sağolsun 750 mg testo 750 mg boldenon 100 mg npp 30mg dianabol 15 hafta toplam da kullandım bana hocamın söylediği pct chroimon 5000 iu 10 güne bölerek aynı zaman da tamoxifen kullanmami söyledi 40 mg şeklin de gün de sonrasında ben klomen aldim standart pct protokolü uygulamam gerektiğini düşündüm 1 hafta falan geçince 20mg klomen 40 mg tamoxifen kullanmaya başladım 4 gün oldu doğru mudur acaba tekrardan bi fikrinizi almak istedim ve ayrıca şuan tedavi mi bitirebilir miyim acaba çünkü artık psikolojim baya kötü daha fazla vücuduma ilaç sokmak istemiyorum sanki temiz bi sekil de devam ettiğim de eski sağlığıma psikolojik anlam da kavuşacakmis gibi hissediyorum hastalık hastası oldum çünkü sanırım hergun hastaneye kardiyolojiye vs gidiyorum vs vsScreenshot_20220809-114835_e-Nabz.thumb.jpg.254e81c99c7174c7a72bc11072085b33.jpgScreenshot_20220809-114813_e-Nabz.thumb.jpg.4863d797f85f84022be2e22be78b776f.jpgScreenshot_20220809-114756_e-Nabz.thumb.jpg.75186a37f0dbffe2d0f9da66a1e78f39.jpgScreenshot_20220809-114749_e-Nabz.thumb.jpg.0a9d0fe99e466db82d0fe280b1b001b8.jpg

tarihinde Hasann tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rastlantisal    5.330
Hasann, 2 dakika önce yazdı:

Daha önce yine konu açmıştım sagolsun @rastlantisalhocamın verdiği değerli bilgiler ve yardımları sağolsun 750 mg testo 750 mg boldenon 100 mg npp 30mg dianabol 15 hafta toplam da kullandım bana hocamın söylediği pct chroimon 5000 iu 10 güne bölerek aynı zaman da tamoxifen kullanmami söyledi 40 mg şeklin de gün de sonrasında ben klomen aldim standart pct protokolü uygulamam gerektiğini düşündüm 1 hafta falan geçince 20mg klomen 40 mg tamoxifen kullanmaya başladım 4 gün oldu doğru mudur acaba tekrardan bi fikrini almak istedim ve ayrıca şuan tedavi mi bitirebilir miyim acaba çünkü artık psikolojim baya kötü daha fazla vücuduma ilaç sokmak istemiyorum sanki temiz bi sekil de devam ettiğim de eski sağlığıma psikolojik anlam da kavuşacakmis gibi hissediyorum hastalık hastası oldum çünkü sanırım hergun hastaneye kardiyolojiye vs gidiyorum vs vs

O dozları ve PCt protokolünü benim söylediğime emin misin? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasann    6
rastlantisal, Şimdi yazdı:

O dozları ve PCt protokolünü benim söylediğime emin misin? 

Yok hocam dozajlari siz vermediniz ben kendim ayarlamaya çalıştım dozajlari siz nasıl olacağını söylemiştiniz sadece çünkü benim kendi hocam sadece hcg tamoxifen yapmamı söylemişti dozaj konusun da sizden detaylı şey almamistim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
Hasann, Şimdi yazdı:

Yok hocam dozajlari siz vermediniz ben kendim ayarlamaya çalıştım dozajlari siz nasıl olacağını söylemiştiniz sadece çünkü benim kendi hocam sadece hcg tamoxifen yapmamı söylemişti dozaj konusun da sizden detaylı şey almamistim

Çok yüksek dozlarda girmişsin. 

Lütfen noktalama işaretleri kullanarak aşağıdaki soruları yanıtla

1) boy, kilo, yaş, spor ve kür geçmişin

2) son enjeksiyonu ne zaman yaptın?

3) bir hafta içinde yaptırdığın hormon testi var mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasann    6
rastlantisal, 3 dakika önce yazdı:

Çok yüksek dozlarda girmişsin. 

Lütfen noktalama işaretleri kullanarak aşağıdaki soruları yanıtla

1) boy, kilo, yaş, spor ve kür geçmişin

2) son enjeksiyonu ne zaman yaptın?

3) bir hafta içinde yaptırdığın hormon testi var mı?

1)boy 173 ,kilo 64 ,spor geçmişi ev de 8 ay spor salonun da 2 ay. Kür geçmişi sadece ilk kez yaptığım bu kürdür.

2)son enjeksiyonu yapalı 1 ay kadar oluyor 

3)bu yaptırdığım hormon testi pctden önce son enjeksiyon da 20 25 gün sonra yapıldı.bir hafta içinde yaptırdığım test yok maalesef hocam.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kupabeyi    84

Yani ben mi yanlış yapıyorum yoksa farklı kür planlamaları mı var bilmiyorum 2 ay salon geçmişi olup 64 kg birisi 750 testo giriyor ben 7-8 yıldır yapıyorum 100 kg yim 500 mg ye çıkmak için 3 hafta bekliyorum

bence sadece pct planlamasında değil kür planlamasında da yapılan hatalar var tabi ki yan etki vs bişey yaşamadıysan problem yok bu arada yaşını yazmamışsın Ümit Hoca onu da sormuştu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kerem kurt    67
Kupabeyi, 1 dakika önce yazdı:

Yani ben mi yanlış yapıyorum yoksa farklı kür planlamaları mı var bilmiyorum 2 ay salon geçmişi olup 64 kg birisi 750 testo giriyor ben 7-8 yıldır yapıyorum 100 kg yim 500 mg ye çıkmak için 3 hafta bekliyorum

bence sadece pct planlamasında değil kür planlamasında da yapılan hatalar var tabi ki yan etki vs bişey yaşamadıysan problem yok bu arada yaşını yazmamışsın Ümit Hoca onu da sormuştu

750 testonun hepsinı kullanabiliyor mu ? Kür içindeyken 750 mg testodan tam verim alabilirmi 64 kilo bir vudüd

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasann    6
Kupabeyi, Bir saat önce yazdı:

Kür planlamami bi başkası yaptı çok fazla bi bilgim yoktu yaşım 18 bu arada dalginim biraz gözümden kaçmış yan etkilerini fazlasıyla yaşadım özellikle psikolojik normal olarakta 18 yaşında bir insanın sağlığına sahip olmadığımı düşünüyorum patlak verdiğim yerler çok var buyik ihtimalle ritim bozukluğu vs

Kerem kurt, Bir saat önce yazdı:

750 testonun hepsinı kullanabiliyor mu ? Kür içindeyken 750 mg testodan tam verim alabilirmi 64 kilo bir vudüd

Tam olarak anlayamadım bu arada dediğini 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kupabeyi    84
Hasann, Şimdi yazdı:

Tam olarak anlayamadım bu arada dediğini 

60 kilodaki birisinin kas kütlesi vücuduna aldığı 750 mg testonun hepsini kullanabilir mi diye merak etmiş 
PCT konusunda da kür konusunda da bence 1 kişinin dediğine körü körüne bağlanma örnek veriyorum Ümit Abi dozajları verse bile kendin de  araştırma yapıp mantık süzgecinden geçirmen daha doğru olur hem biraz mantığını öğrenmiş oluyoruz bu şekilde 
Bu davranışı kür konusunda yapsaydın bence dozajlarını biraz düşürürdün @rastlantisal @metinav PCT konusunda forumun farmokolojik dermokolojik simya kimya uzmanı 2 kişi biliyorum

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasann    6
Kupabeyi, 2 dakika önce yazdı:

60 kilodaki birisinin kas kütlesi vücuduna aldığı 750 mg testonun hepsini kullanabilir mi diye merak etmiş 
PCT konusunda da kür konusunda da bence 1 kişinin dediğine körü körüne bağlanma örnek veriyorum Ümit Abi dozajları verse bile kendin de  araştırma yapıp mantık süzgecinden geçirmen daha doğru olur hem biraz mantığını öğrenmiş oluyoruz bu şekilde 
Bu davranışı kür konusunda yapsaydın bence dozajlarını biraz düşürürdün @rastlantisal @metinav PCT konusunda forumun farmokolojik dermokolojik simya kimya uzmanı 2 kişi biliyorum

Ümit hocam ve metin hocam hakkında düşündüklerine katılmakla beraber, benim ilaclardan aldığım yan etki son haftalar da başladı.Ve zaten 1 hafta erken kesip ilaçları çöpe attım korkumdan

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
Hasann, 14 saat önce yazdı:

1)boy 173 ,kilo 64 ,spor geçmişi ev de 8 ay spor salonun da 2 ay. Kür geçmişi sadece ilk kez yaptığım bu kürdür.

2)son enjeksiyonu yapalı 1 ay kadar oluyor 

3)bu yaptırdığım hormon testi pctden önce son enjeksiyon da 20 25 gün sonra yapıldı.bir hafta içinde yaptırdığım test yok maalesef hocam.

18 yaşında birine asla kür önermem. Ne girdiğin kür ne de yaptığın PCT benim tavsiyem değil bunu düzeltelim. 

Tahiller 3 ağustos yani 1 ay öncesine ait. Son enjeksiyondan 20 - 25 gün sonra demişsin bu da temmuz başı son enjeksiyon yapar. Ama hemen altındaki madde de de son enjeksiyonu yapalı 1 ay oldu demişsin. Arada tutarsız 20-25 gün var. 

1) bize tutarlı ve eksiksiz bilgi vermelisin.

2) en yakın zamanda gidip üreme sistemlerine ait hormonlardan ne varsa bununla ilgili tahlil vermelisin.

Yoksa sana kimse gerçekten yardımcı olamaz.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasann    6
rastlantisal, 2 saat önce yazdı:

18 yaşında birine asla kür önermem. Ne girdiğin kür ne de yaptığın PCT benim tavsiyem değil bunu düzeltelim. 

Tahiller 3 ağustos yani 1 ay öncesine ait. Son enjeksiyondan 20 - 25 gün sonra demişsin bu da temmuz başı son enjeksiyon yapar. Ama hemen altındaki madde de de son enjeksiyonu yapalı 1 ay oldu demişsin. Arada tutarsız 20-25 gün var. 

1) bize tutarlı ve eksiksiz bilgi vermelisin.

2) en yakın zamanda gidip üreme sistemlerine ait hormonlardan ne varsa bununla ilgili tahlil vermelisin.

Yoksa sana kimse gerçekten yardımcı olamaz.

Yok hocam biraz yanlış anlaşıldım ben kürü zaten siz tavsiye etmediniz sadece pct yapmadan önce bana hcg 1 hafta sonra klomen+tamoxifen yapmamı onermistiniz ben diğer hocamın da dediğini göz önünde bulundurarak kafaya göre bi pct yapmaya başlamıştım tutarsız günler ise açıkçası hiç takip etmedim günleri sadece şunu söyleyebilirim ki enjeksiyondan 20 25 gün sonra test verdim ve pctye başladım yani buda 1 ay önce değil 2 ay önce kestiğimi gösteriyor sanırım ilaçları yani öyledir büyük ihtimalle bu şekil de yardımcı olamicaksiniz eğer tabi ki tekrar bi test yaptırabilirim pazartesi günü 

12 ağustos tarihin de pctye baslamistim sanırım tekrar detay vericek olursam chroimon 5000 iu 10 güne bölerek tamoxifenle birlikte kullandım sonra bi süre sonra klomen tamoxifene başladım bi kac gün önce 4 gün falan oluyor onun da dozajlari klomen 25mg 40mg tamoksifen şeklin de 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
Hasann, 15 dakika önce yazdı:

Yok hocam biraz yanlış anlaşıldım ben kürü zaten siz tavsiye etmediniz sadece pct yapmadan önce bana hcg 1 hafta sonra klomen+tamoxifen yapmamı onermistiniz ben diğer hocamın da dediğini göz önünde bulundurarak kafaya göre bi pct yapmaya başlamıştım tutarsız günler ise açıkçası hiç takip etmedim günleri sadece şunu söyleyebilirim ki enjeksiyondan 20 25 gün sonra test verdim ve pctye başladım yani buda 1 ay önce değil 2 ay önce kestiğimi gösteriyor sanırım ilaçları yani öyledir büyük ihtimalle bu şekil de yardımcı olamicaksiniz eğer tabi ki tekrar bi test yaptırabilirim pazartesi günü 

12 ağustos tarihin de pctye baslamistim sanırım tekrar detay vericek olursam chroimon 5000 iu 10 güne bölerek tamoxifenle birlikte kullandım sonra bi süre sonra klomen tamoxifene başladım bi kac gün önce 4 gün falan oluyor onun da dozajlari klomen 25mg 40mg tamoksifen şeklin de 

Tamam hiç mesele değil. Sen şimdi bir test daha ver

Lh, FSH, E2, Prolaktin, Total testo, Free testo 

Sonuçları bizle paylaş ki halini anlayalım. Gerekirse yeniden PCT başlatalım vs.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasann    6
rastlantisal, 4 dakika önce yazdı:

Tamam hiç mesele değil. Sen şimdi bir test daha ver

Lh, FSH, E2, Prolaktin, Total testo, Free testo 

Sonuçları bizle paylaş ki halini anlayalım. Gerekirse yeniden PCT başlatalım vs.

Tamamdir hocam durumu daha kötüye götürmemek adına vücuduma suanlik bi ilaç almıyorum ve pazartesi hemen bi test yaptırıp burda sonuçları size paylaşıyorum çok teşekkür ederimm

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasann    6

@rastlantisal abim anca testi yaptirabildim ürolojiye ciktim bana hersey iyi total testo düşük dedi endokrinolojiye yönlendirdi oraya gittim normal dedi hersey sonuçlar budur

Screenshot_20220923-173318_e-Nabz.jpg

Screenshot_20220923-173309_e-Nabz.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330

Lh ve FSH çalışıyor. Doğal testosteron artırma yolları diye video var youtubede. Bir süre onu uygula. Eğer genetiğin böyle değil ise o da zamanla yükselecektir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasann    6
rastlantisal, 12 saat önce yazdı:

Lh ve FSH çalışıyor. Doğal testosteron artırma yolları diye video var youtubede. Bir süre onu uygula. Eğer genetiğin böyle değil ise o da zamanla yükselecektir.

Abim açıkçası bu kadar düşük olduğunu sanmıyorum hata edip kurden önce test yaptirmadim ama total testoyu yükseltmek için farklı bir protokol uygulaniyorsa yapmak isterim bi kac kişi klomen kullanmıştı sanırım nasil olur 

Not:testi hastayken yaptırdım griptim yükselen kortizolden kaynaklı düşük çıkmış ihtimali de vardir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Alaz    135
Hasann, 4 dakika önce yazdı:

Abim açıkçası bu kadar düşük olduğunu sanmıyorum hata edip kurden önce test yaptirmadim ama total testoyu yükseltmek için farklı bir protokol uygulaniyorsa yapmak isterim bi kac kişi klomen kullanmıştı sanırım nasil olur 

Not:testi hastayken yaptırdım griptim yükselen kortizolden kaynaklı düşük çıkmış ihtimali de vardir

Grip ile Total testi arasında bir bağlantı yok, daha doğrusu öyle bir bağlantı olduğunu yazan bir bilimsel araştırma da yok. 

Hadi bir miktar etki etse de bu denli etki edemez, imkansız. Bilimsel olarak imkansız. Doğal yollar ile belirli bir süre testoyu yükseltmeyi deneyin. 

@rastlantisal hocam da zaten gerekeni söylemiş. Neye göre kime göre klomen kullanman gerekiyor? O da bir ilaç ve ihtimal doğrultusunda alınmaması gereken bir ilaç.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasann    6
Alaz, 18 dakika önce yazdı:

Grip ile Total testi arasında bir bağlantı yok, daha doğrusu öyle bir bağlantı olduğunu yazan bir bilimsel araştırma da yok. 

Hadi bir miktar etki etse de bu denli etki edemez, imkansız. Bilimsel olarak imkansız. Doğal yollar ile belirli bir süre testoyu yükseltmeyi deneyin. 

@rastlantisal hocam da zaten gerekeni söylemiş. Neye göre kime göre klomen kullanman gerekiyor? O da bir ilaç ve ihtimal doğrultusunda alınmaması gereken bir ilaç.

Grip ile total testo arasında ki bağlantıyı şu şekil de kurdum hastalanınca kortizol seviyeleri yükselişe geçer bu yüzden de c vitamini onerirler salgın vs geçiren hastalara ,kortizolun düşmanı da testesterondur diye bi bağlantı kurdum. klomen için ise formda metin hocam birisine sanırım klomen tedavisi uygulatmisti döngüsü açıkken total testesteronu düşük kalmıştı diye. ben yine de zaten herseyime dikkat ederek yükseltmeye çalışıyorum tabi ki doğal olarak

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Alaz    135
Hasann, Bir saat önce yazdı:

Grip ile total testo arasında ki bağlantıyı şu şekil de kurdum hastalanınca kortizol seviyeleri yükselişe geçer bu yüzden de c vitamini onerirler salgın vs geçiren hastalara ,kortizolun düşmanı da testesterondur diye bi bağlantı kurdum. klomen için ise formda metin hocam birisine sanırım klomen tedavisi uygulatmisti döngüsü açıkken total testesteronu düşük kalmıştı diye. ben yine de zaten herseyime dikkat ederek yükseltmeye çalışıyorum tabi ki doğal olarak

Bu şekilde bir etki, yani testoyu sınır seviyelerine çekecek bir etki var edemez grip. En basitinden psikolojik durumlar bile etkiliyor testo seviyesini ancak dediğim gibi belirli oranda-seviyede. 

Klomen kullanılıyor gereken durumlarda lakin şuan gereken bir durum söz konusu değil, daha doğrusu netlik kazanmış bir durum yok. Genetik olarak total testo seviyen bu seviyede ise klomen kullanımı etki etmez, zira klomen genetik sınıra ulaştırıyor değerleri. Belirli bir süre en azından 1 ay gibi bir süre doğal testo yükseltme sürecine gir, sonra tekrar tahlil yaptır o zaman netleşir. Duruma göre yardımcı olunur burada sana. 👍

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.