Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Berkantsmsek

Bulk kürü

Önerilen İletiler

Merhabalar ilk kürüme girmek istiyorum yarışma planlıyorum 4. 5 yıllık spor geçmişim var. Bulk kürü olarak 250 testo enanthat 250 veyahut 200 boldenon düşünüyorum sizce ilk kür için idealmidir? Birde bulk küründe aşırı östrojen artışı olmazsa femera armidex gibi baskılayıcıları kullanmalıyım? Yanlışım varsa düzeltirseniz çok sevinirim tecrübesizim. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rastlantisal    5.220
Berkantsmsek, 3 saat önce yazdı:

Merhabalar ilk kürüme girmek istiyorum yarışma planlıyorum 4. 5 yıllık spor geçmişim var. Bulk kürü olarak 250 testo enanthat 250 veyahut 200 boldenon düşünüyorum sizce ilk kür için idealmidir? Birde bulk küründe aşırı östrojen artışı olmazsa femera armidex gibi baskılayıcıları kullanmalıyım? Yanlışım varsa düzeltirseniz çok sevinirim tecrübesizim. 

Daha 20 yaşındasın. Yarışma düşünüyorsan konunun ehli bir hoca ile çalışmalısın. Kendi başına gidilecek bir yol değil, o yol.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Peki kür doğrumudur? 

rastlantisal, 10 saat önce yazdı:

Daha 20 yaşındasın. Yarışma düşünüyorsan konunun ehli bir hoca ile çalışmalısın. Kendi başına gidilecek bir yol değil, o yol.

Kür doğrumudur peki 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
STALOB    126
Larues, 5 dakika önce yazdı:

Yapacağın Kürde doğru değil planlaman da. 20 erken bir yaş.

bence erken bir yaş değil hedeflerine göre değişir belki geç bile olabilir tutturmuşsunuz erken diye. Natural yapısı genetiği yatkın değilse eyvallah 20 erken fakat natural genetiği iyi ve prof kariyer yapmaya çalışmak isterse 20 gayet ideal bir yaş

Amerika da ort doping yaşı 15

tarihinde STALOB tarafından düzenlendi
  • Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kerem kurt    67
STALOB, 1 dakika önce yazdı:

bence erken bir yaş değil hedeflerine göre değişir belki geç bile olabilir tutturmuşsunuz erken diye. Natural yapısı genetiği yatkın değilse eyvallah 20 erken fakat natural genetiği iyi ve prof kariyer yapmaya çalışmak isterse 20 gayet ideal bir yaş

Evet. Şaşırıyorum millet o yaşlarda başliyor ama soruj yaşamıyorlar hala nasıl bi göz karartmaksa 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues    235
STALOB, 8 dakika önce yazdı:

Formunu atmadan antrenman bilgisini bilmeden ve tam olarak arkadaşın hangi kategoride yarışacağını açık açık söylemeden nereden bilelim bir yerlere gelip gelemeyeceğini? Onu geçiyorum Amerika’da ortalama doping yaşının 15 olması bunun doğru bir şey olmasını gerektirmez yanlış yanlıştır 😂 zararları zaten kanıtlanmış bir gerçek pct döneminde yaşayacağı yan etkiler ayrı problem ve bende 19 yaşındaki birisi olarak diyorum ki bu yaşlarda vücut kaldırsa bile psikoloji kaldırmaz. Ayrıca natural sınıra AZICIK da olsa yaklaşmak için en aşağı 5 yıl yapmak gerekiyor sen doping yaşı 15 diyorsun 10 yaşında vücut geliştirmeye mi başlanmalı yani zaten çok sağlıklı bir spor değil doktorlar  bunu söylüyor sürekli kalbe stres bindirmek pirinç ve yüksek karbonhidrat tüketmek insülin dengesiyle oynayıp kilo almak vesaire.. 😂 o yaşlarda zaten testosteron yüksek oluyor doping alıp fazlasını istemek sadece gereksiz risk getirir. Tamam doping almak iyi hissettiriyor olabilir, belki dopingsiz spordan keyif alınmıyor hatta vücut da olmuyor olabilir. Ama sadece gerektiği yerlerde gerektiği kadar kullanılmalı. Saygılar 🙂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
STALOB    126
Larues, 1 saat önce yazdı:

Formunu atmadan antrenman bilgisini bilmeden ve tam olarak arkadaşın hangi kategoride yarışacağını açık açık söylemeden nereden bilelim bir yerlere gelip gelemeyeceğini? Onu geçiyorum Amerika’da ortalama doping yaşının 15 olması bunun doğru bir şey olmasını gerektirmez yanlış yanlıştır 😂 zararları zaten kanıtlanmış bir gerçek pct döneminde yaşayacağı yan etkiler ayrı problem ve bende 19 yaşındaki birisi olarak diyorum ki bu yaşlarda vücut kaldırsa bile psikoloji kaldırmaz. Ayrıca natural sınıra AZICIK da olsa yaklaşmak için en aşağı 5 yıl yapmak gerekiyor sen doping yaşı 15 diyorsun 10 yaşında vücut geliştirmeye mi başlanmalı yani zaten çok sağlıklı bir spor değil doktorlar  bunu söylüyor sürekli kalbe stres bindirmek pirinç ve yüksek karbonhidrat tüketmek insülin dengesiyle oynayıp kilo almak vesaire.. 😂 o yaşlarda zaten testosteron yüksek oluyor doping alıp fazlasını istemek sadece gereksiz risk getirir. Tamam doping almak iyi hissettiriyor olabilir, belki dopingsiz spordan keyif alınmıyor hatta vücut da olmuyor olabilir. Ama sadece gerektiği yerlerde gerektiği kadar kullanılmalı. Saygılar 🙂

Bu kadar detay takılırsan işin içinden çıkamazsın saygılar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues, 19 saat önce yazdı:

Yapacağın Kürde doğru değil planlaman da. 20 erken bir yaş.

Kür neden doğru değil? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.335
Berkantsmsek, 53 dakika önce yazdı:

Kür neden doğru değil? 

Yanlış değil boş ürün kullanırsan 1000 mg vursanda işlemez. Ama en doğrusu bir hocayla çalışman herhangi bir komplikasyon olduğunda sana yol göstericek birisi olmazsa kendin uzmanı olmadığın konuda çok fazla düşünüp  psikolojin yıpranacaği için ilaçtan aldigin verimde dolaylı yoldan azalacaktır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi, Bir saat önce yazdı:

Yanlış değil boş ürün kullanırsan 1000 mg vursanda işlemez. Ama en doğrusu bir hocayla çalışman herhangi bir komplikasyon olduğunda sana yol göstericek birisi olmazsa kendin uzmanı olmadığın konuda çok fazla düşünüp  psikolojin yıpranacaği için ilaçtan aldigin verimde dolaylı yoldan azalacaktır.

Teşekkür ederim sağolasın. İnsanların bu sert ve net tavırları beni deliyor. Yani soruyorum işte anlat yani direk kür yanlış yaş erken dedim ki tecrübesizim öğret işte bişeyler 😁

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.335
Berkantsmsek, 17 dakika önce yazdı:

Teşekkür ederim sağolasın. İnsanların bu sert ve net tavırları beni deliyor. Yani soruyorum işte anlat yani direk kür yanlış yaş erken dedim ki tecrübesizim öğret işte bişeyler 😁

Buralarda bu konular çok yazıldı anlatıldı o yüzden insanlar yazdıklarını tekrar etmektense sizin araştırıp bulmanız az da olsa insanların yaşadıkları şeylerden tecrübe edip forumu yalayıp yuttuktan sonra başlık açmanız bence daha mantıklı 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: furkanbenn
      Herkese merhaba Furkan ben. 20 yaşındayım. 15 yaşımda vücut geliştirmeye başladım yaklaşık 5 senedir yapıyorum. 1-2 ay içerisinde ilk kürümü yapmayı planlıyorum önerileriniz varsa yazarsanız sevinirim. Planımda 12 hafta 250 mg testo enant. 12 hafta 100 mg primobolan. İlk 15 gün 50 mg anapolon ve kürün sonlarına doğru yine 15 mg anapolon düşünüyorum. Ufak dozlarda maksimum verim alma gibi hedefim var. Önerilerinizi bekliyorum herkese iyi formlar. 

• Yazan: devtycon1211
      İlk kürüm 176 77kg 13.2 yağ oranım var , resimleri ekte sunacağım. Temiz büyümek istiyorum estetiği bozmadan . Bu nedenle ilk kürümde şunları düşündüm
      1-12hafta Test E 500mg
      1-10 hafta Boldenon 400mg
      6-10 hafta Masteron E 200-300mg 
      kür içi proviron-zinc-b12 ve multivitamin kullanacağım. Kür sonu PCT yapacağım .
      Yaşım 18 daha önce güreşte tartı problemlerinden dolayı iştah kessin diye anavar kullandık .
      Değerlerim :
      FSH:11,..
      LH:12,..
      Total Testesteron:8,...
      E2,östrojen: 4
      prolaktin:8
      yardımlarınızı bekliyorum 

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.