Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Ortega07

Testesteron iktidarsızlık ve kısırlık

Önerilen İletiler

rastlantisal    5.349
Ortega07, 3 dakika önce yazdı:

Deme hocam :) dünyanın parasını verdim beş kutu boşa çıktı :)

Yahu almadan sorsaydın keşke. Ama dursun dolapta. Bakalım tek seferde tepki verecek mi vücut.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ortega07    8
rastlantisal, Bir saat önce yazdı:

Üstadım kutudaki ilaçların fotosunu tek tek atar mısın :)

Pregnly buldu isen;

Göbekten 1 prenly enjeksiyonu.

Enjeksiyondan 1 hafta sonra günde 1 klomen + günde 1 tamoksifen ile en az 3 hafta.

Resimler bunlar hocam ilaçlar polonyadan geldi

C5052425-3DD0-4FE8-BB91-0618DD5BEF70.jpeg C28375CB-C0EF-4B6E-A7ED-52FEFE3835F6.jpeg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.349
Ortega07, 14 dakika önce yazdı:

Resimler bunlar hocam ilaçlar polonyadan geldi

Pregnly enjeksiyonundan sonra libidoda yükselme olacak. Bunu gözlemleyelim. Sen yurtdışında yaşıyordun değil mi?

Birde klomen ve tamoksifen de temin ettin mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ortega07    8
rastlantisal, 5 dakika önce yazdı:

Pregnly enjeksiyonundan sonra libidoda yükselme olacak. Bunu gözlemleyelim. Sen yurtdışında yaşıyordun değil mi?

Evet hocam almanyadayım, tamoxifen elimde ancak clomifen temin etmem gerekiyor. Pregnyl den sonra bir hafta bekleme süresi var dedin haplara başlamadan önce. Peki pregnyl kullanırken östrojen yükselmesini Ne yapıcaz hocam?

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.349
Ortega07, 35 dakika önce yazdı:

Evet hocam almanyadayım, tamoxifen elimde ancak clomifen temin etmem gerekiyor. Pregnyl den sonra bir hafta bekleme süresi var dedin haplara başlamadan önce. Peki pregnyl kullanırken östrojen yükselmesini Ne yapıcaz hocam?

Hiç bir şey yapmayacaksın. İlave hormon ve hormon baskılayıcı kullanılmaz PCT sürecinde. Klomen bu işin bel kemiği. Aman diyeyim temin et.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hocam muhtemelen sertleşme sorununun nedeni çok düşük testo seviyeniz bir pct ile sperm sayınızı arttırıp çocuk sahibi olup hayatınızı TRT ile geçirirseniz hem piskolojik anlamda hemde cinsel anlamda çok daha iyi olur sizin için pct ile 1 seviyesindeki testonun 6-7 civarlarına çıkıcağını sanmıyorum ben 3-4 aralığında bile sertleşme problemleri yaşıyorum dönem dönem. Forumdaki kür içi Total testo makalesini okuyun ve ben Burak hocaylada bir görüşür derdimi anlatırdım yerinizde olsam

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.349
İngiliz Kemal, 8 dakika önce yazdı:

Hocam muhtemelen sertleşme sorununun nedeni çok düşük testo seviyeniz bir pct ile sperm sayınızı arttırıp çocuk sahibi olup hayatınızı TRT ile geçirirseniz hem piskolojik anlamda hemde cinsel anlamda çok daha iyi olur sizin için pct ile 1 seviyesindeki testonun 6-7 civarlarına çıkıcağını sanmıyorum ben 3-4 aralığında bile sertleşme problemleri yaşıyorum dönem dönem. Forumdaki kür içi Total testo makalesini okuyun ve ben Burak hocaylada bir görüşür derdimi anlatırdım yerinizde olsam

Çok doğru. O yüzden PCT tavsiye ettim. Ancak total testodan ziyade free testo önemli. Bunu hep pas geçiyoruz. Sadece biz değil doktorlar da geçiyor. Kimisi var ki totali 350 ama free tavana yakın. Yani ürettiğini vücudu çok verimli kullanıyor. Gerek ereksiyon gerek ise antrenmanda verimlilik tavan oluyor. Tek PCT yetmez ise bir PCT daha yaptıracağım eğer dinlerse. Bu sefer daha yüksek dozlarda daha uzun süre.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal, Bir saat önce yazdı:

Çok doğru. O yüzden PCT tavsiye ettim. Ancak total testodan ziyade free testo önemli. Bunu hep pas geçiyoruz. Sadece biz değil doktorlar da geçiyor. Kimisi var ki totali 350 ama free tavana yakın. Yani ürettiğini vücudu çok verimli kullanıyor. Gerek ereksiyon gerek ise antrenmanda verimlilik tavan oluyor. Tek PCT yetmez ise bir PCT daha yaptıracağım eğer dinlerse. Bu sefer daha yüksek dozlarda daha uzun süre.

Çok haklısınız hocam. Ama bunun sebebini de araştırmak lazım bence yıllar önce kulanılan bir ilaçın halla sistemi kapalı tutması garip geliyor bana tabiki genetik faktörler ama 13 yıl da bir şekilde sistemin kendini yeniden başlatması toparlaması gerekir belkide başka bir sorun vardır günlük hayatta kulandığı herhangi bir ilaç olabilir yada başka birşey

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.349
İngiliz Kemal, 4 saat önce yazdı:

Çok haklısınız hocam. Ama bunun sebebini de araştırmak lazım bence yıllar önce kulanılan bir ilaçın halla sistemi kapalı tutması garip geliyor bana tabiki genetik faktörler ama 13 yıl da bir şekilde sistemin kendini yeniden başlatması toparlaması gerekir belkide başka bir sorun vardır günlük hayatta kulandığı herhangi bir ilaç olabilir yada başka birşey

Aslında doktora gitmiş dostcan. Sonrasında buraya gelmiş. Biz bir PCT tetikleyelim. Bunun zararı yok faydası var. Sonra sonuca bakacağız. Almanya'da doktor işi Türkiye'de olduğu kadar rahat değil.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ortega07    8
rastlantisal, 55 dakika önce yazdı:

Aslında doktora gitmiş dostcan. Sonrasında buraya gelmiş. Biz bir PCT tetikleyelim. Bunun zararı yok faydası var. Sonra sonuca bakacağız. Almanya'da doktor işi Türkiye'de olduğu kadar rahat değil.

Aslında benim hiçbir sağlık sorunum yok çok şükür hic değişik farklı ilaçlar kullanmadım nezle hariç doktora gittiğimi bilmem, 184 boyunda 92 kiloyum gücüm kuvvetim yerinde, ama gel gelelim bu mevzuya işler farklı malesef :(

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.349
Ortega07, 7 saat önce yazdı:

Aslında benim hiçbir sağlık sorunum yok çok şükür hic değişik farklı ilaçlar kullanmadım nezle hariç doktora gittiğimi bilmem, 184 boyunda 92 kiloyum gücüm kuvvetim yerinde, ama gel gelelim bu mevzuya işler farklı malesef :(

Ben yanlış mı hatırlıyorum. Cinsel sorunlar için doktora gitmemiş miydin?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ortega07    8
rastlantisal, 20.10.2022 - 06:08 yazdı:

Ben yanlış mı hatırlıyorum. Cinsel sorunlar için doktora gitmemiş miydin?

Bu mevzular yani bu konular hariç yani hocam, genel olarak sağlık durumum iyi başka ilaç kullanmadım. Bunun sorumlusu 99% 13 sene önce aldığım testesteron iğnesi. Insallah bu yaşadıklarım başka okuyuculara örnek olur, tedavi süresinide olduğu gibi burada paylaşacağım..

rastlantisal, 19.10.2022 - 12:25 yazdı:

Merhaba hocam, dün saat 16 gibi ilk enjeksiyonu yaptım dediğiniz gibi, ereksyon dan dolayı bütün gece uyuyamadım :)

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.349
Ortega07, 47 dakika önce yazdı:

Merhaba hocam, dün saat 16 gibi ilk enjeksiyonu yaptım dediğiniz gibi, ereksyon dan dolayı bütün gece uyuyamadım :)

Bu iyi haber. Tüm süreci böyle gözlemleyerek takip edelim. Olumlu olumsuz her değişik durumu yaz ki takipde gözden kaçan bir şey olmasın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ortega07    8
rastlantisal, 5 dakika önce yazdı:

Bu iyi haber. Tüm süreci böyle gözlemleyerek takip edelim. Olumlu olumsuz her değişik durumu yaz ki takipde gözden kaçan bir şey olmasın.

Tamam hocam yanlız hakkını helal et sen 2000iu iki sefer vur demiştin ben tek seferde yüksek vurmaktan korktuğum için dörde bölmeye karar verdim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.349
Ortega07, 2 dakika önce yazdı:

Tamam hocam yanlız hakkını helal et sen 2000iu iki sefer vur demiştin ben tek seferde yüksek vurmaktan korktuğum için dörde bölmeye karar verdim 

Tek seferde 5000UI vurdum. İnsan için ayarlanıyor o dozlar. 2000UI yuksek bir rakam değil.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Timu    1
rastlantisal, 1 saat önce yazdı:

Tek seferde 5000UI vurdum. İnsan için ayarlanıyor o dozlar. 2000UI yuksek bir rakam değil.

Konuyu takip ediyorum gerçekden çok güzel bir konu  birçok arkadaşa yararı dokunur umarım 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ortega07    8
rastlantisal, 6 saat önce yazdı:

Doğrudur hocam benim yabancı olduğum bi konu olduğu için tereddütümü mazur gör

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jason35    3
rastlantisal, 21 saat önce yazdı:

Hocam 2 hafta mk677 ex..tech kullandım klomen çinko da kullanıyorum 3 haftadır nkdan bagimsizıraktım bu hsfta test sonuçlarim bu şekilde , Testo dusuuktu yükselmiş, östrojen 70 çıkmış sorun yaratır mı? Şu an bıraktım güç ve kas gelişimine etkisi yok gibi geldi mknnin, açlık vardı ama kilo alma derdim yoktu 

Screenshot_2022-10-24-16-19-57-45_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.thumb.jpg.18a3d6c05350faffa89430e4b48f5085.jpg Screenshot_2022-10-24-15-39-26-12_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.thumb.jpg.9edd70ca7a54b10fcc93a2f6101a8ac3.jpg Screenshot_2022-10-24-15-31-46-91_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.thumb.jpg.e6aaa18d62ac5919d8e4459331e4c083.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.349

@Jason35hiç sarms kullanmadım deneyimlemedim. O yüzden etkileri ve yan etkileri hakkında tecrübeye dayalı bir fikre sahip değilim. Hal böyle olunca yardımcı olmam doğru olmaz.

70 E2 çok yada az demek için senin kür öncesi değerlerini bilmemiz gerekir. Eğer var ise o raporları atar mısın bize?

Genele konuşacak olursak 70 yüksek rakam. Referans aralığın üst sınırtının iki katı nerede ise. Yine genel için konuşuyorum bu durumda arimidex tavsiye ederdim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ortega07    8
rastlantisal, 25.10.2022 - 12:32 yazdı:

Hocam bugün 2. Enjeksiyonu yaptim, iğneyi karnima sokunca birşey yok ama siviyi içeri verince baya ağrı yapıyor normalmidir?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.349
Ortega07, 11 dakika önce yazdı:

Hocam bugün 2. Enjeksiyonu yaptim, iğneyi karnima sokunca birşey yok ama siviyi içeri verince baya ağrı yapıyor normalmidir?

Bende de yapmıştı. Derinin altına enjekte ediyorsun. Karın boşluğuna değil. Doğru mu?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jason35    3
rastlantisal, 7 saat önce yazdı:

@Jason35hiç sarms kullanmadım deneyimlemedim. O yüzden etkileri ve yan etkileri hakkında tecrübeye dayalı bir fikre sahip değilim. Hal böyle olunca yardımcı olmam doğru olmaz.

70 E2 çok yada az demek için senin kür öncesi değerlerini bilmemiz gerekir. Eğer var ise o raporları atar mısın bize?

Genele konuşacak olursak 70 yüksek rakam. Referans aralığın üst sınırtının iki katı nerede ise. Yine genel için konuşuyorum bu durumda arimidex tavsiye ederdim.

Hocam daha önce östrojene baktirmamistim, 1-2 hafta sonra tekrar vericem tahlil , tahlil şu  an bıraktım 3-4 gün oldu mkyi ,  sen ne inerirsin bu durumda?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219

Kür sonrası pct yapmanın önemi gerçekten çok büyük . Döngüyü tam kapatmasa ya da kapatsa da pctsiz eski seviyeye gelmesi çok düşük ihtimal kanaatimce ..  Rölantiye alıp devam ediyor evliler ve aktif antrenman yapanlar için sıkıntı 😀

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ortega07    8
rastlantisal, 1 saat önce yazdı:

Bende de yapmıştı. Derinin altına enjekte ediyorsun. Karın boşluğuna değil. Doğru mu?

Evet hocam derinin altina enjekte ediyorum tamamdır demekki normal..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.