Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

berke331974

Ostarine + mk677

Önerilen İletiler

berke331974    8

19 yaşında bir gencim doğal hormon sistemime çok fazla zarar vermeden vücut geliştirme alanında yol katetmek istiyorum ve 22 23 yaşıma kadar steroid kullanmaktan olabildiğince kaçınmak istiyorum 

Bulk için temiz kas kütlesi oluşturmak adına Ostarine ve mk677 kombinlenir mi ?

Bu kür sonucunda pct gerekli olur mu ?

Bu kür sırasında dikkat etmem gereken noktalar nelerdir acaba ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Valhallaxd    143

sarmslar hala kapalı bir kutu dostum. Pct için kimi bünyede değerler yükselmiş/alçalmış oluyor kimisinde sabit kalabiliyor kür sonunda kan testine göre değerli hocalarımız yorum yaparlar. Şuan piyasada çalışan testo bulmak bile zorken çalışan sarms bulmak daha zor olmalı ama dikkat et sahte ürün kurbanı olma

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219

Bilinen bir kaç  çeşidi dışında sarmslar sistemi baskılamıyor. Piyasa da satılan ürünlerin neredeyse tamamına yakını sahte olduğu ve içinde çeşitli wins clen danabol dediğimiz tarzı ilaçların bir araya getirip sulandırarak yaptıkları fake sarmslar elbette doğal döngünü kapatabilir. Kaş ya da kas  yapayım derken göz çıkarabilirsin. 
Vitamin takviyesi güzel beslenme ile birlikte devam etmelisin .ilerleyen dönemde ilaç kullanımı için daha sağlam bir alt yapı oluşturabilirsin …

Dev gibi olmanız dileğiyle ..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
berke331974    8
PowerWave, 17 saat önce yazdı:

Bilinen bir kaç  çeşidi dışında sarmslar sistemi baskılamıyor. Piyasa da satılan ürünlerin neredeyse tamamına yakını sahte olduğu ve içinde çeşitli wins clen danabol dediğimiz tarzı ilaçların bir araya getirip sulandırarak yaptıkları fake sarmslar elbette doğal döngünü kapatabilir. Kaş ya da kas  yapayım derken göz çıkarabilirsin. 
Vitamin takviyesi güzel beslenme ile birlikte devam etmelisin .ilerleyen dönemde ilaç kullanımı için daha sağlam bir alt yapı oluşturabilirsin …

Dev gibi olmanız dileğiyle ..

Valhallaxd, 18 saat önce yazdı:

sarmslar hala kapalı bir kutu dostum. Pct için kimi bünyede değerler yükselmiş/alçalmış oluyor kimisinde sabit kalabiliyor kür sonunda kan testine göre değerli hocalarımız yorum yaparlar. Şuan piyasada çalışan testo bulmak bile zorken çalışan sarms bulmak daha zor olmalı ama dikkat et sahte ürün kurbanı olma

Teşekkür ederim abilerim sanırım sarmlerle kumar oynamak yerine iade etmek var aklımda steroidden daha güvenli denmesine rağmen zararları net olarak bilinmiyor en azından steroidde kür sırasında ve sonrasında zararın nasıl minimize edileceği belli fakat sarmde böyle bir şey söz konusu değil diye düşünüyorum gelecekte vücut geliştirme sporunda profesyonel seviyeye çıkmak istiyorum ve geç kalmaktan çok korkmama rağmen kalıcı hasarlar bırakma ihtimali olan bir kimyasalla geleceğimi yoketmek mantıklı gelmiyor açıkcası steroid sarmden daha güvenli geliyor şuan düşündüğümde çünkü bilinmez her zaman daha korkutucu

tarihinde berke331974 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Toprak    0

Selamlar 36 yaşındayım bir kaç yıldır spor yapıyorum ve bu güne kadar hiçbir şey kullanmadım sarms kullanmak istiyorum ama bilgisizim şöyle hazır bir kür çıktı karşıma pct gerektirir mi belki aranızda kullanan olmuştur her türlü bilgiye açığım şimdiden çok teşekkür 

0A4C3894-A630-4333-92C5-96A0171C0DE9.png

6CAA2203-A37C-4E8E-8E4B-5912861AE407.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Diver
      Selam arkadaşlar.
      @Loving hocamın desteğiyle büyümeye kaldığımız yerden devam edicez inşallah  Ramazanda istediğim diyeti yapamadım. İşte çok yoğun bir dönemdeyiz uzun süreli dalışlar hem yoruyor hemde sıfır karbonhidrat çekilmez kıldı gözümü açamıyordum 1-2 kere bayılma derecesinde şekerim düşünce iftara pilav ekledim. Antrenman konusunda kendimi iyi hissettiğimde yaptım genel olarak dinlendirdim vücudumu.İstediğim yağ oranına inemedim lakin hocamın tavsiyesiyle hem mental hemde fiziki olarak dinlendim. Ramazandan sonra karbonhidratı 200gr pirinç ile sınırladım hem işte hemde sporda kendime geldim. Neden bilmiyorum antrenmanda aşırı derecede pump oluyorum tabi şikayetçi değilim 😁 Kütlemde çok bir değişiklik olmadığını düşünüyorum. Şimdilik 104 kgda sabitim. Yeni kürde;
      500 Testo
      500 Bolde
      400 Deca olacak.
      @rastlantisal @Rdm @Askabar @otopsicikedi @Tr3n @GHOST @SPECTRE @SERKO @metinav @crosfredy @Semih Erarslan @Emrah
      3500 kalori ile başlayıp duruma göre yavaş yavaş artıracam.Bol yeşillik, bol balık, zeytinyağlı enginar yemeği vs cleanbulk mantığıyla ilerleyecez inşallah. 
      Yine sağlam stok yaptım😁. Sağolsun hocam hediye göndermiş çok hoşuma gitti teşekkür ederim.
      Sağlam amele yanığı olduk😄
      Tavsiyelerinizi uyarılarınızı bekliyorum saygılar.

• Yazan: Phonk G
      Merhabalar
      Sarms kullanmak istiyorum. Cardarine + yohimbin ile kombinlemek istiyorum (6 hafta cardarine ve yohimbin 10 mg olucak şekilde )ama internette araştırdığımda sarms sonrası pct gerektiğini kimisi ise gerekli olmadığını söylüyor bu konu hakkında bilgi verir misiniz pct gerekiyorsa hiç bulaşmak istemiyorum. Kullanmak isteme sebebim hiç gitmeyen bel simitlerimden artık rahatsız oldum ne yaparsam gitmiyorlar 90 kilodan 72 kiloya düşmüstüm kemiklerim sayılırkende bel bölgem çok absürt şekilde duruyordu yağ oranım 19 kilom 86 şuan boy 183 cm
    • Yazan: fiorentina
      Hocalarım abilerim kardeşlerim selam. Ara verme durumları olsada 3.5yıl önce başladim ve iyi kötü bir gelişim elde ettim bu saatten sonra çok ilerleyeceğini düşünemiyorum artık kafam kaç zamandır ilaca girme düşüncesinde ama derdim yarısmacı olmak falan değil çıtırdan ilerlememi desteklesin en az zararla bu işin içinden çıkmak istiyorum. O yüzden sizce tek başına mk677 mi kullanmak daha mantıklı yoksa only testo ya da only sustanon mu? Yardımcı olursanız sevinirim
      Ölçüler:
      omuz 139  Kol 41.5  Bel 98 Kg 93
    • Yazan: Ferhelm
      GEP'in Ligandrolü ve Brawn'ın Mk677'sini aldım, kullanıma daha başlamadım ikisi beraber kullanımda pct gerekir mi? Ve dozajlar nasıl olmalı?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.