Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

izmir35

Deca sustanon değişim yardım

Önerilen İletiler

izmir35    2

Deca susta küründeyim susta çalıştı ama decadan eser yok hala 5. haftadayım sadece sert bir görüntü var sustanondan kaynaklı . Sorum şu novalife marka decaya geçmeyi düşündüm hazır decayla başladım diye . Bir yanımda hala geçenki susta rimo küründe . Eczane rimo alıp geri kalan 5 haftayı 200 mg rimo ilemi tamamlasam yoksa marka değştrip 400 deca ilemi tamamlasam bilemedim hayaller çöp oldu zaten senede 1 kür keyfimiz vardı oda yalan oldu . Şuan sadece olabildiğince açığı kapatmak. Ustalar yardımcı olursa sevinirim .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

PowerWave    219
izmir35, 22 dakika önce yazdı:

Deca susta küründeyim susta çalıştı ama decadan eser yok hala 5. haftadayım sadece sert bir görüntü var sustanondan kaynaklı . Sorum şu novalife marka decaya geçmeyi düşündüm hazır decayla başladım diye . Bir yanımda hala geçenki susta rimo küründe . Eczane rimo alıp geri kalan 5 haftayı 200 mg rimo ilemi tamamlasam yoksa marka değştrip 400 deca ilemi tamamlasam bilemedim hayaller çöp oldu zaten senede 1 kür keyfimiz vardı oda yalan oldu . Şuan sadece olabildiğince açığı kapatmak. Ustalar yardımcı olursa sevinirim .

Sustanon eczane ise zaten çalışacak büyük ihtimal. Forumda defalarca yazıldı çizildi bu tür markalar hakkında bir tane olumlu bir yorum bulamazsın . Böyle ne olduğu belirsiz ilaçları bırakıp, eczane sustanon ve  rimoya devam etmeni öneririm . Velhasıl kaliteli ilacı ucuza bulamazsın .. 

İyi sporlar

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
izmir35    2
PowerWave, 38 dakika önce yazdı:

Sustanon eczane ise zaten çalışacak büyük ihtimal. Forumda defalarca yazıldı çizildi bu tür markalar hakkında bir tane olumlu bir yorum bulamazsın . Böyle ne olduğu belirsiz ilaçları bırakıp, eczane sustanon ve  rimoya devam etmeni öneririm . Velhasıl kaliteli ilacı ucuza bulamazsın .. 

İyi sporlar

Yorumun için teşekkür ederim evet tecrübe etmiş oldum . Novalife ile ilgil güzel yorumlar görünce yine bi deca merakı sardı ama hiç uğraşmayıp sağlam bi eczane ilacı alıcam şöyle bişey var elimde kalan 2,3 ampulu ufak dozlarda yanına mesela 200 rimo 100 deca olarak eklemeyi düşündüm sence nasıl olur  1,2 haftalığına

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
STALOB    126
Markus Rühl, 6 dakika önce yazdı:

C.Ü dan mı aldın , bir de sustanon fiyatı ne kadar olmuş.

c. ü    öğrencilerine başlangıç doz  ilk kürde 600 tren 1k testo veriyor ilaçları o kadar boş 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Markus Rühl    142
STALOB, 40 dakika önce yazdı:

c. ü    öğrencilerine başlangıç doz  ilk kürde 600 tren 1k testo veriyor ilaçları o kadar boş 

Kendiside YouTube videosunda yeni küründe 1k deca alacağını söyledi haftalık 10-15 ml ilaç alacağına neden adam akıllı bi markayla çalışmıyor anlamıyorum iyi adam aslında.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
izmir35    2
Markus Rühl, 3 saat önce yazdı:

Kendiside YouTube videosunda yeni küründe 1k deca alacağını söyledi haftalık 10-15 ml ilaç alacağına neden adam akıllı bi markayla çalışmıyor anlamıyorum iyi adam aslında.

Dostum o adamın düşünce yapısı bana çok ters ben az ilaç çok beslenme kafasındayım o kadar dozları kullanıcak bi kariyerim yok suanda anca olympiada olursam :) 

bu arada sustanon 40 dan verdi zorla primo da uçmuş şimdi primo parasına deca ve enantathe almak var bide primo almak var haftada 200 :) insanı çekiyor malesef

@metinav hocam son noktayı koyarsanız çok memnun olurum görüşleriniz değerli hepimiz için

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Preworkout    104
Markus Rühl, 6 dakika önce yazdı:

300mg ilaç diye satıp içinde 50 varsa bu adam dolandırıcıdır.Ömrüm boyunca karakteri düzgün dolandırıcı görmedim ve muhtemelen görmicem.Ekranlarda kendini başka kişiye bürüyenlere kanmamak gerek.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
STALOB    126
Markus Rühl, 15 dakika önce yazdı:

bencede iyi adama benziyor ama ilaçları hakkında baya şüpheliyim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kupabeyi    84

C Ü kim diye 10 dakikadır geziyorum internette bu kısaltma işinin bi kolay yolu olmalı :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kupabeyi, 24 dakika önce yazdı:

C Ü kim diye 10 dakikadır geziyorum internette bu kısaltma işinin bi kolay yolu olmalı :D

Kel şapka takan youtube a steroid yazdığın zaman illaki çıkacaktır. Hatta son projesinde bizim forumu kopyalamış hahah. Kardeşim soldaki WP butonuna basarak destek alabilirsin. Yeminle pişman olmayacaksın. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
Kupabeyi, 25 dakika önce yazdı:

C. Ü dövmeli genç bir eleman şapka takıyor çoğu videosunda 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kupabeyi    84
mcanmeco, 16 dakika önce yazdı:

C. Ü dövmeli genç bir eleman şapka takıyor çoğu videosunda 

mensphysiqueifbbpro, 17 dakika önce yazdı:

Kel şapka takan youtube a steroid yazdığın zaman illaki çıkacaktır. Hatta son projesinde bizim forumu kopyalamış hahah. Kardeşim soldaki WP butonuna basarak destek alabilirsin. Yeminle pişman olmayacaksın. 

buldum buldum da profile bakınca bile cebine sahte ilaç geliyor :D

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219
izmir35, 11 saat önce yazdı:

Yorumun için teşekkür ederim evet tecrübe etmiş oldum . Novalife ile ilgil güzel yorumlar görünce yine bi deca merakı sardı ama hiç uğraşmayıp sağlam bi eczane ilacı alıcam şöyle bişey var elimde kalan 2,3 ampulu ufak dozlarda yanına mesela 200 rimo 100 deca olarak eklemeyi düşündüm sence nasıl olur  1,2 haftalığına

İkiside protein sentezini arttırıyor . Deca ile rimoyu aynı anda kullanmak mantıksız . Deca elbette daha kaliteli bir ürün ama ben olsam ikisinden birini kullanırım . Birde unigen marka almışsın . Forumda tarasaydın benim unigen ile alakalı uyarılarım vardı .  Balkan alırsın sahtesi çıkar , başka marka alırsın onun sahteside çıkar ama sen zaten sahte ürün değil boş ürün almışsın . (Marka boş)

Vücudunuza ne soktuğunuza dikkat edin 

Dev gibi olmanız dileğiyle.. 

tarihinde PowerWave tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
izmir35    2
PowerWave, 13 saat önce yazdı:

İkiside protein sentezini arttırıyor . Deca ile rimoyu aynı anda kullanmak mantıksız . Deca elbette daha kaliteli bir ürün ama ben olsam ikisinden birini kullanırım . Birde unigen marka almışsın . Forumda tarasaydın benim unigen ile alakalı uyarılarım vardı .  Balkan alırsın sahtesi çıkar , başka marka alırsın onun sahteside çıkar ama sen zaten sahte ürün değil boş ürün almışsın . (Marka boş)

Vücudunuza ne soktuğunuza dikkat edin 

Dev gibi olmanız dileğiyle.. 

teşekkür ederim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Jonturk
      Merhaba arkadaşlar,
      Kişisel özelliklerim:
      42 yaşındayım. 1.78 cm boyunda. 94 kg. Gençlik yıllarım olan 25 yaşındayken:
      DecaDroboloin Primobolan Kürü yapmıştım 6 hafta boyunca. 2017'den beri doğal şekilde sporumu yapıyorum. O zamanlar pct böyle bilinen, uygulanan bir yöntem değildi pek haliyle sorunda yaşamamıştık, verimde almıştık o dönem. Haftada 3 gün antrenman ile bu süreci desteklemiştim. Daha sonra 2017 yılında evlendim.  Bu durum spora tekrar dönmemede  vesile oldu. Fakat ben Troid hastasıyım arkadaşlar (aileden gelen, genetik bir durum) 
      Şimdi ise doktor kontrolünde sustanon uygulaması yapıyorum. 2. dozu aldım fakat herhangi bir pozitif etki görebildiğimi düşünmüyorum an itibarı ile. Yarın tekrar doktora gideceğim çünkü 2. enjeksiyondan sonra beni davet etmişti. (Muhtemelen doz yükseltecek). 
      Size sormak istediğim sustanonun faydası olur mu?
      Bende ne tür değişikliklere sebep olur sustanon?
      Şimdiden katkılarınız için teşekkürler.
    • Yazan: boziko
      Merhaba,
      Uaşılması kolay olduğundan sustanonu tercih etmek istiyorum fakat forumlarda ve internette okuduğum sustanon yorumları biraz soğuttu beni. pct nin zor geçtiğini , ateş , baş dönmesi yaptığını , elde titreme , vurulan bölgede ağrı . bunları yaşar mıyım ? önerilerinize açığım.
    • Yazan: Diver
      Selam arkadaşlar.
      @Loving hocamın desteğiyle büyümeye kaldığımız yerden devam edicez inşallah  Ramazanda istediğim diyeti yapamadım. İşte çok yoğun bir dönemdeyiz uzun süreli dalışlar hem yoruyor hemde sıfır karbonhidrat çekilmez kıldı gözümü açamıyordum 1-2 kere bayılma derecesinde şekerim düşünce iftara pilav ekledim. Antrenman konusunda kendimi iyi hissettiğimde yaptım genel olarak dinlendirdim vücudumu.İstediğim yağ oranına inemedim lakin hocamın tavsiyesiyle hem mental hemde fiziki olarak dinlendim. Ramazandan sonra karbonhidratı 200gr pirinç ile sınırladım hem işte hemde sporda kendime geldim. Neden bilmiyorum antrenmanda aşırı derecede pump oluyorum tabi şikayetçi değilim 😁 Kütlemde çok bir değişiklik olmadığını düşünüyorum. Şimdilik 104 kgda sabitim. Yeni kürde;
      500 Testo
      500 Bolde
      400 Deca olacak.
      @rastlantisal @Rdm @Askabar @otopsicikedi @Tr3n @GHOST @SPECTRE @SERKO @metinav @crosfredy @Semih Erarslan @Emrah
      3500 kalori ile başlayıp duruma göre yavaş yavaş artıracam.Bol yeşillik, bol balık, zeytinyağlı enginar yemeği vs cleanbulk mantığıyla ilerleyecez inşallah. 
      Yine sağlam stok yaptım😁. Sağolsun hocam hediye göndermiş çok hoşuma gitti teşekkür ederim.
      Sağlam amele yanığı olduk😄
      Tavsiyelerinizi uyarılarınızı bekliyorum saygılar.

• Yazan: supraxdt
      Merak ettiğim bir konu var anabolik Steroid eklenmeden yanına rimobolan ve insülin kullanımı hakkında bir bilgiye sahip olan var mı yada deneyen birini biliyorum insülin ve rimobolan kullanıyorum dedi ve sağlam kütle koymuş açıkçasi ama nasıl kombine etmiş ne gibi yol izlemiş soramadım acaba aranızda kullanan var ise yada bilen anlatırsa çok mutlu olurum...

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.