Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Kupabeyi

Küre hazırlık ve ilk kür süreci

Önerilen İletiler

Kupabeyi    84

Merhaba, bu sporu 2016'dan beri doğal yapıyorum artık doğal limitlerime ulaştığım için ufaktan destek almaya karar verdim ve hem sürecin burada kayıt altında olması hemde farklı kişilerden yorum almak için paylaşacağım. 
Boy : 180 cm 
Kilo : 96 
İlk hedef : 90 kg'ye ulaşıp ilk kürüme başlamak. Bunun için haftada 5-6 gün ağırlık antremanı, 2 günde 1 kere kardiyo yapıyorum ( kardiyoların yeterliliğinden emin değilim 10 dakika hit koşu + 20-30 dakika bisiklet + karın çalışıyorum) 
Kilo verme sürecinde kullandığım takviyeler : MK-677 - RAD140 - Anavar 30 mg (1 ay) - Fragment (antreman öncesi) - Preworkout - BCAA - Creatine - Multivitamin - ZMA - Tribulus - Burner - Omega 3 - CLA - EsterC 
Kas kütlemi koruyarak kilo vermeye çalışıyorum o yüzden bu sarmsları seçtim. Kalori açığı oluşturarak ilerleyeceğim.
Beslenme 
Kahvaltı : 4 yumurta - 2 dilim tam buğday tost ekmeği - 40 gr peynir - 10 zeytin - Hindi füme 60 gr 
Öğle Yemeği : 70 gr pirinç - 500 gr tavuk - yeşillik
Akşam Yemeği : 70 gr pirinç - 500 gr tavuk - yeşillik 
Ara Öğün : Genellikle gerekmiyor ama ihtiyaç duyarsam Züber ve türevleri 

İlk aşamayı tamamlamaya yaklaşınca kür planlamamı da yazacağım.
Güncel Formu da ekliyorum.

WhatsApp Image 2022-08-23 at 11.30.13.jpeg

WhatsApp Image 2022-08-23 at 11.47.53.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kupabeyi    84

Güncelleme

Kilo vermeyi beklemek istemedim çünkü kür planım da definasyon üzerine daha çok yardımcı olacağını düşündüm ve ürünlerin siparişini veriyorum.

Kür öncesi : FSH - LH - E2 - Prolaktin - Total Free Testosteron 
Testosteron Propionat : 2 günde 1 Enjeksiyon 1-2 hafta 250 mg - 2-6 hafta 500 mg 6-8 hafta 250 mg 
Masteron : 8 hafta tercihen her gün, en kötü 2 günde bir 300-400 mg haftalık (Enjeksiyon)
Winstrol : 6 hafta günlük 30-50 mg tablet 
Kürün 4. haftası kan tahlili 
Kür Boyunca : Multivitamin - Multimineral - Nac600 - Saw Palmetto - Benexol B12 - Ester C - Tribulus 

PCT Kürden 10 gün sonra başlayacak
Gerekli ilaçlar kür sonrası yapılan teste göre karar verilecek

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409

Beslenmende Züber ve türevleri artı olarak da peyniri komple kaldır bi kere baştan hata yapmış olursun.Süt ve süt ürünleri derini incelemeyi zorlaştırır ne kadar az yesende.Önden üstsüz bir formda eklersen daha da artı yorumlar katabiliriz bol şans.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kupabeyi    84
Emrahtkty, Şimdi yazdı:

Beslenmende Züber ve türevleri artı olarak da peyniri komple kaldır bi kere baştan hata yapmış olursun.Süt ve süt ürünleri derini incelemeyi zorlaştırır ne kadar az yesende.Önden üstsüz bir formda eklersen daha da artı yorumlar katabiliriz bol şans.

Teşekkürler ara öğünü çerez gibi şeyler ile yapmaya mı çalışayım ? 
Kür planı hakkında ne düşünüyorsunuz ? profesyonel destek almadım kendim araştırdım forum, internet vs.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues    235

Şahsen ben olsam sarms kullanmazdım. Boşa masraf olduğunu düşünüyorum zaten yaptığın şeyler yeterli 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kupabeyi    84
Larues, 2 dakika önce yazdı:

Şahsen ben olsam sarms kullanmazdım. Boşa masraf olduğunu düşünüyorum zaten yaptığın şeyler yeterli 

1 haftadır kullanıyorum yarıda bırakabilirim enjeksiyon sonrası devam da edebilirim gelen yorumlara göre hareket edicem, ilk kürüm olduğu için insanların görüşleri çok önemli

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
Kupabeyi, 19 dakika önce yazdı:

Kür planı hakkında ne düşünüyorsunuz ? profesyonel destek almadım kendim araştırdım forum, internet vs.

Ara öğün diye bisey bence yok bu sporda bütün öğünlerin ana öğün gibi olmalı.Ayrıca ac kalmadan yağ yakamazsın bundan kaçış yok dostum.Ara öğün süreci baltalar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kupabeyi    84
Emrahtkty, 7 dakika önce yazdı:

Ara öğün diye bisey bence yok bu sporda bütün öğünlerin ana öğün gibi olmalı.Ayrıca ac kalmadan yağ yakamazsın bundan kaçış yok dostum.Ara öğün süreci baltalar.

dediğinizi dikkate alıcam teşekkürler alternatif bişeyler bulmaya çalışayım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
Kupabeyi, 1 dakika önce yazdı:

dediğinizi dikkate alıcam teşekkürler alternatif bişeyler bulmaya çalışayım 

Yapacağın şey çok basit.Total kalorini 4 öğüne dağıt.3.5-4 saatte bir tüket.Bulkta ise bir öğün daha ekle 5 öğün yap aynı mantık.Amaç definasyonda mümkün olduğunca kan şekerini düşük tutup öğün aralarında midenin boş kalması.Bunun sonucunda yağ yakım süreci kaçırılmaz olur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kupabeyi    84
Emrahtkty, Şimdi yazdı:

Yapacağın şey çok basit.Total kalorini 4 öğüne dağıt.3.5-4 saatte bir tüket.Bulkta ise bir öğün daha ekle 5 öğün yap aynı mantık.Amaç definasyonda mümkün olduğunca kan şekerini düşük tutup öğün aralarında midenin boş kalması.Bunun sonucunda yağ yakım süreci kaçırılmaz olur.

kür planlaması nasıl o konuda bilginiz varsa ona da yorum yapar mısınız ? tepkilere göre ekleme çıkarma yapıcam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
Kupabeyi, 1 dakika önce yazdı:

kür planlaması nasıl o konuda bilginiz varsa ona da yorum yapar mısınız ? tepkilere göre ekleme çıkarma yapıcam

300 prop 300 masteron gayet yeterli gelir sana.Hatta ben olsam ilk kür için haftalık 300 prop yapardım bende öyle gittim ilk 2 kür çünkü.100-100-100 olarak 3 enjeksiyon haftalık.Yanına ilk 4 hafta clenbuterol eklersin son 6 hafta yohimbine eklersin.Formun yeterli sertliğe gelirse son 5 hafta masteron 300 mg da kürüne ekleyebilirsin ama tercih meselesi o.Düşük yağ oranlarında daha iyi sonuç veren bi anabolik masteron.  

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kupabeyi    84
Emrahtkty, Şimdi yazdı:

300 prop 300 masteron gayet yeterli gelir sana.Hatta ben olsam ilk kür için haftalık 300 prop yapardım bende öyle gittim ilk 2 kür çünkü.100-100-100 olarak 3 enjeksiyon haftalık.Yanına ilk 4 hafta clenbuterol eklersin son 6 hafta yohimbine eklersin.Formun yeterli sertliğe gelirse son 5 hafta masteron 300 mg da kürüne ekleyebilirsin ama tercih meselesi o.Düşük yağ oranlarında daha iyi sonuç veren bi anabolik masteron.  

yaz aylarında clen sevmiyorum biraz rahatsız ediyor masteronun gelen yorumlara göre sonlara doğru ekleyebilirim değerlendireceğim. MCT sürecinde kullanacağım şeyler yeterli mi proviron vs de var elimde de nasıl kullanmalıyım bilmiyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
Kupabeyi, 2 dakika önce yazdı:

yaz aylarında clen sevmiyorum biraz rahatsız ediyor masteronun gelen yorumlara göre sonlara doğru ekleyebilirim değerlendireceğim. MCT sürecinde kullanacağım şeyler yeterli mi proviron vs de var elimde de nasıl kullanmalıyım bilmiyorum

Proviron kullanmana gerek yok.Bu kür anti-aromatizaz kullanmanı da gerektirmez yüksek ihtimal zaten.B-C-D-Omega3-Magnezyum-Çinko birde bütçen varsa E vitamini kas gelişimi icin önemli rol oynar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kupabeyi    84

teşekkürler daha gelicek yorumlara bakalım , maksimum etki minimum zarar almak için herşeyi yapacağım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kupabeyi    84

Güncelleme 

1 aylık crossfit antremanından sonra ağırlık çalışmaya 95 kiloda başladım 2 hafta içinde 100 kg üzerine çıktım büyük ihtimal sarms etkisi, kullandığım kemer pantalonlar vs daha rahat olmaya başladı testo ve masteron siparişini bekliyorum onlar da gelince onlara da başlayacağım bugün yarın 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kerem kurt    67
Kupabeyi, 5 dakika önce yazdı:

Güncelleme 

1 aylık crossfit antremanından sonra ağırlık çalışmaya 95 kiloda başladım 2 hafta içinde 100 kg üzerine çıktım büyük ihtimal sarms etkisi, kullandığım kemer pantalonlar vs daha rahat olmaya başladı testo ve masteron siparişini bekliyorum onlar da gelince onlara da başlayacağım bugün yarın 

Abim  gelişimini merak ediyorum bi kardeşin olarak formun iyiydi bakalım testodan sonra nasıl olacaksın

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    637
Kupabeyi, 24.08.2022 - 10:37 yazdı:

Ara öğüne maydanoz, salatalık, marul tarzı şeyler tüketebilirsin. Ben salatalık yiyorum genelde. Yanına da istersen şekersiz bir içecek eklersin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kupabeyi    84

Güncelleme 
İlk enjeksiyon bitti enantat kullandığım için haftalık 250 mg ile başladım bu gün 125 mg testo enantat 200 mg masteron aldım ve ilk enjeksiyonu kendim gerçekleştirdim , iğne fobisi olan birisiyim birkaç defa bayıldığım bile oldu ama gerçekten çok kolay bişeymiş iğneyi başkası yapınca daha korkunç :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
NaturalKing    10
Kupabeyi, 55 dakika önce yazdı:

Güncelleme 
İlk enjeksiyon bitti enantat kullandığım için haftalık 250 mg ile başladım bu gün 125 mg testo enantat 200 mg masteron aldım ve ilk enjeksiyonu kendim gerçekleştirdim , iğne fobisi olan birisiyim birkaç defa bayıldığım bile oldu ama gerçekten çok kolay bişeymiş iğneyi başkası yapınca daha korkunç :D

Hangi bölgeden yaptın iğneyi, fobini nasıl yendin, bir de enjeksiyon bilgisi için sadece forumdaki bilgileri mi kullandın? Başka bir kaynaktan bilgi aldın mı? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kupabeyi    84
NaturalKing, 5 dakika önce yazdı:

Hangi bölgeden yaptın iğneyi, fobini nasıl yendin, bir de enjeksiyon bilgisi için sadece forumdaki bilgileri mi kullandın? Başka bir kaynaktan bilgi aldın mı? 

Kalçadan yaptım yeşil uçlu iğne ile , forum + YouTube derken oldu ilk baş boş iğne batırdım baktım acımıyor devam ettim ama cidden gözünüzde büyütmeyin 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kupabeyi    84

İlk enjeksiyondan 1 gün geçti ufaktan bi ağrı var ama şişkinlik vs. yok normal olduğunu düşünüyorum, 

Vurduğum mg az olduğu için mi bilmiyorum hiç bi psikolojik bi değişiklik veya libido artışı yok olması gerekiyor mu bilmiyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
Kupabeyi, 15 dakika önce yazdı:

İlk enjeksiyondan 1 gün geçti ufaktan bi ağrı var ama şişkinlik vs. yok normal olduğunu düşünüyorum, 

Vurduğum mg az olduğu için mi bilmiyorum hiç bi psikolojik bi değişiklik veya libido artışı yok olması gerekiyor mu bilmiyorum

İnsana bismillah ne oluyoruz derler :)

O libido hemen artmıyor. Biraz zaman geçmeli :)))

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kupabeyi    84
rastlantisal, 1 dakika önce yazdı:

İnsana bismillah ne oluyoruz derler :)

O libido hemen artmıyor. Biraz zaman geçmeli :)))

Ümit abi öğrene öğrene gittiğim için gerekli gereksiz herşeyi yazıyorum 0'dan bütün sürecin ilerleyişi rehber olsun diye :D

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.